Skocz do zawartości
leonardo

Karta Graficzna Do San Andreas.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kupilem nuwke karte za 240zl tj GeForce FX5500 256/128 i GTA SA 1280/768etale max tj VERY HIGHT gra hodzi bez przycieca tak samo jest z doomem 3 i HL2 zaznaczam ze reszta kapa to Sempron 2200+ | ram noname 256(333) i KingSton 256 (400) | mobo Asrock K7VT4A+ | zasilka 350v Narazie all gry mi hadza NA MAX detalah Napewno ta karta jest w 100% lepsza od radka 9550 !

Zapomnialem napisac 1280/768 32bit

1521277[/snapback]

 

Chodzi bez przyciecia ale w zwolnionym tepie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupilem nuwke karte za 240zl tj GeForce FX5500 256/128 i GTA SA 1280/768etale max tj VERY HIGHT gra hodzi bez przycieca tak samo jest z doomem 3 i HL2 zaznaczam ze reszta kapa to Sempron 2200+ | ram noname 256(333) i KingSton 256 (400) | mobo Asrock K7VT4A+ | zasilka 350v Narazie all gry mi hadza NA MAX detalah Napewno ta karta jest w 100% lepsza od radka 9550 !

Zapomnialem napisac 1280/768 32bit

1521277[/snapback]

nie wiem poprostu co napisać :blink: zatkało mnie :-|

ech ide spać.

 

A co do karty to do 300zł to polecam radka 9550 :) ,a za 530zł radka 9800PRO.

Naprawdę warto chlasnąć się na 9800PRO niż na tego 9550.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

A ja kupilem nuwke karte za 240zl tj GeForce FX5500 256/128 i GTA SA 1280/768etale max tj VERY HIGHT gra hodzi bez przycieca tak samo jest z doomem 3 i HL2 zaznaczam ze reszta kapa to Sempron 2200+ | ram noname 256(333) i KingSton 256 (400) | mobo Asrock K7VT4A+ | zasilka 350v Narazie all gry mi hadza NA MAX detalah Napewno ta karta jest w 100% lepsza od radka 9550 !

Zapomnialem napisac 1280/768 32bit

1521277[/snapback]

Człowieku, my nie jesteśmy dziećmi i w bajki nie wierzymy :mur:

Bo wiesz, wżyciu ci nie uwieże w to co napisałeś!

A tak wogóle to myśle że topic już zaczyna się robić totalną mucką na temat R9550. W gruncie rzeczy to odpowiedź na pytanie z pierwszego posta padła...kilka razy B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, my nie jesteśmy dziećmi i w bajki nie wierzymy  :mur:

Bo wiesz, wżyciu ci nie uwieże w to co napisałeś!

A tak wogóle to myśle że topic już zaczyna się robić totalną mucką na temat R9550. W gruncie rzeczy to odpowiedź na pytanie z pierwszego posta padła...kilka razy  B)

1522197[/snapback]

 

No wiesz dla niektórych 15fps do mega, duper, siuper, fuper, tuker, wyrombiście płynna gra :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość [RONIN]

No wiesz dla niektórych 15fps do mega, duper, siuper, fuper, tuker, wyrombiście płynna gra :mur:

1522217[/snapback]

Dodam tylko że w rozdzielczości 640x480 z LOW detalami :lol:

Żenada poprostu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej, no chyba żartujecie.

 

U mnie na sempronie@2150 Mhz, 1 GB Ramu i GF6600 podkręconym na 540/700 spada poniżej 15 klatek !!!! (1024x768, High, 1xAnizo i distance na połowe, frame limiter OFF). W 3 mieście to rzadko kiedy mam powyżej 25 klatek! (no chyba że na ścianę patrze!). Jak ktoś mówi że mu śmiga na 9550 to nie wiem co powiedzieć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie podłaczyłem Pegazusa, którego kupiłem u ruskich na bazarze do TV i moge w oknie odpalać na max detalach. Poprostu wkłądam plyte z gra do discmana, tego podłaczam do konsolki a konsolke do TV i mi nawet pisze w HL2 ,że obsługuje DX 9.0. A jeżeli chodzi o save'y i takie tam to sobie na kartridzach zapisuje bo softem odblokowałem takiego na 15GB. ;]

A te wasze gadanie o tym ,że trzeba mieć dobry sprzęt, to tylko propaganda od megakorporacji żeby zbiły większe sumy pieniędzy :)

 

Mi osobiście chodzi na sprzęcie poniżej w 1024x768 na max detale i filtrowanie na 3 ustawione bardzo dobrze i płynnie mi sie gra w SA.

Edytowane przez Jet4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... z efektów to na MX440 jedynie nie ma falującego powietrza...

1502852[/snapback]

A właśnie, że jest :wink: .

 

Efektu zaru oraz blura nie uswiadczysz na DX7 bo to niestety juz dx8

1518822[/snapback]

Jak wyżej. Nie wiem jak to zrobili ale te efekty są na mojej leciwej BMX440

 

,Jun 27 2005, 14:29]Po pierwsze GTA:SA nie korzysta z pixel shaderów....tak samo jaki i vice city i gta III...ta gra wciąż wykorzystuje DX 7.0.. łatwo to sprawdzić, riva tunerem wyłączasz na karcie pixel shader i vertex, efekt jest ten sam i niczym sie nie różni, high details dodaje tylko anizo i cienie i odbicia w lustrach w wyzszej rozdzielczosci nic wiecej...

1517610[/snapback]

True. True.

 

Jedyną opcją która jest nieaktywna w menu jest MipMap, ale co ona daje to nie wiem.

