Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

SPLINTER CELL: DOUBLE AGENT
mini FAQ
Dołączona grafika
Data Premiery:
Świat: 07 listopada 2006
Polska: 20 listopada 2006/lub grudzien 2006 ?!


Wymagania Sprzętowe (podane przez producentów):
Supported OS: Windows® XP (only) Processor: 3 Ghz Pentium® 4 or AMD Athlon™ 3000 (3.5 Ghz Pentium 4 or Athlon 3500 recommended). Game optimized for Dual-processor-enabled computers.RAM: 1 GB Video Card: DirectX® 9.0c-compliant, Shader 3.0-enabled 128 MB video card (256 MB recommended) (see supported list*)Sound Card: DirectX® 9.0c-compatible (EAX" recommended) - PC audio solution containing Dolby® Digital Live required for Dolby Digital audio. DirectX Version: 9.0c or higher (9.0c included on disc)DVD-ROM: 4x DVD-ROM or faster Hard Drive Space: 8 GBPeripherals Supported: Mouse, keyboard Multiplay: Broadband connection with 128 kbps upstream or fasterLaptop versions of these cards may work but are NOT supported. These chipsets are the only ones that will run this game. Additional chipsets may be supported after release. For an up-to-date list of supported chipsets, video cards, and operating systems, please visit the FAQ for this game on our support website at: http://support.ubi.com. NOTICE: This game contains technology intended to prevent copying that may conflict with some disc and virtual drives.*Supported Video Cards at Time of Release [b]ATI® X1600/X1800/X1900 NVidia® 6600 /6800/7300/7600/7800/7900[/b]

Wymagania (w miare rozsadne):
Pentium 4 3.5 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP.

Gra działa tylko na kartach z S.M 3.0. Jak narazie nie dzialaja zadne sztuczki, ani nie ma zadnego patcha pozwalajacego na odpalenie gry z S.M 2.0.

Wersja Demo:
http://www.gamershell.com/download_16362.shtmlhttp://worthplaying.com/article.php?sid=38...ead&order=0
bugi bugi bugi... :lol:

Pierwszy Patch:
http://www.actiontrip.com/files/patches/splintercelldoubleagent.phtml

Filmik z gameplay:
http://rapidshare.com/files/2222076/SplinterCell4_2006-11-05_22-00-46-39_2_.avi.html

To narazie tyle, gra jest swieża, więc aktualizacje zrobie po ukazaniu sie polskiej wersji, na którą czekam. Jakies propozycje do faq? - pmMe Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tez jeszcz nie gralem w 3 - hmmmm ciekawe czemu jeszcze nie zagralismy ciekawe  :lol:  :lol:  :lol:

1449171[/snapback]

Ano ciekawe, ciekawe :wink: :wink: :wink: Trza będzie od kogoś pożyczyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast 4'tej części zrobili by jakiś nowy tytuł..... :unsure:

 

Bo z tymi grami to zaczyna się robić jak z Brazylijskimi tasiemcami.... (już w 2007 roku bedzie SC 28 wypadek na BIałorusi ) :wink:

 

A jak już mają ciągnąć kolejną część to niech zrobią coś naprawde extra.. jakieś fajne dodatki... a nie tylko grafe polepszają..... (albo niech zrobią 4'ke taką naprawde długa i miodną.. nie na kilka dni grania.. ale tygodni.. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

A może zamiast 4'tej części zrobili by jakiś nowy tytuł.....  :unsure:

 

Bo z tymi grami to zaczyna się robić jak z Brazylijskimi tasiemcami.... (już w 2007 roku bedzie SC 28 wypadek na BIałorusi )  :wink:

 

A jak już mają ciągnąć kolejną część to niech zrobią coś naprawde extra.. jakieś fajne dodatki... a nie tylko grafe polepszają..... (albo niech zrobią 4'ke taką naprawde długa i miodną.. nie na kilka dni grania.. ale tygodni.. )

1449589[/snapback]

Dobrze ze robia kontynuacje.Tytul,ktory jest znany to i tak przez 90% typa zawsze zostanie nukonczony bez wzgledu na to czy sie podoba czy nie.Podajcie mi chociaz 1 tytul,ktory mial fatalna okntynuacje a nie zostal przez wiekszosc ukonczony to Was chyba teges - ozloce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może zamiast 4'tej części zrobili by jakiś nowy tytuł..... 

