Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Hardware Ban polega na pobraniu numeru MAC karty sieciowej. Zmieniasz kartę (20zł) i po sprawie.

Boże człowieku nie udzielaj się !!! Prosze!! zamilcz!!

Hardware bana daja za próby zhakowania PB (np wallhack, multihack, ... )

Guida dają za używanie niekórych cheatów(tych najlzejszych)

Hardware ban jest ustalany na podstawie ID sprzętu zainstalowanego w komputerze. Wtedy niestety( a raczej "stety") trzeba wymienić kilka podzespolów.

 

serial number HDD, napędów CD/DVD

MAC karty sieciowej- to akurat jedyna rzeczy z mozliwoscia zmiany JEDYNA!!!! dociera to do ciebie ?!!

ID Karty dźwiękowej

MAC portu firewire < prędzej w majty zrobisz niz zmienisz, najwyżej wyłaczysz ...

 

Dobre wieści dla wszystkich, którzy najbardziej cenią ucziwą rozgrywkę, a złe dla wszelakiej maści oszustów.

 

Od jakiegoś czasu niemiecka firma Even Balance - twórca słynnego Punk Bustera pracuje nad skutecznym systemem banowania cheaterów. Pod wplywem tworcow gry Americas Army (która jest dzielem między innymi amerykańskiej armii) powstal nowy rodzaj bana:

 

Global PunkBuster HARDWARE Ban.

 

Polega to na tym, że przyłapany na czicie gracz nie pogra w jakąkolwiek gre, którą przed czitami zabezpiecza PunkBuster. Jak narazie system jest wprowadzony w grach:(wszystkich z listy na stronie evenbalance.com)

 

System narazie banuje tylko za ewidente przewinienia typu: PB Hack, Multihack, Gamehack, OGC (!). Jednak biorąc pod uwagę bardzo częste aktualizacja bazy danych PB można spodziewać się bardzo wysokiej skuteczności.

 

Powstanie powyższego systemu było wcześniej możliwe, jednak dopiero ostatnio na skutek kilku precedensów w USA mogło wejśc w życie. Mianowicie US. Army (gra Americas Army) wytoczyło procesy sądowe twórcom cheatów oraz zapowiedziało, że będzie czynić podobnie z oszukującymi graczami.

 

Tak więc wniosek jest jeden... czitowanie staje sie powoli zajęciem bardzo ryzykownym a także kosztownym. Zdecydowanie nie jest miłym przezyciem zobaczyc na ekranie napis:

 

Global Hardware PunkBuster Ban (You have been banned from this and all PunkBuster Game Servers)

jedna z "ofiar" procesu wytoczonego przez US ARMY był programista mr ciota : evil bert < tworzył słynne hacki pod nazwa evil hack - był to aimbot bardzo trudny do wykrycia jeszcze na początku istnienia PB Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zainstalowałem sobie ET

a może wczoraj ? szit... :lol: nieważne :D

przypadkowo zachaczyłem o pare polskich serwerów i co widzę ?

bande idiotów :(

jeden koleś miał aimbota, zaraz po tym jak go nakryliśmy, kilku innych też sie przyznało (OMFG) - "jak ta pipka włączyła to ja też" - ręce opadają...

ludzie byli tam mniej wiecej z 3 gim czyli tylko rok mlodsi odemnie...

zachowywali sie jak dzieci :/ było też troche dziewczyn na serwie, ale najlepsze w tym bylo jak oni je wielbili :lol: napisze byle co, a oni zaraz "jak sie zwracasz do kobiety ?!" :shocked:

Kiedyś nie było tego całego g.ówna w ET :( no może bylo tylko o wiele mniej :/

pełno czitów, pełno szitów, ehh szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nC i reszta potrafią obejść hardware bana więc się nie wysilaj tłumacząc. Tak samo jak PB olewają od dawien dawna.

wciaż nie jarzysz chłopie co tłumacze, mam na mysli to że nie ma lepszego zabezpieczenia od PB i gdyby nie PB na serwerach panował by totalny chaos.

po drugie nie podoba mi sie to że wychwalasz tych palantów jacy to oni sa pr0.

 

Wd mnie HW ban był strzałem w dziesiatke tylko zabrakoło jednego, determinacji EB, mimo wszystko HW jest za słaby tzn banuje mniej istotne rzeczy.

Sam osobiscie bede pisał do EB(zawsze odpowiadaja) aby zmodyfikowali system banowania na bardziej ofensywny w sprzet PC.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boże człowieku nie udzielaj się !!! Prosze!! zamilcz!!

