Skocz do zawartości
Raf1974

Przyspieszenie Neostardy 128 Do 256

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie olejcie ten panel. Tam są wypisane bzdury!!! Kiedy wkońcu to zrozumiecie? :)

 

Co do przyspieszenia to jest tak jak juz ktos wczesniej pisal, najpierw port potem login. Zamieszanie jest spore, najpierw sa przekonfigurowywani ludzie co podpisali aneks, a potem reszta chołoty :) Wszyscy urzytkownicy 128 beda pzrekonfigurowani na 256 do 1 grudnia, ale zauwazcie ze ci ktorzy podpisali np aneks 18 sierpnia mieli miec 256 od 1 wrzesnia wiec termin nie byl dotrzymany w bardzo bardzo wielu przypadkach...ostatnio sie troche poprawily te migracje...

Opcja 128 bedzie wycofana gdyz jest nieoplacalna dla TP, zapewne bedzie to zrobione na tej samej zasadzie jak 640, czyli albo przechodzisz na 256, albo przechodzisz na czas nieokreslony bez mozliwosci przedluzenia umowy na czas okreslony...wiec w gruncie rzeczy i tak bedziecie zmuszeni przejsc na 256 bo kto chce placic wiecej za 128 niz za 256? ;)

Pozdro :)

 

P.S. 128 pewnie TP pozostawi tylko tym którzy mają za słabą linie na 256...

 

I powtarzam jeszcze raz...OLEJCIE PANEL :) :mur:

Edytowane przez Sparrov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno. Jesi podpisujecie aneks i przechodzicie na 256 upload tez wam rosnie do tych szalonych 128kb, jesli automatycznie was przelaczaja to rosnie tylko Download na 256 a upload zostaje na zabojczych 64. Jeszcze odnosnie migracji. Jezeli podpisana przed 20 danego miesiaca (nie zglaszana) to rusza z dniem 1 nasepnego miesiaca szybsza predkosc, natomiast jezeli po to 1 ale nie nastepnego ale jeszcze nastepnego (czyli np: zglaszasz 18.08 masz migracje 1.9, zglaszasz 21.8 nowa predkosc masz 1.10), moze sie jednak zdazyc ze bedziesz miec w polowie miesiaca upragniona szybkosc. Od tego jest wyjatek w tym miesiacu bo pelno migracji wisi w systemie od poczatku sierpnia nawet. Ale po 10 wrzesnia wszystko ruszy wiec odrobina spokoju i dajcie zyc chlopakom z Party Line

Edytowane przez roth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie zwiększyli prędkość bez dodatkowych interwencji od 9-09-2005 !!!

Warszawa - Mokotów - tel. 651xxxx - centrala na Sadybie :razz:

 

Jest OK - transfer max. 32 kb/s , tylko najpierw było widać predkość sieci 327,6 kbps (na tej ikonce w trayu - Windows XP) ale transfery nie przekraczały 16 kb/s - trzeba było się rozłączyć i ponownie połączyć z siecią i już wszystko śmiga .

 

Programik SAGEM FAST 800-840 pokazuje - receive max. 320 Kbps , transmit 160 Kbps

czyli wszystko jest OK :wink:

Edytowane przez sebx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesi podpisujecie aneks i przechodzicie na 256 upload tez wam rosnie do tych szalonych 128kb, jesli automatycznie was przelaczaja to rosnie tylko Download na 256 a upload zostaje na zabojczych 64.

1641257[/snapback]

Jesteś pewny co do tego?

Mnie się wydaje że to było by zbytnie kompikowanie sprawy aby ci równiejsi którzy podpisali aneks mieli UpL 128, a "reszta chołoty", jak to ładnie ujął kolega Sparrov, 64Kb/s. Za dużo zachodu więc myślę że wszyscy będą mieli 256/128 tylko kwestia czasu.

A co do czekania po podpisaniu aneksu to u mnie tak to wyglądało:

20.08 -podpisanie aneksu migracyjnego.