 

Bo z tymi grami to zaczyna się robić jak z Brazylijskimi tasiemcami.... (już w 2007 roku bedzie SC 28 wypadek na BIałorusi ) 

 

A jak już mają ciągnąć kolejną część to niech zrobią coś naprawde extra.. jakieś fajne dodatki... a nie tylko grafe polepszają..... (albo niech zrobią 4'ke taką naprawde długa i miodną.. nie na kilka dni grania.. ale tygodni.. )

racja bracie :? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten łysy to przypomina hitmana :)

hehe Sam Fisher vs. łysol z kodem paskowym na łbie, to może być całkiem niezłe :P

 

Chociaż właściwie to może być Sam, który wyłysiał przez niecny spisek szalonego naukowca :rolleyes:

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta scena z kroplą potu to raczej render, tak jak te wszystkie piekne filmiki na PS3. Choc kto wie

1684124[/snapback]

Nie wszystkie ;)

 

A swoją drogą to sory ale popisaliście się uwagą. To był filmik w "doświadczeń" z trybu ONLINE a NIE offline a tutaj się ludzie zastanawiają gdzie się Sam Fisher podział...normalnie załamujecie mnie czasami ;)...tam wszystko napisane było...

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwszy tailer :) trochę dziwny, ale grafa miażdży ijest 100% ładniejszaniż w MGS4

 

ciekaw jestem jak to 100% obliczyles ;)

moim skromnym zdaniem osadzanie na podstawie filmiku, w ktorym praktycznie NIC nie widac poza kilkoma swiatelkami, bo jest CHOLERNIE ciemno - i mowienie, ze grafika jest 100% lepsza... wybacz, ale to brzmi jak jakas obawa przed next-Genami.

kolejna rzecz: nie wiadomo, czy na PC gra bedzie tez tak wygladac - w trailerze jest napisane, ze to z nextgena filmik

ogolnie: popisales sie ;)

jak dotad nic nie pobija trailera z MGS4 - tym bardziej, ze wiadomo, ze gra bedzie CO NAJMNIEJ tak samo wygladac jak ten trailer. czyli oblednie. mam tylko nadzieje, ze fabula nie ucierpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejna rzecz: nie wiadomo, czy na PC gra bedzie tez tak wygladac - w trailerze jest napisane, ze to z nextgena filmik

ogolnie: popisales sie ;)

1684258[/snapback]

Nextgen nie koniecznie musi oznaczać konsole. Może chodzi tu o silnik graficzny jak to ma miejsce w przypadku crytec. Nowy sprzęt, nowy silnik i nowe możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że tylko na grafie się nie skupia, bo w porównaniu do pierwszej części w 2 ostatnich prawie nic się nie zmienilo. za to jedynka była najbardziej klimatyczna. 2 i 3 częśc to moim zdaniem lekka porażka w porównaniu do jedynki . oby 4 część była lepsza i wniosła coś do seri nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekaw jestem jak to 100% obliczyles ;)

moim skromnym zdaniem osadzanie na podstawie filmiku, w ktorym praktycznie NIC nie widac poza kilkoma swiatelkami, bo jest CHOLERNIE ciemno - i mowienie, ze grafika jest 100% lepsza... wybacz, ale to brzmi jak jakas obawa przed next-Genami.

kolejna rzecz: nie wiadomo, czy na PC gra bedzie tez tak wygladac - w trailerze jest napisane, ze to z nextgena filmik

ogolnie: popisales sie ;)

jak dotad nic nie pobija trailera z MGS4 - tym bardziej, ze wiadomo, ze gra bedzie CO NAJMNIEJ tak samo wygladac jak ten trailer. czyli oblednie. mam tylko nadzieje, ze fabula nie ucierpi

1684258[/snapback]

witam fana/maniaka serii MGS wiedziałem że te zdanie kogoś zaboli prędzej czy później.

a co do next genów i obawy przed nimi to nie wiem jak doszedłeś do tego jeśli chcesz wiedzieć to moim następnym zakupem będzie właśnie next gen dokładnie nowy X.

