Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

nie kapuje ciebie w tej chwili o co walczysz??

napisałem coś takiego że pc dorównuje mocą do nextgenów bo z tego co napisałeś próbujesz mi to chyba wmówić!!

Mgs 4 wygląda nieźle ale te textury które są użyte w nim są żałosne psują całą oprawę graficzno gry.

przypatrz się temu screenowi

 

http://media.ps3.ign.com/media/714/714044/img_3074910.html

 

czy to wygląda niesamowicie ?? moim zdaniem nie!!

co do tych zmarszczek na twarzy snake http://media.ps3.ign.com/media/714/714044/img_3074909.html

to nie wiem czym tu się tak zachwycasz dla mnie wygląda to normalnie.

 

Jako całość MGS 4 wygląda nieźle nawet mogę napisać że super ale jak się przyjrzeć każdemu elementowi oddzielnie to już nie jest tak ciekawie. Jedynie co w MGS 4 naprawdę mi się podoba to animacja szczególnie te paluszki które są po prostu genialne. Ich animacja jest tak niesamowicie wykonana że za pierwszym razem nie mogłem w to uwierzyć.

Co do fifki na x to nie wiem po co o niej wspomniałeś ?? możesz mi napisać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przypatrz się temu screenowi

 

1694816[/snapback]

w celu pokazania jak bardzo roznia sie moca obecne komputery od nadchodzacych next-genow. i zebys uwierzyl, w to co napisalem powyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem - tak, to wyglada niesamowicie. szczegolnie biorac pod uwage, ze jedyny bump mapping zastosowany do twarzy sluzy do... uwypuklenia porow na skorze. zmarszczki, zagiecia - wszystko jest zrobione z polygonow.

w celu pokazania jak bardzo roznia sie moca obecne komputery od nadchodzacych next-genow. i zebys uwierzyl, w to co napisalem powyzej.

1695055[/snapback]

myślisz że ja nie wiem jakie są wydajne nowe konsolki?? nadal nie wiem o co walczysz. napisałeś mi to co wiem już od dawna!!!

i troche przesadzasz z tą mocą obliczeniową next genów szczególnie mocą ps3.

 

„aha - jeszcze jedna rzecz - jeszcze 8 lat temu moc PS3 posiadaly superkomputery, ktorych do tej pory Polska nie moze KUPIC - mamy jakies superkomputery, ale wszystkie sa wypozyczone nam przez sojusznikow z NATO. ot taka nowinka”

 

Nie porównuj mocy ps3 do superkomputerów bo to inna bajka jest i są przeznaczone do czego innego nie ma co tu nawet porównywać. Zwykły marketingowy bełkot. wg. ciebie ps3 jest tak samo wydajne jak te superkomputery??? ciekawe to może ośrodki badawcze powinny kupić od sony kilka takich cacuszek i używać ich do obliczania np. wybuchu wulkanu ;) itp. śmiesznie to brzmi ale chyba ty to tak widzisz jeśli tak piszesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze to screeny z xboxa 1

Tylko powstaje pytanie czy na PC i X360 zobaczymy coś ZNACZANIE lepszego. Już pisałem kiedyś (jak dobrze pamiętam) że chyba UBI nie będzie chciało tracić kasy i kabzy na robienie zupełnie róznych silników dla wersji Xbox i Xbox360. Jeżeli to co zobaczymy na X360 będzie dużo lepsze to i wersja PC powinna tak wyglądać. A jeżeli będziemy mieli do czynienia z tym samym silnikiem w wersjach na "stare" konsole jak i w wersjach na PC i X360 to raczej różnić się będą poziomem szczegółów, ilością/jakością efektów (lepsze szadery na X360 i dostępne na PC w nowszych kartach) oraz wyższą rozdziałką. Wystarczy popatrzeć na SC3. Przy szaderach 1.1 gra na Xboxie i na PC wygląda identycznie (na PC wyższa rozdziałka ale to tyle). Myślę że teraz może być podobnie. Silnik z X1 będzie wyjściowym dla pozostałych wersji. Myślę że UBI nie oleje posiadaczy nieco starszego sprzętu z SM "tylko" max 1.4 i że wersja na PC na tych kartach będzie właśnie swego rodzaju "odpowiednikiem wyglądu" wersji na X1 ale do tego posiadacze mocniejszych maszyn (tak jak w SC3) załączą więcej detali i dodatkowe opcje wynikające z posiadania SM 2.0/3.0. Ale kto wie, może UBI nas milutko zaskoczy i obejrzymy coś naprawdę Xext-Genowo zarówno na X360 jak i PC.

