Skocz do zawartości
Szela

Infernal / Diabolique: Licence To Sin

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

No i mam takie same wrazenie... ta gra to crap :lol:.

 

Grafika spoko... ale muzyka :blink: Tragedia... juz nie moge jej sluchac. Do tego te idiotyczne przeszukiwanie wrogow. Masakra, mam wrazenie ze nic innego sie w tej grze nie robi... wlasciwie to chyba jest jakis symulator przeszukiwania cial :lol:... No i te pseudo-zagadki gdzie trzeba rzucic sie wciskajac 2 razy szybko "W" albo teleportowac w jakiejs miejsce...

 

Bronie - jakis zart. Smieszne pistoleciki laserowe + slabe karabinki. Naboje lataja sobie jak chca, strzelenie komus w glowe ze sredniego dystansu graniczy z cudem. No i ta morda glownego bohatera... koles wyglada jak zul z baru.

Malo amunicji tez jest w grze. Czesto mam tak ze musze pod ostrzalem wroga przeszukiwac innych :/ co jak wiadomo trwa bardzo dlugo.

Albo ten tandetny motyw z super wizją pod "z". Ze niby widzimy wtedy jakies kody i smieszne paczki z maną. OMFG kto to wymysil?!?!?

 

Czegos tej grze brakuje... tworcy mogli dluzej w to pograc to by zobaczyli ze ta gra nie ma nic w sobie. I ta cena... 150 zl, lol, to powinno byc dodawane do Maluch Racera jako gratis

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Hanu - w epoce "Crazy Chicken" i serii wyścigów "Kawasaki" ta gra rzeczywiście może być dla niektórych całkiem niezła, jak to się mówi - na bezrybiu i rak ryba.

 

Kwadratowy - mógłbyś przestać się wreszcie kompromitować, po co ty w ogóle zabierasz głos w temacie skoro każda tego typu do "do przodu i strzelać", skoro takie crapy jak ten stawiasz na równo z takimi tytułami jak GOW to jeszcze brakuję mi tu np. Max Payne'a no bo czemu nie, przecież to jest to samo - do przodu i strzelanie, pewnie do dzisiaj zadajesz sobie pytanie czemu recenzenci gier są tacy niesprawiedliwi - każda gra do przodu i strzelanie to to samo więc powinno być dla każdego po dyszce w recenzji, równo i sprawiedliwie :lol2:

Zostałem po raz kolejny totalnie osłabiony przez brednie które wypisałeś...

 

OT

Pamiętam jak w temacie o Fifa 07 vs PES6 jeden z userów strasznie bronił Fife, że ona taka wspaniała i w ogóle - napisałem wtedy, że jest taka wspaniała, że temat o niej za kilka dni spadnie z pierwszej strony, a za kilka tygodni tylko wyszukiwarka będzie go potrafiła znaleźć, dlatego że tamta gra nic sobą nie prezentowała, podobnie jest w tym przypadku, gra nadaję się ale do czasopisma jako dodatek i tyle, ten temat spadnie szybciej niż zdążysz wyprodukować kolejne brednie na temat równości wszystkich fps itd. a ja ci to jeszcze przypomnę

Czy ja napisałem, że grafika jest be? Czy dźwięk? Nie. I czy gra dorasta do pięt GoW? historyjka z Fifą noo super a teraz mi opisz jaką masz deskę do sedesu :lol: Widzę dużo sobie dopowiadasz czytając kilka zdań. No to powodzenia życzę. Brednie...huh. Może Cię oświecę ale brednie które "ja wypisuję" wymyślasz sobie Ty w swojej główce i Ty je piszesz. Więc pretensję proszę mieć do siebie o nadinterpretacje. Pokaż mi gdzie napisałem GoW to crap tak samo jak i Infernal? Gdzie chociaż pisałem, że ta gra dorasta GoW do pięt? Co do "po co ty w ogóle zabierasz głos w temacie skoro każda tego typu do "do przodu i strzelać" " to wybacz ale chyba sam sobie wmówiłeś. Napisałeś, że gra jest głupia a moje pytanie miało zmusić Cię do takiej refleksji, że czego sie spodziewałeś? Taktyki jak w UFO, AI jak w FarCry czy Fabuły jak w Mafii? To jest typowa strzelanka lecisz i zabijasz ma być prosta i przyjemna i dawać frajdę z gry nawet 10 letnim dzieciom.

 

@Pioorek no to jest jedno co robi wrażenie w tej grze... cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ukaże się infernal u nas to będzie trochę tańsza.

