Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Nie raz słyszałem, że warto grać na 75 i 125fps, ale jakie są tego wymierne korzyści? Jakoś nie mogę wymyślić żadnego powodu, dla którego 75fps miało być lepsze niż 65 czy 80. Wyjaśni mi to ktoś łaskawie? Bo lama jestem. ;-)

43, 76, 125, 333... Jak nie umiesz robić dobrych strafe jumpów to daj sobie spokój i nawet sobie głowy nie zawracaj ;)

To w końcu ma by 75 czy 76 FPSów. Bo różnie piszecie, na necie też różnie znalazłem i już nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh pomyśleć, że kiedyś się ownzowało Mroza i inne dzisiejsze sławy rzucając nożami i trzymając lewą stopą myszkę ehhh :rolleyes:

gdzie sie podziało to etpro [2.x.x-3.0.x] kiedy skill się liczył i można było spokojnie 4 na 1 średniaczków masakrować nie to co teraz byle nup ci wyskakuje i koniec pieśni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w końcu ma by 75 czy 76 FPSów. Bo różnie piszecie, na necie też różnie znalazłem i już nie wiem.

spoko ustaw to lub to (dzialanie powino byc takie samo) bo mi sie wydaje z tego co czytalem ze sa przedzialy pewne od...... do i te wartosi sa w tym przedziale ale imho tak tylko mysle nie wiem czy jest to zgodne z faktami. trzeba by sie kogos spytac albo poszukac

:wink:

 

EDIT:

Jak widać największą wartość wysokości skoków uzyskujemy w przedziale 251-333 fps (z pmove_fixed 1 można nawet przeskoczyć mur bazy na fueldump - Dankan mi pokazywał )

mniej ale nadal dużo w przedziale 201-255 fps i 113-125 fps (pomiędzy 126-200 fps spada i to nawet bardzo)

Dla ludzi ze słabym sprzętem najlepszy będzie przedział 72-76 fps a dla kolesi ze starym rzęchami 42-43 fps.

2210771[/snapback]
heh pomyśleć, że kiedyś się ownzowało Mroza i inne dzisiejsze sławy rzucając nożami i trzymając lewą stopą myszkę ehhh :rolleyes:

gdzie sie podziało to etpro [2.x.x-3.0.x] kiedy skill się liczył i można było spokojnie 4 na 1 średniaczków masakrować nie to co teraz byle nup ci wyskakuje i koniec pieśni

 

 

heh ja nie pamietam tamtych czasow bo chyba wtedy nie gralem w et

nie kumam zakonczenia.... trzeba sie pilnowac, nub czy lama to nie znaczy ze nic nie umie.

[no chyba ze miales na mysli ciemna strone mocy czyli haxy :wink: ]

ALE haxą MOWIMY NIE

Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja nie pamietam tamtych czasow bo chyba wtedy nie gralem w et

nie kumam zakonczenia.... trzeba sie pilnowac, nub czy lama to nie znaczy ze nic nie umie.

[no chyba ze miales na msli ciemna strone mocy czyli haxy :wink: ]

ALE haxą MOWIMY NIE

chodzi o wszechobecnego wallhacka i udaną próbę zrobienia z pięknego i dynamicznego ET, gdzie zwycięzkie akcje 4 na 1 kończyły się sukcesem, a staty na poziomie 50 zabitych na 8 śmierci to normalka, w kamperskie AA, gdzie 2 strzały wystarczą żeby kogoś zabić i wygrać 2 na 1 to cud. Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam.... WH nic nie daje jak ktoś strzelać nie umie. Znaczy na FFA nic nie daje... Na klanówkach to wiesz... Ogólnie na FFA wystarczy sprint strafy robić, ćwiczone na vh odpowiednio, i już jedzie się 4 na raz B) :wink: Najpierw celownik w banie, aż spadnie hełm, potem obniżamy... Chce ktoś to mam demka z VH bo kiedyś się bawiłem w usprawnianie strzelania i mordowania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sobie jest ta giera jesli chodzi o strzelanie... Dlatego najbardziej mi się w sumie podoba Q3, bo tam różnice skilla widać jak na tacy. W ET kazdy Cię może kropnąć, w cs właściwie to samo. Do tego popsuli kładzenie się, już nie ma sensu tego robić. Więc ownowanie 1on1 też jest utrudnione, i nawet doskonałe sprint strafy nikogo nie uchronią ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WH sa rox xD ^^ szkoda ze nie umiem c++ ;) juz bym kase na haxach zarabial.....