mgs 4 wg. mnie od strony graficznej nicz specjalnego nie pokazał. grafa w nim jest normalna (można nawet napisać jak na next gen gre jest brzydka szczególnie te textury które chyba zapożyczyli z PS2) niczym nie zachwyca jedynie animacja wygląda super. a przebija go Gears_of_War

 

ogolnie: popisałeś sie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh przestaniecie wkońcu pitolić na temat jakiś kosmicznych trailerów ktore w sumie tak nikogo obchodzić nie powinny, lecz skupcie się że gra wychodzi.... Zamiast się cieszyć z faktu że znowunam dane bedzie zagrać to wy jak zwykle.. atu ładniejsza grafa bo film był renderowany na Pentiawce 2 a nie na Celeronie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh przestaniecie wkońcu pitolić na temat jakiś kosmicznych trailerów ktore w sumie tak nikogo obchodzić nie powinny, lecz skupcie się że gra wychodzi.... Zamiast się cieszyć z faktu że znowunam dane bedzie zagrać to wy jak zwykle.. atu ładniejsza grafa bo film był renderowany na Pentiawce 2 a nie na Celeronie :/

1684968[/snapback]

Teraz zgodnie z zarządzeniem boro, aż do premiery, (może być demo) piszemy tylko i wyłącznie teksty typu:

HURRRAAA!!! Wychodzi nowy Splinter Cell, znowu nam dane będzie zagrać :P

 

Ponoć gra ma być przerażająca, nikt nie sprecyzował dlaczego, ale miejmy nadzieję że nie tylko w wymaganiach sprzętowych :zonk: ;)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam fana/maniaka serii MGS wiedziałem że te zdanie kogoś zaboli prędzej czy później.

a co do next genów i obawy przed nimi to nie wiem jak doszedłeś do tego jeśli chcesz wiedzieć to moim następnym zakupem będzie właśnie next gen dokładnie nowy X.

mgs 4 wg. mnie od strony graficznej nicz specjalnego nie pokazał. grafa w nim jest normalna (można nawet napisać jak na next gen gre jest brzydka szczególnie te textury które chyba zapożyczyli z PS2) niczym nie zachwyca jedynie animacja wygląda super. a przebija go Gears_of_War

 

ogolnie: popisałeś sie  :lol:

1684933[/snapback]

Nierealny nie obraź się ale to samo można napisać o Tobie :unsure: Wiesz już że kupisz X360 i (nawet podświadomie) faworyzujesz tą konsolę i wszystko co jest z nią związane (gry itp.). Ja czekam na coś konkretnego z SC4 bo jednak zakładając że widziałem Real-Time (chwilowo nie mam zdania wyrobionego w 100% ani w jedną ani w drugą stronę) to na dobrą sprawę były tam 3 postacie, małe pomieszczenie i strasznie ciemno...stworzenie czegoś takiego nie jest trudne chyba....

 

Zastanawia mnie jak oni rozwiążą problem wydania gry na różne platformy. PC i X360 powinny mieć praktycznie identyczne gry ale wtedy wersja na X1 (o PS2 i GC nie wspominając) dostaną chyba jakieś kastraty :huh: . Bardziej prawdopodobne dla mnie jest stworzenie wyjściowego silnika na X1 a PC i X360 dostanie coś w stytlu Chaos Theory czyli wyższą rozdziałkę i więcej upiększaczy (może więcej poligonów będzie i więcej detali do tego) a PS2 i GC dostaną najsłabsze graficznie wersje. Tak myśle bo jakoś nie chce mi się wierzyc że programiści stworzą zupełnie dwa rózne silniki graficzne dla current i next genów (tu też wliczam PC ;) ). Ale może się mylę i fajnie byłoby się pomylić.

 