 

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp...d&p_id=2055

 

Ponad miesięczna obsuwa... hmmm... myślę, że i tak znajdą się na nią chętni i kupią tę grę. Jak by nie było to polska produkcja i dość głośno jest o niej. Zresztą jest wielu sympatyków takiego rodzaju gier. Ciekawi mnie też jak ocenią ją polskie serwisy i gazetki branżowe. Jeśli będą się zachwycać to bankowo się sprzeda w dużej ilości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest niezla [;

 

Ma fajny klimat i milo sie strzela. Na razie zabilem pierwszego bossa i wiecej nie gralem. Mila, przyjemna rozwalka.

 

Jedynie wkurza mnie przeszukiwanie cial/regeneracja zycia. Strasznie dlugo to trwa ;)

 

No i mam takie same wrazenie... ta gra to crap :lol:.

szybko zmieniles zdanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i mam takie same wrazenie... ta gra to crap :lol:.

 

Grafika spoko... ale muzyka :blink: Tragedia... juz nie moge jej sluchac. Do tego te idiotyczne przeszukiwanie wrogow. Masakra, mam wrazenie ze nic innego sie w tej grze nie robi... wlasciwie to chyba jest jakis symulator przeszukiwania cial :lol:... No i te pseudo-zagadki gdzie trzeba rzucic sie wciskajac 2 razy szybko "W" albo teleportowac w jakiejs miejsce...

 

Bronie - jakis zart. Smieszne pistoleciki laserowe + slabe karabinki. Naboje lataja sobie jak chca, strzelenie komus w glowe ze sredniego dystansu graniczy z cudem. No i ta morda glownego bohatera... koles wyglada jak zul z baru.

Malo amunicji tez jest w grze. Czesto mam tak ze musze pod ostrzalem wroga przeszukiwac innych :/ co jak wiadomo trwa bardzo dlugo.

Albo ten tandetny motyw z super wizją pod "z". Ze niby widzimy wtedy jakies kody i smieszne paczki z maną. OMFG kto to wymysil?!?!?

 

Czegos tej grze brakuje... tworcy mogli dluzej w to pograc to by zobaczyli ze ta gra nie ma nic w sobie. I ta cena... 150 zl, lol, to powinno byc dodawane do Maluch Racera jako gratis

faktycznie crap, ale nie przejmuj sie, przeciez i tak nei kupisz oryginalu, ale faktycznie scaiganie z neta crapu wkurza :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ukaże się infernal u nas to będzie trochę tańsza.

 

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp...d&p_id=2055

 

Ponad miesięczna obsuwa... hmmm... myślę, że i tak znajdą się na nią chętni i kupią tę grę. Jak by nie było to polska produkcja i dość głośno jest o niej. Zresztą jest wielu sympatyków takiego rodzaju gier. Ciekawi mnie też jak ocenią ją polskie serwisy i gazetki branżowe. Jeśli będą się zachwycać to bankowo się sprzeda w dużej ilości.

Gwoli scisłosci - dwu miesieczna obsuwa, gra wyszła na zachodzie 23 lutego...

 

Są juz od dawna recenzje na polskich serwisach, choćby GOL ocenil gierke na 85/100, onet bodaj na 9/10. IGN ocenili Infernal na 6.6/10.

 

Gierka jest naprawdę niezła, jest pare elementów wkurzajacych, ale ogólnie bardziej zachwyca, niz odrzuca.

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli w ogóle można brać oceny takich serwisów jak ONET pod uwagę to oni chyba oceniali tą gierkę porównując ją do innych polskich produkcji, tylko albo mierzymy tą grę skalą światową albo polską i co to w ogóle jest GOL?

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwoli scisłosci - dwu miesieczna obsuwa, gra wyszła na zachodzie 23 lutego...

 

Są juz od dawna recenzje na polskich serwisach, choćby GOL ocenil gierke na 85/100, onet bodaj na 9/10. IGN ocenili Infernal na 6.6/10.

 

Gierka jest naprawdę niezła, jest pare elementów wkurzajacych, ale ogólnie bardziej zachwyca, niz odrzuca.

Dzięki za sprostowanie. Co do ocen w zasadzie się nie dziwię zbyt mocno.

:wink:

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

jeżeli w ogóle można brać oceny takich serwisów jak ONET pod uwagę to oni chyba oceniali tą gierkę porównując ją do innych polskich produkcji, tylko albo mierzymy tą grę skalą światową albo polską i co to w ogóle jest GOL?