Jeżeli chodzi o moje własne odczucia to taki wygląd gry jak na tych screenach mi absolutnie nie przeszkadza. Cieszę się, że będzie kolejny eSCek. Pomysł na fabułę jest spoko. Tylko UBI błagam!!! wydłużcie czas rozgrywki!!! Chciałbym grać dłużej niż 10h (tak jak ostatnio niestety).Trzeba trzymać rękę na pulsie;). Pozdo 4 All.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy (gowniany) filmik i dwie wiadomosci na sekretarce na stronce www.bewaresamfisher.com. a swoja droga, to nie moge sie doczekac tej gierki i nie wiem dlaczego ten topic tak kuleje.

A po co coś pisać jak nie ma o czym? Poczekajmy na jakieś konkrety, niby pierwsze screeny już "poszły" ale to nadal nic ciekawego. Do tego ta gra nie ukaże się przed końcem roku więc....Będzie zupełnie jak z SC3: bieda do dema a potem wielki BOOM ;). Czekam na jakiś trailerek ale chyba jeszcze sobie poczekam/y :(. Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglad na tych screenach moze byc dla mnie:) JA chce nowego splintera:)

hehehe, nie wiem jak wy, ale dla mnie graa nie jest czyms, co daje wstep w ogóle do zagrania.. Ja bede grał, chocby mialo to grafe z sc3:) Ale kurde nie spodziewalem sie ze SAM bedzie uciekal z pudła:))))) hehe dobre, ale jedno co mnie trapi, fabuła.. Czyzby nie było juz misji dawanych przez "góre", a jedynie FISHER sobie bedzie musiał ją dać? hmm.. ciekawe czy na tym "my" fani splinterka, nie stracimy:/

pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moim zdaniem nowy fisher może być czymś naprawdę dobrym szczególnie od strony fabuły, która jak dla mnie jest super i wreszcie coś zmieni w tej serii bo juz zaczynała się wkradać powoli monotonia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nierealny ma rację. Takie podejście trochę urozmaici rozgrywkę.

 

A tak w ogóle to pomyślałem sobie, że Fisher w więzieniu to ściema, tzn. że te przestepstwa są tylko ukartowane przez NSA np. żeby "Rybak" zblizył się do jakiegoś kryminalisty w pierdlu, zdobył jego zaufanie a później pracował dla niego (np. po ucieczce z więzienia) i był przy okazji "kretem" który rozpracowuje szajkę od środka ;).....Nie fajny patent ? ;). Nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak coś czułem że tak będzie ;). Warto zmienić nazwę teamtu na Splinter Cell: Double Agent ewntualne z czwórką po Splinter Cell ;).

Ciągnę ten filmik i niedługo zobaczę co to takiego.

 

Polecam przeczytać pewien wywiad na IGN który wiele odsłania. Link.

Najbardziej interesującą rzeczą którą wyciągnołem z tego wywiadu jest to, że różna wersje robione są przez różne teamy developerskie Ubisoftu. Wersja na X360 robiona jest oddzielnie jak i wersja na Current-geny. Koncept gry i fabuła będzie taka sama ale silniki będą różne (tak wywnioskowałem). Oczywiście dla X360 szykuje się prawdziwy graficzny boom fajerwerków i efektów. Ciekawi mnie teraz kto zajmuje się wersją na PC...z wywiadu tego nie wywnioskowałem, bo i ogólnie o PC nie było nawet wzmianki :( . Warto dodać że w wersji na X360 będą dwie misje, których nie znajdziemy na current-genach ale za to na current-genach będą dwie misje, których próżno szukać na X360 ;). Pojawią się nowe gadżety (m.in. nowy tryb wizji pokazujący... fale dźwiękowe! - zajeżdża mi tu Metroidem na NGC ;) ). Zapowiada się ciekawie. Nic tylko czekać do wiosny przyszłego roku!

