Skocz do zawartości
Rativel

Amd Vs Intel Ponownie

Rekomendowane odpowiedzi

CPU: A64 3000+ Venice od PITera

MOBO: DFI LanParty NF4 Ultra-D

RAM: 2x TwinMOS Speed Premium 512MB na Winbondach :)

HDD: Samsung 160GB SATA or 2x Samsung 80GB SATA na RAID 0 - zobacze jak sie z kasą wyrobie

GFX: HIS Radeon X800XL GDDR3(256Mb) 256MB IcQ czy jakos tak :)

zasilacz TAGAN 480W cos kolo tego :)

Obudowa: jeszcze sie zobaczy

Monitor: GNR TS900 H tutaj

myche jakas optyczna i klawisze jakies płaskie

FDD: nie wiem po co ale moze jakieg wrzuce :D

naped: DVD-RW NEC 16x +/-

 

o czyms zapomniałem????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dwoch dyskach zapomnij ,bierz jeden ,a kiedys sobie dokupisz nastepny

 

te pamieci - Twinmos ostatnio sprawia problemy (choc te starsze twistery ddr466 byly niezle) ,moze zobacz jeszcze Kingmax Hardcore pc500 - jezeli juz nie masz kasy na Adaty Viviesty

policz jak cie to wyjdzie ,moze akurat na adaty bedziesz mogl sobie pozwolic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CPU: A64 3000+ Venice od PITera

MOBO: DFI LanParty NF4 Ultra-D

RAM: 2x TwinMOS Speed Premium 512MB na Winbondach :)

HDD: Samsung 160GB SATA or 2x Samsung 80GB SATA na RAID 0 - zobacze jak sie z kasą wyrobie

GFX: HIS Radeon X800XL GDDR3(256Mb) 256MB IcQ czy jakos tak :)

zasilacz TAGAN 480W cos kolo tego :)

Obudowa: jeszcze sie zobaczy

Monitor: GNR TS900 H  1553617[/snapback]

 

juz o niczym

przenies sobie watek tutaj bo w tej jego czesci niespecjalnie to juz nikogo interesuje co sobie wybrales

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeniesc to moze moderator

a temat o takim tytule ze TAM nie zostawia na was suchej nitki :D

 

zreszta mnie interesuje ten konfig ,a tu trzy tematy na krzyz sie zminiaja miejscami ,a TAM bedzie ciezej znalesc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeniesc to moze moderator

a temat o takim tytule ze TAM nie zostawia na was suchej nitki :D

 

zreszta mnie interesuje ten konfig ,a tu trzy tematy na krzyz sie zminiaja miejscami ,a TAM bedzie ciezej znalesc :P

1553738[/snapback]

więc widac róznice w kulturze

 

nikt "od intela" nie zagląda w dział z tymi waszymi kalkulatorkami :wink: bo i po co

Edytowane przez bartezjusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc widac róznice w kulturze

 

nikt "od intela" nie zagląda w dział z tymi waszymi kalkulatorkami  :wink: bo i po co

1553747[/snapback]

a to dobre ,co ma kultura do uczestnictwa w forum

JA moge pomoc rowniez posiadaczom Inteli w wielu kwestiach

jezeli TY nie mozesz pomoc to :

albo twoja wiedza jest skromna (ni potrafisz) ,albo wlasnie widac kulture (potrafisz ,a nie chcesz)

 

Rativel

zaloz temat w dziale AMD - stad trzeba spi... ,bo to zamkniety klub milosnikow w ktorym czlonkostwo jest niewskazane <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dobre ,co ma kultura do uczestnictwa w forum

JA moge pomoc rowniez posiadaczom Inteli w wielu kwestiach

jezeli TY nie mozesz pomoc to :

albo twoja wiedza jest skromna (ni potrafisz) ,albo wlasnie widac kulture (potrafisz ,a nie chcesz)

 

Rativel

zaloz temat w dziale AMD - stad trzeba spi... ,bo to zamkniety klub milosnikow w ktorym czlonkostwo jest niewskazane  <_<

1553764[/snapback]

Ta obraź się na cały świat...

Weź zabawki i uciekaj do innej piaskownicy...

 

Edit:

Konfiguracja wygląda konkretnie, będzie z tego fajny komp :)

Edytowane przez Bartek-83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to dobre ,co ma kultura do uczestnictwa w forum

JA moge pomoc rowniez posiadaczom Inteli w wielu kwestiach

jezeli TY nie mozesz pomoc to :

albo twoja wiedza jest skromna (ni potrafisz) ,albo wlasnie widac kulture (potrafisz ,a nie chcesz)

 

Rativel

zaloz temat w dziale AMD - stad trzeba spi... ,bo to zamkniety klub milosnikow w ktorym czlonkostwo jest niewskazane  <_<

1553764[/snapback]

chodzi bardziej o porządek

po cos odpowienie działy sa stworzone

 

tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

Znowu wojna i znowu temat do zamkniecia:)

 

dwa obrazki na zachete:P

 

(... usunąłem coby nie obciążać forum ...)