26.08 -NEO przyspiesza do 256Kb/s

29.08 (wieczorem) -NEO zwalnia do 128Kb/s

3.09 NEO znowu przyspiesza do 256Kb/s

jak do tej pory mam "szybki" transfer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja podpisałem aneks 8-go, nastepnego dnia wieczorem przerwało mi połączenie myślę sobie aha bedzie synchro 256, jedyne co mnie zastanawiało to czy na loginie też się zmieni, niestety cały weekend login mnie przytrzymywał i dopiero dziś(poniedziałek) koło południa naprawdę przyspieszyła transfery 32/16 zadnych problemów wszystko działa a miałem już do nich dzwonić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast jesli wiązesz sie dopiero z neo, biorąc opcje 256, placisz jakieś tam kilka zlociszy wiecej, co lekko nie opłacalne jest :>

Nieprawda. Ja będę miał Neo 256kb/s od października na 12 miesiecy za cenę 128kb/s, czyli niecałe 72zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym ze predkość ustawiona jest na porcie i na loginie. Także mozesz sie synchronizować na nowej prędkości a mieć stare prędkości - przez to ze taka jest przypisana do loginu. Po prostu w dwóch miejscach muszą ci przypisać nową prędkość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystko OK, juz ladnie Neo i bez zmian (czasami sie zmienialo na wczesniejsza predkosc :blink:) mam 256/128 zawsze :). Tylko, ze ostnio zauwarzylem, ze Neo zawodzi, wczoraj nie dzialalo 10 minut, przedwczoraj jakies 20 :blink:, a tydzien temu przez pol dnia nie bylo :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czterydni temu dokonałem migracji na 256. Dzisiaj zostałem przełączony na 256. Ale niestety w teorii , bo tylko w pasku tak pisze, realnie mam dalej stare dobre 128. Sprawdzałem dalej i nic, zaledwie 128.

 

 

Czy może ktoś spotkał się z takim dziwactwem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie podpisałem umowe w myśl ktorej net ma mi podskoczyć dnia 1 listopada z 128 na 256kb/s.

Wobex tego mam pytanie

Stanie się to zaraz po północy czy jednak znając TPSA będe musial poczekać pare godzin/dni?

 

 

Edit: Tak jak sie spodziewałem net jest taki jaki był czyli 128kb / szlag mnie powoli z tą firmą trafia / nie wiecie kiedy mogą mi to zwiększyć?

Edytowane przez Konrad_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w końcu podwyższyli sami z własnej woli koło wtorku - środy. Koledze mieszkającemu kilkaset metrów dalej podwyższyli już ze dwa miesiące temu, ale on jest z innej centrali.

Natomiast ja centrala z Bieżanowa (Kraków). No i teraz chodzi aż miło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Promocyjne zwiększenie prędkości dla neostrady tp w opcji 128

 

Skorzystaj z promocji. Przetestuj szybszą opcję neostrady tp 128 bez ponoszenia żadnych, dodatkowych opłat. Nie ma znaczenia, czy masz podpisaną umowę na czas określony - 12 miesięcy, czy czas nieokreślony. Wystarczy, że 31 lipca 2005 roku miałeś już zarejestrowaną w opcji 128.

 

 

Co daje promocja?

 

Obecnie standardowa prędkość transmisji danych w przypadku opcji 128 wynosi 128 kbps w kierunku do komputera Klienta oraz 64 kbps z kierunku od komputera Klienta do Internetu. Prędkość ta zostanie zwiększona w obydwu kierunkach w okresie promocyjnym do 256/128 kbps.

 

Kto może skorzystać z promocji?

 

Zwiększenie prędkości dotyczy wszystkich Abonentów opcji 128, którzy dokonali rejestracji usługi do 31 lipca 2005, niezależnie od rodzaju umowy, jaką zawarli z TP (na czas nieokreślony lub na 12 miesięcy).

 

Czas trwania promocji

 

Z promocyjnej prędkości będzie będzie można korzystać między 1 sierpnia 2005, a 31 stycznia 2006 r.

 

Kiedy nastąpi zwiększenie prędkości?

 

Zwiększanie prędkości rozpocznie się 1 sierpnia i potrwa do końca listopada 2005 r. Od 1 grudnia wszyscy Abonenci opcji 128 będą mieli zwiększoną prędkość transmisji (w ramach możliwości technicznych

 

Dzwonilem do nich dzisaj goscio kazal mi czekac bo musi sprawdzic a potem sie okazlo ze mowi ze zwiekszenie predkosci moze trwac jeszcze do konca grudnia i ze jak w styczniu nie bedzie to prosze zglosic juz spoko

juz to widze zlodzieje jedne,powiedzialem ,ze znajac jak postepuje tp to w styczniu tez nie bedzie.a ostateczny termin podaja iz byl do konca listopada klamia na kazdym kroku.a w sprwaie zwiekszania predkosci dzwonilem juz do nich duzo wczesniej i myslalem ze jak maja termin do konca listopada to juz w grudniu bedzie.poprostu lipa i tyle szkoda ze nie ma u nas konkurencji dla tp bo by sie przydala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...