 

EDIT:

Filmik obejrzałem i jak się spodziewałem nic on nie mówi konkretnego na temat gameplaya (w końcu to teaser trailer). Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli mi domniewać, to raczej zobaczymy engine z xb360.. zobacz.. karty idą do przodu.. i wszystko inne. current-geny juz nie pojda do przodu (bo niby jak). Pozostaje nam czekac, bo naprawde moze byc ciekawie! chciałbym żeby jeszcze poprawili S.I. przeciwników i mocno zaskryptowane akcje jakie moglismy podziwiac w poprzednich odsłonach! I mam nadzieje ze fabuła nie bedzie jak jakas telenowela:)

Poprzednie czesci wzbudziły moją uwagę, stąd posiadam je oryginalne (choc jak sie przyznam, jedynke zanim kupilem, zagralem w pirata, bo akurat kumpel miał). Zagrałem misje i kupiłem na drugi dzien:)

pozdro fani sc

Edytowane przez peseq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że to "tylko" skany. Z chęcią zobaczyłbym pełnowymiarowe "czyste" (nie zeskanowane) screeny. Mój komp tego nie pociągnie oj nie....Zastanawiam się na co musiałbym go zmienić żeby to płynnie chodziło, na radzia x1800 albo GF7800 ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzę, że temat ten trochę się zestarzał więc troche nowosci:

 

[1] premiera została przełożona na wrzesień 06 ze względu na dopracowanie tytułu (wcale sie nie dziwie marzec od początku był nierealny)

 

[2] dziś ukazał się nowy trailer:

 

http://www.3dgamers.com/dlselect/games/spl...06_720.zip.html

 

[3] może by tak zedytować ten tytuł wątku na SP:Double Agent?

Edytowane przez LPKorn3324

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z marca na wrzesien ?? To juz stalker szybciej wyjdzie - ehh :/ Na kwiecien to rozumiem,ale wrzesien ?? Poza tym skad producenci znaja dokladna date premiery gry,skad np wiedza,ze skoncza 26 maja a nie 23 w dodatku mowiac o tym maju 3 miechy wczesniej? (Maj to taki przyklad)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm trochęźle piszesz. To że gra wychodzi np 20 maja nei oznacza, że gra jest ukończona tego samego dnia bo to jest materialnie niemożliwe bo w końcu trzeba wysłać c master i wytłoczyć te krąźki prawda:) potem dowieźć to do sklepów odpowiednio wcześniej rekalama w pracie itp. A z tym wróżeniem kiedy wyjdzie gra to programiści w końcu wiedzą ile mniej więcej muszą jeszcze zrobić, poprawić i ile im to zajmie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem tego filmika i muszę powiedzieć że wraszcie mamy jakiś KONKRET. Wprawdzie to zamieszanie z różnymi wersjami powoduje że już nie wiadomo co z czego pochodzi ale jakieś wyobrażenie to daje. Motyw wyskoczenia spod śniegu: WYPAS. Szkoda że poczekamy sobie na tą grę ale przynajmniej wiem że w okolicach marca/kwietnia nie będę miał eSCeka na głowie (a mają być za to inne interesujące mnie gry). 3mta się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hmm trochęźle piszesz. To że gra wychodzi np 20 maja nei oznacza, że gra jest ukończona tego samego dnia bo to jest materialnie niemożliwe bo w końcu trzeba wysłać c master i wytłoczyć te krąźki prawda:) potem dowieźć to do sklepów odpowiednio wcześniej rekalama w pracie itp. A z tym wróżeniem kiedy wyjdzie gra to programiści w końcu wiedzą ile mniej więcej muszą jeszcze zrobić, poprawić i ile im to zajmie

Jak niby? Powiedzmy jest sobie jakas gra,ktora jest zrobiona w 1/4,a tu nagle czytam sobie newsa.Gra zostanie ukonczona 27 pazzdziernika 2007.Skad oni znaja taka date? Skad moga przewidziec ze 27 pazdziernik 1.5 roku przed ukonczeniem?To jest arcy nierealne,a wiele razy byla taka rozbieznosc czasowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...