Skocz do zawartości
Nessay

Wolfenstein: Enemy Territory

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kvasek

No właśnie...pierwsze i najważniejsze pytanie: co ci do tego kim ja gram? Mogę leżeć całą mapę ze snajperką w jednym miejscu i nikogo nie zabić. Mogę być inżynierem,który zamiast np. naprawiać czołg tudzież most będe jedynie minować sobie teren który mi się spodoba. Mogę też wziąć medyka albo "lojta" i biegać sam po mapie uzupełniając w ammo i apteczki tylko siebie...a tobie nic do tego.

Nie lubie grać medykiem,dla mnie to klasa która opiera się na czystej demolce drużyny przeciwnej,wszędzie tak jest...medycy idą na pierwszy ogień,bo mają najwięcej HP,i nie ukrywajmy,grają nimi ci,co uważają że są najlepsi.

A ja wolę właśnie inny styl gry niż taki med-rambo.Trzymam się soldem z tyłu,kiedy moja drużyna broni się przed wrogiem.

No i soldem z "maszynówką" gram tylko w Axis,więc po prostu mam takie zasady (jak Donald Tusk,człowiek z zasadami) ,że jak gram w ET to tylko w Allies,ale jak muszę w Axis to tylko soldat.

człowieku ty wogóle nie rozumiesz na czym ta gra polega : wszyskie ewentualności które wymieniasz podpadają pod karę przywołanie do porządku i kopniaka - totalnym noobem jest nawet człowiek który grając fieldem na 12 slotowym serwerze jest w stanie zabić 40 przeciwników bez jednej śmierci jeżeli nie wygrał objective który był na mapie, to jest gra zespołowa, jeżeli siedzisz z tyłu i udajesz że bronisz soldem z mp to grasz w co innego niz reszta i nalezy się tobie kara i przywołanie do porządku, ale jeżeli jesteś fanem Tuska sory wszystko się zgadza :mur:

 

@to co żeś napisał wcześniej nijak sie ma do tego co żeś napisał pod spodem - rozdwojenie jaźni ? ? ? :lol2:

"rozumie" co ? "rozumie" to możesz sobie do baby na targowisku gadać zrozumiano ?

Edytowane przez kvasek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

człowieku ty wogóle nie rozumiesz na czym ta gra polega : wszyskie ewentualności które wymieniasz podpadają pod karę przywołanie do porządku i kopniaka - totalnym noobem jest nawet człowiek który grając fieldem na 12 slotowym serwerze jest w stanie zabić 40 przeciwników bez jednej śmierci jeżeli nie wygrał objective który był na mapie, to jest gra zespołowa, jeżeli siedzisz z tyłu i udajesz że bronisz soldem z mp to grasz w co innego niz reszta i nalezy się tobie kara i przywołanie do porządku, ale jeżeli jesteś fanem Tuska sory wszystko się zgadza :mur:

To tobie należy sie kara za takie zachowanie na forum,dla mnie jesteś noobem który nie rozumie idei grania przez neta.

Bo wyobraź sobie,że ja gram tak:

Wchodzę do drużyny.Jeśli w całej drużynie nie ma ani jednego soldiera,to ja nim gram.Jesli nie ma medyka-biore meda.Jeśli nie ma enga-to gram engiem.Rozumie?

Edytowane przez melonino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://video.google.com/videoplay?docid=85...59496&q=wiesiek

 

Gratka dla fanów ET ;)

 

Od siebie dodam że ogólnie spoko koleś, byłem z nim na lanparty i "szybki TAB" to prawda... :lol:

naprawde powalajace :lol2: :lol2: :lol2:

 

dobra a o co chodzi z tym tabem ? co on ma tam zbindowane? czy moze tak czesto sprawdza staty?

 

i czy ktos moze dac link do oryginalu tych wiadomosci czy to co to jest? bez lektora<??>

pozdro 4 et fans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ET.

Ostatnio zmieniłem karte graf z gf4mx na gf6800gs.Na pierwszej karcie graf spokojnie wyciogalem 30-40fps na bardziej wymagajochych mapach ,a na innych 76.Na nowej na tym samym cfg wyciogam 20-30 i tylk oczasami 40 nie zaleznie od mapy...

Konfig mojego kompa

AMD Athlon 2000xp

256ddram

GF6800gs

Modecom 350W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w cfg jest komenda kotra odpowiada za sterownik do k. graficznej

jest tez linia ktora okresla wrecz model k.graficznej

pewnie te linie sie nie zgadzaja

 

na twoim miesjcu reinstalowalbym et u przednio walna nowe stery od nv.

potem jak wsio bedzie dzialac dobralbym detale tak zeby gra zawsze wyciagala powyzej 125 fps i potem dal ograniczenie na 125 fps

(jest to jedna z "magicznych" wartosci dla silnika q3 nie bede sie wiecej rozpisywal ktowie o czym mowie ten rozumie).

