Skocz do zawartości
Cube

Zakup Konsoli...

Rekomendowane odpowiedzi

Xaon, czy ja dobrze Ciebie rozumiem... chcesz zamienic monitor na telewizor i uzywac go w polaczeniu z kompem jako podstawowego wyswietlacza? To jest raczej niewykonalne... tzn. da sie zrobic, tylko jest zupelnie pozbawione sensu.

Wracajac do konsoli - zdecydowalem zakupic nowa PS2 + karte pamieci. Waham sie jeszcze co do mojej pierwszej gdy - GT4 czy Burnout3? Jak myslicie?

1458796[/snapback]

Jeśli lubisz ostrą jazde, super predkości, wypadki, przebijanie sie przez miasto i super grę multiplayer - b3

Jesli kochasz samochody, rajcuje Cię ogładanie każdego jego detala, grzebanie w najdokładniejszych szczegółach, aby gdzieś tam na odpowiednim obrocie bieg lepiej wszedl, do tego chcesz miec w pewnym sensie encyklopedie samochodów i lubisz symulacje, tj, zejsc na tyle i tyle metrów przed zakretem, do takiego biegu i tylu i tylu obrotów - bierz gt4.

 

Ja wole B3. Wieksza jazda i zabawa, ale taki mam gust. Wole kumpla na padzie zepchnąc na nadpedzajacego z naprzeciwka Tira, albo autobus xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak was to nie interesuje, to pomińcie tego posta, prostuje tu pewien pomysł.

Xaon, czy ja dobrze Ciebie rozumiem... chcesz zamienic monitor na telewizor i uzywac go w polaczeniu z kompem jako podstawowego wyswietlacza? To jest raczej niewykonalne... tzn. da sie zrobic, tylko jest zupelnie pozbawione sensu.

Wracajac do konsoli - zdecydowalem zakupic nowa PS2 + karte pamieci. Waham sie jeszcze co do mojej pierwszej gdy - GT4 czy Burnout3? Jak myslicie?

1458796[/snapback]

Tak dobrze mnie rozumiesz. Już tak robiłem z telewimką rodziców i efekt był ciekawy. Tzn. Miałem coś na styl antyaliasingu bez żadnych problemów :lol: , ale przez to, że ten telewizor ma już troche lat to:

1. Musiałem podpiąć przez kabel s-wideo-euro, a w dodatku telewizor (ten) niejest do tego przystosowany, więc odpowiednią ostrość miałem tylko w "trybie" black'n'white :-P (ale Morrowind ładnie wyglądał na tv w kolorze).

2. Siedziałem nie 30cm od ekranu, a 2m, więc musiałem powiekszać czcionkę.

3. Ten telewizor to jajo z słabym odświerzaniem.

4. Karta grafy mi ogranicza rozdziałkę przez tv do 1024/768.

Ale jakby podpiąć kompa pod porządny tv (tzn z wejściem s-wideo) to by ładniej wyglądał niż przez monitka, a pozatym niemam gdzie wstawić do pokoju tv, jedyne miejsce gdzie by się zmieścił to biurko, tam gdzie teraz stoi monit.

Więc do wszystkich, których to interesuje (jeden podniósł rękę), lepiej podpiąć kompa do tv, niż konsole do monita!

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon - rozumiem, ze gry wygladaja bardzo fajnie na tv... lepiej na porzadnym tv niz monitorze. Zgodzisz sie jednak ze mna, ze jakakolwiek praca na takim wyswietlaczu jest niemozliwa. Dlatego wlasnie dziwi mnie Twoj pomysl... pomysl, jak bedziesz tweaka przegladal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon - rozumiem, ze gry wygladaja bardzo fajnie na tv... lepiej na porzadnym tv niz monitorze. Zgodzisz sie jednak ze mna, ze jakakolwiek praca na takim wyswietlaczu jest niemozliwa. Dlatego wlasnie dziwi mnie Twoj pomysl... pomysl, jak bedziesz tweaka przegladal...

