Jump to content
BiAłY

Siłownia

Recommended Posts

mechlin wielkie dzięki fajny ten programik hehe :lol: o i jeszcze odłożyłem słodycze (straciłem w pasie narazie 3cm) i trenuje talie (aerobowe ćwiczenia siostry :lol: ) a tu zdjęcia moich dawnych szczytów:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

troche przesiadziłem z kompresją ale powinno być ok ;) oceniajce :)

ps nie wiem czemu na drugiej focie mi tak jedno ramie do dołu poszło...

ps2 foty były robione w lato...

Edited by quarantino

Piratez dzialaj dzialaj :),po treningu to potrafila mi czasem skoczyc na 49,5 ,ale juz dawno nie mierze a pozatym robie rzezbe :) , po dodaniu brzucha i troche aerobow spadlo mi z 4 kilo i lapa na 47 ! ,ktos kiedys powiedzial ze jak sie robi brzuch to lapa spada i faktycznie hehe ,

OMG ale jestem wkurzony robilem dzisiaj sztrugsy na maszynie ok seria zrobiona, przekrecam glowe i jak mi cos nie chrupnie... az mi w oczach pociemnialo. Teraz ledwo moge glowa ruszac, mam nadzieje nic powaznego i przejdzie szybko.

Niech juz sie robi cieplo bo potrzebuje sporo schudnac :D a tak nei mam mozliwosci

btw topic caly czas jest na szczycie a jednak nikt go nie przykleji

Edited by ???????

ej chlopaki moze zrobimy cos takiego ze po kazdym treningu bedzie wpiywal sobie jak sie czul,jak sie robilo cwiczenia itp icon_smile3.gif

Lepiej nie... Syf sie zrobi straszny :P

Nie żebym sie chwalił, ale mam 14,5 lat, na siłowni ćwicze od czasu do czasu (żadko) i podnosze 45 kg na raz icon_razz.gif

To już coś icon_biggrin3.gif

Staryyyy... Ja w wieku 16 albo 17 lat ledwo 50 kg na raz dygałem :D Takie ze mnie było bydle :P

Nie żebym sie chwalił, ale mam 14,5 lat, na siłowni ćwicze od czasu do czasu (żadko) i podnosze 45 kg na raz :P

To już coś :D

lepiej sobie daruj dzwiganie ciezarow w tym wieku i zajmij się ćwiczeniami ogólnorozwojowymi np. pompki, drązek

heh ja w jego wieku bralem 57kg ;P teraz mam 16 lat i biore 82 :D ale faktycznie w tym wieku to pompki i drazek nic wiecej bo sie jeszcze nie rozwinales do konca (stawy,sciegna itp nie sa tak wytrzymale)

Edited by Nicko13

z tym rosnieciem to wydaje mi sie ze to bajka

bardziej chodzi o to zeby nie przeciazac kregoslupa w mlodym wieku bo jeszcze jest slaby i ROSNIE. Dlatego trzeba unikac cwiczen bardzo obciazajacych kregoslup