Hardware bana daja za próby zhakowania PB (np wallhack, multihack, ... )

Sry nie rozumiem co takiego nieprawdziwego powiedziałem?

 

Pobierają MAC-a? Pobierają!

Zmiana karty sieciowej uwalnia od Hardware Bana? Uwalnia!

 

Zatem co Tobie nie pasuje? Możesz mi wytłumaczyć czym się różni lekki czit od wallhacka? Pierwszy raz słyszę o takim podziale, a w gry internetowe gram od połowy roku 2003 (ok. 3lata).

 

BTW

Co z tego, że pobiera dane dysków itd., jeśli i tak nawet wsadzenie w PCI karty, która nie jest potrzebna, daje to czego chcemy? To ID może zależeć od innych czynników, ale jaki to ma związek.

 

Wypraszam sobie, takie teksty jakby sprawa cheatów i gier on-line była dla mnie nowością a conajmniej rzeczą obcą. Po to jest forum!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po drugie nie podoba mi sie to że wychwalasz tych palantów jacy to oni sa pr0.

Są fantastyczni, podoba mi się to co robią. Bawią się na FFA na haxach, co w tym nienormalnego? To jest FFA... Jeden czai się za rogiem z panzerfaustem, a inny lata z botem i wh i robi sajgon. Cheaty w ligach - nie, cheaty na ffa - tak. A PB jest łatwiej obejść niż ETPro, wiem bo kiedyś się bawiliśmy z kumplem cheatami na 1on1, i jakoś PB nie miał nic przeciwko.

 

@kvasek - raport poszedł zgodnie z życzeniem...

Edytowane przez Sarkazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

Są fantastyczni, podoba mi się to co robią. Bawią się na FFA na haxach, co w tym nienormalnego? To jest FFA... Jeden czai się za rogiem z panzerfaustem, a inny lata z botem i wh i robi sajgon. Cheaty w ligach - nie, cheaty na ffa - tak. A PB jest łatwiej obejść niż ETPro, wiem bo kiedyś się bawiliśmy z kumplem cheatami na 1on1, i jakoś PB nie miał nic przeciwko.

LOL nastepny popapraniec mozesz mnie raportować procenty za to przyjme na klate

Edit: i zpp i zku i co tam masz panie moderze :D

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry nie rozumiem co takiego nieprawdziwego powiedziałem?

 

Pobierają MAC-a? Pobierają!

Zmiana karty sieciowej uwalnia od Hardware Bana? Uwalnia!

no własnie że nie, trudno to zrozumiec?

 

Zatem co Tobie nie pasuje? Możesz mi wytłumaczyć czym się różni lekki czit od wallhacka? Pierwszy raz słyszę o takim podziale, a w gry internetowe gram od połowy roku 2003 (ok. 3lata).

lekki, np no recoil, albo no fog, a ja gram w multi od 1999 - Quake3

 

 

BTW

Co z tego, że pobiera dane dysków itd., jeśli i tak nawet wsadzenie w PCI karty, która nie jest potrzebna, daje to czego chcemy? To ID może zależeć od innych czynników, ale jaki to ma związek.

 

Dostales HW bana, kazdy sprzet typu dysk twardy, płyta główna ma cos takiego jak ID lub serial numer, no i co wyciagniesz plyte z kompa ?? wyciagniesz dysk z kompa ?? i tak za kazdym razem kupisz sobie nowy ?

tak wyglada informacja podczas kopa

http://www4.slikomat.com/06/0703/390721yqba.jpg i tak jest w kazdej grze z PB

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem stare cfg :/. Wiecie może jaka jest komenda na odświezanie moniota (refresh) ?

 

A i jeszcze jedno. Co zrobić aby miec wiecej fps niz 90 ? nie wiem czemu mi ogranicza do 90 fps nawet jak lookam w podłoge. Jaka jest na to komenda ? :P

 

Edit ok juz na fps mam (com_maxfps "125" ofc wiadome dlaczego ;)) ale nadaj nie mam na refresh ;(.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliście o Fritz Bot do ET?To są naprawdę świetne boty do wolfa,nie taka tępa tandeta jak poprzednie boboty.Dzialają na wszystkich mapach,mają odrębne xywki,grają każdą klasą postaci,używają każdej broni oprócz moździerza,a cvopsy przebierają się za wrogów.Naprawdę świetna rzecz jak net zamula albo chcesz bezstresowo poćwiczyć :wink:

Boty znajdzieta tutaj:

http://fritzbot.bots-united.com

Dokladnie to jeszcze nie obczailem jak to się odpala,ja robilem to metodą prób i blędów :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka razy ... ostatnio juz go nie widze :] tak jak i Thyrell'a ... [AP] Hell ...

