Skocz do zawartości
Darks

Pomysł

Rekomendowane odpowiedzi

że co to niby wniesie dla dobra reszty?

1575978[/snapback]

 

i teraz jakaś połowa noobów - ciekawych danej sprawy moze wykaze chceć poszukania sobie czegoś w tym zakichanym spisie... znajdzie to super, nie to bedzie pytać,... pewnie ze drugie 50% to oleje i dalej bedzie walić kolejny durny topic/post ale przynajmniej mielibyśmy jakieś podstawy zeby to "temperowć"... nawet dla ludzi siedzących od poczatu/długo w topach mających 90 czy 200 str było by łatwiej zatłuc nooba linkiem z odpowiedzią do jego pytania tepego pytania które już było...

 

i uniknelibyśmy mam nadzieje przynajmniej 25% objetości kazdego topa którą zajmuje:

-kłutnia o to jacy to wszyscy są be i fe bo ktoś o coś pyta, jest nowy a wszyscy kazą mu szukać

-powtarzania najprostrzych, podstawowych pytań

-mnorzenia się noobów

 

faq do kazdego topa nie daje czesto takiego poweru...

1575776[/snapback]

A co do inicjatywy ocenianej wysoko to niech pozostanie to w sferze domysłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukajka jest malo efektowna super ze mi znajdzie topic jak ma 100 stron a nie moze pokazywac tej jednej strony ?

@owies

szczerze moze kolejny topic to nic zlego mozna usunac czy cos ... ale jak w np o nf7 ktos sie pyta 100 raz czym to sie rozni od an7 albo nf7s2 to mnie juz trafia ktos mu odpisze zeby sobie poszukal itd ale nie bo nigdzie nie moze znalezc takich informacji ... btw nie mozna by stworzyc przypisow do topicow na podstawie tytułow postu ? w takich mega topicach ? jesli sie pojawia jakis nowy problem to go umiescic w takim przypisie ? a potem co najwyzej ctrl f ....

 

edit kolejna idea przy tworzeniu postu opcja "zglaszam nowy problem " a potem szukamy tylko w tych tytulach postów takie cos wlasnie moze byc pomocne przy listach najczesciej wystepujacych problemow w gigant topicach ...

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez lubie moze zrobimy liste kto go lubi ?? :)

no i wlasnie tym sposobem robia sie topici po 10^x stron, a nasze slowa Owies i tak zostan odlozone na polke z innymi pomyslami i beda moze dla kogos w tej czy innej postaci inspiracja w tworzeniu fajnego forum :)

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomysł dobry i już znany, zajdzie trochę zmian na forum.

 

Zaczeliśmy zmiany przez: Platform AMD I INTEL na Procesory i płyty główne.

Powstało subforum: Sklepy, które ruszy za kilka dni.

 

Pojawi się też jak czas pozwoli kilka nowych recenzji sprzętu na stronie głównej itp.

 

Jest planowanych jeszcze kilka zmian lecz stopniowo bo trzeba wszystko kończyć, co się zaczeło 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge updejtować wyniki :P

albo lepiej skończe OT bo sikor da mi nastepne 10% :)

1576385[/snapback]

Sikor nie sikor - to po pierwsze. :evil:

Faktycznie lepiej skończ, bo oprócz procentów za OT jeszcze przypadkiem wyhaczysz za orty, to nie Testowe - to po drugie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej hej ale czemu jakieś 50% tego tematu jest cakiem nie na temat ?? A po za tym to coś mi sie wydaje że autor założył ten temat bo po prostu brak mu władzy ale wie że nie dostanie moderatora to próbuje ją uzyskać innym sposobem...

 

szukajka jest malo efektowna super ze mi znajdzie topic jak ma 100 stron a nie moze pokazywac tej jednej strony ?

@owies

szczerze moze kolejny topic to nic zlego mozna usunac czy cos ... ale jak w np o nf7 ktos sie pyta 100 raz czym to sie rozni od an7 albo nf7s2 to mnie juz trafia ktos mu odpisze zeby sobie poszukal itd ale nie bo nigdzie nie moze znalezc  takich informacji ... btw nie mozna by stworzyc przypisow do topicow na podstawie tytułow postu ? w takich mega topicach ? jesli sie pojawia jakis nowy problem to go umiescic w takim przypisie ? a potem co najwyzej ctrl f ....

 

edit kolejna idea przy tworzeniu postu opcja "zglaszam nowy problem " a potem szukamy tylko w tych tytulach postów  takie cos wlasnie moze byc pomocne przy listach najczesciej wystepujacych problemow w gigant topicach ...

1576004[/snapback]

A co do tego: To nei wiem czy wiesz ale jest taka opcja w szukajce jak "Typ wyników" i jeśli zaznaczysz "Pokaż wyniki jako posty" to będziesz miał pokazane same posty z tym czego szukałeś... A nie 100 stron...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie na temat, porostu inny wątek pod tym samym tytułem... unikamy kolejnego topicu :P

 

po za tym to coś mi sie wydaje że autor założył ten temat bo po prostu  brak mu władzy ale wie że nie dostanie moderatora to próbuje ją uzyskać innym sposobem...

1576567[/snapback]

co nie zmienia faktu, że mu się nie udało

 

Sikor, są momenty że tracę cierpliwość -staram się unikać tego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...