Skocz do zawartości
Gordon

Ulubiony redaktor Z CD-Action

Rekomendowane odpowiedzi

ar2r nie bądź taki szczegółowy... :)

 

CDA to ja sobie bym nawet [gluteus maximus] nie podtarł. Za śliski papier. W ogóle rozbrajają mnie tam ludzie. Smuggel/er czy jakoś tak, nie pamiętam, mniejsza o to, strasznie obraża ludzi. Co on sobie myśli ? CDA = kaszana, żenada, jakieś pismo dla łebków moim zdaniem, którym podoba się swego rodzaju "©humor"... A u kolegi który kupuje to nieszczęsne pismo za 20 zł (0,5 l bym wolał :) za tą kaskę) w zakończeniu recenzji było coś takiego "(...) a to penis im w oko". ŻENADA !

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<rotfl> normalnie typowy antyfan... a myslalem ze na tweak.pl beda krytyki, ale z jakimis ludzkimi argumentami.

 

Podaj mi numer, i recke gry...

Czytam wiekszosc i nigdzie czegos takiego nie widzialem. Jesli to jest joke, to marny.

 

<rotfl> taaa u kolegi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten temat się jeszcze wlecze, heh

Moim zdaniem zbyt dużo ludzi porównuje CDA do SS, i dlatego jest tu tak dużo nieporozumień, dla tego odpowiem w dwojaki sposób

 

1. Do starych gazety takie jak SS i TS nigdy już nie wrócą, gdyż zmieniły się czasy, zmienili się gracze i całe te środowisko

 

2. Do młodych, nie mam nic do CDA ale ci którzy nie znali wyżej wymienionych gazet/ czasopism, niech wiedzą iz to czym jest obecnie CDA nie ma nawet prawa stanąć obok nich

 

Tyle z mojej strony

Edytowane przez EsiuWWW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Numer z czerwca albo lipca... nie pamiętam zresztą który kolega ma wszystkie od 2003 roku. Antyfan ? używasz słownictwa takiego jak Smugg... W AR widziałem już jak nazwał kogoś antyfanem. Dla mnie poziom CDA jest żałosny, odpisywanie w taki sposób na listy, recenzje, totalne dno.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załosny jest poziom wiekszosci antyfanow, no oprocz czesci z Tweak.pl

;)

 

Slownictwo? Lepiej napisac żałosny, śmiec, do pupy... i inne madre epitety? Jakos takiego rozumowanie pojac nie potrafie. Moze kiedys zgłupne (bardziej sie nie da;) )i obnize sie do takiego poziomu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszcie jeszcze a może znajdziemy się w AR [;

 

Jedyne co mnie razi do GameWalker i teksty ze na fx5200 na high chodziło cut, mjut i ożerzgi ;]

1524213[/snapback]

Tak było z Far Cry (fx 5200, bez AA i smigalo na maxa, w chwilach zadymy przycinalo :lol:) w przedost. numerze i ze Swat'em 4 (chyba na radku 9200 hulało wyśmienicie :lol: a to ci dopiero, wysmienicie w 640/480 na low, buhahahhaha).

 

Załosny jest poziom wiekszosci antyfanow, no oprocz czesci z Tweak.pl

;)

 

Slownictwo? Lepiej napisac żałosny, śmiec, do pupy... i inne madre epitety? Jakos takiego rozumowanie pojac nie potrafie. Moze kiedys zgłupne (bardziej sie nie da;) )i obnize sie do takiego poziomu ;)

1602830[/snapback]

Tjaaa, a o podlizywaniu się do Smugg... nie wspomnę :lol: :lol: :lol: Dawno się tak nie uśmiałem. Może warto byłoby zamknąć wkońcu ten temat...

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz go tu nie ma ;[

 

Po 1st temat nie łamie regulaminu, choć tyci-tyci zawartosc jest nienatemat ;)

Po 2nd kto wie czy nie bedzie jakiegos nowego redaktora, albo ktos nie zmieni swoich upodoban, i gdzie wtedy o tym napisze, po co dwa takie same topici na tweak zakladac?

Po 3rd nie robcie mi tego ;(

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro juz ktos podbil temat, to dorzuce swoje pare zdan.

Zgadzam sie z tym co napisal EsiuWWW, o tym ze zmienily sie czasy. Kiedys piszacy recencje/artykul zakladal, ze odbiorca ma troche szarych komorek i dlatego poziom byl wyzszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie.

czy chomik Alfred wciąż żyje...? co się z nim dzieje...? dlaczego tak dawno ani widu ani słychu...?

/chyba że jestem nieuważna i przeoczyłam...

 

 

a propo kłótni - czasopismo/gazeta jeden pies... pewna moja koleżanka, fanka broni, o mało mnie nie pobiła bo śmiałam nazwać rewolwer pistoletem... a zrobiłam to z czystej niewiedzy oO juz nigdy wiecej mi sie nie pomyli, naprawde...

