Skocz do zawartości
gate26

Baldur's Gate 2

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamietam doszli min kupiec w gospodzie w slumsach, koles sprzedajacy mape nowego obszaru chyba w gospodzie w dzielnicy mostow.

+ 2 nowe postacie do druzyny pamietam - neutralnego maga w dokach i assasina w slamsach.

 

niestety dawno to bylo wiec tylko tyle moge podpowiedziec.

 

Nie mam pojecia co sie dzialo jak sie nie rozpoczelo od nowa gry, bo napalilem sie na nowe podklasy i nimi gralem.

 

Moze jednak zaczniesz od nowa ??

 

ps Z p[osatciami ktore doszly mozna zlozyc ciekawa w calosci Zla druzyne :) ubaw po pachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

niestety padł mi dysk i wszystkie dane poszły do nieba ... równiez i savy z Baldurs Gate2 w która to giere ponownie zacząłem pogrywać - prośba jeśli ktoś posiada z was w miarę zaawansowany zapis z tej gry to proszę o wysłanie na maila XPerience@wp.pl - dziękuje z góry.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrócić sobie do starego, dobrego BG2, ale mam problem. Kiedy ustawię akcelerację na sprzętową, to test nie jest wyświetlany poprawnie (wszystko mruga) a gra się totalnie kaszani (25 rękawic, menu się przenikają itp.). Kiedy ustawię na software'ową akcelerację to niesamowicie muli (4kl/s) :/ Próbowałem instalować nowsze catalysty, patche do Cieni Amn i Tronu Bhaala, ale wszystko się i tak chrzani... To chyba niestety przypadłość Radeonów, ale może coś da się z tym zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat imho stary, ale moze ma ktos solucje? Zacialem sie w jednym miejscu, a w sieci nie moge znalezc rozwiazania mojego problemu :) Dzieki z gory za pomoc :) Chodzi mianowicie o zagadke z posagami w szpitalu :) Trzeba na kilkanascie tacek wlozyc odpowiednie przedmioty, aby dostac krysztal i opuscic szpital w jednym kawalku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos moze jak zdobyc berlo lodu w wiezy straznika? Szlamu i blyskawic juz mam, ale ni cholery nie moge wpasc na pomysl jak zabic golema z lodu i towarzyszace mu mgly. Huh... Stoje w martwym punkcie... Dzieki z gory za POMOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrócić sobie do starego, dobrego BG2, ale mam problem. Kiedy ustawię akcelerację na sprzętową, to test nie jest wyświetlany poprawnie (wszystko mruga) a gra się totalnie kaszani (25 rękawic, menu się przenikają itp.). Kiedy ustawię na software'ową akcelerację to niesamowicie muli (4kl/s) :/ Próbowałem instalować nowsze catalysty, patche do Cieni Amn i Tronu Bhaala, ale wszystko się i tak chrzani... To chyba niestety przypadłość Radeonów, ale może coś da się z tym zrobić?

Wiem że odkopuję ale jeśli ktoś ma taki problem to niech sprobuje uzywac rozdzielczosci standatrowych czyli 800x600 - umnie pomoglo na miganie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, kilka dni temu znalazłem w necie rozwiązanie.

 

Teraz mam inny problem :? Musze znalezc ekipe, ktora w trakcie gry spotkalem, ktora uwidoczni mi kolejne miejsce na drodze Irenicusa, ktore jest ukryte silnymi czarami maskujacymi... [; Moze to troche zamotane, ale wiadomo o co chodzi /chyba/ [;

 

Pozdrawiam i życzę wesołych Świąt! :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz odzyskać artefakt Rhynn Lanthron, on uwidoczni miejsce pobytu Irenicusa - wróć do Athkatli, Dzielnica Cmentarna, katakumby.

Jeśli nie o to chodziło, napisz konkretnie gdzie jesteś, to się sprawa wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie o to chyba... Zreszta niezbyt jasno piszesz... Katakumby... Ale co w tych katakumbach? Bylem tam, przeszukalem od 'a' do 'z' i nigdzie nie ma tego o czym prawisz...

 

Teraz mam jeszcze takie pytanie, mam nadzieje, ze ostatnie...

