Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

a skąd mogę ściągnąć nową wersję????????

1499481[/snapback]

FUCK ! ale z ciebie leń !

 

Full wersja 264mb : http://tiltdownload.globo.com/freewares/wolfet.exe

 

PATCH 2.60 : http://download.gamezone.cz/RTCW/ET_Patch_2_60.exe

 

ET PRO 3.2.0 : http://download.gamezone.cz/RTCW/etpro-3_2_0.zip

 

i jeszcze link do PunkBustera aby go zaktualizować :

 

http://www.evenbalance.com/index.php?page=support-et.php

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram a raczej próbuje na koncie administratora... Po dołączeniu się do serwera jestem spectatorem wcisne L i i wybieram np amerykańców i nie widze przydzielonych funkcji do graczy (wszędzie 0 medyków itd...) i po kilku sekundach wyskakuje mi ten błąd. Czy tak wiele w ciągu roku się zmieniło? :huh: Wrzuciłem wszystko o jest na górze tej strony (może et pro nie, ale ono przecież się samo ściąga...) kto mi pomoże? :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PunkBuster jest programem typu spyware, możliwe(nawet bardzo) że jakiś anty-spy zainstalowany na twoim kompie blokuje PB, jesli tak jest, taki program musi zostać wyłaczony na czas gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Co jakis czas mam problem z odpaleniem ET. Pózniej reinstalacja, troche spokoju i znowu to samo ! (komunikat w zał.)

Pozatym jak zostawie wlaczone gg, skype, itp. i jezeli pojawi sie ktos dostepny obraz automatycznie robi sie jakis ciemny.

Grafika i reszta jak w sygn.

snap082.bmp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Co jakis czas mam problem z odpaleniem ET. Pózniej reinstalacja, troche spokoju i znowu to samo ! (komunikat w zał.)

Pozatym jak zostawie wlaczone gg, skype, itp. i jezeli pojawi sie ktos dostepny obraz automatycznie robi sie jakis ciemny.

Grafika i reszta jak w sygn.

To, ze obraz sie robi ciemny to normalne (jasnosc w grze ustawia sie na default, to samo jest w cod, q3 i innych grach powered by quake3 engine). Najlepiej podczas grania wylaczyc te progrmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem niedawno serwer do ET. ZAinstalowane Etpro oczywiscie i chciałbym aby (tak jak to ma miejsce na innych serwerach) że po zabiciu np. 5 razy z rzedu pojawiał sie jakis napis, tylko pytanie jak to zrobic

 

Słucham wszych sugesti jak rozkrecic serwer ?!

 

Ps

Nie dawno wrzuciłem soundpack , skiny sobie darowałem bo za dużo ważyły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz admin moda zinstalowac

A ten problem z pb tak rozwiazac: txt nie jest moj ale dziala :)

 

Miałem ten sam problem co *****, ale ja się tak łatwo nie poddaje smile.gif. Już piszę jak naprawić. Po pierwsze logujemy się na administratora. Wchodzimy w Panel Sterowania potem w Narzędzia Administracyjne i w Zasady Zabezpieczeń Lokalnych. Otwieramy Zasady Lokalne a potem Przypisywanie Praw Użytkownika. Teraz z prawej mamy listę głupich napisów. Należy nacisnąć prawym wybrać właściwości -> dodaj użytkownika lub grupę. Potem ustawić typy obiektów i zaznaczyć wszystkie 3 boxy. Potem do okienka które się pojawiło wpisujemy administratorzy i klikamy ok. WAŻNE!!! Te czynności wykonujemy tylko w:

Analizowanie programów

Modyfikowanie zmiennych środowiskowych procesów

Zarządzanie inspekcją i dziennikiem zabezpieczeń

Ładowanie i usuwanie sterowników urządzeń

Profilowanie pojedynczego procesu

Kiedy to zrobimy należy się jeszcze upewnić... ściągamy to http://www.greyknight17.com/spy/VX2Finder(126).exe.

