Skocz do zawartości
Mateoosh

Co Wy w tym widzicie??

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawi mnie co niektórzy widzą w kreskówkach typu dragonball czy innych anime/manga(...)

moj brat (rocznik 1998:D) widzi tam pokemony ;) :lol:

a tak serio to kto ze starszych formowlowiczow niepamieta "kapitana cubasy" (tak to sie chyba pisalo:roll: ) "jakiegos_protoplasty_pokemonow" (walki na "roboty") i "jeszcze_jakiegos_filmu_o_kosmitach_i_DUZYCH_robotach" (General Dajmos sie to chyba nazywalo) :roll: a co do calej reszty to p**** czarodziejki z ksierzyca :D :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anime to może faktycznie styf (pokemon to nie anime ch*j wie co to) dragon ball jóż prędzej. Ale za to manga rulezzzzzzzzzzzz!!!!!

jeżeli ktoś oglądał Ghost in the shell ten wie o co chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba jedynie dragon ball (kiedys to cale obejzalem) a pokemony to syf jakich malo. Kiedys na porionie lecial Dzi Dzi (chyba tak to sie pisze) i to bylo zarabiste. :wink:

heeee dzi dzi to był full wypas, tak zauważyłem że jak byłem młodszy to bajki mi się wydawały takie *ajebiste że hej :D. Około tydzień temu poszłęm do wyporzyczalni kastet (VHS) i wypożyczyłem sobie transformersy (taka bajka gdzie roboty zamnieniały się w somochody itp.) jak miałem ok.3 lat to to mi się wydawało tak *ajebiste że w głowie się nie mieści a teraz gdy mam 14 lat to takie prymitywne mi to się wydaje że hej :D. Teraz postanowiłem że wszystkie bajki które sobie obejrzałem jóż ich nie obejże żeby nie zepsuć sobie wspomień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to kto ze starszych formowlowiczow niepamieta "kapitana cubasy" (tak to sie chyba pisalo:roll: )

masz racje Paweł, cubasa to była dopiero bajka a nie jakieś payebane pokemony, był tam jeszcze kodżiro i wakabajashi :D z takim squadem polacy rozgromili by danie 10:0 ale tak niestety przegraja :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to kto ze starszych formowlowiczow niepamieta "kapitana cubasy" (tak to sie chyba pisalo:roll: )

masz racje Paweł, cubasa to była dopiero bajka a nie jakieś payebane pokemony, był tam jeszcze kodżiro i wakabajashi :D z takim squadem polacy rozgromili by danie 10:0 ale tak niestety przegraja :cry:
eee jak Pilkarze zostawia komorki ery, gorace kubki itp w szatni to wygramy ew. jak to niepomoze to boniek wejdzie na boisko (jako pilkarz) i wbije ich w ziemie :D :lol: a wracajac do Cubasy to to byla wg mnie najlepsza "skosnooka" kreskowka :D btw przegapilem ostatni odcinek KC :( kto wie jak sie skonczylo :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze dziś te bajki na Kraterze (bo tak sie kiedyś nazywała Polonia1) - byl Dajmos, Gigi, Yattaman i królestwo kalendzarza. Tsubasy nie oglądałem, bo mi się nie podobał. Teraz te bajki jakioś mniej mi sie podobaja (na Poloni1 leca dalej).

 

Dragon Ball jest fajny i dalej mi sie podoba - chyba dlatego, że jest śmieszny.

 

Na Hyperze niedawno szedł Kowboy Beepop - i to była manga z prawdziwego zdarzenia, ale nie rewelacja - szedł ok 22/23 więc to nie była bajka dla małych dzieci.

 

Więcej mangi chyba nie oglądałem, bo jakoś nie miałem okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam anime (rozumiane jako pełnometrażowe filmy bo ktoś w tym wątku mylił pojęcia) lubię. Już kilka filmów tego gatunku bardzo mi się podobało :) A co do odcinkowych typu Dragon Ball to hmmmm... Ten jeden może być, całkiem zabawny :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze dziś te bajki na Kraterze (bo tak sie kiedyś nazywała Polonia1) - byl Dajmos, Gigi, Yattaman i królestwo kalendzarza. Tsubasy nie oglądałem, bo mi się nie podobał. Teraz te bajki jakioś mniej mi sie podobaja (na Poloni1 leca dalej).