Na koniec wrócę do kwesti porównywania SC z MGS. Mnie takie rzeczy już nie ruszają. Lubię bardzo obie serie i grając w nie widać że są BARDZO różne i podchodzą do tych samych spraw w zupełnie inny sposób. A czy jakaś gra wygląda gorzej od innej to kwestia obiektywna i każdy spojrzy na to inaczej. Dla mnie bardziej niż grafa liczy się feeling płynący z rozgrywki. Zarówno w SC jak i MGS te są bardzo dobre ale ja troszeczkę wyżej stawiam MGSa (taki mam gust i nic na to nie poradzę) ale wiem też że na SC praktycznie nie można się zawieść i na pewno zagram w ta grę choćby miałabyć tak samo krótka jak poprzednie części. Mam jednak nadzieję że dostaniemy nie tylko świetną od strony technicznej grę ale i że inne aspekty będą na najwyższym poziomie. Pozdawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszytkie gry na nowe konsole beda wygladac normalnie jak film odwiedzjcie storne www.xboxonline.pl ten splinter rowniez moze tak wygladac natomiast na ps3 zadne filmik oporcz moze mgs4 nie byl prawdziwy ja soprzedalem pc i nie zaluje sowjej decyzji mam teraz pentium2 400mhz 128mb tram i 4 gb (tylko do neta):) kupilem 32 cale samsunga HDTV i kupuje xboxa360 next geny ruzlez to poprostu cos zoabczcie screeny np z fify 2006 lub nba 2k6 live no poprostu zoabczcie wszytkie gry na xa poprostu super pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam grafa z 3 wystarcza :D fabula tez bne ejst zla, ale rzeczywiscie w 1 czesci byla troche lepsza. w 2 nei gralem, ale to trzeba zmienic :D

 

ogolnei seria jest wypas ale mogli by zwiekszyc ilosc miejsc gdzie mozna fajnie obejsc przeciwnikow, podwieszonym pod rura, tu sie gdzies wcisnac gdzies sie przemknac itd.

 

 

hmm ten film wyglada mi jakos niebardzo. raczej nie hce mi sie wierzyc ze tak miala by gra wygladac =] ruchy postaci chyba troche dziwne (miejscami) fisher wyglada jak wymoczek, jak jakis leszcz i maminsynek :blink: :blink: :blink: jak mi tak gre zepsuja to bede czekam na mode ze zmienionym skinem ;P

 

jak dla mnei to zwykly film z gry, a te na ps2 zaawsze byly supr a juz grafa w grze rzadko szla za nimi w parze :D przyklad? ff8, ff9 :)

 

moge sie mylic zreszta na konsolach na poczatku grafa zawsze byla do przedu, a po 2 latach robisie juz cienko ;) np ps2 kiedys miod i wypas a dzis? bleee co za tekstury ;P

Edytowane przez leonheart

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czekam na splintera, bo wszystkie trzy czesci po 5 razy ukonczylem:)

walic to jaka bedzie grafa (moze byc taka jak w sc3) WAŻNA JEST ROZGRYWKA.. FISHER atakuje i luzik.

1686992[/snapback]

Jak najbardziej prawidłowe podejście ;). Fisher da ognia, oj da :). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam fana/maniaka serii MGS wiedziałem że te zdanie kogoś zaboli prędzej czy później.

a co do next genów i obawy przed nimi to nie wiem jak doszedłeś do tego jeśli chcesz wiedzieć to moim następnym zakupem będzie właśnie next gen dokładnie nowy X.

mgs 4 wg. mnie od strony graficznej nicz specjalnego nie pokazał. grafa w nim jest normalna (można nawet napisać jak na next gen gre jest brzydka szczególnie te textury które chyba zapożyczyli z PS2) niczym nie zachwyca jedynie animacja wygląda super. a przebija go Gears_of_War

 

ogolnie: popisałeś sie  :lol:

1684933[/snapback]

ustosunkuje sie do Twej wypowiedzi w punktach:

1. nie jestem fanem MGS ani Snake'a - nie przechodzilem tych gier po 20 razy, zeby zdobyc wszystkie dodatki, nie wglebialem sie w historie i powiazania - ot, zagralem w MGS2, skonczylem, spodobal mi sie, kupilem 3, skonczylem i wsio.

2. Splinter Cell jesli chodzi o rozgrywke i sterowanie bardziej mi odpowiada niz MGS - choc historia jest ciekawsza w MGS

3. MGS 4 od strony graficznej pokazal NEXT GEN pelna geba. piszesz o teksturach? PS3 bedzie miec 512 MB RAMu. i to wszystko. zero pamieci dla karty graficznej, zero pamieci dla dzwieku. no wybacz - cudow mimo wszystko nie ma. i teraz: tekstury to jedyna rzecz do ktorej mozna sie przywalic. piszesz o animacji> a przyjrzales sie choc modelom, otoczeniu, swiatlom, cieniom, efektom atmosferycznym, kaustycznym (to efekt jaki daje np. szklo gdy przechodzi przez nie slonce) itp itd? zauwazyles cienie na czole i pod oczami Snake'a? jego zmarszczki? nie sa realizowane przez bump mapping. jesli znasz sie choc troche od strony praktycznej na grafice 3D - to powinines zaliczyc opad szczeny w tym momencie.