Gry-OnLine.pl

 

http://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=3816

 

Światowe recenzje też nie aż tak źle.

http://www.gbase.ch/pc/reviews/Infernal:_R.../2616/2658.html

http://www.gamona.de/pc/artikel/fazit/id-a..._das_183822.htm

http://games.tiscali.cz/reviews/infernal/index.asp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą i tylko dobrą, nic ponadto. Ale to wystarczy to by można się przy niej całkiem nieźle zabawić. Mnie się podoba i tyle, choć muzka jest ewidentnie najgorszą warstwą gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm faktycznie gra jest słaba totalnie , troche dluzej pogralem jak fixnalem odswieżanie , ale jak sie okazuje niepotrzebnie bo poszla do kosza szybciej niz przypuszczalem ;)

 

Ok a jak "fixnąłeś" ? U mnie refreshlock nie działa nie wiedzieć czemu ale tylko z tą grą.

W sterach mam wymuszone 85 Hz i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ukonczylem gre [;

 

Moze byc, nawet milo sie pykalo, ma troche bledow i dziwnych rozwiazan, ale gierka calkiem calkiem. Koncowka troche do bani w sumie, ale nie mialem w co grac [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem okolo 3-4 godzin i moim zdaniem gea jest dosc slaba

 

tzn grafika poziomy itp jest okey,

z muzyka troche nie trafili,

 

a grywalnosc jest slaba niestety po prostu nie gra sie przyjemnie tak jak w max payne i inne tylko trzeba sie dobijac tymi bladzeniami zrecznosciowymi szczelaniami bossami niewygodnym zbieraniem amunicji teleportami itp

gra mi przypomina gre dla dzieci a nie powazna gre akcji niestety

zawiodlem sie na grze

 

gralem okolo 3-4 godzin i moim zdaniem gea jest dosc slaba

 

tzn grafika poziomy itp jest okey,

z muzyka troche nie trafili,

 

a grywalnosc jest slaba niestety po prostu nie gra sie przyjemnie tak jak w max payne i inne tylko trzeba sie dobijac tymi bladzeniami zrecznosciowymi szczelaniami bossami niewygodnym zbieraniem amunicji teleportami itp

gra mi przypomina gre dla dzieci a nie powazna gre akcji niestety

zawiodlem sie na grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra a jak rozwalic tego profesorka co siedzi w kopule? Zombie wyłażą z kapsuł , rozwalam te żółte cosie na tej maszynerii ale co dalej ? Cosie sie odnawiają , zombie dalej wyłażą a ja po kilkunastu minutach takiej kołomyji w koncu gine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Musisz telekinezą powyciagać te kulki ze środka maszyny. Potem jak doktorek będzie latal na tym swoim czyms to teleportujesz sie za jego plecy i nawalasz w jego butle na plerach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. Gram sobie w tą gierke od wczoraj. Sporadycznie bo nie mam czasu, ale gra mnie zaskakuje pozytywnie. Oprawa graficzna jest ładna, muzyka towarzysząca w trakcie rozgrywki też jest niezła, fabuła = dość fajna, ale strzelanie jest kiepskie. Może dlatego, że mało gram w tego typu gry. Mam nadzieję, że infernal mnie jeszcze zaskoczy i będzie mi się miło grało.

A tu fotka z początku gry:

post-138031-1174517427_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MAm problem, utknołem na jednym bosie... Gdzieś pod koniec gry już chyba, 5 czy 6 etap, nie pamiętam...

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

 

Ogólnie dotarłem do cytadeli nieba, zszedłem tam w koło na dół, po środku jest ta kula którą ściga się przez 3/4 gry, i doktorek, w okół jakieś supy energetyczne, nie wiem co zrobić? Hilfeeee...

 

 

P.S.

Już sobe poradziłem ;) Szukałem czegoś bardzej wyszukanego ;)

 

P.S.2

 

Właśnie skończyłem grę :) Powiem Wam że mimo iż momentami irytowało mnie to pobieranie dusz (choć nie jest tak jak ktoś pisał, że trzeba wszystkie dusze, ja brałem tyle by mieć trochę ammo i trochę żyćka i dalej).

 

Ogólnie fabuła może być, jak na taką grę była całkiem niezła!

 

Po przejściu dałbym 7+/10. Gierka mi się podobała, gdyby nie to że musiałem grać na średnich i czasem zwalniało-szczególnie finałowy etap, to dałbym 8/10 ;)

 

Jakby ktoś miał jakieś problemy z którymś z bosów to chętnie pomogę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde w demku mi ta gra dobrze chodziła ale juz w fullu nie :|. Tzn przez te lokacje z demka jest w miare dobrze ale juz w 3 misji mazovia i wczesniej tez mam spadki do 23 fps przy takich ustawieniach (aax4 i af x4 ze sterow wymuszone):

Dołączona grafika WTF!?

