Skocz do zawartości
cavarr

Driver 4

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ta gra bedzie gniotem, to z wydawca Atari sie pozegnamy.

 

Po D3 ktory kosztowal 60 baniek zielonych (smiac sie czy plakac) i ktory okazal sie gniotem i ktorego na PC mimo kilkumiesiecznej obsuwy W NICZYM nie poprawili (toz to absurd totalny) firma ta ma niezle problemy finansowe (akcje firmy lecą na ryj i to ostro).

 

Musza sie przylozyc do tego drivera bo to bedzie ich gwozdz do trumny jesli sie nie uda, wiec jest nadzieja, ze w koncu dostaniemy godnego nastepce Drivera 1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

To sie w pale nie moze zmiescic jak da sie ciagnac kase z produktu sprzed lat.

Doom 3 i Quake 4 ;) - toz to sie w pale nie miesci :)

Co do nowego Drivera - zapowiedzi w PCGamerze obiecuja cos ciekawego. Nasmiewaja sie oczywiscie z 3 ale pisza, ze ten nowy byc moze bedzie pozbawiony tych baboli i jesli tak - podobno ciekawa gra sie szykuje. Jak znajde czas w domu (a pewnie nie ;)) to przepisze ta mini-zapowiedz. Nowy York ma byc podobno odtworzony BARDZO wiernie. Sie zobaczy. Ja jeszcze pamietam Drivera 1 na PC - i pamietam, jak siedzialem przy nim do bialego rana. Szczegolnie tryby ucieczki byly rewelacyjne. Nastepne czesci byly coraz gorsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Driver był taki sobie ;/ Troche słaba fabuła i zamało zajęć poza Misjami głównymi po prostu po mieście można było tylko jezdzić i sie rozbijać (ewentualnie szukać tommich vircelinich i odblokowywać nowe samochody) jak dla mnie za nudne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom 3 i Quake 4 ;) - toz to sie w pale nie miesci :)

Czepiacie sie tych dwoch gier tylko dlatego, ze reklamowali jako killery 4ever.

Okazalo sie, ze nie sa wszechmogace, ze tylko swietne gry.

To za malo jak na to co obiecywali.

A Driv3r nie zasluguje nawet na miano sequela.

Wiekoszc z wielka ciekawoscia bedzie czekac na Doom4 i Quake5.

A na Driver 4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Czepiacie sie tych dwoch gier tylko dlatego, ze reklamowali jako killery 4ever.

Okazalo sie, ze nie sa wszechmogace, ze tylko swietne gry.

To za malo jak na to co obiecywali.

A Driv3r nie zasluguje nawet na miano sequela.

Wiekoszc z wielka ciekawoscia bedzie czekac na Doom4 i Quake5.

A na Driver 4 ?

Chodzilo mi raczej o Twoja wypowiedz dotyczaca ciagniecia kasy z produktu sprzed lat. O ile Quake jeszcze tak bardzo sie nie zestarzal, o tyle DOOM 3 byl zrobiony na popularnosci pierwszych dwoch czesci. I jednak poza grafika i straszeniem 'ala Scream nic nie oferowal ;) - choc gralo sie fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driver 2... To były czasy, kiedy w sobote wstawało się skoro świt, żeby włączyć kolsolke [ Ps =) ] i grać. Później wpadał kolega i nawzajem chwaliliśmy się jakie to nowe sztuczki można zrobić za kółkiem samochodu. Jedna z rozrywek w tej grze było znajdowanie błędów i mniejszych bugów oraz takich wielkich jak... wyraźny brak tekstury wody :S mimo, że błąd na błędzie, nienajlepsza grafika i dzwięki, to i tak jak na tamte czasy była co najmniej "cool" ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

co prawda to prawda lepiej mi sie grało w takiego Dukenukema 3d niż w Dooma 3 z super grafą ahh to były czasyy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

pogralem troche w demo drivera4 na xboxa i szybko zapomnialem ze istnieje,grafa nic specjalnego ,model jazdy jak zawsze ,kolezka jak dla mnie o wygladzie typowego palacza trawki ,w sumie nigdy driver mnie nie interesowal ,w 3 sprawdzilem tylko miasto Nice w Francji ktore dobrze znam i ciekawy bylem jak odwzorowali topografie ,tylko dla fanow drivera reszta pewnie sie szybko znudzi choc pelna wersja moze jeszcze miec jakies ciekawostki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z gladiaciem.. (tak to odmienia sie?) gra jest bardzo slaba.. bardzo.. wizualnie kuleje a model jazdy jest taki sam chyba jak wczesniej czyli kulawy. Kupilbym ta gre za 20zetow ale wiecej to nie jest warta. Nie wydawajcie na to kasy bo nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem ale chyab atari to samobójcy. Wpierw ogromna porazka jaką był driv3r, który pochłonął ogromne nakłady finansowe i był grą na konsole bardzo przeciętną, a na kompa słabą. Myślałem ze 4 część obroni się, myślałem sobie "jeszcze z pół roku może troszke więcej i będzie dobra gierka" a tu patrze jakiś czas temu status GOLD i już wiedziałem, ze będzie coś nie tak dziś lookam na ign i 7.2 gamespot 6.5 i kolejny raz porażka...