Odpalamy plik. Naciskamy Find VX2.betterinternet info. Jeżeli w dolnej tabelce znajdziemy 3 pliki dll o losowej nazwie wywalamy je. Dajemy programowi zrestartować kompa. Naciskamy : Guardian.reg, User Agent, Restore Policy. Klikamy ponownie Find VX2.betterinternet info. Może też być tak, że nie znajdzie się żaden dll wtedy wystarczy nacisnąć Restore Policy. WOLNOŚĆ!!!!!

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz admin moda zinstalowac

A ten problem z pb tak rozwiazac: txt nie jest moj ale dziala :)

 

Miałem ten sam problem co *****, ale ja się tak łatwo nie poddaje smile.gif. Już piszę jak naprawić. Po pierwsze logujemy się na administratora. Wchodzimy w Panel Sterowania potem w Narzędzia Administracyjne i w Zasady Zabezpieczeń Lokalnych. Otwieramy Zasady Lokalne a potem Przypisywanie Praw Użytkownika. Teraz z prawej mamy listę głupich napisów. Należy nacisnąć prawym wybrać właściwości -> dodaj użytkownika lub grupę. Potem ustawić typy obiektów i zaznaczyć wszystkie 3 boxy. Potem do okienka które się pojawiło wpisujemy administratorzy i klikamy ok. WAŻNE!!! Te czynności wykonujemy tylko w:

Analizowanie programów

Modyfikowanie zmiennych środowiskowych procesów

Zarządzanie inspekcją i dziennikiem zabezpieczeń

Ładowanie i usuwanie sterowników urządzeń

Profilowanie pojedynczego procesu

Kiedy to zrobimy należy się jeszcze upewnić... ściągamy to http://www.greyknight17.com/spy/VX2Finder(126).exe.

Odpalamy plik. Naciskamy Find VX2.betterinternet info. Jeżeli w dolnej tabelce znajdziemy 3 pliki dll o losowej nazwie wywalamy je. Dajemy programowi zrestartować kompa. Naciskamy : Guardian.reg, User Agent, Restore Policy. Klikamy ponownie Find VX2.betterinternet info. Może też być tak, że nie znajdzie się żaden dll wtedy wystarczy nacisnąć Restore Policy. WOLNOŚĆ!!!!!

Tylko powiedz mi jak to obsługiwać, jest jakas intrukcja pl do tego........?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem nie z tej ziemi sprzet mam mega i ta gierka powinna mykac z jakies 100 klatek oczywiscie wszystko max aax2 afx4 a tu co widze :/ jak na ekranie rozpierducha 30 fps:/ configa pieknie zrobilem fov jest na 105 wogole wszystko cacy a gierka chodzi jakby nie mogla co jest kurde:/ jak dam wszystko na low to mam jakies stale 80 :/ tak to powinno byc na maxie :blink: :blink: :blink: Kto pomoze?? no chyba ze ta gra ma cos zrabane w sobie ze tak biega mowie jak u was chodzi

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam male pytanko, zainstalowalem etpro-3_2_5 i zainstalowalem go znaczy wkleilem do gry... ale jak wchdoze do gry i zaloze serwer. i nacisne esc . to nei ma mzakladki ETPro ... a na innych serwach maja.... te same etpro i jest taka zakladka .. bo chcialem se nastawic by jak strzele w glowe byl dzwiek !!! na innych serwach jest to na etpro ustawion ale ja nie wie mjak kto zrobic , moze mi ktos pomoc ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enemy Territory to jest to :) Gram w to od ponad roku :) Świetna gra.

U mnie działa na 75fps prawie wszędzie, gdzieniegdzie skacze do 150 ale mam blokade na 75 :)

czy TY czasem nie grasz na schokoheaven #1 :P ...

 

jestem pod nickiem

***MarineS*** :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...