Skocz do zawartości
kvazi555

GeForce 7800 GTX

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 05_03_1992

ja mam w stresie 52* i nie wiem czy to nie ciut za dużo - jak czytałem w topicu o Twoim wuce na accelero miałeś 54*... :/

 

tak btw ja po oc 480/680 mam 8800pkt w 05, na zasyfionym systemie z deka :> moim marzeniem hard jest 10k, ale po taki wyniczek sięgnę dopiero za pare miesiecy jak bede 88gts kupowal ;] wtedy cykne vmody a potem usune i sprzedam karcioszke :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja az takim hardcorowcem nie jestem :P

 

Udalo mi sie zflashowac na 500/1300 i tyle mam na defaulcie, w smarku zero artow i 8683pkty Ty masz jednak duzo wiecej na memkach, X2 i 2GB ramu :P Temp max to cos kolo 46-48stopni

 

Tak czy siak te 500 na rdzeniu to nie wiem czy max dla karty, dalem tyle bo ladnie i okraglo wyglada :D Pamieci tez sie pewnie nie skonczyly, ale nie bede na sile katowal sprzetu, w razie czego $$$ na nic nowego nie mam, i tak od defaulta 1000pkt przybylo wiec jest OK Mysle ze na sile 9000 bym przekroczyl :-P

Edytowane przez wozaq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

a gwary nie masZ ?? :] kreta kreta ta karcioszkę :> jakich sterów używasz ?? bo dziwne że taka mała różnica :] w sumie jest to 20mhz na rdzeniu a rdzeń w tych kartach niesamowitego kopa daje ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

karte okazyjnie qpilem w lipcu na allegro, wiec gwary bodajze nie ma. stery na te chwile to 91.31 bo najnowsze chrzania takty na memkach i pokazuja 2.5GHz :P a radiatorow to nigdy za duzo. daj po prostu nawiew jakas 120tka i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam karte Winfast Leadtek 7800gtx. Oryginalne ustawienia to 425/1200. Probowalem wgrac oryginalny bios z lekkim oc. Programik mi mowi NV not found. Spotkal sie ktos z czyms takim? Moze jakis inny bios mozna wgrac? czy moze powinieniem to robic spod DOSa, probowalem pod Winda.

Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

dyskieteczka, formacik, nvflasha dać i biosik np gtx.rom

bootujesz z dyskietki wpisujesz komendę nvflash gtx.rom potwierdzasz chwilke pozniej klawiszem "y" i gotowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z Geforce Gainward 7800 GTX 256 MB RAM, mam zasilacz Delta GPS-450, problem jest taki, jeżeli podłączę kartę to mam paski na ekranie, albo komputer w ogóle się nie włączą, czego może być wina ? pomożecie jakoś ?

Reszta kompa:

C2D E4500 2.2@3Ghz

Asus P5LD2

2 GB DDR2 GoodRAM

250 i 160 GB HDD,

komputer z inną kartą a mianowicie GF7300 chodzi dobrze.

 

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...