 

1553243[/snapback]

żeby być obiektywnym całkowicie - jest ty dual core Intela a gdzie dual core AMD? jak coś porównywać to rzetelnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Parówkowy_Skrytożerca

wiem ze to inny temat ale musze napisac riposte  B)

 

a zeby nie bylo ze wcale nie na temat to sie powtorze A-DATA Viviesta DDR600 -najlepsze pamieci na swiecie bo na Samsungach TCCD (sa tez inne pamieci na tych kosciach ,ale te sa w miare dostepne i najladniejsze :P )

 

teraz do Parówkowego

primo - jak jest katalizator to juz magnetyzer nic nie wskura

secundo - ja jezedze na gaz wiec jestem ekologiczny do kwadratu

tercio - ekologie w Polsce mam w glebokim powazaniu ,jezeli panstwo zapewni mi znosny byt to JA sie zaczne martwic o ekologie ,narazie to oni zgarniaj ponad 70% podatkow z kazdego litra wahy ,wiec ich broszka to utrzymac - moja pojedyncza postawa nic nie da

pragne wyjasnic ,ze nie rzucam papierkow na ulice i nie pale starych opon w piecu ,ale na punkcie aut jestem wrazliwy

dobrze ze nie dadza zielonym oszolomom krzywych akcji wprowadzac - samochod jest zbyt drogi by zakazac jego uzywania bo przekroczyl emisje CO2 -jakie badania? przeciez trzeba by bylo co dwa lata auto zmieniac ,dla mnie bomba tylko kto za to zaplaci zebym JA jezdzil nowym autem (wujka milionera nie posiadam)

no i zostaly super diesle - wiesz ze taki nowoczesny diesel wywala do atmosfery wiecej czadu niz stary gaznikowiec - i kogo to obchodzi skoro 50% aut sprzedawanych w europie to diesle - napewno nie producentow  :mur:

1552840[/snapback]

a) wskura - sa to niewielkie różnice w steżeniu zanieczyszczeń - może pomijalne na przykladzie pojedynczego silnika i samochodu ale jesli te różnice pomnozyc przez ilosc samochodów to wyjdzie ladnych kilkaset ton syfu mniej roczniew powietrzu :) a to ze sprzet którym sie poslugujesz nie pokazuje różnic znaczy tylko ze masz kiepski sprzęt :)

 

bee) pomijam :)

 

c) to kogo masz w powazani mnie nie interesuje - mnie stac na to zeby zyc w zgodzie z ekologia - równie dobrze mozna powiedziec ze wszelkie dzialania proekologiczne sa zle bo drogie :) mój samochód ma 4 lata i trzyma wszelkie normy całkowicie :)

 

zycie wogóle jest dla ludzi z kasa nie dla golodupców - tak jak ty ekologie tak ja ich mam w glebokim powazaniu :) jak mnie jakis baran chce truc to go zalatwie tak jak zalatwilem jednego Pana co mial obok mnie warsztat samochodowy :) zamkneli mu interes bo przekraczal normy emisji i twierdzil ze go nie stac zeby o te normy zadbać :) a co mnie obchodzi to z czego on bedzie zyl skoro jego nie obchodzilo ze ja chce zyc zdrowo?

 

ogladaj się dluzej na państwo - to moze ci zapewni ale szybka śmierć :) od zapewnienie godnego życia sobie i swojej rodzinie jesteś ty nie państwo :)

 

to że samochód jest drogi to co mnie to obchodzi? każdy chialby mieć maybacha ale nie kazdego na to stać wiec go nie kupuje - tak samo samochód - nie stać cie nie bedziesz go mial - nawet marnego maluszka:) od kiedy to kazdy musi miec wszystko co chce albo co mu jest potrzebne?

 

i co mnie obchodzi ze kogos nie stać na wymiane samochodu? mnie obchodzi tylko to zebym ja i moje dziecy byly zdrowe :)

 

a co do diesli - masz racje - jeden jest tylko wniosek - wszyscy w koncu pozdychaja albo zmutować będą musieli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano mnie stac na Poloneza i jezdzenie nim na gazie - mozesz sie cieszyc,bo zyjesz zdrowiej dlatego ze nie stac mnie na benzyne :]

ale niedoczekanie twoje jezeli nie bedzie mnie stac na zaden samochod ,bo przyjde do ciebie i wezme twoj (i bede normy czystosci spalin spelnial :lol: )

a golodupcow nie mniej tak w doopie ,bo gdy w ty kraju ilosc golodupcow osiagnie okreslony poziom to bedzie rewolucja i wtedy niejeden burzuj moze miec niektorych glodupcow w doopie w sensie fizycznym :lol:

(tak srednio co 50lat jest jakas rewoluja - jak pokazuje historia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...