 

no i jakby to - przedmioty po to mają swoje nazwy, by ich właściwie używać...

Edytowane przez aurel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ciekawy temacik. Chyba się dopiszę.

 

1. Nie mam ulubionego redaktora, bo każdemu zdarzają się lepsze i gorsze recenzje.

 

2. Tutejsi antyfani rozbrajają mnie swoją kultura, słownictwem i ogólnie całą osobą.

 

3. Jak ktoś nie czyta CDA, to niech nie wdaje się w dyskusję.

 

4. zavader, nie zamykaj. Po prostu jak kogoś poniesie, to kilka % sprowadzi go na ziemię i nauczy zachowania się wobec innych.

 

5. Odnośnie tego, że ktośtam wolałby kupić 0.5L niż CDA - może powinieneś się zarejestrować w AA zamiast na Tweak.pl? Typowy bohater serialu "Świat wg Kiepskich". Zastanów się nad swoim życiem.

 

6. Archeologia to fajny kierunek, ale jak dla mnie zupełnie nudny.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony redaktor z CDA? Mr. Jedi of coz :D

 

Za jego czasów CDA miało ten swój specyficzny jajcarski klimacik, który niestety prawie zupełnie już starciło. Dobrze chociaż że gierki coraz lepsze się pojawiają, ostatniego kompleciku symulatorów RBR i Op Flashpointi nie mogłem przepuścić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla pelnych nie kupuje sie cda, ale takie perelki, milo miec orginalne z 15zł. Kurde a ja nie mam dalej tego najnowszego numeru, musze młodego poslac do sklepu, bo pewnie czeka odlozony od 2 tygodni ;|

 

ULLISSES, czytales caly temacik? Jak dla mnie tutejsi antyfani naleza do bardzo kulturalnych, pomijajac pare wyjatkow ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

refleksja na temat antyfanów:

 

co poniektóre wypowiedzi wprawiły mnie w osłupienie... brzmiały mniej więcej tak:

"co za idioci czytają cda! ten szmelc! pismo dla [ciach!]iarzy!! wszyscy sie nie znacie!! cda jest do [gluteus maximus]!! sami kretyni to czytaja, jakies gowniarze, tylko obrazki ogladaja!! a wogle to smuggler to cham i prostak i na wszystkich bluzga, ja nie wiem co on z tego za przyjemność ma..."

 

no cóż :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie starego zgreda ale cóż to za instytucja "antyfana"? O kim tak namiętnie piszecie? Każda osoba nie kupująca tej gazety staje się automatycznie jakimś "antyfanem"? Hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwazylem jedna dziwna rzecz, jak smg bral udzial w tej dyskusji to tak jakos wiekszosc uczestnikow(glownie tych z tymi "inteligentnymi" odpowiedziami) umilkla

<_< hhhhhmmmmmm ciekawe dlaczego

Widzisz, ja ani nie wyzywałem nikogo, ani prawdopodobnie nie miałem dennych argumentów, gdyż smuggler ze mną normalnie dyskutował. Szkoda tylko ze jak zwykle w schwytane w sieci dał tylko 10% moich wypowiedzi na ktore umiał dać swoją "ciętą riposte", co mnie trochę zdenerwowało, ale po chwili dało mi też satysfakcje, że jednak miałem racje mówiąc, że stosuje takie taktyki w AR.

 

Czytam CDA więc moge się na ten temat wypowiadać.

Ostatnio wybuchła dyskusja ze po spadku ceny jedni krzyczą, że zrobili to bo mieli spadek sprzedaży i Ci dostają odp "jak za drogo to pretensje, jak za tanio to tez pretensje"

 

Ja tam pretensji nie mam, bo to normalna zagrywka marketingowa, ale denerwuje mnie w CDA właśnie to, że ta gazeta nigdy się nie przyzna do błędu. Nawet jak napisze do nich fan, który ma jakieś "ale" to i tak mu nie przyznają racji. Najpierw niektórzy mówili ze CDA jest zadrogie, to go wysmiewano, ze za tyle i tyle stron, tyle i tyle płyt to dobra cena. A tu nagle 5 zł mniej!? Nie można było wtedy w odpowiedzi napisać, że możliwe iż moze byc taniej, ale trzeba nad tym dłużej posiedzieć i wykombinować jak to zrobić, a nie odrazu odpowiadać, że ten ktoś nie ma racji?

 

Tak samo jak niektórzy zarzucają im (m.in. ja) ze obnizyli bo mieli gorszą sprzedaż. Ja mysle ze to jest prawda i to szczera. Przecież nikt się nie z CDA nie przyzna ze tak jest, tymbardziej ze tak wiele razy podkreślano z AR ten nakład kilkuset tysiecy egzemplarzy. Tylko pytanie pozostaje, ile z tych egzemplarzy wracało z kiosków z powrotem do hurtowni, że podjęto takie kroki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie pytanie starego zgreda ale cóż to za instytucja "antyfana"? O kim tak namiętnie piszecie? Każda osoba nie kupująca tej gazety staje się automatycznie jakimś "antyfanem"? Hmmm...

