Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

Prawdopodobni wersja z 256 mb pamieci zagosci w kompie kumpla , którwego mu bęe składać.

 

Wolał bym 6800 ale cerny na pci-e są chore. Ma kumpel ok 700-800zl ewentualnie nawet do ok 900 by dociagnał a tu duuupa. 68000 w sklepach wchodzacych w gre jest za ponad 1k. Cóż kyupi sie x800gt ale wolało by sie jednak 12 zamiast 8 potoczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury gadacie Sołtys

 

256MB jest w sklepach od połowy zeszłego tygodnia

patrz posty  z  Sie 19 2005, 19:26

w komsadzie stoi po 670 za 256MB i była fizycznie już w zeszłym tygodniu

1613002[/snapback]

No to znasz lepsze sklepy niz ja. Biegam juz od tygodnia za tą karta dla braciszka i fizycznie jej nie ma, mimo ze figuruje w cennikach. Nawet nie są w stanie powiedziec kiedy będzie. Przynajmniej w Poznaniu. :? Jak ktos wie gdzie ją mozna dzisiaj dostać w tej mieścinie to - biegne do sklepu. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ...

Dlatego na Tweaku kręci 95% ludu

A o potokach możesz zapomnieć ...

1614696[/snapback]

 

Podkrecanie, przynajmniej wg. tego testu, faktycznie nie daje az tak duzego przyrostu wydajnosci jakiego moznaby sie spodziewac.

 

A o potokach niby czemu mamy zapomniec?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomwer, moze temu, ze juz na temat potokow w gt bylo juz wszystko powiedziane, takze w tym temacie. Jedyna osoba, ktora twierdzi, ze mozliwe jest odblokowanie potokow to niejaki cavar (ciagle czekam az mu sie to powiedzie...) i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@99tomcat - za niecale 900zl kupicie spokojnie 12 potokowego x800 ;)

 

Nie kumam sensu wypuszczania tego x800GTO, skoro ma miec 12potokow to bedzie to w zasadzie x800 z wyzszymi taktowaniami pamieci, wiec zapewne i drozsze od niej.

Mozna sie domyslac ze bedzie to ta sama karta co x800GT w ktorej 12 potokow jest sprawne, czyli tez odpady po x850 ;) Tak samo jak odpadem jest GT ale tu najprawdopodbniej nawet 12p nie da sie uzyskac.

Edytowane przez BiBeR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w recenzjach pisza ze malo halasuje....

 

Ja wszystkim wam powiem tak:

 

teraz mam platforme na socket A i radka 9700pro, zamierzam zmienic platforme na A64 - tzn. jestem zmuszony posiadac dwa komputery stary zostanie do rodzicow i siostry, na komputer bez monitora mam 3tys pln, i wydaje mi sie ze karta x800 GT jest w tym wypadku najlepszym wyborem.... nie mowie ze jestem fanatykiem Ati, ale tyle sie nasluchalem i widzialem o 6600GT ze dzieki.... nie wiem ile prawdy w tym bylo a ile nie ale dla mnie szyna do pamieci 128bit to pudlo.... w obecnych czasach... nie mam zamiaru przesiadac sie z 8 potokow i 256bit na nic co ma jakikolwiek z tych parametrow nizszy, a wlasnie to oferuje x800GT za przystepna cene, pewnie jakosc Tv-outa i obrazu bedzie super tak jak zawsze w dobrych kartach Ati, czekam az wejdzie wieksza gamma tych kart, moze cos z innych firm i moze ciut stanieja, w kazdym razie wg mnie to lepszy wybor niz kastrat 6600GT (chodzi mi tu o szyne 128bit), chcialbym zobaczyc porownanie x800Gt 256Mb vs Nv6800.....

 

Ps. co byscie kupili na moim miejscu, nie chce na karcie stracic fortuny po 2 m-cach uzytkowania interesuje mnie najlepszy produkt w stosunku jakosc/cena dodam ze reszta konfigu ma byc:

A64 3000+ Venice

Kingston 1GB/400Mhz (po czasie druga kosc do duala)

nf4 ultra

x800GT (lub cos innego tu dylemat....)

 

aha dodam jeszcze, ze karta bedzie wspolpracowac z monitorem

 

19" Belinea 101920C (Premium MVA 8ms gray-to-gray)

 

lub ewentualnie

 

17" Samsung SyncMaster 173P (PVA 8ms)

 

jeszcze sie musze zastanowic :D sory za lekkie OT (ale chyba nie az tak zle :) )

Edytowane przez Lucas86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey, właśnie zakupuje dokładnie prawie identyczne podzespoły, poza pamięcią RAM

długo zastanwiałem sie nad karta i też mój wybór padł na x800gt, jest wydajniejsza od 6600

 

nie wiem czy zdecydowałeś sie juz na płyte główna bo nie napisałeś, ja wybrałem Asus a8n-e .. oczywiscie najlepszym wyborem bylaby płyta asus a8n-e sli premium.. ale tak zaoszczędze 400 zł, a SLI nie potrzebuje, to głowna róznica miedzy nimi

 

co do monitorka, to zastanów się jeszcze nad Fujitsu-Simens P19-2, ja stawiam na niego.. co do Belineli to tez sie nad nia zastanawiam, ale czekam na testy na MVA.pl.. podobno mają mieć ją dzisiaj do testów.