1459232[/snapback]

Hmm..... Po pierwsze, to może przejdziemy na jakiegoś czata. Po drugie, to na tv chyba nie było tak żle. Będę musiał podłączyć kiedyś znowu kompa u rodziców i sobie dokładnie sprawdzić w "black'n'white", choć z dużej odległości to napewno będzie problem (co jest normale, nawet na monicie), a z małej będzie potrzebny odpowiedni tv. Dlatego się pytałem, czy ktoś miał już taki problem.

A co do pracy na kompie, to zależy, czy ktoś się bawi z jakimś oprogramowaniem bardziej zaawansowanym niż paint (Respect 4 u @||).

Edytowane przez Xaon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xaon, czy ja dobrze Ciebie rozumiem... chcesz zamienic monitor na telewizor i uzywac go w polaczeniu z kompem jako podstawowego wyswietlacza? To jest raczej niewykonalne... tzn. da sie zrobic, tylko jest zupelnie pozbawione sensu.

Wracajac do konsoli - zdecydowalem zakupic nowa PS2 + karte pamieci. Waham sie jeszcze co do mojej pierwszej gdy - GT4 czy Burnout3? Jak myslicie?

1458796[/snapback]

Obie gry są zajefajne ale GT4 do prawdziwy długodystansowiec w którego można katować i katować. Aczkolwiek w Bournaucie 3 tez można się świetnie bawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

60hz!!! i 29" rotfl przeciez rownie dobrze se mozesz od razu wydlubac oczy.

1470249[/snapback]

hehe, to nie monitor ;) Ja nie siedzę w odległości 30 cm od niego a 3 metrów :) A twój TV ile ma Hz? Obojetnie, czy ogladasz TV czy grasz, oddziaływanie ma takie samo na oczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu .:Solid_Snake:. nie zgodze sie z toba pulsowanie 60" sie nie pyta czy siedzisz 10cm czy 10m od telewizora

 

czasami ogladam u wuja 29" 60hz z odleglosci wlasnie 3-4m i mnie oczy bola po godzinie a co dopiero gra ktora wymaga skupienia wzroku

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uuu .:Solid_Snake:. nie zgodze sie z toba pulsowanie 60" sie nie pyta czy siedzisz 10cm czy 10m od telewizora

 

czasami ogladam u wuja 29" 60hz z odleglosci wlasnie 3-4m i mnie oczy bola po godzinie a co dopiero gra ktora wymaga skupienia wzroku

1470306[/snapback]

No tak, ale masz w domu 100Hz telewizor? Zawsze lepiej 60 niż 50Hz ;) Bo właśnie normalnie to wszystkie TV mają 50Hz, dopiero lepsze mają 100Hz a najlepsze to HD, a HD to jak LCD do kompa ;) Ja Ci powiem szczerze, mnie oczy nie bolą. Ale możliwe, że dlatego, że nosze okulary z antyrefleksem, tylko czy to coś daje? ;)

 

Pozdo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, nie mam w domu telewizora 100hz ale mam LCD ^_^ TV 100hz to juz nie jest jakas rewelacja raczej PRAWIE norma a w szczegolnosci do konsoli bym nie kupil 60hz :wacko: Ciebie oczy nie bola to normalne, ja mialem kiedys do amigi elemisa czarnobialoego podlaczonego i gapilem z odleglosci 40cm - tez mnie oczy nie bolaly tylko na poczatku pozniej sie oko przyzwyczaja ale zniszczenia sa nieodwracalne, teraz jak popatrze na wiekszy TV kozystajac od 2 lat z LCD to od razu oczy mi zaczynaja lzawic podobnie ma kolega ktory raptem ma od miesiaca LCD dopiero jak sie odstawi to widac jakie to destrukcyjne.

