Skocz do zawartości
mkl

Hit Lata :]

Rekomendowane odpowiedzi

Zwłąszcza że jest tak bazczelnie sklecona z innych utworów.

 

Motyw z trąbką to np. Lord Tariq & Peter Gunz ->DEJA VU, jeden z lepsiejszych kawałków.

 

 

Co do mnie to nie lubie clubbingu ale kawałek Mylo vs Miami Sound Machine "Dr pressure" mnie rozwalił, bo uwielbiam oldschoolowe klimaty.

Edytowane przez BENITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A piosenka sylver- lay all your love on me wpadła mi w ucho i nie jest zła ( wiem że to stary kawałem ABBY :wink: )

Też moim zdaniem całkiem fajna, mogłaby być

na codzień nie słucham "hitów lata" :lol: ale ostatnio po za gatunkiem muzyki której słucham w ucho wpadł mi kawałek:

Bob Sinclar - World Hold On

 

i uważam, że jest świetny B)

Dla mnie to tak średnio, nie jest aż taki zły, ale raczej nie

dziwie sie, ze jeszcze nikt nie wymienil piosenki, ktora robi furore w polsce na dyskotekach jak i zapewne bedzie robic w wakacje w europejskich kurortach - Shakira 'Hip's don't lie'

Akurat tej piosenki nie lubie

Co do mnie to nie lubie clubbingu ale kawałek Mylo vs Miami Sound Machine "Dr pressure" mnie rozwalił, bo uwielbiam oldschoolowe klimaty.

Fajne było, ale to jakiś czas temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hit lata?? hmmmm wg mnie to taki fajny kawałek co ostatnio u kumpla na osiemnastce leciał, tytułu nie pamiętam bo byłem "zmęczony" troche ale szło to jakoś tak "wódka, wódka , wódka musi być, bo gdy nie ma wódki to rozum krótki, wódka wódka wódka musi być..... piwo piwo piwo musi byc.... itd." :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W te lato najczęściej słyszałem -> Kalwi and Remi - Explosion

<_<

 

 

Dla mnie radiowy hit lata to Jamal Policeman :wink:

Bo z rocka/heavy nic nie grają ciekawego :D

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paris Hilton - Stars Are Blind

 

Nie znacie się po prostu ;)

Ogólnie pioseneczka fajna dla kogoś kto nie zna angielskiego :) , hehe na vivie ogladałem program ''oco kaman'' i tam własnie przetłumaczyli na jezyk polski tą piosenke i... słowa są takie banalne że szok, to ja bym napisał lepszą piosenke :lol2: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewałeś po pop-gwiaździe i pop-hicie lata.

A tekstów Brit / Aguilery / Shakiry to słuchałeś ;] ?

Słuchałem co niektóre fajne, ale niestety nie przetłumaczonych na j.polski i nie moge ich ocenić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Explosion powinno być hitem lata, a bardziej hitem samochodowym :P gdzie się w wakacje nie obejrzysz -tam samochód i EXPLOSION !! ...

Troche żenada, nudne, ale kiedyś się słuchało

Activ - Visez to jest hit lata chyba najbardziej. To ta ruska ...

Taki na dyskoteke i radio ;)

Red Chot Chili Peppers - Tell Me Babe też wgniata xD

Polski hit - Doda - Szansa -.- eh

Sergio Mendes Ft. The Black Eyed Peas - Mas que nada - dla mnie to największy piłakrski hit xD nawet nie wiecie (chyba że próbowaliście) jak sie piłką świetnie gra przy tej muzyce ;) Na pewno nie bez powodu jest na reklamie reprezentacji Brazylii

 

To chyba na tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Ogólnie pioseneczka fajna dla kogoś kto nie zna angielskiego :) , hehe na vivie ogladałem program ''oco kaman'' i tam własnie przetłumaczyli na jezyk polski tą piosenke i... słowa są takie banalne że szok, to ja bym napisał lepszą piosenke :lol2: .

To wsluchaj sie w teksty polskich "gwiazd"...

W ogole 90% (jak nie wiecej) hitow puszczanych na stacjach muzycznych ma teksty na poziomie przedszkolnym, przy ktorych teksty "Fasolek" jawia sie jako poezja wyzszych lotow (nawet Ogorek, co ma zielony garniturek).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Danzel vs. DJ F.R.A.N.K. - My Arms Keep Missing You

To na bank jest przebojem :lol2: Wystarczy mi 6 godzin siedzenia w barze u kolegi, podczas gdy to leciało co 3 piosenki :?

 

 

To wsluchaj sie w teksty polskich "gwiazd"...

W ogole 90% (jak nie wiecej) hitow puszczanych na stacjach muzycznych ma teksty na poziomie przedszkolnym, przy ktorych teksty "Fasolek" jawia sie jako poezja wyzszych lotow (nawet Ogorek, co ma zielony garniturek).

No niestety... Ale to się chyba wiąże z odbiorcami tej muzyki ;)

Edytowane przez JROX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wsluchaj sie w teksty polskich "gwiazd"...

"Więc nie martw się

Uśmiechnij się

Nie jest tak źle problemy są lecz zdrowie masz by rozwiązać je

Więc nie martw się

Uśmiechnij się

Nie jest tak źle "

 

:ploom: buahahahahaha xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...