 

EDIT:

zamówiłem dzisiaj x800gt w KOMSAD'zie.. zoabaczymy jak szybko przyjdzie

Edytowane przez ubiquality

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to panowie miłe zaskoczenie znalazłem na allegro i kupiłem zresztą x800gt 128mb na ddr3 :] jutro przyjdzie to zdam recenzje ;] Mam nadziej e że będe zadowolony ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciusieK

No to panowie miłe zaskoczenie znalazłem na allegro i kupiłem zresztą x800gt 128mb na ddr3 :] jutro przyjdzie to zdam recenzje ;] Mam nadziej e że będe zadowolony ;]

1621627[/snapback]

Wersje 128mb z tego co wiem byly na zwyklych ddr taktowanych 700mhz a nie ddr3, na ddr3 byly wersje 256mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już raczej dwie osoby sa pewne co do zmodowania gdyż Piter w dziale sprzedam oferuje karty X800 GT z gwarancja modowania potoków tylko mowi że nie może tego zdradzic haha... Fajny forumowicz... oby więcej takich a wszyscy wszystko bede wiedziec szybciej ;) Wiem ale nie moge powiedziec hihihi :)

Edytowane przez Wrześni@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciusieK

bo mi zabronili :D

Powiem tylko tyle ze lutownica do modyfikacji jest potrzebna.

1621953[/snapback]

Czyli pewnie łączenie jakiś cholernych pinów :razz:

BTW - Polak potrafi :D

Edytowane przez MaciusieK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie gadać ludzie tylko szukać w sieci- już pare wzmianek znalzłem o dnmodowaniu ale nigdzie opisu,.schematu itp. Jak jest mozliwość pencil moda ,to kumpel moze sie ucieszy-montuje mu kompa i grafike właśnie x800gt zamawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaciusieK

Dobra nie gadać ludzie tylko szukać w sieci- już pare wzmianek znalzłem o dnmodowaniu ale nigdzie opisu,.schematu itp.  Jak jest mozliwość pencil moda ,to kumpel  moze sie ucieszy-montuje mu kompa i grafike właśnie x800gt  zamawia.

1621997[/snapback]

http://forums.rojakpot.com/showthread.php?t=16328 <- moze sie przyda na dziendobry B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz mi grać na nerwach bo twoje rady i mówienie o modzie z łachy ja mam głęboko w ..... łaski nikomu przecież nie robisz predzej czy pozniej i tak kazdy sie dowie. A ty z tym tekstem ostro przywaliłeś że nie możesz powiedzieć bo Ci zabronili heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra nie chce powiedziec to nie

Wrześni@k dobrze mowisz predzej czy pozniej i tak kazdy sie dowie

1622098[/snapback]

Dokładnie Panowie troche cierpliwości :mur:

PITer chce poprostu sprawdzić wieksza ilość kart żeby potem nie mówić że PITer powiedzial jak odblokować dodatkowe protokoł a mi nie działa a to ....

Nie potrzebnie robicie sceny :angry:

P.s

PITer walcz walcz :) trzymam(y) ? kciuki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam wymyslilem... kilka dni szperania po necie i masa sciagnietych zdjec do porównania.

 

Wszystkiego sie dowiecie jak sprawdze kolejne karty.

1622130[/snapback]

raczej masz nadzieje ze sprzedasz w tym czasie drozej te które oferuje gral

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej masz nadzieje ze sprzedasz w tym czasie drozej te które oferuje gral

1622149[/snapback]

 

Dokładnie na to ma nadzieje ale teraz głupio wyjsc z twarza więc trudno jest coś wymyślić... Idea forum jest piekna ale takie zagrania są poniżej pasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzije bo abstrachuhac od wszystkiego to wersje z 256 mb ram możnma już znaleźć od 700zl. !00zl za moda tak taniej karty to jednak sporo.

 

Dobra jak nie chce powiedzieć to nie- moze zamiast prowadzić pyskówki sami bysmy poszukali schematów? Jeśli nawet jeszce nei am to mysler ,zę szybko sie pojawią przepisy na modowanie karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhaha a Co ty mi grozisz że edytujesz posty coś Ci sie chyba pomyliło synku, nie interesuje mnie to czy od Ciebie ale jak masz pisać nie powiem bo mi zabronili to lepiej nic nie pisz, bo wytwarzasz w ludziach jeden własnie taki odruch nie masz do czynienia z ludźmi bezmyślnymi.

Edytowane przez Wrześni@k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...