Skocz do zawartości
BiAłY

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

@chaos do wakacji będzie krateczka nie :D

nie sadze .. mam raczej taka budowe ze kraty nie bedzie (chociaz kto wie) .. ale smukly brzuch jak najbardziej ;]

 

@Gladiac: poki co robie wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x10 i podciaganie sztangi wzdluz tułowia .. 4x8 (sztanga 37kg)

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

@chaos do wakacji będzie krateczka nie :D

@gladiac kiedy wyslesz swojego syna na siłke:D?

wyslalbym ale jego to wogole nie interesuje ,woli siedziec przy kompie ,za to moja corka przymierza sie do karate :)

 

nie sadze .. mam raczej taka budowe ze kraty nie bedzie (chociaz kto wie) .. ale smukly brzuch jak najbardziej ;]

 

@Gladiac: poki co robie wyciskanie sztangi sprzed głowy 4x10 i podciaganie sztangi wzdluz tułowia .. 4x8 (sztanga 37kg)

podciaganie sztangi wzdluz tulowia to ja robie na kaptura ,jak nie masz chantli to unos gryf dwoma rekoma jednoczesnie przed siebie, a jak masz sie o co oprzec i troche miejsca za soba to rob jeszcze wyciskanie za glowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie mam foty od czego zaczynalem ;/ to wtedy byla masakra

 

piratez: w sumie dwa cykle to nie jest az tak duzo (?)

 

obiecuje poprawe :)

 

PS: Mysle ze ten cykl da najwieksze postepy :) i spełni moje załozenia

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyslalbym ale jego to wogole nie interesuje ,woli siedziec przy kompie ,za to moja corka przymierza sie do karate :)

No dla dziewczyny to chyba lepsze zajęcie niż przerzucanie żelastwa na siłowni :D Karate dużo bardziej kształtuje charakter niż ciało.

 

A to taka śmieszna historyjka z mojego podwórka:

 

Któregoś tam dnia pewien koleżka zapytał mojego kumpla który troszkę ćwiczy:

-Stary co kurcze robię nie tak?? Pakuję juz prawie 2 miesiące i żadnych efektów. Siła jaka była taka jest, a i masy żadnej nie złapałem, no ogólnie lipa!!

Na to ten go pyta:

-Powiedz mi tak dla przykładu co dzisiaj jadłeś?

-Hmmm no rano zjadłem dwie kanapki, a potem drożdżówkę w szkole :lol2: :lol2: :lol2:

 

@qbass

według mnie nie powinienes sobie narazie głowy odżywkami zawracać. Wystarczy dietka białkowa i systematyczne ćwiczenie na siłce,a jak zauważysz zastój w postępach to sięgniesz po suplementy. Powodzenia w łapaniu masy :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze patrze i mi się bardzo bardzo bardzo fajnie kaptury rozwinęły :) i Troche przedramie :) Najwazniejsze ze rosne :D Kumpel ktory nie widzial mnie Tydzien pytal sie co ja bralem :lol2: jest fajnie chlopaki,silownia ksztaltuje rowniez charakter,jestem pewniejszy siebie i TWARDSZY :) nie tylko fizycznie.Ciesze sie z kazdych postepow.Ale najlepsze to i tak moje nogi są :) 4x15 160kg :) ale to jeszcze nie byla seryjka na max moge wiecej :D i bede wiekszy!!Zobaczycie chlopaki bede wiekszy niz mechl!n :P do czegos takie dąże Respect dla Ciebie Mechl!n.

A Chaos Twoje Włosy na klacie rulez ;D krateczki się dorobisz!! zrob 6 weidera całą (o ile teraz nie robisz)

Ważę już 77kg urosło ok 5 od miesiąca na siłce a to ładnie.

