Skocz do zawartości
mkl

Hit Lata :]

Rekomendowane odpowiedzi

hit lata - napewno jakies gowno z refrenem w stylu "lalala love lala me", z miesiąc jakis mega DJ zrobi remix itd.

Strasznie mie żal tych wszystkich ludzi którym to sie podoba :D

...ale naprawde smutne jest to ze zanika wrażliwosć muzyczna tłumiona przez całe to DJ-owate szambo (nerwy mnie łapią jak widze takiego łosia w słuchawkach z miną jak by kciał poukręcać te gałki potencjometrów) i (sorki bez urazy) jak by nie było prymitywne podkłady raperów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie obawiam ze megaelomłodzieżowy green day i jego wakacje już stał sie kitem tych wakacji ;]

 

włącze tv, odpale radio, otworze lodówke, tam wszędzie banda tych niedożywionych panów

aaaaaa, wole już aserehe, albo pekało [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja sie obawiam ze megaelomłodzieżowy green day i jego wakacje już stał sie kitem tych wakacji ;]

 

włącze tv, odpale radio, otworze lodówke, tam wszędzie banda tych niedożywionych panów

aaaaaa, wole już aserehe, albo pekało [;

1520060[/snapback]

Albo "Wlej se wlej, nima nima jej" zespołu Hi-Duck :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazyliscie jeszcze ze hitem zostaje najwiekszy kicz? Daje sobie reke uciac ze na polach namiotowych w Boszkowie i Skorzecinie krolowac bedzie Crazy Frog ew. music z Madagascaru - I like to move it ("Wypinam swoje ciało" :D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauwazyliscie jeszcze ze hitem zostaje najwiekszy kicz? Daje sobie reke uciac ze na polach namiotowych w Boszkowie i Skorzecinie krolowac bedzie Crazy Frog ew. music z Madagascaru - I like to move it ("Wypinam swoje ciało" :D)

1523193[/snapback]

 

dokładnie, dzisiaj szedłem chodnikiem wzdłóz jednego bloku i słysze elomłodzieżową i ziomkową krejzy frog, wróciłem do domu patrze na status jednej osoby na gg i widze co..? text tej piosenki z madagascaru... żałosne. Jakby chociaz Maidenów w radiu puszczali a nie jakiś młodziezowy elo kicz. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, dzisiaj szedłem chodnikiem wzdłóz jednego bloku i słysze elomłodzieżową i ziomkową krejzy frog, wróciłem do domu patrze na status jednej osoby na gg i widze co..? text tej piosenki z madagascaru... żałosne. Jakby chociaz Maidenów w radiu puszczali a nie jakiś młodziezowy elo kicz. ;/

1523256[/snapback]

Proponuje sobie zapuscic Gunther'a (przez u umlaut) ;P To sa dopiero hiciory (teledyski wymiataja) ;] A hitem lata bedzie szalony zabol pewnie, juz to na techno-potupajkach slychac :P

A co do ambitnej muzyki - jakos niesmak mnie bierze, na mysl o Vivie puszczajacej Vadera czy Maidenow, miedzy najnowszym hiciorem Mandaryny i Peja spiewajacym o biedzie :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje sobie zapuscic Gunther'a (przez u umlaut) ;P To sa dopiero hiciory (teledyski wymiataja) ;] A hitem lata bedzie szalony zabol pewnie, juz to na techno-potupajkach slychac :P

A co do ambitnej muzyki - jakos niesmak mnie bierze, na mysl o Vivie puszczajacej Vadera czy Maidenow, miedzy najnowszym hiciorem Mandaryny i Peja spiewajacym o biedzie  :mur:

1523597[/snapback]

no teledyski puszczają ale powinno być takie radio gdzie leciałaby sama taka muza np. jakis rock/metal coś w tym stylu a nie tylko elomłodziezowe umcykanie... :|

 

ps-> maideni zapowiedzieli na koncercie w Chorzowie ze wydadzą nową płyte w 2006 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rok temu było O-Zone - Dragostea din tei (to był dopiero LOL)

A teraz hmm... Słyszałem tą Chinkę ale jest do... Ivan i Delfin - po trzech dużych przechodzi :)

Moje typy: Mleko - Kto dogoni psa (Łapy łapy cztery łapy, a na łapach pies kudłaty ;))

Doniu - Halo kochanie

Mezo - Ważne

Global DeeJays - What A Feeling

Vinylshakerz - One Night in Bangkok

Lub w najgorszym razie coś w stylu O-Zone ;)

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepowiadam, ze hitem lata bedzie jakis chlam pokroju Ani Dabrowskiej, Brodki, Kaji Paschalskiej z jakims tam madafakiem (mala chinka :lol: ale polewa, myslalem ze nie ma nic gorszego od disco polo, teraz wiem, ze jest hiphopolo :lol: ) albo Sistars, a co najgorsze bedzie ciagle puszczane w radiu i telewizji. I w sumie co roku jest to samo. A wiecie co mnie najbardziej rozwalilo? Jakis czas temu Ania Dabrowska dostala jakas nagrode za tworczosc i glownym powodem przyznania nagrody bylo, uwaga, niebanalnosc tekstow (smiech na sali :) ). Myslalem, ze padne ze smiechu. Pomyslalem, ze pewnie nawet nie slyszeli o takim zespole jak Coma lub Ptaky. Ale co sie okazalo, te zespoly byly tez nominowane w tym konkursie, ale wielce sznowne jury uznalo, ze najlepsze teksty ma Ania Dabrowska. Bez komentarza. Ale w sumie to czego sie spodziewac po krytykach muzycznych w tym kraju, skoro nagrody w kategorii rock dostaje Kasia Kowalska, a w hard Lzy.

