Skocz do zawartości
grzegrz

Splinter Cell: Double Agent

Rekomendowane odpowiedzi

to w takim razie ja nie wiem żyje w innym świecie i nie widze takiego datowania. po pierwsze nie ma czegoś takiego jak "Gra zostanie ukończona w dniu tym i tym" bo to jest niemożliwe data ta to jest data premiery w sklepach! A kolejna sprawa to także nie widziałem żeby ktoś kto rozpoczął dopiero co grę już pisał kiedy dokłądnie wyjdzie co jest nierealne. W wypadku splintera widać że sporo już zrobiono, pozostał czas na dodawanie smaczków, poprawie błędów może lekkiemu polepszaniu grafy i programiści wiedzą iel im to zajmie bo ogólnie produkt kształt jużma :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWEEEEEEEEEET :D :D :D.

Najbardziej jak na razie wrazenie robią na mnie te screeny z terenów zaśnieżonych, reszta też jest extra. Tylko czy i tak będzie wyglądać wersja na PC? Jeżeli tak to chyba tylko najszybsze kompy to uciągną z zadowalającym frameratem. Mi tam zostanie 640x480 na low...ale co tam już się przyzwyczaiłem ;). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SWEEEEEEEEEET :D :D :D.

Najbardziej jak na razie wrazenie robią na mnie te screeny z terenów zaśnieżonych, reszta też jest extra. Tylko czy i tak będzie wyglądać wersja na PC? Jeżeli tak to chyba tylko najszybsze kompy to uciągną z zadowalającym frameratem. Mi tam zostanie 640x480 na low...ale co tam już się przyzwyczaiłem ;). Pozdro.

 

obawiam się, ze wersja na pc bedzie wyglądać słabiej, gra na xboxa 360 jest robiona od nowa, i wyjdzie dużo pózniej niż wersja na pc, xboxa i ps2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się, ze wersja na pc bedzie wyglądać słabiej, gra na xboxa 360 jest robiona od nowa, i wyjdzie dużo pózniej niż wersja na pc, xboxa i ps2

Jeżeli to prawda to po pierwsze: posiadacze X360 będą mogli się chwalić lepszą grafą (niech mają ;) ) a po drugie: może zagram w 800x600 na low :lol:. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten najnowszy trailer w HD (1280x720) i mam mieszane uczucia. Te momenty w których pokazywali gameplay widać było pewne zwolnenia animacji (niewielkie ale jednak, najwięcej przy śnieżycy). I nie ma to nic wspólnego z "niewyrabianiem" proca. Mój stary AXP1700+ na tym by nie wyrabiał do końca ale A643000+ nie ma z takim materiałem problemów. Wniosek: jeżeli pokazywali wersję na X360 to czuję się zniesmaczony że nie potrafią tam uzyskać stałego frameratu, przynajmniej tych 30 FPSów...Chyba że tak lewo ten materiał zgrywali. Poza tym nie mam wiekszych zastrzeżeń, SC jak SC i tyle. Tak naprawdę "nowość" nowego Splintera czyli bycie podwójnym agentem wyjdzie w praniu podczas grania, sam gameplay się nie zmienił (i dobrze). Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Nie bylbym taki przekonany do grania w SC na padzie, ale pewnie jestem zle nastawiony:) Jednak screen'y prezentuja sie swietnie

Ja z kolei przeszedlem wszystkie czesci SC na padzie (pierwsze dwie na PS2, CT na XBoxie) i nie wyobrazam sobie grania na klawiaturze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei przeszedlem wszystkie czesci SC na padzie (pierwsze dwie na PS2, CT na XBoxie) i nie wyobrazam sobie grania na klawiaturze :|

Co racja to racja. Mnie tez sie lepiej gralo w jedynke na X niz na pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bylbym taki przekonany do grania w SC na padzie, ale pewnie jestem zle nastawiony:) Jednak screen'y prezentuja sie swietnie

 

ta gra jest lepsza na pada, powód- wszystkie przyciski i gałki analogowe, grałem we wszystkie części na pc i xboxie, zdecydowanie lepsze sterowanie oferował xbox!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ciekawe jak przecelujesz komus w glowke na padzie... tymi smiesznymi galkami? Autocelowanie?

rockers, widze ciezko ci zrozumeic, ze komus moze lepiej sie grac na klawiaturze + myszka, ale ty wiesz najlepiej ("ta gra jest lepsza na pada...")

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak przecelujesz komus w glowke na padzie... tymi smiesznymi galkami? Autocelowanie?

rockers, widze ciezko ci zrozumeic, ze komus moze lepiej sie grac na klawiaturze + myszka, ale ty wiesz najlepiej ("ta gra jest lepsza na pada...")

 

wyraziłem swoje zdanie tak samo jak wiele osób, którym lepiej się gra w tą gre na padzie.Jestem wielkim fanem tej seri, mam wszystkie cześci na pc, jak i na xboxa. Grałem w tą gre również na ps2,Gamecubie, psp, nintendo Ds. :)

 

 

Jakie auto celowanie? wogóle grałeś na xboxie w tą gre? czy poprostu kolejna osoba która nie grała, nie widziała i wypisuje głupoty.

 

pad ma tą przewage, że jest bardziej precyzyjny od klawy, gra się łatwiej bo jest wiecej możliwośći ruchu. niby na klawie i myszy, można wolniej i szybciej chodzić za pomocą rolki, ale to nie to samo i nie wykonamy takich rzeczy jak na padzie. oczywiście tyczy się to splinter cella

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Nie gralem na padzie, ale czesto w grach stosuje sie auto celowanie, a jezeli nie, to wiadomo ze samemu trzeba celowac i nic ci nie zapewni takiej precyzyjnosci jak myszka...

 

Dobra koniec ot...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał wymienić jakieś niedogodnosci pada to najwyżej mógłbym o precyzyjnym celowaniu wspomnieć ale to też kwestia wyczucia. Grałem i na padzie i na Klawie. Lubię pady więc grało mi się naprawdę bardzo dobrze ale celować wolę na myszce jednak. Inna sprawa że SC jest grą w której jeżeli strzelasz to znaczy że coś Ci nie idzie....Ale muszę też pochwalić koderów za to że naprawdę bardzo dobrze przełożyli sterowanie z pada na Klawierke (czasem ten element kuleje w portach z konsol).

Wnioski: graj na czym chcesz tylko nie wciskaj innym kitu że tak jest lepiej, łatwiej i przyjemniej albo że inaczej się nie da bo to są TWOJE spostrzeżenia i ktoś może ich nie podzielać. Każdy gra jak lubi. Peace.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa że SC jest grą w której jeżeli strzelasz to znaczy że coś Ci nie idzie....

Z filmow, ktore mialem okazje obejrzec mozna wywnioskowac, ze w double agent bedzie wiecej strzelania, niz we wczesniejszych czesciach, co troszke mnie martwi. Mysle, ze ta czesc bedzie bardziej dynamiczna, jednak straci na tym klimat, a co wy o tym myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...