Skocz do zawartości
sesq

Timeshift

Rekomendowane odpowiedzi

bedzie nowa ciekawa gra, głownym atutem to manipulacja czasem. Ze zdjęć podoba mi sie grafika oraz wyglądy broni.

Premiera ? 18 Października 2005 ( moje urodziny :P )

 

Opis + Screeny: http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,26,10103,2887,-1

 

zapraszam do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem w demko (bardzo krótkie zresztą), ładna grafika niezła akcja, generalnie moze coś z tego bedzie dla miłośników strzelanek fpp, kurcze ale tyle sciągania i może 5 minut gry hehe, atari z tym demem przesadziło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie pograłem chwilke (więcej sie nie da ;) ) w demko tej gry.

Moim zdaniem kolejna gra z dobrym pomysłem, który niestety uwalono w badziewnym opakowaniu (grze).

Co prawda to tylko ocena na podstawie dema (ale w koncu to wizytówka i ma zachęcać do kupna pełnego produktu).

A tutaj uwagi szczegółowe:

Grafa taka sobie - nie przepadam za tym klimatem, ale może być

Mimo płynnej ilości klatek (40-70) w czasie poruszania widać wyraźne przycięcia

Postać biega jakby szła - to strasznie denerwujące, trzeba szybko zmienić pozycje a bohater płynie ze stoickim spokojem.

Ogólnie demo nie zachęca i ten czas rozgrywki (pare minut). Gra sprawia wrażenie shootera klasy B z dodanym bajerem, nic więcej.

Ma kotoś może finalną wersje gry, jest taka jak demo, czy coś sie poprawia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to jest to - gra nie jest płynna, bo zwalnia i masz zwolnione tempo cały czas, pozatym ekran strasznie szarpie. Dopiero jak wyłączysz detale to zaczyna się ruszać. Bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj wlasnie pogralem w demko chwile

grafa ladna ale nie w moim klimacie za kolorowo troche ale bardzo duzo ciekawych efektow graficznych

 

no i szarpie strasznie dokladnie tak jak pisza moim przedmowcy niby wyswietla sporo klatek ale gra sie jakby ich bylo czasem 5/s

dziwnie sie porusza postac i przy szybkim odwaracaniu sie sa zrywy straszne (gram na 6600gt, 1gb ramu,athlon 3000 podkrecony do 2540mhz)

 

radosc z gry jak dla mnie umiarkowana

 

ogolnie niezbyt zachecajace to demko i dalej niamam w co grac :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Full lada dzien :):)

Oblookajcie date kiedy to hydro pisał :lol:. Pamietam jak po demku pisali (tworcy gry) ze właśnie lada dzień gra bedzie i jakoś lada dzien gry nie było (to samo co z demkiem quake wars w sierpniu 2006 :lol:).

 

Ogolnie to zapraszam do arta an gs http://www.gamespot.com/pc/action/timeshif...lyadded;title;1

Głównie chodzi o facelifting ale i tak nie była dla mnie zła graficznie. Pamietam jak grałem w stare demo i musze powiedzieć ze mi gra sie podobała. Zobaczymy jak teraz bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem własnie filmik i w sumie zapowiada sie futurystyczny "szuter" z mocno Matrixowymi efektami. Bullet Time to przezytek - w Timeshift można zatrzymac czas prawie całkowicie :blink: przynajmniej tak to wyglądało na klipie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem własnie filmik i w sumie zapowiada sie futurystyczny "szuter" z mocno Matrixowymi efektami. Bullet Time to przezytek - w Timeshift można zatrzymac czas prawie całkowicie :blink: przynajmniej tak to wyglądało na klipie.

W demie (starym) tez można było czas stopować całkowicie. Ogolnie to były jakies 3 rodzaje spowolniania/stopowania czasu :P. Ja nadal licze ze to bedzie fajny szuter. Demko mi sie podobało a teraz jeszcze ma być facelifting wiec jest na co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie powinno sie posta pod postem pisać ale na GS ukazał sie bardzo cieawy art. Głównie dotyczy multi.

Jest tez do oblookania bardzo klimatyczny trailer. http://www.gamespot.com/pc/action/timeshif...=topslot;link;1

 

 

 

-------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

No wreszcie nowa zapowiedz Timeshifta plus nowe gameplay movie.

http://www.gamespot.com/pc/action/timeshif...=topslot;link;1

Moim zdaniem warto zobaczyć. Troche razi niski framerate na filmiku ale to pewnie przez kompresje (chyba).

Lepiej to wygląda niż w demie z 2006r więc pewnie i wymagania większe ;).

 

W dodatku bedzie nowe demo (właśnie tak wyglądajace) już w Sierpniu.

 

Ps. lol 3 post z rzędu. Weźcie coś piszcie na ten temat bo imo Timeshift zapowiada sie co najmniej dobrze :P.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo oficjalnie już jest !!!

