Skocz do zawartości
cavarr

Driver 4

Rekomendowane odpowiedzi

myszką do siebie, a przy tym manewrze ukazuje się minus tej gry, do d**y kamera zza pojazdu

Dzięki, działa, ale rzeczywiście kamera jest do d**y... W ogóle mogłoby być ich trochę więcej, bo 2 to trochę za mało jak na taki typ gry (nie liczę Thrill Cam'a, bo do normalnej jazdy raczej się nie nadaje).

1. Czy w tej grze są jakieś ukryte fury? W 3 w każdym mieście były 3, ale tu jeszcze nic nie znalazłem i nie wiem czy ich nie ma czy po prostu są dobrze schowane.

Chyba nie ma czegoś takiego jak w Driv3r'ze, ale niektóre samochody bardzo rzadko występują np. limuzyna, której widziałem tylko parę sztuk na samym początku gdy mamy dojechać do garażu Ray'a, śmieciarka, którą widziałem tylko raz, lub sportowe samochody tj. Corvette C2 czy De Tomaso Pantera.

2. W jakiejś zapowiedzi wyczytałem, że będzie można jeździć czołgiem. Czy jest tak dopiero pod koniec gry w jakiejś misji czy trzeba sobie ten czołg znaleźć, czy może jednak wogóle go nie ma ?

W
filmiku w 1:27 minucie widać coś podobnego do czołgu, ale raczej przypomina mi to SWAT Tank z GTA San Andreas :wink: W opcjach sterowania jest możliwość zmiany klawisza odpowiadającego za "Fire Turret (Tank)" więc może w późniejszych misjach gdzieś go się spotyka. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fuqs

wie ktoś może jak zatrzymać ten transport z więzienia ? co jadą 2 radiowozy i bus w środku ... za chiny nie umiem sobie z tym poradzić

trzeba ostroznie jechać za ostatnim radiowozem i uwazac zeby sie z nim nie zderzyc, w pewnym momencie bus sie blokuje na zakrecie i wtedy masz chwile zeby szybko wysiasc z samochodu i przejąć busa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie za odp wreszcie się udało :D a teraz mam następny problem misja po tym właśnie mam <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> udział w wyścigu najeżdzam na te żółte pole i pisze mi coś You need customized car or bike to start the race " noo i biiore jakies auto albo motor najeżdzam i dalej to samo pisze czym tam trzeba ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> udzial wtym wiscigu bo juz trace nerwy .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

przeciez na poczatku gry bylo to objasniane. nie mogles tego przeoczyc, chyba, ze zaczales gre od srodka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:)

 

nie mogę przejść 2 misji w tej w której uczymy sie strzelać!!

w pierwszej części strzelamy do beczek, w 2 musimy okrążyć auto strzelając do niego i w 3 "mamy strzelać w oponki"?----strzelam, oponki pękają i nie zalicza mi misji???????

 

proszę o pomoc

z góry dzięki:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh powiem tak,,

 

Jestem pod wrażeniem, siedzę i nie mogę uwierzyć że na 3cim razie się chłopaki nie nauczyli i wydali biedną kiszkę po raz kolejny. Życie uczy też że da się zarobić na kaszance rodzaju god fathera. Płacąc za takie gnioty upewniamy tylko producentów że nie warto gry doinwestować

 

Zarzucę od tak na szybko i może ktoś spróbuje podyskutować z takimi faktami

 

- engine, ciągle te same furki, 3-4-5 doczytanych na raz ? bez jaj

- grafika, głownie miasto - ot klocki z jakąś teksturą -> od razu mam skojarzenia z gf, podciągniemy efektami ? no pewnie, najlepiej jepnijmy słońcem w oczy tak żeby nie było widać :P

- "fizyka", driver pierwszy w kategoriach arcade moim zdaniem miażdżył. o ile się nie mylę w d-pl dalej wszystko jest tylnonapędowe? ;) blah. takie gta sa przy nowym driverze to niezły symulator jest ;],, vmax praktycznie taki sam (jeździłem jakimś wsiopickupem i kilkoma sportowymi kończą się ~90mph. pickup 0-60mph ~6s), gubienie policji - znów powiem - no bez jaj, wsiopickupem w kilka sekund na prostej, dla pewności pierwsza w bok

3 tony amerykańskiego bydlaka jadące 90mph zwalnia po przekoszeniu przechodnia o 20mph, to ile kurde waży ten spacerowicz pytam ?

 

miałem jeszcze kilka ale na szczęście zapomniałem

 

sukces part 4 -> wciągnęła mnie na jakieś 15minut, poprzednia działała nie dłużej niż instal/uninst ;) strzelania nie sprawdziłem ale nacisnąłem mega hiper kombo 2x lewy przycisk myszki = zabij przechodnia,, dla zaawansowanych;]

imho takie produkty powinny być bojkotowane, pominę fabułę, pominę resztę (choćby niezłe modele pedestariansów). za takie krzaczki jw. gwarantujące odpowiedni poziom absurdu.. wystarczy :P imo deptanie marki jaką kiedyś był driver,aż by się wstydzili tym podłogi wycierać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko:)

 

nie mogę przejść 2 misji w tej w której uczymy sie strzelać!!

w pierwszej części strzelamy do beczek, w 2 musimy okrążyć auto strzelając do niego i w 3 "mamy strzelać w oponki"?----strzelam, oponki pękają i nie zalicza mi misji???????