Edytowane przez St.Anger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie to czego sie spodziewac po krytykach muzycznych w tym kraju, skoro nagrody w kategorii rock dostaje Kasia Kowalska, a w hard Lzy.

1530448[/snapback]

E, Kasia Kowalska nie jest taka zła. Chały nie robi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

A co do ambitnej muzyki - jakos niesmak mnie bierze, na mysl o Vivie puszczajacej Vadera czy Maidenow, miedzy najnowszym hiciorem Mandaryny i Peja spiewajacym o biedzie  :mur:

1523597[/snapback]

Uważasz to za ambitna muzukę? :/

 

no teledyski puszczają ale powinno być takie radio gdzie leciałaby sama taka muza np. jakis rock/metal coś w tym stylu a nie tylko elomłodziezowe umcykanie... :|

(....)

1524104[/snapback]

To załóź taką radiostację, to proste :wink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie spierać co jest ambitną muzyką a co nie ale myślę że wg moich i nie tylko poglądów ambitna muzyka to między innymi Jazz i poważna... zresztą Jazz mi się bardzo podoba, jedyna muzyka która podoba się mi i moim starym jednocześnie :P więc można w samochodzie sobie posłuchać w ramach osiągania konsensusu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie chce sie spierać co jest ambitną muzyką a co nie ale myślę że wg moich i nie tylko poglądów ambitna muzyka to między innymi Jazz i poważna... zresztą Jazz mi się bardzo podoba, jedyna muzyka która podoba się mi i moim starym jednocześnie :P więc można w samochodzie sobie posłuchać w ramach osiągania konsensusu...

1530535[/snapback]

Jazz to jest coś przecudownego :)

Edytowane przez Kwiecień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee no nawet na to bym nie wpadł żeby to był hit lata, zwłaszcza w polsce... jeśli już chodzi o jazz to najbardziej podoba mi się acid jazz (us3, the brand new heavies czy weather report) ale ogolnie wiekszosc kolekcji moich starszych jest fajna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram w 110% ... Tyle ze niektorzy ludzie są za głupi zeby sluchac takiej muzyki, wiec nie licz ze to bedzie hit lata ;)

1530753[/snapback]

każdy może sobie słucham czego chce, ktos inny równie dobrze może stwierdzić że jesteś jesteś za głupi do słuchania hip-hopu bo go nie rozumiesz. :wink:

Taka prawda,- każdy ma swój własny indywidualny charakter.

Ja akurat baaardzo nie lubie POLSKIEGO Hip-hopu, ani innych tego typu ,, ,, ARTYSTÓW" " nie chce juz mówic i ALI JAROSZ czy jak tam jej było . ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Poszukuję właśnie tej piosenki. Czy możesz mi ją przesłać na maila?

 

Stasiu

 

 

Ściągnijcie sobie tę oto mp3. Jest ona ogólnie dostępna na stronach z mp3 [arabskich] coś jak mp3.wp.pl. Więc ją udostepnie.

 

Pierwszy raz ją usłyszałem w jakimś arabskim filmie samochodowych. Gdzie kolesie driftowali na autostradzie ;] Jak coś film nazywa się Bobo ma koło 3mb i siedzi na emule...

 

Piosenka troche zła jakoś ale to nie przeszkadza. Takie arabskie disco polo [;

 

http://www.toya.net.pl/~poca/Erhabe.mp3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Mleko to istny syf. Przecież to jest tak monotonne i bez żadnego flow, że się pociąć przy tym można. Tekst oparty o najbardziej "praffdziwe" przykazanie hiphopowca "nienawidzieć policji". Koleś przez cały utwór zapier...la na jednym okrojonym patencie bez żadnego morału, przekazu, itp. Juz nawet w kawałkach hemp gru znajdzie się parę mądrych wersów pośród pał trawy i syfu, nie mówiąc już o nawijaniu, gdzie wyprzedzają go o lata świetlne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hit lata - napewno jakies gowno z refrenem w stylu "lalala love lala me", z miesiąc jakis mega DJ zrobi remix itd.

Strasznie mie żal tych wszystkich ludzi którym to sie podoba :D

...ale naprawde smutne jest to ze zanika wrażliwosć muzyczna tłumiona przez całe to DJ-owate szambo (nerwy mnie łapią jak widze takiego łosia w słuchawkach z miną jak by kciał poukręcać te gałki potencjometrów)  i (sorki bez urazy) jak by nie było prymitywne podkłady raperów

1520054[/snapback]

dokladnie ;]

dla mnie Hitem lata jest CHILDREN OF BODOM - OOPS I DID IT AGAIN .. oraz stary dobry kawalek EVERLAST - WHAT IS LIKE ... slucham tego po kilka razy dzinnie i mi sie nie znudziło ;]

 

duzo "nowoczesnej" i modnej obecnie muzy tez mi wchodzi .. ale co z tego jak to odgrzewane stare dobre hity ... i to czesto rockowe ;]

 

ktos tu wspomnial o jakism ginterze .. to touch me to samantha fox .. on to ino zremixowal ;p

 

 

 

a co do dyskusji na temat ambitnej muzki to dla mnie ambitna muzyka to tak która przedewszystkim jest nowatorska. Nie polega na 3 debilnych dzwiekach powtarzanych non stop tylko pokazuje zaangazowanie muzyków (tak w liczbie mnogiej minimum 2 a niejeden koles z samplerem/syntezatorem) i ma w sobie cos ze chce sie do tego wrócic

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...