 

gramy dzisaj cos panowie ?

 

Nie wiedzialem ze on mial pod Tab wh zbindowanego haha:)

Edytowane przez KaxxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WH sa rox xD ^^ szkoda ze nie umiem c++ ;) juz bym kase na haxach zarabial.....

mam nadzieje ze to ironia... :?

 

Nie wiedzialem ze on mial pod Tab wh zbindowanego haha:)

niema co gadac i siac falszywych oskarzen jak nikt tego nie potwierdzil i nikt nie wyjasnial :?

 

 

moze Ci co graja w ET aktywnie napisza na jakich lubia grac serwerach w polsce ?

moze sie spotkamy :rolleyes: :wink:

Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze Ci co graja w ET aktywnie napisza na jakich lubia grac serwerach w polsce ?

moze sie spotkamy :rolleyes: :wink:

Ja gram dosyć często,ale nie na Polsim serwach,zarzuć jakieś IP to wpadne tam czasem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gram tylko na SchokoHeaven #3 :]

62.75.214.134:27960

ETPub, ET_adminmod.

 

nick : ***MarineS*** < admin level 2 :]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ooooo :) ja też jak grywam to wlasnie na schocko3. Jako ze mnie w Kentaki nie ma, to powiedz zy spotkales kiedys chucka_Norrisa na tym serwerze ?? :D

kilka razy ... ostatnio juz go nie widze :] tak jak i Thyrell'a ... [AP] Hell ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie pogrywam czasem na serwie et.armasan.pl oczywiście jako Efyr

 

A mam do was pytanie, jak by musiał wyglądać bind pod strzykawke, aby tak szybko nią dźgać?

 

Bo widziałem, że niektórzy mają coś takiego, a przydatne to, bo nieraz zgine, bo nie trafiłęm strzykawką za pierwszym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to wiesiu miał pod tabem nie binda do haxów tylko ... kucanie :lol: Spróbujcie lewą łapą obsadzić WASD, a tera małym palcem nieszczęsnego taba :D

 

To było ustawienie z jakiegoś upublicznionego cfg, ile w tym prawdy można się domyślać.

 

Niestety ET nie jest jak niegdyś grą tylko dla najlepsiejszych. Ale widocznie to zwiększenie szans, spowodowało wypłynięcie całych hord cziterów jak spod ziemi:/ I kto gra w miarę często w ET, zwłaszcza CW (klanówki) rozumie na jak wielką skalę tacy antygracze psują grę.

 

Z niecierpliwością czekam na rtcw2 i et2:qw, aby cziterzy znów odeszli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee... punkbuster jest lamowaty? 50$ i masz czity na etpro i punkbustera, robisz co chcesz...

znajdz inny lepszy ... VAC, Cheating Deatch, GameGuard... ??

PB działa jak spyware podczas gdy Ty grasz on skanuje dysk jak antyvirus.

dzieki systemowi Hardware Ban z gry "wypadło" bardzo dużo pr0 cziterów którzy na forach typu ($#^%8) żalą sie ze nie sa wstanie pograc w sieci na serwerach z PB.

to ze ktos kupił za 50$ cheata nie znaczy ze długo na nim pogra, programisci EB wcale nie musza wiedziec o jego istnieniu, oni prowadza aktualizacje według pewnego schematu i na kazdego przyjdzie pora :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skala zjawiska spadnie, bo wtedy nie będzie tylu "chętnych" na zbanowanie cd-keya. A po drugie o ET, twórcy już dawno zapomnieli, bo nie opłacało im się utrzymywać gry, która nic nie daje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardware ban? :lol2: Zmieniasz guid i go nie masz. Programiści PB niewiele mogą... Zresztą poczytaj o top coders itp... Masz kase - jesteś niewykrywalny.