Pewnie za jakiśczas usłyszymy o Driver 5 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

4 część jest najlepsza chyba ze wszystkich, gram w fula na xklocu i nie moge się oderwać. Zawsze bylem wielkim fanem tej seri i moze dlatego mi sie tak podoba...

No ja po weekendzie na PS2 (wypozyczylem zachecony dosc mocna "7" w PS2OM) stwierdzam: kaszanka. Surowa, bo z grilla to lubie. Jedyne co mi sie spodobalo to miasto i ruch uliczny - mnostwo samochodow, momentami nawet zdarzaja sie korki po kilkadziesiat metrow, ale:

- czy na asfalcie jest w ogole jakakolwiek tekstura? Nie wydaje mi sie. Asfalt wyglada jak w nie przymierzajac Lotusie 3 na Amige. Porazka.

- chodniki :| No sorki: chodnik podniesiony, a na nim tekstura ktora wyglada jakby ja sciagnieto z earth.google.com. Porazka.

- czy w New Yorku faktycznie sa tylko... hmm... bodajze 8 typow domow (nie liczac wysokosciowcow i budynkow uzytecznosci publicznej)? Jak tak, to strasznie nudna architektura.

- czy faktycznie w tak duzym miescie sa obszary zieleni o wymiarach (na oko) 200mx300mm bez jednego nawet drzewka?

- sterowanie przez pierwsze kilkanascie minut to "pain in the ass". Potem gra sie juz w miare fajnie (z widoku ze zderzaka) - dlaczego nie ma widoku "z maski"??

 

Bardzo mi sie podobala muzyka w gierce - jeden z lepszych soundtrackow do gier ostatnio (w mym prywatnym rankingu przebija nawet GTA3 i GTA:SA).

Poscigi sa rewelacyjne - jak w "Bullicie" prawie :)

 

Kupic Drivera 4 jednak na pewno nie kupie. Pogralem i mi starczy. Fabula... standardzik w takich gierkach, jakas taka naciagana (wyglad typa mi nie pasuje ;))

 

Shit to to nie jest, ale graficznie to krok w tyl w porownaniu do serii GTA. Przynajmniej moim zdaniem. Jak nie wyjdzie na PC to nie ma co zalowac. O jedna srednia gierke mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

chyba coś nie tak z wami, dla mnie to najlepsza część seri. Bardzo przyjemna gra z klimatem :)

Ja nie mowie, ze nie ma klimatu - muzyka jest boska! Glowny bohater tez mi nawet pasuje - ale juz zarys fabuly (z pierwszych kilkudziesieciu minut gry) do tego typa mi nie podchodzi. Koles jest za sztywny troche ;)

 

Jak juz pisalem: poscigi sa super. Ale fabulka to jednak w GTA mi bardziej podeszla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj macie dosc interesujaca wiadomosc.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=27308

 

Czyli ogolnie super. Ubi ostatnio stara sie ratowac stare legendy i raczej dobrze mu to wychodzi, wiec mozna miec nadzieje, ze Driver 5 bedzie trzymal bardzo wysoki poziom.

No to nadzieja w UbiSoft, oni raczej gniotów nie wypuszczają :) W końcu można się nastawić optymistycznie do tej gierki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Driver 3 miał pełno bugów ale fajnie sie brykami jeździło, więc zobaczymy co tym razem panowie z Ubi wykombinują :-P

Jeszcze większy gniot od poprzedniego ? Po tym co się działo w temacie o Driv3r (moderatorzy to tam pewnie białej gorączki dostawali :D ) i 90% negatywnych opinii o tej grze mam wątpliwości czy tym razem nie spartolą roboty. No bo jak można wytłumaczyć A.I policji czy ludzi co uciekają do morza jak się do nich strzelą blisko plaży :lol: Albo zanikające tekstury i jeszcze inne kwiatki. Swojego czasu kucyk udostępnił swój filmik pokazujący liczne bugi 3 części ;)

 

 

Ja tam z dystansem podejdę do 4 części. Ma nadzieję że okaże się warta grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego czasu kucyk udostępnił swój filmik pokazujący liczne bugi 3 części ;)

Ja tam z dystansem podejdę do 4 części. Ma nadzieję że okaże się warta grania.

Ja cie krece, przeciez to bylo kope lat temu, to ja nawet o tym zapomnialem, a ty pamietasz, daj linka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...