Skocz do zawartości
Gość Dawidsfuturx

ATI Radeon X800 GT

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie mam problemów ale chyab ty masz i co jeszcze nie miales kart a już sprzedajesz jedną sztuke widać w sprzedaży "karty" cytuje" nowe nieużywane karty..." Czyli co zmodowałeś jedną a sprzedajesz kilka ? o lol  :D  człowieku przeciez nie wiesz co piszesz zaprzeczasz sam sobie żal mi Cie nie pisz już Nic bo nie chce mi sie tego czytać i tyle wiec daruj sobie już uwagi

1624366[/snapback]

Jedna karta sie zmodowala bez problemu, z druga walcze juz drugi dzien.

pisalem o tym wczesniej.

Ta pierwsza jest wystawiona w dziale gielda, z reszta jest napisane ilosc kart ograniczona ale jak ktos taki durny i nie umie czytac "ze zrozumieniem" to niech lepiej sie nie wypowiada wtym temacie, jakos tylko ty masz problemy...

 

UPDATE: poradzilem sobie z druga karta, wina lezala w ustawieniach ALPH na DFI, ale co dziwne wczesniej smigalo bez problemu.

 

X800GT 128MB tez sa na X800SE R423 wiec powinny tez dac sie zmodowac.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna karta sie zmodowala bez problemu, z druga walcze juz drugi dzien.

pisalem o tym wczesniej.

Ta pierwsza jest wystawiona w dziale gielda, z reszta jest napisane ilosc kart ograniczona ale jak ktos taki durny i nie umie czytac "ze zrozumieniem" to niech lepiej sie nie wypowiada wtym temacie, jakos tylko ty masz problemy...

 

UPDATE: poradzilem sobie z druga karta, wina lezala w ustawieniach ALPH na DFI, ale co dziwne wczesniej smigalo bez problemu.

 

X800GT 128MB tez sa na X800SE R423 wiec powinny tez dac sie zmodowac.

1624493[/snapback]

 

Za miesiąc pewni bedzie już można przeczytac na necie jak to się robi, więc Panowie troche cierpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za miesiąc pewni bedzie już można przeczytac na necie jak to się robi, więc Panowie troche cierpliwości

1624563[/snapback]

3 karty zmodowane i dziala. pod radiatorem jest LASER CUT, trzeba polaczyc piny, jak znajde chwile czasu to zapodam fotki.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 karty zmodowane i dziala. pod radiatorem jest LASER CUT, trzeba polaczyc piny, jak znajde chwile czasu to zapodam fotki.

 

O DZIĘKI WIELKI MODERZE :D

i po te awantury - sprawdził, działa - to pokazał co i jak :D

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja mam x800se, ciekawe czy u mnie podobnie zadziala.... Generalnie z tego co pamietam to rdzen wyglada identycznie

 

Ps. Rozumieze laczysz tylko te piny po prawej, tam gdzie laser cut ?

Edytowane przez klmn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja nie wiem jak mozna to zrobic lutownica...

To jest takie malenkie ze szok. Krotko mowiac za bardzo drza mi rece zeby cokolwiek tam przylutowac, nie mowiac juz o tym ze koncowka lutonicy jest szersza niz odleglosc miedzy pinami do zlutowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm ja mam x800se, ciekawe czy u mnie podobnie zadziala.... Generalnie z tego co pamietam to rdzen wyglada identycznie

 

Ps. Rozumieze laczysz tylko te piny po prawej, tam gdzie laser cut ?

1625105[/snapback]

Dokladnie tak, trzeba miec do tego dobra stacje lutownicza z regulacja temperatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie ja swojego xp kiedyś katowałem- 1 sklep motoryzacyjny z brzegu, lakier do łączenia scieżek ogrzewania do szyb poprosuić - ja maiłem w 20 za 17zl.Fakt nie do końca mi wyszło ale ogólnie lakier działał gorzej z moim wykonaniem :lol:

 

Jeśli mod jest pewny to cała sztuka zdjąć chłodzenie. Sam mod jest na 5min.

I po co lutowac? Lakier ma też tę zalete,ze w razie czego mozna go zmyć ew. wziaść i zdrapać paznokciecz czy jakaś zyletką delikatnie i nie ma śladów modyfikacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedna sprawa. Wszedzie w pierwszych reckach mozna bylo przeczytac ze karta (przynajmniej na poczatku) trafiala sie na rdzeniach 480, a tymczasem Piter pisze, ze te ktore modowal byly wszystkie na x800se zamiast na x850xt :? Czyzby do polski trafily juz tylko na slabszych rdzeniach, a moze szykuje sie kolejna loteria.

Z kolei wszelkie proby odblokowywania potokow nie powodzily sie na rdzeniu 480, byc moze to karta z rdzneiem x800se bedzie ta bardziej poszukiwana bo dajaca sie modowac?

 

Co do sposobow to faktycznie lepszym wyborem bedzie lakier, zawsze mozna to usunac i gwarancji nie stracimy. Ale za 50zl to nie bede kupowal zeby zrobic mikroskopijnej plamki, bedzie trzeba sie do znajomego usmiechnac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możliwe że ati troche pomyślało i zaczeło wprowadzać modowalne wersje bo to da wiekszy zysk , wydaje mi się że w nvidia w przypadku 6800le troche kasy zyskała , x800gt na agp i do tego modowalne bedzie sie cieszyć dużym zainteresowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedna sprawa. Wszedzie w pierwszych reckach mozna bylo przeczytac ze karta (przynajmniej na poczatku) trafiala sie na rdzeniach 480, a tymczasem Piter pisze, ze te ktore modowal byly wszystkie na x800se zamiast na x850xt  :? Czyzby do polski trafily juz tylko na slabszych rdzeniach, a moze szykuje sie kolejna loteria.

Z kolei wszelkie proby odblokowywania potokow nie powodzily sie na rdzeniu 480, byc moze to karta z rdzneiem x800se bedzie ta bardziej poszukiwana bo dajaca sie modowac?

 

Co do sposobow to faktycznie lepszym wyborem bedzie lakier, zawsze mozna to usunac i gwarancji nie stracimy. Ale za 50zl to nie bede kupowal zeby zrobic mikroskopijnej plamki, bedzie trzeba sie do znajomego usmiechnac  :wink:

1625356[/snapback]

Tylko zwroc uwage na to ze prawie we wszystkich recenzjach posiadali karte marki PowerColor na calkiem innym PCB stad R480, w spphirze nie znajdziemy R480, posiada identyczne PCB jak X800XL.

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały być na R420 karty 128MB i R480 dla 256MB o ile się nie mylę.Chyba,że coś przeoczyłem po drodze...

Więc skąd R420 na karcie 256 MB?

1625565[/snapback]

X800SE to jest R423 czyli to samo co siedzi w X800Pro, X800XT

 

 

 

x800gt sapphire w podanym wyzej linku rzeczywiscie jest na R480 i posiada inne PCB niz te co ja modowalem.

 

Dostepne u nas Sapphire sa na PCB takim samym jak X800XL http://www.rage3d.de/img/news/x800xl.jpg

Edytowane przez PITer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

R420 siedzi w kartach na AGP, a R423 w kartach na PCI-E. Jeśli się mylę, to mnie poprawcie.

@PITer, to chyba się jednak nie mylimy ;)

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...