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawde powalajace :lol2: :lol2: :lol2:

 

dobra a o co chodzi z tym tabem ? co on ma tam zbindowane? czy moze tak czesto sprawdza staty?

ten przyhlast miał pod TABEM on/off wallhacka, na hackach zap(****)olił około 35 tyś zł (turnieje) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten przyhlast miał pod TABEM on/off wallhacka, na hackach zap(****)olił około 35 tyś zł (turnieje) .

moze nie znam dobze polskiej sceny et ale nieslyszalem zeby wiesiek czitowal.....

i te 35 tys z nagród... tez nie syszalem zeby jezdzil po turniejach i wygrywal wsio co sie da.

on by musial kupe tych turneji obskoczyc zeby wygrac lacznie 35 tys <_<

 

a masz moze link do oryginalnego nagrania tych informacji TV czy to moze wszystko jest montaz i oryginalu nie ma?

 

Od siebie dodam że ogólnie spoko koleś, byłem z nim na lanparty i "szybki TAB" to prawda... :lol:

piszerz ze byles i widziales jak wiesiek nawala w Taba i co na lanparty by czitowal ?? jak wszyscy moga to zobaczyc?? przeciez na lanparty kazdy moze mu lukac w ekran <_<

nie wierze zeby ten Tab oznaczal wallhacka

 

A z fpsami to pewnie chodzi Ci o /com_maxfps 125 :)

dokladnie :wink: Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomogła reinstalka teraz mam 76fps i na nie ktorych mapach moge grac na 125fps :) dzieki.

chyba lubisz grac na wysokich detalach bo jak na twojego kompa to chyba malo fps.

ile masz ram przydzielonego dla ET ?

 

seta com_hunkMegs "xxx"
ta komeda przydziela ilosc ram dla ET, gdzie xxx to liczba w MB; mowi sie ze dla ET nietrzeba dawac wiecej niz 256, dla 512mb wystarcza wartosc do 200mb; ja ustawiam sobie polowe ramu albo 40-45 %; Kazdy musi sobie sam dobrac - to takie info jak by ktos nie wiedział :wink:

 

jak chcesz wiecej fps to trzeba kompa podkrecic pamietaj ze et tak jak q3 lubi duza przepustowosc procek <> ram czyli Ty musialbys dac synchro ram i cpu, a potem ustawic jak najwieksza stabilna szyne FSB :D no i zegarki na grafie w góre oczywiscie :D

 

zachecam wszystkich do grania na jak najwiekszych fps (<125fps); to czynnik ktory pozwoli wam poprawiac wasze umiejentnosci lub wrecz odwrotnie zachamuje je.

pozdro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej gram na very very low rozdziałka 800na 600.Wszystkie bajery po wyłanczane nawet nie widze krwi jak trafie przeciwnika. fast sky,rozmyte tekstury zamiast widoku apteczek naboi tylko takie znaczki 2d.

Edytowane przez Fallen-Death

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie raz słyszałem, że warto grać na 75 i 125fps, ale jakie są tego wymierne korzyści? Jakoś nie mogę wymyślić żadnego powodu, dla którego 75fps miało być lepsze niż 65 czy 80. Wyjaśni mi to ktoś łaskawie? Bo lama jestem. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej gram na very very low rozdziałka 800na 600.Wszystkie bajery po wyłanczane nawet nie widze krwi jak trafie przeciwnika. fast sky,rozmyte tekstury zamiast widoku apteczek naboi tylko takie znaczki 2d.

lol to jest perwersja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43, 76, 125, 333... Jak nie umiesz robić dobrych strafe jumpów to daj sobie spokój i nawet sobie głowy nie zawracaj ;)

 

2209869[/snapback]

Nie raz słyszałem, że warto grać na 75 i 125fps, ale jakie są tego wymierne korzyści? Jakoś nie mogę wymyślić żadnego powodu, dla którego 75fps miało być lepsze niż 65 czy 80. Wyjaśni mi to ktoś łaskawie? Bo lama jestem. ;-)

co do magicznych FPS-ów :

W grach na engine Q3 istnieją conajmniej takie 4 "magiczne" wartości com_maxfps przy których poruszanie i skoki wychodzą najlepiej - 43, 75, 125, 333. Poza tym com_maxfps 41 to najmniejszy możliwy odrzut snajperki.

(...)

Należy pamiętać że duża ilość fpsów to nie tylko płynność (i wysokie skoki) ale również większa szybkostrzelność broni (od mp40 do noża) kończąć na szybszym wyrzucaniu apteczek czy ammo. Ci co mają w miare dobry sprzęt niech odpalą sobie ctfa (bo na radarze mogą być z tym problemy ) ustawią 333 fps-y i zobaczą jaka jest różnica np pomiędzy 125 a 333.