 

http://www.gamershell.com/download_21417.shtml

http://www.fileplanet.com/181449/180000/fi.../TimeShift-Demo

http://files.filefront.com/Timeshift+SP+De...;/fileinfo.html

 

To tak na pocieszenie tych którym się dzisiaj nie udało ściągnąć Dema Call of Duty 4 ;)

 

Nowe Screeny http://games.tiscali.cz/clanek/screen_deta...mp;img=baga.jpg

 

Tak kwestią wyjaśnienia to jest Demo nowej wersji TimeShift ochrzczonego przez graczy NexGen tyle że pod tą samą nazwą. Gra zupełnie inaczej wygląda niż to w co mieliście okazje grać jakiś czas temu można powiedzieć że to taki Remake ;)

 

TimeShift jest pierwszoosobową grą akcji, którą po wielu przygodach stworzyła firma Saber Interactive (twórcy Will Rock). Po wielokrotnym obsuwie terminu premiery, zmianie wydawcy i potrójnym liftingu podstawowych elementów programu, pozycja wreszcie otrzymała swój ostateczny kształt – dynamicznej strzelaniny FPP z nowoczesną oprawą graficzną i paletą nowatorskich rozwiązań.

 

Fabułę osadzono w mrocznym świecie science-fiction, zdominowanym przez złowrogą organizację Krone, odznaczającą się wyraźnie imperialistycznymi, dyktatorskimi zapędami. Gracz wciela się w świetnie wyposażonego i wyszkolonego rebelianta, stawiającego czynny opór zuchwałej korporacji. Główny bohater przywdziewa futurystyczną, masywną zbroję o niezwykłych właściwościach. Jest to bowiem częściowo świadoma i w pewnym zakresie inteligentna cyber-konstrukcja, dzięki której nasz heros potrafi m.in. zaginać czasoprzestrzeń, zatrzymywać czas, a nawet cofać niektóre wydarzenia. W kluczowych momentach akcji nasza pancerna przyjaciółka sygnalizuje nam możliwość aktywowania interferencji czasowej, my zaś decydujemy o jej wykorzystaniu bądź nie w danej chwili. Ma to oczywiście swoje bezpośrednie konsekwencje na bieg wydarzeń, musimy więc bacznie obserwować wskaźniki naszego wdzianka i mądrze korzystać z jej wskazówek. Nie będzie to łatwe, gdyż wartka akcja na małej przestrzeni i liczni przeciwnicy nie dają nam zbyt wiele czasu na rozważania czy odpoczynek. Liczba zagadek i łamigłówek, która w założeniach wcześniejszych wersji programu miała być dosyć znaczna, została ostatecznie znacząco okrojona, oddając tym samym pole bardziej zręcznościowej, efektowniejszej strzelance.

 

Na brak efektów wizualnych nie powinniśmy raczej narzekać. W procesie tworzenia graficy poddawali bowiem grę wielokrotnemu, gruntownemu odmłodzeniu, stosując nowocześniejsze rozwiązania i bardziej zaawansowane technologie graficzne, szczególnie w zakresie wyświetlania efektów powierzchniowych i gry światłocieni. Ponadto, TimeShift jest jednym z pierwszych tytułów wykorzystujących zaktualizowaną wersję (4.5) udanego i popularnego silnika fizycznego o nazwie Havok. Gwarantuje to co najmniej zadowalający poziom odwzorowania zachowań substancji płynnych i brył sztywnych, w tym oczywiście ciał występujących w grze przeciwników, ze szczególnym uwzględnieniem usprawnionych algorytmów fizycznych, odpowiadających za efekt „szmacianej laleczki”.

gry-online.pl

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaraz, to to demo ktore bylo dostepne od okolo roku to bylo jakies... nieoficjalne, ze dopiero teraz oficjalne się ukazuje? graliscie w tamto w ogole?

tu masz filmik z tej nowej wersji http://www.gametrailers.com/player/26191.html

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój linek jest na 100% do nowego.

 

BTW->

 

REQU:

 

MINIMUM

 

* Windows® XP with latest service pack installed or Windows Vista™

* Intel® Pentium® 4 2.0 GHz or AMD® equivalent

* 1 GB RAM

* NVIDIA® GeForce® 6600 128 MB DirectX® 9.0c-compatible card with Pixel Shaders 2.0b support or equivalent (ATI® Radeon® x700) with latest DirectX drivers

* DirectX® 9.0c

* CD-ROM drive - 8X or faster DVD drive

* DirectX 9.0c-compatible sound card

* 1 GB free hard drive space

* Multiplayer: Broadband internet connection only (no modem play)

* Mouse, Keyboard

 

 

 

RECOMMENDED

 

* Intel® Core™2 Duo E6400 / AMD Athlon™ 64 X2 4200+ RAM

* 2 GB RAM

* NVIDIA® GeForce® 8600 GTS with 256 MB RAM or equivalent

* Sound Blaster® X-Fi™ series sound card

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...