Teraz rozwijam klatke bo dolne partie to komedia :P

 

A qbass nie przejmuj sie tym co gadają.Jeszcze ich przerośniesz ;)

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robilem dzisiaj cwiczenie na biceps to co mowil gladiac

najpierw do 45 stopni potem od 45

 

wchodzi zajebiscie!!! polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qbass: ja zaczynalem od 32cm w lapce:) po pierwszym cyklu uroslo mi do 36 co naprawde nie jest duzym wynikiem:) wiec nie opieprzaj sie na silowni:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podciaganie sztangi wzdluz tulowia to ja robie na kaptura ,jak nie masz chantli to unos gryf dwoma rekoma jednoczesnie przed siebie, a jak masz sie o co oprzec i troche miejsca za soba to rob jeszcze wyciskanie za glowe

hmm?

pierwsze cwiczenie o jakim mowilem to:

Dołączona grafika

 

a drugie:

Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia:

-główne zaangażowane mięśnie-wszystkie aktony mięśni naramiennych, mięsień czworoboczny grzbietu (tzw. kapturowy)

 

-wykonanie-w pozycji stojącej (gif 10.),rozkrok nieco szerszy od rozstawu barków, uchwyt na szerokość ramion (inna wersja przewiduje szerszy rozstaw dłoni, nawet szerszy niż rozstaw barków-zaangażowane są wtedy bardziej boczne aktony mięsni naramiennych, a ruch kończymy na wysokości klatki piersiowej). Ruchem wolnym i kontrolowanym unosimy sztangę w kierunku brody, starając się aby przemieszczała się możliwie najbliżej tułowia. Łokcie przez cały czas trzymamy powyżej gryfu sztangi. Ruch unoszenia kończymy, gdy sztanga znajdzie się na wysokości klatki piersiowej (lub staramy się podciągnąć sztangę aż do brody), opuszczamy również powoli, unikamy odchylania i bujania tułowia. Koncentrujemy się na unoszeniu łokci, a sztanga podąży za nimi.

Dołączona grafika

hmmm? moze sie myle ale czuje ze dziala na ramiona

 

ja na kaptury robie takie cus (a to na nie dziala na 100%):

Dołączona grafika

 

we wczesniejszczym cwiczeniu tez dziala kaptur .. ale głownie naramienne .. kaptur w ostatniej fazie

 

na tylne aktony doloze jeszcze niebawem:

Dołączona grafika

 

@Nicko: cos masz przeciwko włosom na klacie? golic sie napewno nie bede bo mi nie przeszkadzaja .. i nie maja nic wspolnego z tym ze nie bedzie widac miesni.. bardziej mi chodzi o "grubą skóre"

 

@mechl!k: dorzucilem ci 2 filmiki (na ostatnim jest m!n? ) i zmienilem nazwe pierwszego na 1.mov chyba bedzie lepiej? :D

 

p.s: ide spac bo wlasie od panny wrócilem .. a po dzisiejszym robieniu barków i bica jestem spompowany

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ferie sie skonczyly - moje uczeszczanie na silke sie skonczylo.. ;]

Jako ze robilem glownie jako Pan Kamera - mam mniejsza ilosc materialu niz m!n..

Głównie ćwiczenia na brzuch i te dzisiaj zapodam..

 

Standardowe ćwiczenie - górna czesc brzucha:

1.mov

 

Standardowe ćwiczenie - dolna czesc brzucha:

2.mov

 

Wariacje ćwiczeniowe ;] :

3.mov

 

I tutaj hardkorowe ćwiczenie (akurat tutaj wykonuje je m!n):

4.mov

 

Na poczatku była to cięzar 10kg, pozniej zmienił sie na 20kg..

To tez nie bylo to.. ;]

Próby z hantlami - 30kg - za mało..

Zakonczylismy na 45kg bo to max co jest na naszej silowni..

Na filmiku widzicie wersje z ~90kg ;] bo hantel nam nie wystarczał..

Polecam ćwiczonko..

 

Wszytkie filmy..

 

:* dla Chaosa za miejsce na servie..