 

Tez nosze okulary z antyrefleksem B) ale to nie ma nic do rzeczy (tylko tyle ze lampka ktora sie swieci na biorku sie nie swieci na szkle w okularach)

 

swoja droga antyrefleks jest zbawieniem dla osob ktore siedza przy ekranach roznego rodzaju mam takie plastikowe szkla dopiero od miesiaca i jestem cholernie zadowolony z nich

Edytowane przez kurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie, nie mam w domu telewizora 100hz ale mam LCD  ^_^  TV 100hz to juz nie jest jakas rewelacja raczej PRAWIE norma a w szczegolnosci do konsoli bym nie kupil 60hz  :wacko: Ciebie oczy nie bola to normalne, ja mialem kiedys do amigi elemisa czarnobialoego podlaczonego i gapilem z odleglosci 40cm - tez mnie oczy nie bolaly tylko na poczatku pozniej sie oko przyzwyczaja ale zniszczenia sa nieodwracalne, teraz jak popatrze na wiekszy TV kozystajac od 2 lat z LCD to od razu oczy mi zaczynaja lzawic podobnie ma kolega ktory raptem ma od miesiaca LCD dopiero jak sie odstawi to widac jakie to destrukcyjne.

 

Tez nosze okulary z antyrefleksem  B) ale to nie ma nic do rzeczy (tylko tyle ze lampka ktora sie swieci na biorku sie nie swieci na szkle w okularach)

 

swoja droga antyrefleks jest zbawieniem dla osob ktore siedza przy ekranach roznego rodzaju mam takie plastikowe szkla dopiero od miesiaca i jestem cholernie zadowolony z nich

1470354[/snapback]

Nie no, jak masz LCD (TV, tak?) to full wypas... :) Ja jeszcze nie zarabiam regularnie, tylko dorywczo, ale kiedyś sobie na bank kupie coś takiego. Jak bedziech chciał brać konsole, to bierz X-Box'a, bo niska rozdzielczość tekstur na LCD w PS2 może Cie zrazić (Na TV nie ma aż takiego efektu odpychającego), a pozatym mając LCD, to ja bym się już rzucał na next-geny ;) Wyjście DVI i jechane ;) Byle to LCD było na tyle duże, że można w kanciapie sie rozwalić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też chcę kupić konsole.

Miałem PSX kilka lat temu, i raczej będę chciał kupić PS2

Niezapomnę MGS,GT2,TEKKEN.

 

Myślę o zakupie PS2 używanego w cenie 350-450zł,i niewiem czym go przerabiać, bo raczej niebędzie gwarancji miał. Jakie przerobienie jest tańsze ?

Powiedzcie mi czy PS2 ma jakieś dźwięku do ampl., głośników , jak tak to gdzie ono jest i jakie to jest ? (chodzi mi o dużą czarnulkę)

 

Pozdro :wink:

 

 

<trochę odkopałem temat :razz: >

Edytowane przez komarekpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupić na allegro, to wydaje mi się, że jak się postarasz to kupisz ps2 tylko z niezbędnym osprzętem, bez softu, a jak będziesz miał farta tonawet przerobioną za mniej niż 350zl. Trza tylko miec nieco cierpliwości. Jedynie memorkę rzadko dają do konsol w przyzwoitych cenach, lecz jak Ci się uda kupić konsolę przerobioną za 250zl, do tego memorka za 50zl (nie wiem dokładnie, ale za tyle to chyba już dostaniesz).

OT- ciekawi mnie kto kupuje ps2 przerobioną, z pełnym osprzętem, z setką piratów za 1000zł <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja też chce kupić sobie plejaDwa...fajnie nie :lol:

Ale do konkretów:)))

1.(Wiem że to pytanko jest głupie, ale może ktoś miał podobny dylemat i mie wesprze:) Bo sie zastanawiam czy kupywać sobie ps2 czy nazbierać kase i poczekać rok na ps3 (tak wogóle to wiadomo już kiedy premiera???)

2.Jaki model wykazał sie szczególną wytrzymałością, może jest jakiś co sie dłużej nie padał od innych?

