Skocz do zawartości
cavarr

Driver 4

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą odpaliłem gierkę na moim gf7300go. Niestety pixel shader musiałem ustawić na 1.x, ale dla mnie nie ma problemu a gra chodzi bez aa na max bardzo ok.

 

Co do samej gry to po kilku minutach nie mogę stwierdzić jaka jest fabuła, ale wypowiem się w innych kwestiach.

Co do grafiki to moim zdaniem w porównaniu z 3 jest nieznacznie lepiej, ale to tylko dlatego, że na budynkach są lepsze tekstury (w 3 chyba wogóle nie było :) )

Samochodami jeździ się przyzwoicie, a ich wygląd też jest znośny.

Najbardziej w nowej wersji przypadła mi do gust muza. Na prawdę jeździ się przy tych kawałkach bardzo fajnie.

Jak przykatuję trochę bardziej to wypowiem się na temat samej rozgrywki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem gierke TOTALNY ODLOT dawno tak sie nie bawilem od czasu Call of Juarez.(luknijcie za co otrzymalem, ostrzezenie ^^) Oby GTA 4 tak samo wciągal i mial taka sama grywalnosc to bedzie dobrze

Edytowane przez alient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Andare

Czyli miedzy Driverem 3 a 4 jest przepasc. W koncu chlopaki sie postarali. Zeby byla sprawa jasna - ta odslona to Driver 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafika średnia choć nie jest źle powiedzmy, że grafiki się czepiać nie będę, klimat jest zwłaszcza dobrze budowany przez muzykę, sterowanie samochodami też całkiem fajne i dobre jak na ten typ gier przecież to nie RBR, jedyne do czego się przyczepię na poważnie to długość gry no co to kur... jest, parę misji w 1978, parę w 2006 gdyby nie sesja to gra do ukończenia w jeden dzień może nawet w jedno popołudnie, owszem można brać misje poboczne, ale i tak jest krótka w GTA SA można grać tydzień i misji jest sporo i są ciekawe, a tu niestety panowie z Reflections się nie postarali 4,5 GB i dzień zabawy.

Powiem tak gra cholernie wciągająca, ale ledwo się rozgrzałem, a tu już koniec szkoda, że się nie postarali jeszcze przynajmniej o 10 misji w 78 i 10 w 06, byłoby przynajmniej na kolejny dzień.

Duży plus za przerywniki filmowe bardzo dobrze zrobione.

 

@yamaykee

Nazwa etykiety płyty jest D4, tak więc ktoś to za 4 jednak uważa.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po dlaszym obcowaniu z driverem: parallel lines musze przyznac ze gra jest WYŚMIENITA. Klimat, muzyka, grywalność są znakomite. Grafika tez niczego sobie jak sie AA i AF ustawi. Gra wciaga niesamowicie, szczegolnie koncowe misje są swietne. Wogole wiekszosc zadań jest bardzo fajnie obmyslanych i wciagajacyach, gra nie jest ani za łatwa ani za trudna, w sam raz. Misje sa ciekawsze niz w gta sa. Np. w jednej misji biezemy udzial w wyscigu i musimy doprowadzic zeby wygral kierowca na ktorego postawili kaske Meksykanie :razz: albo zabieramy do wyscigowki pracownika wiezienia i musimy doprowadzic go niezbezpieczna jazda do stanu podzawałowego zeby zaczął sypać :razz: :razz: Jeszcze raz wszystkim polecam Drivera PARALLEL LINES. I kto mysli ze to gniot niech da grze przynajmniej 15 min czasu a sam sie przekona o niebywałej grywalnosci tego tytułu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Mam pewien problem. W driverze mam poustawiane wszystkie detale na MAX, mam min - 30 fps, max - 85 fps, lecz CZĘSTO zdarzają się momenty, w których dosłownie na chwilę fps gwałtownie spada do 3 czy 7. Dlaczego tak się dzieje i czym to może być spowodowane ? Sprzęt chyba nie jest za słaby: Athlon 64 3200+@3800+, 1 GB Ram, Radeon X1950PRO. Proszę o odpowiedź jak zlikwidować te "zwieszki", one są naprawdę denerwujące :sad: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@J10 mam to samo :( gra staje w miejscu hdd coś tam czyta i powraca do normy. Fakt że trwa to raptem parę sekund lecz jest to denerwujące ...

U mnie trwa to tak ok. od 1 do 3 sekund. Dziwna sprawa :mur:

Edytowane przez J10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam teraz podobnie takie chwilowe ''zrywki'', szczególnie jak w coś walne lub wejdę ostro w zakręt lub po prostu niekiedy występują ot tak sobie , ale nie często, mi to nie przeszkadza zbytnio, gra i tak mi płynnie działa w 1024-768 all max z aa i af 8x, z 16x jeszcze nie patrzałem ale pewnie tez by dało radę :D. Gra jest naprawdę bardzo dobrze zoptymalizowana, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z tą grą jak załączyłem jąpierwszy raz to gra śmigala na średnich detalach i wszystko ładnie chodziło a teraz .... zacina się przy pierwszym lepszym skręcie :| ale muzyka gra więc komputer się nie wiesi tylko obraz stoi miął ktoś może cos takiego ? sprzęt jak w podpisie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej w C:\Documents and Settings\[user]\Moje dokumenty\My Games\Driver Parallel Lines\

