Skocz do zawartości
Kosiarz_1987

Oplotki Na Kable

Rekomendowane odpowiedzi

Zobacz jaka jest cena paczki i koperty i wyjdzie ci to co płaciłeś za przesyłkę tak więc nie wiem czemu mielibyśmy dopłacać (powinieneś się zmieścić w tej kasie przeznaczonej na przesyłkę). A niefajnie by było gdyby taki list zaginął (a paczka ma mniejsze szanse na zagubienie się).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz jaka jest cena paczki i koperty i wyjdzie ci to co płaciłeś za przesyłkę tak więc nie wiem czemu mielibyśmy dopłacać (powinieneś się zmieścić w tej kasie przeznaczonej na przesyłkę). A niefajnie by było gdyby taki list zaginął (a paczka ma mniejsze szanse na zagubienie się).

 

sluchaj nie ja wymysliłem że mamy coś dopłacić tylko BlackDragonDDR tak coś wspominał, co do wyliczenia co i jak, to skoro tak mówisz ze sie zmieścimy w tych 6 zł bodajże co mieliśmy doliczyć do kosztu oplotów to spoxik, mi głównie chodzi o to że nie mam ochoty niczego dopłacać a nie, że ma to przyjść listem/paczką czy Bóg wie czym

Edytowane przez NIUTI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co policzyłem to dragon powinien się wyrobić w tej kasie : ) Nie musi wysyłać tego priorytetem a koperta nie musi być bąbelkowa, a paczką zawsze jest bazpieczniej i mamy jakies potwierdzenie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo :) ktoś próbował oplatać kable taśmą teflonową? taką jak do uszczelniania rur, białą. Wczoraj wpadł mi do głowy taki pomysł, że mogłoby to ładnie wyglądać w świetle uv =]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ok tylko chodza słuchy ze byc moze trza będzie doplacac na koperte bąbelkową? po co ?? dla mnie moze to byc w zwykłej szarej kopercie, przeciez sie nic nie potłucze, a nie bede specjalnie robił przelewu na 2 zł

mi tez sie to nieusmiecha :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewielka dopłata? hmmm jak to ma być wpłacenie np 2zł to to sie wogóle nie opłaca bo za przelew sie więcej zapłaci albo tyle samo :? :mur: :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

zgadzam sie

niech dragon najpierw powie jakie są koszty wysyłki bo mi się nie chce wierzyć że konieczna jest dopłata

też sie zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie!!!!

 

są oploty :>

 

jak sie wyrobie to jutro/ pojutrze wysle do was!

 

CthlupiSS______ KONTAKT!!!!

$kubi______ KONTAKT!!!!

Korbelsky______ KONTAKT!!!!

Varrol______ KONTAKT!!!!

uwaga . . . nie uwzględniłem tego ze trzeba kupic koperty babelkowe czy cos tego typu, wiec w razie czego prosze sie przygotowac na niewielka dopłate (moze akurat wystarczy) . . . z góry przepraszam.

Kontakt? - a nie wolisz wtyczkę :D Ja cały czas jestem uchwytny... BTW to tylko oploty - się nie połamie i nie pognie - wsadź to w jakiś papier, czy coś w tym stylu i wyślij - listem oczywiście...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... wyślij - listem oczywiście...

JAKIM LISTEM? Płaciliśmy za paczkę i miło by było gdybyśmy mieli jednak potwierdzenie tego że oploty zostały wysłane albo że nie zaginą na poczcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak z ciekawosci zapytam - zabiera sie ktos za oplot wiazki ATX?

raz juz zaprawialem na nowo cala wtyczke 20pin i cholernie to czasochlonne jesli sie nie ma odpowiedniej zaciskarki, a o wyjmowaniu pinow z wtyczki to juz nie wspominam :/

najprosciej to niby ciecie a potem szczep ale mnie to nie przekonuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JAKIM LISTEM? Płaciliśmy za paczkę i miło by było gdybyśmy mieli jednak potwierdzenie tego że oploty zostały wysłane albo że nie zaginą na poczcie.

List polecony priorytet - a jakże - wyjdzie jakieś 5zł - a jest to pewniejsze niż paczka priorytet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i oploty poszły ok 12:00-12:30, wysłałem listem poleconym priorytetowym i sie ledwo zmiesciłem z kosztami.Tak wiec oploty dojdą do wszystkich :) aha jedna sprawa ktos dostanie takiego oplota który jest jakies 4,4m + 0,6m bo wyszło nierówna końcówka ale chyba o nie jest duzy kłopot (i tak sie to potnie :D )

Edytowane przez BlackDragonDDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

antec true control 550

 

Dołączona grafika___Dołączona grafika

 

tak "k woli" zachety ;)

a bardziej sie zeszpecic roboty nie dało?

pomijam fakt ze mozna bylo otworzc zasialcz i zakonczyc kabelki w jego wnetrzu ale gwara .. kumam ..

no ale te wolne miejsca miedzy wtyczkami wygladaja fatalnie

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i oploty poszły ok 12:00-12:30, wysłałem listem poleconym priorytetowym i sie ledwo zmiesciłem z kosztami.Tak wiec oploty dojdą do wszystkich :) aha jedna sprawa ktos dostanie takiego oplota który jest jakies 4,4m + 0,6m bo wyszło nierówna końcówka ale chyba o nie jest duzy kłopot (i tak sie to potnie :D )

Jasne, że żaden kłopot - najwyżej bana dostaniesz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok zwracam honor BlackDragonowi - jakos pominąlem jego posta.

PS. weźź to ty sie naucz pisać. bez urazy.

 

 

to było specjalnie napisane wiec wybacz jak cie urazilo :? <_< :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie odebralem przesylke.

Oczywiscie pozytyw dla BlackDragona:

Transakcja przebiegla pomyslnie. Towar zgodny z opisem. Polecam! ;)

dzieki!

zatem teraz czeka juz tylko robota...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe ja dostalem paczke kolo poludnia :P mam całość nie kawałki :D

 

Pozdro i big pozytyw dla Blacka :D

 

 

mozecie mi powiedziec czego bedziecie uzywac do tego jeszcze? opasek termo ile mm?

 

najlepiej bylo by jakies foto relacje zrobic z oplatania :P nie chce popelnic zadnego glupiego bledu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...