Chuck to mój kumpel z klasy, zakochał się w ET od pierwszego wejrzenia :D I gra na PC klasy p4 2.8, fx(sic!)5600 i 512ramu, i nigdy mu nie brakuje sily by w to pograc (a zwykle to raczej on w nic nie gra). Juz nawet robi to czesciej ode mnie, a teraz go nie ma (przebywa z dziewczyną (dziewnicą) :lol: w Anglii na wakacjach) dlatego nie gra B-) Zresztą są wakacje, jest czas i chce przejść jakies RPG-y, a nie ciągać ET cały czas :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem stare cfg :/. Wiecie może jaka jest komenda na odświezanie moniota (refresh) ?

//częstotliwosc odświerzania 0 - odśw. takie jak w WINDOWS

seta r_displayrefresh "100"

 

 

Chuck to mój kumpel z klasy, zakochał się w ET od pierwszego wejrzenia :D I gra na PC klasy p4 2.8, fx(sic!)5600 i 512ramu, i nigdy mu nie brakuje sily by w to pograc.

sprzet jak do et to bardzodobry :)

dobrzy gracze sami czesto maja gorsze rupcie ale wyciskaja okolo 100fps i imm wystarcza to do gry

oni sie czesciej martwia pingami i innwestoja w lacza :wink:

gdybym mial kase to terz bym tak zrobil :rolleyes:

 

P.S. tez mam kolege w klasie kturego namowilem na ET i giercuje ostro :razz: tez ma fx5600 i fps jest przyzwoity (okolo 100)

 

Zamiast grać w gry, lepiej poczytaj słownik języka polskiego. // Crosis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha i pewnie jakiś frajer to kupił i myślał że mu to pomoże.

dokładnie :lol: na dodatek ten sprzedawca używa darmowej aplikacji z forum MPC i bierze za to [ciach!]o, 150zł .. jak dobrze pamietam kupily to 2 osoby. . . szkoda mi zioma, pewnie leży pod kocem jak rumun na targu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie i panie, nowe pb wyszlo, stare wh nie dziala, ale juz kilka godzin po aktualizacji wyszly nowe haczki, czyli jest po staremu [no moze nie do konca bo ludzie $$ za nowe wh chca i tyle osob jeszcze nie ma]

Edytowane przez tukamon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet fajny filmik, nie wiem jaki to ma zwiazek z wieśkiem(chyba jedynie nick tego gracza) ale ogólnie niezłe efekty wizualne.

ps

jak zrobić by w ET mieć takie intensywne i "żywe" kolory ??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdego bana da sie obejsc ;) tylko trzeba troche wysilku nie bede opisywal co i jak bo po co...

 

Najgorszy jest ban na IP bo tu juz proxy ponoc nie pomaga trzeba ......:x......

 

na etowned pisali o tym nowym WH?---> juz nie dziala za duzo osob mialo przez leaking i kickuje

 

Czemu wy wszyscy gracie na jakis etpubach :x?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdego bana da sie obejsc ;) tylko trzeba troche wysilku nie bede opisywal co i jak bo po co...

wlasnie niedawno HW ban uległ kolejnej modyfikacji, teraz znowu na forach MPC czytam wypociny dzieciarni która miałczy o pomoc.

jak obejscie HW byłoby takie proste to desperaci nie czepialiby sie nawet legalności systemu, chociaz sami łamia prawo EULA używając hacków

 

 

Najgorszy jest ban na IP bo tu juz proxy ponoc nie pomaga trzeba ......:x......

lol , ban na ip ?? w wiekszosci sieci IP jest zmienne a ci co maja stałe ip czesto maja mozliwosc poproszenia admina o zmiane.

widze ze nie masz w ogóle pojecia o banach, bo "najgorszym"(czyli najskuteczniejszym) banem w historii anty-cheatów jest własnie system Hardware Ban.

 

 

Czemu wy wszyscy gracie na jakis etpubach :x?

bo wd mnie jest równie fajny co ETPro ... zabronisz mi ??

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast grać w gry, lepiej poczytaj słownik języka poslkiego. // Crosis.

Kto to mówi :rolleyes:

 

Wynik szybkiego, trochę nieprecyzyjnego pisania na klawiaturze ultraX. Daruj sobie takie uwagi jeśli nie masz nic sensownego do napisania na temat gry, ok? OT nam niepotrzebne. // Crosis.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...