No to ci wytłumaczę jak zgred zgredowi.

 

"Antyfan" (skr. A.F.) jest to osoba ciężko uczulona na CDA. Reaguje ona na w.w. pismo jak Lepper na Balcerowicza. Są to o dziwo osoby zazwyczaj czytające je regularnie, tyle że się do tego nie przyznają zazwyczaj także je kupują lub prenumerują, ale mówią że znaleźli je u swojego 7letniego młodszego brachola, lub na śmietniku. Kolejną cechą która łączy A.F. jest wręcz fizjologiczna nienawiść do smugglera (mityczna postać utożsamiana z CDA, jej istnienie jest równie zagadkowe jak lądowanie al'kaidy w Klewkach) który swoją inteligentną ripostą, zwaną przez A.F. chamską, zrobił z nich na łąmach CDA kompletnych debili. A.F. oskarżają CDA o zniszczenie kultowych pisemek gierkowych lat 90' secret service i gamblera, podstępnym i zdradzieckim dołączaniem płytki CD.

 

Dla pelnych nie kupuje sie cda...

Ja kupuję dla pełnych, jak chcę je poczytać to idę do empiku i czytam na sępa za free, tak jak i inne gazety i czasopisma :D Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Odnośnie tego, że ktośtam wolałby kupić 0.5L niż CDA - może powinieneś się zarejestrować w AA zamiast na Tweak.pl? Typowy bohater serialu "Świat wg Kiepskich". Zastanów się nad swoim życiem.

Heh, do AA mi jeszcze daleko. Nie jestem żadnym typowym bohaterem serialu to po 1, a po 2 to nie oglądam tego typu pierdół jak ów wymieniony przez ciuebie film. Cały czas zastanawiam się nad swoim życiem. Ale co złego jest w 0.5 l wypitej w miłym gronie osób. Abstynent się odezwał, nie no bo się zastrzelę zaraz. Mam swoje zdanie i tyle. Nie lubię CDA i już, nic tego nie zmieni a mam prawo do wyrażania własnej opinii.

 

Nie lubię CDA za:

 

- zbyt wulgarną treść typu "Penis im w oko"

- niepoważne artykuły, dorównujące poziomem łebkom na poziomie 3 klasy szkoły podstawowej

- no coż, żarty mnie nie bawią, panowie chcą być elomłodzieżowi, co w moim przekonaniu nie wychodzi im na dobre

- drukują jakieś [ciach!]ły w AR, bluzgają przy tym na człowieka ile wlezie

- 15 zł za pismo z CD/DVD to za dużo, zresztą sram na ich gierki

- texty typu "Chyba ktoś tu w łapę dostał"

- w ogóle te recki i... testowano na Fx 5200 (Far Cry) - śmiga aż miło, w chwilach największej zadymy przycinało :lol:, co tam biglol, no chyba jeśli chodzi o 640/480, choć wątpie.

Echh panowie udają, że są elo, ludzie sobie kupią, poczytają, pośmieją się, zabawią przy tym... a mnie to nie bawi i już. Jak dla mnie kaszana. I co mówicie że antyfan jestem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M4TEUSZ - przeczytałem twojego posta i to było tak jakbym przeczytał odpowiedz z CDA :lol:

ja tam nauczyłem się czegoś, kiedy pisałem w FPPMZ wydawało mi sie że wszstko jest cool, ale dorosłem widocznie i zobaczyłem do kogo to trafia (texty, gazeta) - to mnie zniechęciło wiec przestalem

temat CDA wole przemilczeć i już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię CDA za:

 

- zbyt wulgarną treść typu "Penis im w oko"

- niepoważne artykuły, dorównujące poziomem łebkom na poziomie 3 klasy szkoły podstawowej

- no coż, żarty mnie nie bawią, panowie chcą być elomłodzieżowi, co w moim przekonaniu nie wychodzi im na dobre

- drukują jakieś [ciach!]ły w AR, bluzgają przy tym na człowieka ile wlezie

- 15 zł za pismo z CD/DVD to za dużo, zresztą sram na ich gierki

- texty typu "Chyba ktoś tu w łapę dostał"

- w ogóle te recki i... testowano na Fx 5200 (Far Cry) - śmiga aż miło, w chwilach największej zadymy przycinało :lol:, co tam biglol, no chyba jeśli chodzi o 640/480, choć wątpie.

Echh panowie udają, że są elo, ludzie sobie kupią, poczytają, pośmieją się, zabawią przy tym... a mnie to nie bawi i już. Jak dla mnie kaszana. I co mówicie że antyfan jestem ?

To po co czytasz? :lol: :lol: :lol:

 

Inaczej bys nie widzial co tam sie teraz pojawia :)

Kupuj pismo "Kwartalnik grabarza" moze sie rozluznisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...