Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem, a mianowicie gta sie super wszystko ladnie instaluje ale jak chce uruchomi klikam na ikonke to nie ma zadnej reakcji, moze ktos wie co jest nie tak, a i kompa mam takiego jak napisane jest w podpisie windows xp z sp2 świeżo po reinstalce

1570488[/snapback]

 

 

Czy ktos moze mi pomóc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie-jak zrobic zdjecie nr 42 z poradnika GRY Online te posrodku biurowca?? :razz:

I jeszcze zdjecie nr 8 z tego samego poradnika (bo stawalem juz na moscie na ciezarowkach a i tak go nie umiem porzadnie pstryknac)

Edytowane przez Seba@Liverpool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie strony z modami do gry możecie mi polecić? Głównie zależy mi na  prawdziwych pojazdach z czasów w których rozgrywa się akcja gry i ciuchach istniejących n prawdę marek.

1577788[/snapback]

Dołączam się do pytania bo przeszedłem już cała grę i teraz trzeba ją czymś udziwnić aby dalej chciało się grać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cze, mam problem z misija w San Fierro, a dokladnie z misja jedna z kasyna (misja oznaczona kostka do gry), w misji chodzi o to aby zawiesc tego goscia (niby szefa ktory rzadzi calym miastem) do zakladu miesnego i wlasnie w tej misiaj gdy zabije prawie wszystkich przeciwnikow, zaraz przy koncu misji gdzie idzie sie midzy takimi paczkami , zabijam ostatniego goscia i .... wychodzi mi z gry. LOL, pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego, co mam zrobic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie ukończyłem ..... Gta teraz pozostaje jedynie zwiedzanie miast, zbieranie podkow, malowanie ścianitd, ostatnia misja, jest wyjeb**** coś niesamowitego, i ten pościg za wozem strażackim,,, :) luxxxx już nie mogę sie doczekać na kontynuację, jednym słowem GTA => " Najlepsza giera tego Lata " Teraz oczekiwanie na Fife 06, Nba 06

pozdro for all players ,,,,,,,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obecnie w tej chwili niestety nie [:

 

UPDATE:

Otoz zainstlowalem to spolszczenie, postepowalem zgodnie z instalacja, zrobilem kopie odpowiedniego pliku i co sie okazalo, gra sie nie uruchamia. Wiec skopiowalem plik z textami amerykanskimi i co ? gra dalej nie odpala teraz nie wiem co sie stalo bo gra sie nie chce odpalic..

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, a mianowicie gta sie super wszystko ladnie instaluje ale jak chce uruchomi klikam na ikonke to nie ma zadnej reakcji, moze ktos wie co jest nie tak, a i kompa mam takiego jak napisane jest w podpisie windows xp z sp2 świeżo po reinstalce

1570488[/snapback]

A i jeszcze jedno problem pojawił sie po wymianie grafy i procka. Pomocy

Edytowane przez Rudy-16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Roznym ludziom, w roznych miejscach sie wylacza. Poprostu musisz kogos poprosic o save'a po tej misji (kumpla, chocby kogos tutaj). Ja ci go nie dam, bo dawno juz w to nie gram. Pzdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A i jeszcze jedno problem pojawił sie po wymianie grafy i procka. Pomocy

1584833[/snapback]

Witam.

 

Spróbuj usunąć plik w gta_sa.set w folderze GTA San Andreas User Files w Moich dokumentach. Powinno pomóc.

 

Pozdrawiam,

Cebix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość -=uri=-

Witam. Szukalem ale bez powodzenia gdzie moge pograc w bilarda w GTA:SA?

Edytowane przez -=uri=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszedl w koncu oficjalny patch od rockstargames:

 

Dodano wsparcie dla rozdzielczości HDTV - 720p i 1080i (prawdopodobnie też 1080p)

Numer wersji gry wyświetlany jest teraz w menu głównym

Poprawiono błąd spowodowany aktualizacją systemu (instalacja jednego systemu na drugi)

Gra nie zawiesza się już po próbie wejścia do opcji mając tylko 32 meg kartę graficzną

Poprawiono obsługę pracy gry na dwóch monitorach jednocześnie

Zniszczone pojazdy mają teraz poprawny kolor

Brudne samochody będzie teraz można wyczyścić

Klawisz Num5 na klawiaturze numerycznej można teraz dowolnie konfigurować

Naprawiono błędy powodujące zawieszanie się gry po odegraniu niektórych dźwięków (efekty typu: gra się zawiesiła a radio gra nadal)

Poprawiono streaming DVD

Naprawiono problem z dźwiękami przy wchodzeniu i wychodzeniu z pomieszczeń, oraz podczas wchodzenia i wychodzenia z pojazdu

Poprawiono synchronizację ruchów podczas tańca

Gra już się nie zacina podczas używania własnej stacji radiowej z wyłączonym "frame limiter"

do pobrania stad: >>> LINK <<< (11,2mb) B)

Edytowane przez R.i.P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...