 

Wie ktos z Was, jaki jest kompletny opis Twierdzy Straznika? Chodzi mi o opis od poziomu z 'Uwiezionym' [; Dzieki z gory, pozdrawiam i zycze wesolych swiat!

Edytowane przez KrokOboK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wrócić sobie do starego, dobrego BG2, ale mam problem. Kiedy ustawię akcelerację na sprzętową, to test nie jest wyświetlany poprawnie (wszystko mruga) a gra się totalnie kaszani (25 rękawic, menu się przenikają itp.). Kiedy ustawię na software'ową akcelerację to niesamowicie muli (4kl/s) :/ Próbowałem instalować nowsze catalysty, patche do Cieni Amn i Tronu Bhaala, ale wszystko się i tak chrzani... To chyba niestety przypadłość Radeonów, ale może coś da się z tym zrobić?

Wiem że odkopuję ale jeśli ktoś ma taki problem to niech sprobuje uzywac rozdzielczosci standatrowych czyli 800x600 - umnie pomoglo na miganie.

Lepszym rozwiązanie jest kliknięciem dwa razy bez puszczanie kombinacji klawiszy "ALT+TAB" tak jakbyśmy chceli przełączyć okieno tylko, że nie przełanczamy. Mi pomaga i po takim zabiegu nic nie miga :D

Edytowane przez plub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HELP [;

 

Niech ktos mi pomoze w zapaleniu pochodni w odpowiedniej kolejnsci w twierdzy starznika...

 

1-[O] 2-[O]

 

3-[O] 4-[O]

 

5-[O] 6-[O]

 

1 - jest zaraz przy zamknietych wrotach, ktore otworza sie po zapaleniu pochodni w odpowiedniej kolejnosci.

 

Koncze Tron Bhaala i chcialem dokonczyc twierdze straznika, zeby miec pelna satysfakcje, a nie moge tych cholernych pochodni zapalic [;

 

Dzieki z gory! Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na wyraźne znaki na podłodze - one są wyjaśnieniem, jak pochodnie zapalić.

znacie moze jakiegos patcha ktory robi ze zwyklej wersji kolekcjonerka?? chodzi mi tylko o legalne rozwiazania

Klik - oba pliki .bcs wrzucić do Override.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wprawdzie spóźniona rada ale jedynym wyjściem jest wgranie sejwa przed pierwszym wejściem do Ust Natha, bowiem w momencie zdemaskowania zamyka Ci się wyjście/wejście i na to nie ma rady, przynajmniej ja nie znam...

 

fajnie, że jeszcze ludzie w to grają, ja kupiłem w NXK na początku lutego i teraz zaczynam drugi raz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Odgrzewaniec. mam wielka chec ugryzc BG2 jeszcze raz ale niestety klikam w setup.exe i zima nie wstaje mi instalator. Probowalem tez zrobic iso i przez Daemona/Alcohola i to samo nie wstaje. Tryby zgodnosci tez zero poruszenia. Ma ktos jakas porade?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze rewela pamietam te 4miechy wyrwane z zyciorysu przez BG2 :D mam wszystko IWD IWD2 BG BG2 PT Pool Of Radiance2 ToEE NWN NWN2 wszystko co ma choc nutke AD&D jestem fanem ;) i za cholere nie moge zainstalowac BG2. Plytka jest ok 100% czytelna alcohol zrobil z niej obraz w niecale 3min ale odpalam setup i zima nie rusza instalator. Probowalem przez moje DVDRW i przez antyczny cdrom 32x LG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umknęło mi :) U mnie też były jakieś problemy - ale udało mi się zainstalować. Może wykopiować pliki z płyt na dysk i podawać ścieżki w trakcie instalki? Nie dam głowy, ale warto sprawdzić.

Tez nie zadzialalo. Sprawdzalem przed momentem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

 

A propos edyzcji kolekcjonerskiej...w jakiej kolejności i w jaki sposób monotwać mody, umieszczone w dziale "dodatki"? Wskazówki z instrukcji wiele tu nie dają :-| (vide taki "Tortured souls" np. czy inna "Larsha"-wywala błędy i d*pa).

 

Proszę o pomoc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...