3.Kiedyś czytałem przed premierą FFX że do tego potrzebny do grania bedzie dysk twardy! Czy to prawda ze bez tego nie da sie grać? Tak pozatym to jakie gry na ps2 wymagają do odpalenia dysk twardy -_-

Modle sie żeby ktoś powiedział do żadnej albo przynajmniej do FF nie :unsure:

 

OT: Mam TV 100 hz kupiony z wystawek(tzn niby od mamy kolegi co przywiózł od jakiegoś niemca) 29` cyfrowy. I sie nieźle nabrałem bo tak to chodzi fajnie wogóle nie męczy oczy itd Ale nie sprawdziłłem jak działa przez AV a tam na wszystkich kanałach jakieś śmigają poziome linie na AV2 najmniej ale i tak są! Przy oglądaniu tego nie widać ale jak sie obraz zciemni to zaraz wyskakują!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ja też chce kupić sobie plejaDwa...fajnie nie :lol:

Super

Ale do konkretów:)))

1.(Wiem że to pytanko jest głupie, ale może ktoś miał podobny dylemat i mie wesprze:) Bo sie zastanawiam czy kupywać sobie ps2 czy nazbierać kase i poczekać rok na ps3 (tak wogóle to wiadomo już kiedy premiera???)

Zależy. Jeśli teraz kupisz sobie PS2 to biblioteka naprawde ekstra gier jest ogromna. Dasz jakieś 300-400 zł i masz konsole. PS3 bedzie Cie kosztować na lunchu jakieś 1400-1600 zł wiec wg mnie lepiej kupić teraz PS2, przez ten rok pograć, potem samą konsole odsprzedać za 200 zł i dozbierać do PS3. Rok grania za 200 zł. Gry mozesz potem zotawić dla PS3, bo bedzie ono kompatybylne z grami z PSX i PS2. Premiera w JAP wiosna 2006, w Europie nie wiadomo, ale z powodu konkurencji ze strony M$ raczej nie bedzie dużej różnicy.

2.Jaki model wykazał sie szczególną wytrzymałością, może jest jakiś co sie dłużej nie padał od innych?

V7 ze starych. Z PSTwo, trudno mi powiedzieć. Jak ma sie zepsuć to zepsuje sie odrazu, wiec Ci na gwarancji wymienią. Jak przerobisz, to pirat Ci odpowiednio zabezpieczy laser, a jak padnie laser, to u pirata też masz gwarancje rok czy pół roku.

3.Kiedyś czytałem przed premierą FFX że do tego potrzebny do grania bedzie dysk twardy! Czy to prawda ze bez tego nie da sie grać? Tak pozatym to jakie gry na ps2 wymagają do odpalenia dysk twardy -_-

Modle sie żeby ktoś powiedział do żadnej albo przynajmniej do FF nie :unsure:

Modły Twe zostały wysłuchane. HDD potrzebny jest do gry w FFXI nie X. Ogolnie tylko do tej gry i kilku mało znanych gier, ktore nie wyszly poza rynek Japoński. Nie jestem pewien czy Residen Evil:Outbrake nie wymaga go, ale raczej nie. Ogolenie 99,9% gier chodzi bez hdd i go nie potrzebuje. Z drugiej strony jak masz hdd, to gry mozesz z DvD zgrywac wlasnie na twardziela i odpalać z niego gry nie marnujac lasera (wszystko sie do tego ładnie i szybko wgrywa, lepiej niż standardowo on-fly z czynika). Majac hdd mozesz też np uzywać linuxa na PS2 ;)

1540379[/snapback]

Aha, kto powiedział, ze PS2 na dzień dzisiejszy jest słabe i umiera - polecam zapoznać sie z dwoma produkcjami przedstawionymi na E3, a mianowicie KING KONG i BLACK... czapki z głów Panie i Panowie... 5,5 letnia maszyna... Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dasz jakieś 300-400 zł

No nie wiem czy tak tanio :cry: Może powyżej 400 ;)

HDD potrzebny jest do gry w FFXI nie X.