 

Dragon Ball jest fajny i dalej mi sie podoba - chyba dlatego, że jest śmieszny.

 

Na Hyperze niedawno szedł Kowboy Beepop - i to była manga z prawdziwego zdarzenia, ale nie rewelacja - szedł ok 22/23 więc to nie była bajka dla małych dzieci.

 

Więcej mangi chyba nie oglądałem, bo jakoś nie miałem okazji.

Fajny byl, ale jakos bez koncepcji i tylko ok. 30 odciankow :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie co niektórzy widzą w kreskówkach typu dragonball czy innych anime/manga. 

 

Mojego zdania nie napisze bo by mnie zjedli Ci co to oglądają :P.

TO samo ci inni (I NIE BIEGA TU O MNIE) na przykład w Radio Maryja :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jeszcze dziś te bajki na Kraterze (bo tak sie kiedyś nazywała Polonia1) - byl Dajmos, Gigi, Yattaman i królestwo kalendzarza. Tsubasy nie oglądałem, bo mi się nie podobał. Teraz te bajki jakioś mniej mi sie podobaja (na Poloni1 leca dalej).

 

Dragon Ball jest fajny i dalej mi sie podoba - chyba dlatego, że jest śmieszny.

 

Na Hyperze niedawno szedł Kowboy Beepop - i to była manga z prawdziwego zdarzenia, ale nie rewelacja - szedł ok 22/23 więc to nie była bajka dla małych dzieci. 

 

Więcej mangi chyba nie oglądałem, bo jakoś nie miałem okazji.

POLONIA 1 byla zajebista w czasach dziecinstwa :D to ten program najczesciej ogladalem :D Teraz sie zastanawiam jak ja moglem to ogladac tyle razy przeciesh w ciagu dnia to z 5 razy obejzalem kazdy odcinek Gigi yattamana ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ogladam DB i inne mangi/anime bo bardzo je po prostu lubie :mrgreen:

 

sa bardzo relaksujace, podobnie jak gry, pozatym lubie kreskowki, milo sie je oglada

 

IMHO Dragon ball to scierwo jakich malo, ponadto pokemony tez... jak licealista lub gimnazjalista moze sie kompromitowac i cos takiego ogladac. ;( oj... gladkomozdzy stay tuned

 

sugerujesz ze ten kto oglada kreskowki jest gladkomuzgim? fajnie, czuje sie ryba/gadem/plazem

 

obejzyj sobie Neon Genesis Evangelion, anime ktore NISZCZY wiekszosc horrorow i filmow psychologicznych jak sie wkrecisz (a nie podejdziesz do tego tak: glupia kreskowka)

 

GITS jest raczej prymitywne ale klimacik super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak serio to kto ze starszych formowlowiczow niepamieta "kapitana cubasy" (tak to sie chyba pisalo:roll: )

masz racje Paweł, cubasa to była dopiero bajka a nie jakieś payebane pokemony, był tam jeszcze kodżiro i wakabajashi :D z takim squadem polacy rozgromili by danie 10:0 ale tak niestety przegraja :cry:

Ja też pamiętam cubase byłem wtedy w podstawówce. Był też gigi [dzidzi], zawsze sprawdzał czy dziewczyna ma różowe majteczki :P Albo kapitan daimos...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem tak...

 

Dla mnie anime w postaci seriali takich jak DragonBallZ, Pokemon i.t.p. i.t.d. to kompletne dno i gowno !!!!!!

 

Za to filmy... MIODZIO !!! !!! Niewiem czy ktos z was widzial film p.t. AKIRA. Myslalem ze kogos zabije jak zobaczylem ze ktos mi go skasowal nagrywajac jakies gowno... (VHS).

Uwielbiam anime ale tylko w formie filmow w ktorych kazdy szczegol jest dokladnie dopracowany przez rysownikow... nie to co np. DragonShitZ

 

P.S. Przepraszam jesli urazilem jakiegos fana anime-seriali... nie badzcie :x :x :x .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poprostu kocham db te walki te sceny super akcja .Zwykły śmiertelnik nie może tego zrozumieć.Dopuki mi nie wyłaczyli

tvn7 .Myślałem że im łeb urwe a po za tym nie opóściłem ani jednego odcinka .Jest wielu ludzi dorosłych którzy oglądają db poprostu to sie staje legędą ,a nie jakieś tak pokemony dla małych dzieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...