 

Ba, nawet tacy zabawni z nich ludzie, że wezmę twojego GUIDa, nagrają na nim demko, wyślą do PB i to ty masz hardware bana... zabawne, co nie? :lol2: Popyskuj im to się przekonasz.

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hardware ban? :lol2: Zmieniasz guid i go nie masz. Programiści PB niewiele mogą... Zresztą poczytaj o top coders itp... Masz kase - jesteś niewykrywalny.

 

Ba, nawet tacy zabawni z nich ludzie, że wezmę twojego GUIDa, nagrają na nim demko, wyślą do PB i to ty masz hardware bana... zabawne, co nie? :lol2: Popyskuj im to się przekonasz.

LOL ... HARDWARE BAN - numer seryjny HDD, CD/DVD, procesora, plyty głównej, zmień chociaz w którymś z tych sprzetów serial.

wiec nie myl pojęcia GUID ban a HW ban

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxx: (17:38)

hw da sie obejsc

czytalem

na netcoders

albo elitecoders

 

Poza tym jak chcesz dać hw bana komuś kto może w każdej chwili guid zmienić?

 

w ogóle śmiech

 

http://et.owned.pl/?1:1:2116

http://et.owned.pl/?1:10:1:2116

 

masz jeszcze wywiad z 12 latkiem który cheaty pisze

 

http://et.owned.pl/?1:1:1636

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xxx: (17:38)

hw da sie obejsc

czytalem

na netcoders

albo elitecoders

 

Poza tym jak chcesz dać hw bana komuś kto może w każdej chwili guid zmienić?

 

w ogóle śmiech

 

http://et.owned.pl/?1:1:2116

http://et.owned.pl/?1:10:1:2116

 

masz jeszcze wywiad z 12 latkiem który cheaty pisze

 

http://et.owned.pl/?1:1:1636

chyba nie rozumiesz, HW ban nie opiera sie na GUIDZIE, gdy PB daje HW BANA "spisuje" wszystkie te numery seryjne i przetwarza w jakis tam "algorytm". Podczas logowania sprawdza czy czasem nie posiadasz zbanowanego sprzetu. Jesli obejscie tego jest takie łatwe to dlaczego pełno czituchów do dzis płacze na forach ze nie moze tego sie pozbyc ?

 

ET "należy" do EvenBlance, a Twoim CD key jest Twój sprzet - tak to mozna odebrać.

pod tymi linkami nic nowego nie widac ... znam te przypadki od kiedy pojawily sie cheaty do Q3 ...

 

cheaterzy do cioty bez jaj, uposledzone bachory, bez własnych umiejętności, po prostu zera.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo czituchy używają ogólno dostępnych i w 100% wykrywanych botów. Jak można dostać hw bana skoro pb najzwyczajniej w świecie go nie wykryje twojego cheata za 100$ ?

niewierz we wszystko co pisza na et.owned.pl bo nie wiadomo czy ci kolesie nie koloryzuja swoich wypowiedzi :-|

 

co do podszywania sie pod Guid to moze byc prawda bo czytalem to w innym źródle.

Hardware Bana da sie zdjac. czytalem o tym nie jednokrotnie, a na allegro gosc sprzedawal program, ktory niejako mial zedjmowac HW bana z wiekszoci gier ktore maja PBustera :angry:

 

imho walka z cziterami to walka z wiatrakami, ale stanowczo popieram ją.

 

moze jak et bedzie platne na wstepie albo beda konta jak w CS to sie uspokoi sytuacja :rolleyes:

Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...