ŁEEEEEEEEEEEEEEEE :cry: :cry: :cry: To chyba se wybije z głowy :mur: :mur:

Liczyłem ze se pogram we wszystkie FF na ps2 a tu cosik takiego! No naszczęście jest X-2 tylko jeszcze nie patrzyłem co to za giera jest! Jak sie cenią tak używane dyski najmniejsze do odpalenie FFXI bo widziałem na allegro tylko 120GB za 300!!!

Naprawde jest coś takiego jak jakieś "zabezpieczenie Matrix (dodatkowy chip)

przedłuża on żywotność lasera i zarazem całej konsoli!!!"

Czy to tak tylko do reklemy :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak tanio :cry: Może powyżej 400 ;)

 

ŁEEEEEEEEEEEEEEEE  :cry:  :cry:  :cry:  To chyba se wybije z głowy :mur:  :mur:

Liczyłem ze se pogram we wszystkie FF na ps2 a tu cosik takiego! No naszczęście jest X-2 tylko jeszcze nie patrzyłem co to za giera jest! Jak sie cenią tak używane dyski najmniejsze do odpalenie FFXI bo widziałem na allegro tylko 120GB za 300!!!

Naprawde jest coś takiego jak jakieś  "zabezpieczenie Matrix (dodatkowy chip)

przedłuża on żywotność lasera i zarazem całej konsoli!!!"

Czy to tak tylko do reklemy :rolleyes:

1540679[/snapback]

Ty, ale w singleplayerowe Finale pograsz wszystkie. FFXI to jest Onlineowa gra, której obsługi nie ma nawet w Polsce i Europie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahi :D :lol: :rolleyes: :lol: :P :lol: To zarąbiście:)))))))))))))

Już myślałem:)))))) To znowu w 120% chce mieć tą konsolke:))))

Dlatego te 20% więcej bo sobie zdałem sprawe jak ps2 kosztowała około 2500 na starcie to z ps 3 pewnie coś takiego samogo bedzie, a gdzie ja tyle wydam za zabawke?!?! Całkowicie mnie jeszcze nie pogieło :blink: To zostawie sobie na min 2 3 latka jeszcze ps2! Kurde ja już bede wtedy miał 22 lata :lol: Zastanawiam sie czy wtedy bedą mnie jeszcze kręcić japońskie RPG:)))

PS...2:) Czy bedą jeszcze Fajnale na ps2 czy oni sobie spokój już dali? Macie jakieś info (chodzi mi o singiel of course)

PS...3;) Kiedyś (Long ago) grałem w taką giere "Chrono Cross" na PSX czy coś square zrobiła na wzór tego na PS2???

Edytowane przez miras19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy tak tanio :cry: Może powyżej 400 ;)

 

ŁEEEEEEEEEEEEEEEE  :cry:  :cry:  :cry:  To chyba se wybije z głowy :mur:  :mur:

Liczyłem ze se pogram we wszystkie FF na ps2 a tu cosik takiego! No naszczęście jest X-2 tylko jeszcze nie patrzyłem co to za giera jest! Jak sie cenią tak używane dyski najmniejsze do odpalenie FFXI bo widziałem na allegro tylko 120GB za 300!!!

Naprawde jest coś takiego jak jakieś  "zabezpieczenie Matrix (dodatkowy chip)

przedłuża on żywotność lasera i zarazem całej konsoli!!!"

Czy to tak tylko do reklemy :rolleyes:

1540679[/snapback]

Ty, ale w singleplayerowe Finale pograsz wszystkie. FFXI to jest Onlineowa gra, której obsługi nie ma nawet w Polsce i Europie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@.:Solid_Snake:.

 

Możesz napisać co miałeś na myśli pisząc że...

 

(...)Jak przerobisz, to pirat Ci odpowiednio zabezpieczy laser, a jak padnie laser, to u pirata też masz gwarancje rok czy pół roku.(...)

?

Pytam bo sam właśnie zamierzam kupić PS2 NIE przerobioną i jechać na oryginałach(tylko mega hity żeby za dużo kasy nie stracić ;) ). Wydawało mi się żę jak przerobię konsolę to szybciej się zepsuje a z tego co napisałeś wynika że przeróbka jeszcze "zabezpiecza" laser :blink: . Nie kumam....

