Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dawidsfuturx

ja nie robie normalnych rospietek, tylko na maszynie i odwrotnie to jest ściagnie jakby linek do dołyu i krzyżowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightstalker - wakacyjna forma :

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Wzrost -187cm

Waga - 85kg

Biceps - 37cm

Klata - ok 110cm

Pas - 83cm

 

Rekordy:

100kg na klate

140kg na przysiad

 

Staż: 12 miesięcy

Suple: 1 cykl kreatyny mono w kwietniu i 2 tygodnie hmb + kreatyna mono w czerwcu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nightstalker: brzuch do poprawy łapy też nieciekawe rozumiem że przy tym wzroście ciężko masy złapać :wink: podoba mi się talia i szerokość pleców Pozdro

Edytowane przez quarantino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

no czekamy, czekamy, ostatnio z Chaosem chielismy zoorganizować przyjęcie na twój powrót

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

oby tylko róże, będzie jeszcze panek i jego kreatynka, no wkońcu jak tkai pakier przychodzi skormny to trzeba coś dobrego zrobić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

wczoraj barki, tric bic, wody 1.5 litrowej zostało mi gdzies 0.2 litra po pierwszym cwiczeniu, cholernie ciepło na siłce, do tego na siłownie jechałem na rowerze, godzinka w ta i w ta strone, zmęczyłem sie cholernei na wczorajszych cwiczeniach, przez to ciepło mam dziwne wzloty i upadki siły..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekajcie na mój wielki Come Back :)

no czekamy, czekamy, ostatnio z Chaosem chielismy zoorganizować przyjęcie na twój powrót

:lol2:

 

 

@mechlin .. a ja wciaz czekam na twoje foto od przodu z prezencja klaty i bicepsów :)

takiej klasycznej pozy nie dales :P

ze masz fajne trice juz wszyscy wiemy :P

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki :P kiedy wam to przejdzie ;) jutro może wrzuce foty,jak nie schowają mi aparatu :P

pewnie aparat Ci schowają, a jak nie to padną akumulatorki albo zdjecia nie wyjdą i tyle.. :P

 

Ja teraz zaczynam choodzić na siłke 1-2 razy na tydzień, dorzuciłem wyczynowy bike do życiorysu, no i do pracy bede śmigał cośala budowa, wiec nogi odpuszczam, oprócz łydki, odpuszczam bic/tric, a reszte męcze w miare rozsądnie w stosunku do roboty. Mam nadizeje utrzymać jaka taka mase przez wakacje (klata mi sama od siebie rośnie ostatnio choć prawie nie męcze jej :| - chyba sie zapędziła :| )

Zobacyzmy jak to bedzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ;]

Jeśli jestem teraz na cyklu mono 8 tygodniowym, to czy zraz po nim mogę przejść na stałą suplementacje 5g dziennie i ciągnąc tak stała suplementację by nie odczuć spadków ;) Chce po mono spróbować cyklu na Cell Pump, 2 duze puszki ;] czy mogę jechac wtedy zaraz z tym po ciągłej suplementacji na mono, czy zrobić przerwę, jak tak to jak długą ;) ? stałą suplementację mam zamiar ciągnąć 2 miesiące gdzieś, czyli mono będzie łącznie 2 miesiące 2x5g i 2 miesiące 5g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]a luks imo przesadzasz. 8 tyg mono ? ja slyszalem o 4-6... po tym okresie bezwzłoczna przerwa ~2mc'y (roznie to podają), cp tez jest kreatyną, dlatego na pewno tutaj sprawa ma siętak samo jak w przypadku zwyklych, czyli 2mc'e.

czyli mono będzie łącznie 2 miesiące 2x5g i 2 miesiące 5g.

albo nie rozumiem co piszesz, albo mi sie wydaje, ze chesz 4 miechy sie jebać kreatyną.

i to dopiero zaczynasz cwiczyc.... <_<

wiem, ze trudniej zlapac motywacje bez supli, ale silna wola w tym sporcie jest potrzebna, a Ty raczej jej nie masz tak podchodząc do sprawy. Spadki są nieodłączną częścią większosci specyfików, dlatego tylko dieta i stałe cwiczenia, pomogą Ci aby byly one jak najmniejsze. Będziesz musial pogodzic sie z obniżeniem ciężarów, aby uniknąć spalenia mięsni.

Edytowane przez emilooos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

luks min przerwy jeden miesiąc ale według mnie to trzeba sobie chociaż z 3zrobić bo słabo na tobie zadziała cp gdyż organizm 2miesiące po cyklu mono nadal jest nasycony kreatyną i następny cykl po krótkiej przerwie jest zbędny.... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup se metke najlepiej, z twoim podejsciem, za 2-3 miechy bedziesz kłuć

wiedzialem, ze ktos nie wytrzyma ;]

kurde, jak zaczynalem cwiczyc to nawet nie znalem takich odzywek, bynajmniej mnie to nie interesowalo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

juz juz mam raczej zaplanowany długi okres treningów, po wakacjach, wytrzymałościowy, podrasowanie jakosci miesni, itp, pozniej kolejne po armagednionie wzmocnienie barków, ostra masówka 2-3 miechy, siłowu 1-2 miechów i zrzucanie sadełka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a ja siedze od ponad tygodnia w krakowie

sex 2 razy dziennie, brak diety i chudne bardziej niz przy thermalu i diecie ;]

 

 

jest ktos z krakowa?? bo co chce pojsc na silownie to odstrasza mnie cena wejsciowego...15zl pojebalo ich chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha a ja siedze od ponad tygodnia w krakowie

sex 2 razy dziennie, brak diety i chudne bardziej niz przy thermalu i diecie ;]

jest ktos z krakowa?? bo co chce pojsc na silownie to odstrasza mnie cena wejsciowego...15zl pojebalo ich chyba

Przyjedź do Bochni -45km :P

są trzy siłki, jedna przy hotelu Mag, jedna najtańsza i dośćfajna karnet 30 zł chyba, no i nasza karnet 50 zł i wejście 5/6zł i fajna atmosfera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po 2 miesiacach wzialem kreatyne i to był bład. Napoczatek dobra dieta ewentualnie jakis gainerek czy carbo. Tak po minimum 3 miesiacach mozna o czyms pomyslec.

nom spoko sprawa bo jak ktopś zaczyna to nawet nie wie co jesć a w geinerku ma wszystko co trzeba.Czasami tak sobie jednak myśle że jak bym miał kupowac sobie mass xxl treca to jużtaniej mnie wyniesie dokupienie twarogu i makaronu :mur: :mur: Kumple z siłki polecili mi bym zmienił geinerka na megabola a za zaoszczędzoną kasekupił sobie pożądnego miecha i pewnioe tak zrobie...

tylko tyle odnosnie gainerków;]

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...