przy tak rozbudowanej scenie (chodzi mi o ilosc wielokatow) - ZADEN PC na chwile obecna by tego nie pociagnal w realtime. chocbys uzyl 7800 w SLI. dorzuc teraz do tego AAx4 (w takim trybie MGS byl pokazany na targach)

a co widac w trailerze SC4? 3 postaci. w ciemnosci. grafike, ktora udzwignie PC z 6600 GT bez problemu. nie mowiac, ze procek na poziomie PIV 3GHz nawet by sie nie spocil. moze te postaci sa tak samo dobrze wymodelowane jak Snake. MOZE. bo tego nie wiadomo, bo po prostu tego nie widac. animacja tych postaci jednak nie jest AZ TAK DOBRA jak animacja chocby zolnierzyka (pojedynczego) z MGS4. a kazdy z tych zolnierzykow (nie wiem, czy zwrociles na to uwage) porusza sie inaczej. i nie chodzi tylko o przesuniecie fazy animacji i inna sciezke ruchu.

teraz Snake. animacja dloni - palcow. mistrzostwo swiata. warto poczytac co sadza o tym demku ludzie profesjonalnie zajmujacy sie tworzeniem grafiki komputerowej. gracz jest laikiem - mimo ze zauwazy moze roznice miedzy animacja w MGS2 a MGS3 - to nie zauwazy takich kruczkow jak ktos, kto sie animacja komputerowa zajmuje na codzien. a MGS4 spowodowal male zamieszanie na scenie 3D. z powodu tych palcow Snake'a.

ciekaw jestem, czy Sam Fisher bedzie mial - tak jak Snake - animowana nie skore ale miesnie pod nia. chcialbym - bo kupuje kompa, ktory na pewno udzwignie SC4 z palcem w przyslowiowym tylku. ale jakos nie chce mi sie w to wierzyc.

widzisz: gry na PC beda wygladaly gorzej niz na PS3 czy X360. co najmniej tak dlugo, jak dlugo w standardzie PC nie bedzie krolowac 2x7800 w SLI i dwuprocesorowe maszyny (i system operacyjny i gry wykorzystujace to)

widziales screeny z Fifa 2006 na X360? tam jest MURAWA. nie tekstura murawy - MURAWA. wyobraz to sobie na PC.

czasami mam wrazenie, ze pecetowcy nie zdaja sobie do konca sprawy, co oznacza pojawienie sie nextgenow. teraz porty z nich beda wygladac ubogo na PC. nie na odwrot. przynajmniej nie przez jakis czas. nie wierzysz?

przyklad: procesor Cell, ktory bedzie sercem PS3 bedzie takze wykorzystywany przez brytjskie towarzystwo naukowe przy obserwatorium Greenwich do napedzania komputerow obliczajacych pogode. nie doceniac tego (a dokladnie mocy jaka jest potrzebna do tego celu) to glupota.

co do zakupow: X nie kupie z jednego tylko powodu. kobieta by mnie zabila, gdybym pol roku pozniej kupil jeszcze PS3. a kupuje PS3, bo PS3 bedzie 4 razy szybsze od nowego gacka. taka inwestycja na przyszlosc.

aha - i gry z Xa nie bedzie tak latwo importowac na PC jak do tej pory - powod? zupelnie nowy, nie oparty na Windows, system operacyjny. bo procesor napedzajacy konsole to juz nie bedzie proc z serii x86

czeka nas rewolucja w grach - mam nadzieje ;)

bo w momencie wyjscia X360 czy PS3 jedyna bariera ograniczajaca tworcow gier bedzie wyobraznia - i tekstury ;-)

 

aha - jeszcze jedna rzecz - jeszcze 8 lat temu moc PS3 posiadaly superkomputery, ktorych do tej pory Polska nie moze KUPIC - mamy jakies superkomputery, ale wszystkie sa wypozyczone nam przez sojusznikow z NATO. ot taka nowinka ;-)

 

sie rozpisalem, zamiast pracowac :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...