Źródło: Swiety, www.board.enemyterritory.pl Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jumpy w ET proste nie sa, ale sa tez i takie ktore moze kazdy sie nauczyc. Na tym filmiku sa ukazane w wiekszosci te trudniejsze dla pr0 jumperow.

Na murek w radarze powinien każdy umieć wskoczyć, najważniejszy trickjump jak dla mnie. Mur w oasis też jest genialny, ale na FFA często ubijają... No a brama w fueldump = denerwowanie wszystkich wokół na każdym serwerze... ten minus że to jest tak makabrycznie trudne :mur: Ja chyba z 3h próbowałem... Umiem doskoczyć głową ponad dach, ale to ciągle kilkadziesiąt cm, więc się poddałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kvasek

czasmi są takie lagi, że trudno sie normalnie poruszac nie mówiac i trickach ^^

btw ide z tego tematu bo dziadownia - ktoś mojego posta usunął hahaha - boją się otwartej dyskusji ech ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na murek w radarze powinien każdy umieć wskoczyć, najważniejszy trickjump jak dla mnie. Mur w oasis też jest genialny, ale na FFA często ubijają... No a brama w fueldump = denerwowanie wszystkich wokół na każdym serwerze... ten minus że to jest tak makabrycznie trudne :mur: Ja chyba z 3h próbowałem... Umiem doskoczyć głową ponad dach, ale to ciągle kilkadziesiąt cm, więc się poddałem.

O który murek na radarze Ci chodzi?

A jak dla mnie przeskoczenie muru na Fuelu jest bajecznie proste.Jak to zrobić?Wystarczy grać na serwerze,w których można odpychać innych graczy (w ETPro to chyba standard).Trzeba też zgadać się z innymi graczami,aby razem to przeskoczyć.Idziecie najlepiej we czwórkę pod mur-dwa medy,eng i cover.Jeden med kuca pod murem,cover wskakuje na niego i med odpycha go do góry,on dolatuje nad mur i ląduje na nim.Potem tak samo idzie eng i med.Cover rozwala malą barierkę (o ile tam jest),eng wysadza dzialo,med w razie czego leczy.Ot,cala filozofia :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... to równie dobrze covert może mi otworzyć. Ale nie w tym rzecz. Poza tym po co rozwalać, skoro przeskoczyć ogrodzenie jest akurat bajecznie prosto. A przeskakiwanie samemu w 5 sekund to jest to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy to (znaczy się trickjumpy) sie robi tak:

biegnac sprintem mozliwie najszybciej i najkrócej wciskam klawisz skoku i gdy podskocze puszczam oba? Jest jeszcze coś czego nie wiem? A może to co wiem jest złe? Zaciekawiła mnie bardzo tak kwestia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten przyhlast miał pod TABEM on/off wallhacka, na hackach zap(****)olił około 35 tyś zł (turnieje) .

raczej chodzi o to, że koleś ma ponoć nieźle poryty config: strzelanie altem, invert myszy [jak Lockheed] i takie bajery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy to (znaczy się trickjumpy) sie robi tak:

biegnac sprintem mozliwie najszybciej i najkrócej wciskam klawisz skoku i gdy podskocze puszczam oba? Jest jeszcze coś czego nie wiem? A może to co wiem jest złe? Zaciekawiła mnie bardzo tak kwestia. :)

maybe google

 

http://velocity.lunarpages.com/polski/trickjumping.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na murek w radarze powinien każdy umieć wskoczyć, najważniejszy trickjump jak dla mnie. Mur w oasis też jest genialny, ale na FFA często ubijają... No a brama w fueldump = denerwowanie wszystkich wokół na każdym serwerze... ten minus że to jest tak makabrycznie trudne :mur: Ja chyba z 3h próbowałem... Umiem doskoczyć głową ponad dach, ale to ciągle kilkadziesiąt cm, więc się poddałem.

nio fuel to hardcore, a na demkach goscie skacza sobie jak motylki :blink: :lol2:

murek na radrze od bramy main lewy czy prawy (zgorka)?

ja na [LNA] TrickJump od spawna allies przechodze wszystko i zatrzymuje sie na fuelu :-| :-| i to jest koniec. albo niekiedy ide drabinka dalej tak rekreacyjnie zwiedzac :D sa tam podrodze inne imho prostrze jumpy od fuela.

 

raczej chodzi o to, że koleś ma ponoć nieźle poryty config: strzelanie altem, invert myszy [jak Lockheed] i takie bajery.

mam cfg WOW|wieska ale tam sa same komendy bez bindow :-| (cfg dostepne wsieci)

inaczej wyglada cfg WOW|Mroza on podaje wszystko (poruszanie i strzelanie jest normalnie wsad i mysz) tylko pewnie to cfg jest juz dawno nie aktualne :?

ja wychodze z zalozenia ze najlepsze cfg to wlasne cfg od innych to sie bierze tylko poszczegolne elementy.

:rolleyes:

Edytowane przez w1wlodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...