Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio jestem maniakiem seriali i nadrabiam zaleglosci.

Losty, Pb, Herosi obejrzeni, obecnie sciagam Dextera bo widze, ze pare ostatnich stron polecacie.

 

Jeszcze jakies dobre seriale polecicie?

 

Ps. Kiedys ogladalem Archiwum X i Rodzine Soprano, potem jakos tylko same filmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate Sg-1

Watch the first 'Ark of Truth' promo!

Czyli film który skończy idiotyczny wątek ORI.

Premiera? Na dvd od 11marca ;]

 

Tymczasem zabieram sie za Tin Man'a.

Mniseria stacji SciFi Channel Tin Man bije rankingi oglądalności w historii tego kanału w USA. Oparta na powieści Czarodziej z Oz trzyodcinkowa seria uzyskała najwyższe jak dotychczas uznanie widzów od kilku lat. Tin Man, którego SciFi Channel emitowała w dniach 1-3 grudnia zgromadził średnio 5,3 miliona osób przed ekranami - pierwsza część ponad 6 milionów, druga 4,4 zaś trzecia ponad 5. Tin Man liderował także w ratingach widzów bijąc obecne serialowe produkcje SciFi Channel (uzyskał 3,6 punktu podczas gdy najpopularniejszy serial stacji Ghost Hunters notuje średnio 1,6 punktu a Stargate: Atlantis 1,05).

 

Tin Man pobił tym samym wynik z 2002 roku, kiedy wysokim uznaniem cieszyła się nagrodzona Emmy produkcja Steven Spielberg Presents: TAKEN. W miniserii występują m.in Zooey Deschanel jako Dorothy, Kathleen Robertson jako Azkedelia a także Alan Cumming, Neal McDonough, Raoul Trujillo oraz Richard Dreyfuss.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem maniakiem seriali i nadrabiam zaleglosci.

Losty, Pb, Herosi obejrzeni, obecnie sciagam Dextera bo widze, ze pare ostatnich stron polecacie.

 

Jeszcze jakies dobre seriale polecicie?

 

Ps. Kiedys ogladalem Archiwum X i Rodzine Soprano, potem jakos tylko same filmy.

House m.d. supernatural, chuck, my name is earl. Zależy co lubisz. Ja lubię prawie wszystko :D :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zabieram się za czytanie książek,- leżą już przygotowane. Z pierwszych 50 stron wywnioskowałem że różnią się od filmu, może detalami ale istotnymi. Rzadko to można powiedzieć ale odczułem wrażenie że serial nakręcony został lepiej.

Bardzo duzo opinii w necie jest wlasnie takich jak mowisz. Ze serial jest duzo lepszy, ze postac Dextera w serialu jest bardziej wyrazista (wybranie Michael'a C. Hall'a do tej roli juz bylo polowa sukcesu, wg mnie) niz ta ksiazkowa itd. Po obejrzeniu pierwszego sezonu napalilem sie na przeczytanie ksiazek ale po opiniach emocje opadly ;) Ale chyba jednak sie za nie zabiore... drugi sezon sie skonczyl i bedzie mi brakowalo "dexterowego humoru".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po Ekipie trochę dziwnie się skończyła.

 

Ogląda ktoś Unit ?

Mówisz o 14 odcinku ?

Edit:

Ho ho ho, to już ostatni odcinek :o No to się zdziwiłem, i jednocześnie zawiodłem. Czekałem aż się ten serial rozkręci i się nie doczekałem. Ale oglądało się fajnie więc urazu nie mam ;)

Edytowane przez dszywala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio jestem maniakiem seriali i nadrabiam zaleglosci.

Losty, Pb, Herosi obejrzeni, obecnie sciagam Dextera bo widze, ze pare ostatnich stron polecacie.

 

Jeszcze jakies dobre seriale polecicie?

 

Ps. Kiedys ogladalem Archiwum X i Rodzine Soprano, potem jakos tylko same filmy.

Supernatural, The 4400, Battlestar Galactica, Jericho, Chuck, 24. Tematyka jest różna, także pewnie coś dla siebie wybierzesz ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam rację, że się użalam, ale jak dla mnie PB sie skończył na 2 sezonie. Te odcinki z trzeciego to jest 10 woda po kisielu, nawet nie mam siły żeby do końca obejrzeć tylko odruchowo przyśpieszam lecąc po scenach. Zrobili temu serialowi wielką krzywdę na siłe sklecając ten 3 sezon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x11 i 2x12 można by rzecz don't expecting, but...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
good end.

Tak w połowie ostatniego odcinka wydawało mi się że wszystko sie skończy przyjemnie, bez nerwów, a tu taki zonk, Lila uparta jak osioł. Musze wspomnieć też o scence, w której nasz Dex rozważał następstwa tego jak zareaguje Deb na wiadomość, że to on jest rzeźnikiem, uśmiałem się na tym fragmencie do łez "I'am him! The butcher!" i Deb momentalnie ładuje mu kule w łeb - to trzeba zobaczyć. Na sam koniec, Dexuś kupił sobie nowe pudełeczko na swoje "trofea" także teraz może żyć długo i szczęśliwie czyszcząc miasto z szumowin i nam dostarczając kolejnych wrażeń. Michael C. Hall powinien zgarnąć za ten serial wszystkie możliwe nagrody.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter 2x11 i 2x12 można by rzecz don't expecting, but...