 

cdn. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm? moze sie myle ale czuje ze dziala na ramiona

nie mylisz sie daje to na tzw miesień ramienny (jak sie ma słabiutki ten mięsień to biceps wygląda jak piłeczka od pingponga.Ale gł na barki daje polecam ci także arnoldki :)

@Nico ale sobie fotke stuningowałeś:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inspiracja z Twojej :D tez miales taka fajną ;D Dzisiaj idę na siłke tylko jeszcze nie wiem o ktorej ;) wiem ze napewno dziś robie superserie na biceps i cos na przedramie i triceps :D

@ Chaos nic nie mam do Twoich włosów na klacie sorki jesli to co napisalem Cie urazilo Pozdr!

Edytowane przez Nicko13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale po co mi dieta białkowa??

żeby złapać masę? <_<

 

Zna ktoś może jakieś ćwiczenie na tylne aktony z wykorzystaniem sztangi? Narazie na siłkę nie mam czasu chodzić- pomyślałem, że popracuję troszke nad nimi w domu bo mam słabiutkie :cry: . Domyślam się że wiosłowanie w opadzie tułowia je rozwija, ale może zna ktoś coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakieś ćwiczenie na tylne aktony z wykorzystaniem sztangi? Narazie na siłkę nie mam czasu chodzić- pomyślałem, że popracuję troszke nad nimi w domu bo mam słabiutkie :cry: . Domyślam się że wiosłowanie w opadzie tułowia je rozwija, ale może zna ktoś coś jeszcze?

marian ... u góry podalem cwiczenie .. rozwija WSZYSTKIE aktony miesni naramiennych (te z cytatem i fota)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość gladiac

chaos

przy cwiczeniu drugim ,na aktony dziala tylko szeroki rozstaw uchwytu,przy waskim dziala bardzo dobrze dol kaptura!,zreszta jest to nawet napisane w komentarzu do cwiczenia,tak wiec im szerszy chwyt tym lepiej jesli chodzi o srodkowe aktony, i wierz mi ze cwicza nawet najwieksi waskim chwytem na dol kaptura bo inaczej nierowiniesz go odpowiednio

cwiczenie trzecie to typowe cwiczenie na gore kaptura ktore mozna wykonywac na kilka sposobow ,jednak aby dobrze zadzialalo nalezy uzyc sporego obciazenia!!,mozna gryf trzymac z przodu i stylu na stojaco, z tylu na siedzaco, oraz zamias gryfu uzywac chantli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chaos

przy cwiczeniu drugim ,na aktony dziala tylko szeroki rozstaw uchwytu,przy waskim dziala bardzo dobrze dol kaptura!,zreszta jest to nawet napisane w komentarzu do cwiczenia,tak wiec im szerszy chwyt tym lepiej jesli chodzi o srodkowe aktony, i wierz mi ze cwicza nawet najwieksi waskim chwytem na dol kaptura bo inaczej nierowiniesz go odpowiednio

cwiczenie trzecie to typowe cwiczenie na gore kaptura ktore mozna wykonywac na kilka sposobow ,jednak aby dobrze zadzialalo nalezy uzyc sporego obciazenia!!,mozna gryf trzymac z przodu i stylu na stojaco, z tylu na siedzaco, oraz zamias gryfu uzywac chantli

no ja wlasnie robie tak jak tam napisane ;]

pozatym fatalnych barków chyba nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ćwiczacych wielkich i mniej wielkich!

 

Jest to moj pierwszy post w tym temacie wiec na poczatek fotki i moje dane poglądowe:

 

wzrost:185cm

waga aktualna: 83kg

obwód klatki:110cm

biceps:39cm

 

 

post-25339-1141573834_thumb.jpg

post-25339-1141573919_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie co polecilibyście do wyszczuplenia ud i pośladek i do wzmocnienia ich, biegać biegać biegać czy może jakiś rowerek stacjonarny?

troche biegania, troche rowerek, jakis steper wszystko jest pomocne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...