Gram na MX440 64MB 128bit 800x600 AAx2 i Anizox2. Komfort gry generalnie słaby - mało klatek czasem spada do 10 np. gdy jest dużo dymu z opon sam. Średnio około 23 FPS'ów. Upiększacze włączone ponieważ ich włączenie/wyłączenie nie powoduje prawie żadnych spadków/wzrostów FPS'ów (FrameLimiter wyłączony).

Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę powiedzieć ,ze ładnie dowalili do tego SA efektów, ale to wciąż ten sam silnik i by sie przydało żeby opracowali nowy engine, aby było więcej możliwosci. To by chyba wyszlo tej gierce na zdrowie! Tak na marginesie to podoba mi sie twoja sygnaturka :P Pomysłowa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dziś troche na GF6600 @ 500MHz/550MHz i anizo na 3, 1024x768, detale na very high i draw distance na max i grało sie dość płynnie, ale czasem potrafiło zwolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nierozumiem na co wy narzekacie :blink:

u kolegi na bartonie 2500 ,512 DDRAM, gf 4 TI 4200- detale High, 1024*768 draw distance na maxa i chodzi plynnie - rzadko spada poniżej 25 FPS, srednio jest 25 - 35 FPS,

gdy celowo ''popsuł'' gf 4 to dostał w zastepstwo 9550 (dopoki mu nowej karty nie dadzą) i na nim chodzi praktycznie tak samo :blink: nie wiem skąd bajki o tym ze na 6600 GT potrafi zwolnić - czy do każdej gry teraz trzeba miec 6800 GT albo ULTRA ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam jedno pytanko moze malo zwiazane z tematem ale nie chce zakladac nowego topicu a wiec... mam R9000 stary szit wiadomo no i sie zastanawiam nad zmiana i pytanko brzmi..co jest lepsze Sapphire/Gigabyte R9550 128MB 128bit czy GAINWARD GeForce 3 Ti Power Pack!!! Golden Sample/450 64 MB 128bit ktory si elepiej kreci? dzieki z gory za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe mucka nic wiecej w tym topicu ;)

 

radek jak z podpisu, w gta:sa graelm na full detalach, klatki spadaly tylko jak fbi to mnie prula a w okolo wybuchaly samochody ;)

 

Jesli brac r9550 to tylko od GB, bez problemu mozemy sobie zmieniac BIOSa karty pod windowsem, czego nie uswiadczylem na spapphirku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj napisał że 9550 gigabyte psuje sie na agp 4x po 30 minutach... Czy to prawda? Pytam bo zamierzam kupić se tą karte i nie wiem czy mi pójdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tutaj napisał że 9550 gigabyte psuje sie na agp 4x po 30 minutach... Czy to prawda? Pytam bo zamierzam kupić se tą karte i nie wiem czy mi pójdzie...

1527610[/snapback]

Brednie. Mój radek z podpisu śmigał kilkanaście dni na ECS K7S5A. Żadnych nieprawidłowości nie zaobserwowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa jest u mnie

mam radeona 9550 i athlona 1700+ i jak na 1200/900( 16 bit ) jak podkrece mam ok 35 fps ( frame limiter wylaczony )

ale jak nie podkrecam to tez mam 35 fps wiec co jest ?

na 3d01 marku po podkreceniu roznica jest ok 4000 punktow a w gta ani jednej klatki

Inaczej jest przy 32 bitach miedzy podkreconym a niepodkreconym redkiem ejst roznica ok 8-15 fps ( niepodkrecony 11fps max podkrecony dochodzi do 30 )

 

 

Co wiecej nie moge wlaczyc mip mapping nie wiem czemu ;/

Edytowane przez mik_druid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochu to pogwatmanie napisałeś, ale wychodzi na to ,że w pierwszym przypadku proc spokojnie wytarcza i ogranicza Cię coś innego (wychodzi na to że grafa, tłumaczy to wynik w 3d01). Podkręc grafe bardziej i zobacz czy sie zmieni (a zmieni sie na 90%) ilość fps w tym pierwszym przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja sprzedalem swojego 9550 za 2oo zl :|

250@500

200@300 + zmienione timingi gta sa pikne smigalo :) wiec nikt mi nie powie ze ta karta sie nie nadaje do grania bo napewo za ta kase nic lepsze sie nie znajdzie :)

 

a koles z gf5500 niech juz tak nie zmysla i sie nie pociesza ze dokonal lepszego wyboru za nieco wieksza kase bo chyba czas spojrzec trzezwo ... i nie cmij ze twoja karta kladzie ladnie zocowanego 9550 bo bez problemow moja lykala 5600 winfasta ...

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ratujcie !!! Czemu na radku 9800 pro sie gta sa nie chce załadować??? Jak ma sie pojawic logo eaxa i potem nvidia the way bla bla bla to wyskakuje do pulpitu. Krecone nie krecone to to samo . Czyzby kodeki jakies. Zaznacze ze na nowym systemie hulało poinstalowałem jakies [ciach!]ły te co zawsze kodeki itp i lipa :(. Wszystko inne smiga ze hoho a gta lipa :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam swoje pytanie kieruje do userów kart radeon 9600pro

 

w jakich rozdzielczościach i na jakich ustawieniach gracie w gta SA ?

oraz co najbardziej mnie interesuje bardzo dla mnie ważne !!

Prosze powiedzcie mi na jakich sterach gracie?

Zresztą zapytam ogólnie uzytkowników RADEONÓW jakie stery uzywacie do gta SA???

Mam dziwne zjawiska jakieś kropki biale co jakis czas paski niebieskie ,karta jest ciepła ale nie aby sie przegrzewala chlodzenie jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...