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Musze wspomnieć też o scence, w której nasz Dex rozważał następstwa tego jak zareaguje Deb na wiadomość, że to on jest rzeźnikiem, uśmiałem się na tym fragmencie do łez "I'am him! The butcher!" i Deb momentalnie ładuje mu kule w łeb - to trzeba zobaczyć.
Dla mnie byla to chyba najsmieszniejsza scena jaka mi bylo dane ogladac w Dexterze :D Edytowane przez Macieqqq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem drugi odcinek Dextera - nadal słabo. Jak do 3 nic się nie ruszy to odpuszczam....

Tymczasem wszystkim fanom Futuramy polecam film pełnometrażowy "Bender's Big Score". Śmiechu więcej niż w serialu ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem wszystkim fanom Futuramy polecam film pełnometrażowy "Bender's Big Score". Śmiechu więcej niż w serialu ! :)

Myślałem że nikt o tym nie wspomni a nie chciał m się wywyższać. :rolleyes:

 

A Bender rządzi. B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem drugi odcinek Dextera - nadal słabo. Jak do 3 nic się nie ruszy to odpuszczam....

Dex rozkręca sie dopiero w połowie pierwszego sezonu (6-7 odc.) a potem trzyma poziom aż do końca 2 serii...

 

dla mnie serial nr.1

 

przebolej te kilka pierwszych odcinków bo warto ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje. Ale jakby nie patrzeć jesteś 0.001% osoba której ten serial na tym forum nie pasuje :P

Tak samo było z Lostem i Prison brejkiem....i jakoś nie jestem stratny :lol:

 

Dex rozkręca sie dopiero w połowie pierwszego sezonu (6-7 odc.) a potem trzyma poziom aż do końca 2 serii...

 

dla mnie serial nr.1

 

przebolej te kilka pierwszych odcinków bo warto ;]

Dobrze proszę pana moderatora ;]

 

 

 

A teraz info o strajku scenarzystów:

Mija już pięć tygodni od rozpoczęcia strajku przez scenarzystów programów i seriali telewizyjnych w USA. Z najnowszych doniesień wynika, że zagrażająca wielu serialom przerwa w pracy nad scenariuszami może potrwać jeszcze długo. Jak informuje wczorajsze internetowe wydanie gazety Los Angeles Times, przerwane zostały negocjacje między związkiem zawodowym scenarzystów a szefami koncernów telewizyjnych. Ostatnia tura trwała osiem dni i właściwie jak zauważa LAT nie przyniosła żadnych postępów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po oglądnięciu 2 ostatnich odcinków Dexter'a i muszę przyznać że zostałem wgnieciony w fotel :D Jak dla mnie cała seria to absolutny majstersztyk i bezkonkurencyjny numer jeden na liście moich ulubionych seriali :) TO TRZEBA OBEJRZEĆ!!! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne zakończenie 2 sezonu Dextera :) Jak dobrze ktoś napisał Michael C. Hall powinien zgarnąć wszystkie nagrody jakie są możliwe :) Jego gra Dextera jest majstersztykiem aktorstwa! Najlepszy serial ever made... Jak kiedyś pisałem myślałem że nic prędko nie pobije 1 sezonu PB, jednak Dexter jest lata świetlne przed innymi serialami :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomimo, że uwielbiam dextera i jest dla mnie obecnie prawie numero uno to 1 sezonu PB napewno nie przebija,PB to tasiemiec a i tak trzyma najwyższy poziom , nie wiem ile było odcinków 20 coś 1 seria 20 coś 2 i teraz chyba 8 -3 seria , a dexter z 20 kilka odcinków przy 50 którymś tam odcinku dextera tez powiecie , że spadł na psy :) .

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGA

Odcinek ciekawy i trzymający w napięciu. W sumie czegoś takiego spodziewałem się przed przerwą świąteczną :)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

W zasadzie nie podobała mi się tylko jedna scena:

Dialog między Keller i Weir po którym cały team zostaje wypuszczony z niesamowitym bonusem. No sorry, ale to było idiotyczne!

Zresztą idiotyczne dialogi to bolączka obu seriali SG [;

 

Strasznie fajny koniec :

-Jeśli to działa, powinniśmy być w stanie śledzić każdy replikatorski okręt klasy Aurora...w galaktyce, w czasie rzeczywistym.

-Nie jest tak źle. Widać Wraith zebrali niezłe żniwo.

-Z drugiej strony, mój duplikat mówił, że budowali więcej statków.

-Dużo więcej.

[napisy]

-Jasna cholera...

I czekamy do 4 stycznia. Fabuła rusza do przodu [;

 

Po 3 odcinku Dextera:

Ogólnie jest lepiej, ale na pewno nie jest najciekawszym serialem jaki aktualnie oglądam....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest ? Bo może też coś nowego zacznę oglądać ;]

House MD, SGA, moonlight, bionic woman i pushing daisies.

Kolejność przypadkowa [;

Strajk scenarzystów nie dotknął tylko SGA i odcinki reszty wymienionych wychodzą w kratkę :?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PB miał być w styczniu, Dex pewnie gdzieś później...chociaż w zasadzie wszystko jest zależne od tego jak skończy się sprawa ze strajkującymi scenarzystami...

 

Kończę nadrabiać Supernatural, z odcinka na odcinek lepsze...'prawie syn' Bena zawalisty był ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...