 

proszę o pomoc

z góry dzięki:))

Jak rozwalisz oponki, musisz zniszczyć cały samochód :) Strzelaj w niego aż wybuchnie i będziesz mógł grać dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozwalisz oponki, musisz zniszczyć cały samochód :) Strzelaj w niego aż wybuchnie i będziesz mógł grać dalej.

 

dzieki za pomoc ale to nie "przechodzi"

w momencie rozwalenia 2 opony wyskakuje mi komunikat, ze nie wykonuje polecen tego "afroman-a", misja jest nie zaliczona i moge ja powtarzac.

jak wale w opony to kolo sie pruje cytuje "what did i tell you"- jak bym mial strzelac w cos innego, jak strzelam w auto kolo mowi, ze mam strzelac w opony!!!!!!!!!!!

nie czaje jak mam to przejsc:)

 

jakies inne sugestie???:)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fuqs

imo deptanie marki jaką kiedyś był driver,aż by się wstydzili tym podłogi wycierać

ehhh... widac ze grales 15 min... :mur: :mur:

 

juz nie wspomniales o wysmienitych misjach, genialnych wstawkach , aktorach , muzyce no i klimacie..

po 15 min gry mi tez sie wydawalo ze ten driver to kich bedzie, ale pogralem dalej , przeszedlem pare misji i potem gra mnie pochlonela - doskonale wywazone misje i zadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie gra wymiata na całej lini :)

Misje są fantastyczne i bardzo różnorodne. Filmiki są bardzo klimatyczne i doskonale zrobione. Czasami wyglądają nawet jakby były kręcone na żywo :) No i nasz bohater podobny do Johna Lennona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że dokładnie opisałem jakie kwiatki w tej grze nie pozwalają imo na dobrą zabawę, to jest gra o jeżdżeniu samochodem a jeżdżenie zostało skaszanione ;]

Ja tam nic do sterowania wozem jak i samą postacią nie mam nic do zarzucenia, faktycznie w D3 tragicznie zachowywały sie wozy zwłaszcza podczas większej prędkości, przy wchodzeniu na ręcznym i wogóle. Wszystko było takie koślawe, sterowanie jak najbardziej jest ok !! tak jak i cała gra, ogromne obszary, dużo mozna zwidzieć, obczaić fajne klimaty, można albo i nie można przyczepić sie do odległości pomiędzy poszczególnymi misjami, ale to jak kto woli, jedni to drugie tamto, i jeszcze większy ból, czemu ten nasz pion nie skacze???

 

pozatym raczej chyba all ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie że dokładnie opisałem jakie kwiatki w tej grze nie pozwalają imo na dobrą zabawę

Fakt - 70'% to "okropna grafika" a 30% to "nierealistyczne" sterowanie.

Ale kit z tym, ze to jest klon GTA - to przeciez ma byc gra z grafika najlepiej z Alana Wake'a a sterowaniem z RBR, a fabula i klimat to gdzies na koncu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

nie moge przejsc tej 2 misji!!!

juz mam dosc meczenia sie z tym samy zadaniem. :mur:

 

moze ktos mi pomoc???

licze na was :wink:

walisz w opony a potem w silnik aż autko zrobi bumm i koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość fuqs

można albo i nie można przyczepić sie do odległości pomiędzy poszczególnymi misjami

co to za problem ??

otwierasz mapke, najezdzasz kursorem na punkt , naciskasz T i juz jestes na miejscu i sie misja zaczyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge przejsc tej 2 misji!!!

juz mam dosc meczenia sie z tym samy zadaniem. :mur:

musisz nacisnąć kółko myszki, wtedy przejdziesz do takiego jakby trybu FPP z dodatkowym celownikiem i potem pierwsze strzelaj w opony a potem w cały samochów aż wybuchnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

musisz nacisnąć kółko myszki, wtedy przejdziesz do takiego jakby trybu FPP z dodatkowym celownikiem i potem pierwsze strzelaj w opony a potem w cały samochów aż wybuchnie :)

w momencie kiedy peka 2 opona zaczyna sie odliczanie w czasie ktorego mam zadecydowac czy chce powtarzac misje!!!!!!!!!!

 

nic nie daje mi rozwalenie opon, jak tez calego auta. w obu przypadkach misja jest niezaliczona.

nie wiem czy to jakis blad gry, czy jak.

 

nie wiem czy moge o to pytac, ale zapytam: czy moge liczyc, ze ktos z Was podesle mi na maila jakiegos sava po 2 misji??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w momencie kiedy peka 2 opona zaczyna sie odliczanie w czasie ktorego mam zadecydowac czy chce powtarzac misje!!!!!!!!!!

 

nic nie daje mi rozwalenie opon, jak tez calego auta. w obu przypadkach misja jest niezaliczona.

nie wiem czy to jakis blad gry, czy jak.

 

nie wiem czy moge o to pytac, ale zapytam: czy moge liczyc, ze ktos z Was podesle mi na maila jakiegos sava po 2 misji??

Nie no Dżizas, weź wciśnij prawy przycisk myszy (kliknij nie trzymaj), naciśnij przycisk "B" celownik się przybliży i wtedy strzelaj w opony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o fabułe i o to co się w tej grze dzieje to gdzieś w połowie mamy nieoczekiwany zwrot akcji ;] I z lat 70 przenosimy się do XXI wieku ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...