Tez tak macie ?

skriny na potwierdzenie:

Dołączona grafika Dołączona grafika

 

I tak btw ile jest misji w tej grze (bo nie wiem czy wytrzymam do konca ;])

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wpadła w moje "łapki" kilka dni temu i nie powiem, mnie się naprawdę podoba. Jak czytam niektóre komentarze o tej grze (crap itp.) to się zastanawiam czy mówimy o tym samym tytule...IMO tej grze do "crapu" daleko, nie twierdzę jednak iż jest to jakieś objawienie. Ot po prostu niezła gierka do popykania. Ma swoje wady np. wysysanie dusz trwa zbyt długo a my zbieramy w tym czasie baty, nie wiem gdzie się podziała porządna animacja zmiany magazynków (magazynek "przyspawany" do spluwy po prostu żenująco wygląda) a ciała czasami przyjmują kuriozalne pozy (ageia..phi). Ale jakoś nie jest źle. Ja bawię się naprawdę dobrze, może i jest nieco monotonnie (w końcu tylko biegamy i strzelamy) jednakże coś mnie do tej gry ciągnie.

Ktoś napisał że w tej grze amunicji jest mało. Sam tak myślałem ale tylko do czasu gdy skapowałem się, że przy zmianie magazynka cały niewykorzystany "zapas" idzie do "kosza". Zawsze miałem tik że lubiłem mieć pełny magazynek nawet gdy wystrzeliłem jeden nabój (przyzwyczajenie z "realistycznych" gier LOL) i tutaj robiłem to samo i np. 29 pocisków do kałacha szło się...ekhem...wiecie ;). Teraz zmieniam jak naprawdę muszę albo zostanie mi kilka naboi i już nie mam problemów z ammo (w końcu każdy przeciwnik coś zostawia, czasem trafiamy na skrzynki no i jak sie celnie strzela to tez nie ma problemu ;p). Co do strzelania to faktycznie czasem kule nie lecą tam gdzie mamy celownik, nawet z bliższej odległości ale rozrzut i tak jest niewielki.

Podobają mi patenty z "piekielnymi" mocami. IMO teleportacja rządzi, można się fajnie pobawić z przeciwnikami. Kolo do Ciebie wali a ty hop, teleportujesz się za niego i walisz mu w plecy :D. Rękawice do teleportowania rzeczy też są fajne (można jakiegoś przeciwnika wyteleportować wysoko w powietrze a on sobie spadnie i "zaliczy zgona" ;) ).

Muzyka, IMO kwestia gustu, mnie nie pasuje jedynie to że sample się powtarzają w obrębie jednego levelu (nudzą się). Co do samej muzyki mnie ani nie odrzuca ani też nie zachwyca.

Grafika dobra i nic ponadto ale i to ma swoje plusy, na moim sprzęcie gram w 1024x768 z wszystkim na maxa (prócz AA, którego w ogóle nie włączam) i raczej mam ponad 30 fpsów (mnie to wystarcza) chociaż zdarza sie że chrupnie to tu to tam jednak i tak jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

 

Podsumuję to tak, ta gra jest naprawdę dobra i ja pomimo kilku jej wad daje jej 8/10. Przypomina mi trochę Painkillera tyle że w TPP i tu nie ma demonów za to fabularnie jest tutaj ciekawiej. Tyle że taki Painkiller kosztował 20 zeta u nas gdy się pojawił a Infernala widziałem w "Media" za 69 zeta. Cena też jest ważna a czy Infernal jest wart swojej ceny? Zagraj w demo i oblookaj, czeka Cię po prostu więcej tego samego. Jak pasi to atakuj, jak nie to odłóż kasę na coś innego i tyle. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TrueVanDal

Zgadzam sie. Nie jest to kRaP ;p. Mi sie bardzo fajnie grało a grafika miejscami wrecz kapitalna (i miejscami 23 fps). Troche to rzeczywiscie podobne to Paina ale tylko tematyka. Fajniejszy ('ciemniejszy' ale nie 'horrorowaty' :lol:) w Painie był klimat (no i movement i kołkownica (i pięcokołkownica z Boha ;p) nadal roxuja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tą grą, instaluje sie, wszystko wydaje sie byc ok, ale nie mozna jej wlaczyc bo wywala ze aplikacja lub dll nie jest... Pisałem do pomocy technicznej ale jak narazie nic nie odpisali

Ile mniej wiecej powinna zajmowac zainstalowana, oryginalna wersja gry ?

 

Czy ktoś mógłby skopiować wszystkie pliki .dll z katalogu "game" i podesłać mi je ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...