 

Pozdro.

Edytowane przez TrueVanDal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem przerobki maja zabezpieczenie lasera, szczegolnie w przypadku tych nowych PS2 Slim, ale przy urzytkowaniu orginalow nie jest ona potrzebna, w kazdym razie laser i tak umiera bez wzgledu czy gra sie z piratow czy z orginalow, dlatego bardzo dobrym rozwiazanem jest stary duzy model ps2 z karta sieciowa i dyskiem twardym, naped wykorzystuje sie wtedy glownie do instalacji gier na dysk i odpalania programu uruchamiajacego gry z dysku (sa jeszcze inne mozliwosci ale wtedy trzeba miec przerobke:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedziałem to nie przeróbka żeby czytał kopie, tylko inna przeróbka zapobiega przepalaniu sie lasera, tylko do końca nie wiem zy to prawda czy taki chwyt napisałem jednemu z allegro i mówi że to naprawde tak jest sprawdzonie i potwirdzone! Sęk w tym że tracisz org. gware a za to masz gware na tego moda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirat zabezpiecza Ci laser, bo przy graniu na backup'ach jest zbyt duże napiecie na glowicy lasera i moze sie przeepalic. Grajac na oryginałach to sie nie bój. Jak Ci padnie od oryginału to padnie w ciagu najblizszyvh 2-3 miecha, jak nie padnie, to Ci posłuży długo... nawet bardzo długo. No a jak padnie w okresie gwarancyjnym to dostaniesz nową z wymiany gwarancyjnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy nawet piszą, że przeróbka nie niszzcy konsoli a same nośniki na jakim gra jest nagrana.

 

wiadomo że płyty tłoczone (oryginalne) zawsze będą łatwiejze do przeczytania dla lasera, niż płyty nagrywane.

 

mój pierwszy ps2 padł po 3 miesiącach, potem kupiłem nastepnego i chodzi do tej pory już 2 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, może przesadziłem z konsolą przerobioną z padem za 250zl. Wydziałem miech-dwa temu takie 220zl kup teraz z jakiegoś sklepu, ale fakt, żadko widać takie okazje. Ale i tak, jak na tą jakość, konsolki tanio wychodzą, a świetne oryginalne gry, choć niepierwszej świeżości można kupić za 60-80zl. AŻ tak dużo za dobrą grę to niejest. Więc git :) życzę szczęścia podczas kupywania konslek panowie, ja jestem narazie spłukany, więc poczakam do przemiery ps3 ("na szczęście" jeszcze troche potrwa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirat zabezpiecza Ci laser, bo przy graniu na backup'ach jest zbyt duże napiecie na glowicy lasera i moze sie przeepalic. Grajac na oryginałach to sie nie bój. Jak Ci padnie od oryginału to padnie w ciagu najblizszyvh 2-3 miecha, jak nie padnie, to Ci posłuży długo... nawet bardzo długo. No a jak padnie w okresie gwarancyjnym to dostaniesz nową z wymiany gwarancyjnej :)

1541380[/snapback]

Ja mam zamiar kupić konsolę "dużą" ale używaną (nie przerobioną) i tu jest problem bo pewnie nie będzie już gwarancji...Zresztą mam zamiar skombinować z (uwaga) Niemiec :). Nie mam zielonego pojęcia co z tego wyjdzie ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić konsolę "dużą" ale używaną (nie przerobioną) i tu jest problem bo pewnie nie będzie już gwarancji...Zresztą mam zamiar skombinować z (uwaga) Niemiec :). Nie mam zielonego pojęcia co z tego wyjdzie ale...

1543152[/snapback]

Jak kupujesz używaną, to przerób. Masz przynajmniej 3-6 miecha gwarancji od osoby, ktora przerabia. Przynajmniej tak robi typ, ktory naprawia konsole w BDG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...