 

a co do tych "ścinek"... mam to samo, efekt doczytywania tekstur, kiepsko to zoptymalizowane pod tym katem i już, może ew. pach - o ile taki powstanie - coś na to zaradzi, zostaje nam tylko czekać

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka bardzo fajna, o niebo lepsza od Driv3r'a, w którego praktycznie nie dało się grać przez paskudne tekstury na samochodach... Tu grafika jest bardzo przyjemna, szczególnie spodobał mi się Normal Mapping na podłożu. Ale tu nie chodzi o grafikę, ale o klimat, który niesamowicie buduje soundtrack z lat 70-tych :)

Mam także parę pytań:

1. Czy można biec sprintem? (chyba nie)

2. Czy można skakać? (chyba nie)

3. Czy można robić wheelie na motorze? (chyba tak bo widziałem na paru filmikach z gry) Jeśli tak to jak?

4. Czy widać u was broń trzymaną w ręku? Bo u mnie jest tak, że gdy leży ona na ziemi po zabiciu kogoś lub w safehous'ie to jest normalnie widoczna, jednak gdy z niej strzelam to... no właśnie chyba TK nie strzela bronią tylko co najwyżej palcami... Tu możecie zobaczyć jak to wygląda. Wiecie co na to poradzić? Będę wdzięczny za odpowiedzi na moje pytania (szczególnie dwa ostatnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej w C:\Documents and Settings\[user]\Moje dokumenty\My Games\Driver Parallel Lines\

No rzeczywiście, a przeszukałem całego kompa :)

Ja mam trochę w innej lokalizacji X:\Moje dokumenty\My Games\Driver Parallel Lines

Ale w zasadzie to to samo :)

 

4. Czy widać u was broń trzymaną w ręku? Bo u mnie jest tak, że gdy leży ona na ziemi po zabiciu kogoś lub w safehous'ie to jest normalnie widoczna, jednak gdy z niej strzelam to... no właśnie chyba TK nie strzela bronią tylko co najwyżej palcami... Tu możecie zobaczyć jak to wygląda. Wiecie co na to poradzić? Będę wdzięczny za odpowiedzi na moje pytania (szczególnie dwa ostatnie).

Mam to samo, nie widać broni, to jakiś żart :)

Tak czy inaczej domyślam się dlaczego jej nie widać.

Tak samo jak było w GF z wysiadaniem z samochodów :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, nie widać broni, to jakiś żart :)

Tak czy inaczej domyślam się dlaczego jej nie widać.

Tak samo jak było w GF z wysiadaniem z samochodów :)

Też o tym samym pomyślałem :wink: Ale w takim razie wszyscy, którzy się tu wypowiadali powinni tak mieć, a nikt o tym nie wspomniał :-P A według mnie kłopot z wysiadaniem z samochodu w GF nie był tym spowodowany, lecz zmianą w ustawieniach sterowania hamulca ręcznego na spację, która to była default'owo odpowiedzialna właśnie za wsiadanie/wysiadanie. Wsiąść można było, ponieważ nie ma czegoś takiego jak hamulec ręczny idąc pieszo :wink: Sam się na tym złapałem, wystarczyło zmienić klawisz odpowiedzialny za wsiadanie/wysiadanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem z widzialnością broni jest już rozwiązany :D Wystarczy poczytać na necie ale chyba każdy i tak wie o co chodzi :D

Dzięki za info, rzeczywiście problem już rozwiązany :D Chciałbym jeszcze uzyskać odpowiedź na moje trzecie pytanie:

3. Czy można robić wheelie na motorze? (chyba tak bo widziałem na paru filmikach z gry) Jeśli tak to jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

3. Czy można robić wheelie na motorze? (chyba tak bo widziałem na paru filmikach z gry) Jeśli tak to jak?

...

myszką do siebie, a przy tym manewrze ukazuje się minus tej gry, do d**y kamera zza pojazdu

 

btw... gra może być, żadna rewelacja, jakbym grał w jakieś nowe GTA, które skupia się głównie na samej jeździe samochodem, Driver to po prostu klon GTA jak w mordę strzelił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do was takie 2 pytanka.

1. Czy w tej grze są jakieś ukryte fury? W 3 w każdym mieście były 3, ale tu jeszcze nic nie znalazłem i nie wiem czy ich nie ma czy po prostu są dobrze schowane.

 

2. W jakiejś zapowiedzi wyczytałem, że będzie można jeździć czołgiem. Czy jest tak dopiero pod koniec gry w jakiejś misji czy trzeba sobie ten czołg znaleźć, czy może jednak wogóle go nie ma ?

 

Co do samej gry to pograłem trochę i muszę przyznać, że mi sie podoba, zwłaszcza od momentu kiedy wygrałem wyścigowe fury chociaż jedna rzecz jest dość ciekawa, mianowicie taka, że prawie 30 letnim samochodem wyścigowym wygrałem wyścig w 2006 roku, ale nie ważne bo teraz jest zonda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...