Skocz do zawartości
FrIkO

Hl2: Episode One

Rekomendowane odpowiedzi

wydaje mi sie ze na drugim sie skonczy. tak przynajmniej to wyglada w trailerze na koncu gry.

 

hydro co to jest mw? :> nie wiem nie gralem w sina

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno mają być 4 ale co tam fucktycznie gre sie przechodzi w 5 godzin pytanie po co skoro można rozłożyć sobie na 2 dni. Jest warte 50 zł bo jak narazie nie grało mi się w nic lepiej (w tym roku oczywiście).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hl2 tez jakos szybko przeszedlem. coz taki mam styl gry :> jak siadam do dobrej gry to czesto tak jest ze nie moge sie oderwac i sie bardzo wczowam:> przechodza ja wtedy calkiem szybko. tak mialem z gta3 liberty city.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem dlatego teraz robie przerwy co jakiś czas doszedłem do 3 Chaptera i mówie pas poczekam przejde reszte później, a tak na marginesie to na zagranicznych forach ludzie też piszą że jedyny minus to długość gry i zapchany steam w pierwszej chwili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co arnie z tymi cieniami? są dynamiczne czy jak zwykle lali wode i nie odblokowali w dodatku tej opcji ? (zaczynam wątpic czy source ma w obsludze cos takiego jak dynamiczne cieniowanie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co arnie z tymi cieniami? są dynamiczne czy jak zwykle lali wode i nie odblokowali w dodatku tej opcji ? (zaczynam wątpic czy source ma w obsludze cos takiego jak dynamiczne cieniowanie...)

Niestety nie posiadawszy może kiedyś, ale ja też smiem wątpić czy wogóle w Sourcie coś takiego kiedykolwiek się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I w tym momencie mowie ze czekam na pelen pack pod nazwa EpisodeS [; Ile ma ich w sumie byc? 5?

Ciekawe tylko co ile będą wychodzić dodatki? Na razie odpalę HL2 na najwyższym stopniu trudności, przejdę i zobaczy się, może strzelę sobie EO. W sumie z HL2 przy ilości mojego wolnego czasu wyjdzie z pół roku grania, pewnie wtedy już wyjdzie kolejny dodatek ;) Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiedzcie o grze bez spojlerow.

1. Kim sie teraz lazi ?

2. Czy historia jest bezposrednio po akcji w podstawce czy jest to historia rownolegla z podstawka z perspektywy innej osoby ?

3. Jak grafika i wymagania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiedzcie o grze bez spojlerow.

1. Kim sie teraz lazi ?

2. Czy historia jest bezposrednio po akcji w podstawce czy jest to historia rownolegla z podstawka z perspektywy innej osoby ?

3. Jak grafika i wymagania ?

Na 2 to ja Ci mogę odpowiedzieć. Wystarczy w google wpisać. Albo jakiś preview czy nawet na steami. Starzejesz się :P. Akcja dzieje się zaraz po wydarzeniach z podstawki, czyli po słynnym wybuchu. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiedzcie o grze bez spojlerow.

1. Kim sie teraz lazi ?

2. Czy historia jest bezposrednio po akcji w podstawce czy jest to historia rownolegla z podstawka z perspektywy innej osoby ?

3. Jak grafika i wymagania ?

Ad 1. Gordonem

Ad 2. Bezpośrednio po. Po prostu wydostajemy się z cytadeli

Ad 3. Grafika ładna. HDR ładniutki, piesek ładnie wygląda (bump,HDR). Jestem dopiero w drugim rozdziale i co mi troszke nie pasuje to to, że narazie poruszamy się tylko po cytadeli :( więc różne laboratoria, futurystyczne pokoje. Ja wolałbym otwarte przestrzenie, jak plaże, miasta etc. No ale może potem to będzie jeszcze mam nadzieje.

Wymagania normalne bym powiedział. 1280x1024 max detali AAx4, AFx16, HDR on i gra śmiga 35-80FPSów

Jedyne co mnie troszke denerwuje to jak właczam grę to na początku lubi pare razy przyciąć :? 2GB ramu powinno to niwelować, ale widać może jakiś bug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

looooool..buahahahahaah :lol: :lol:

 

właśnie włączyłem teraz Steama aby grać dalej i mi się wyświetliło "Decrypting game files" :lol: :lol: :lol: lol, a wczoraj to niby jak ja grałem?? bez decrypting??

 

z tego by mogło wynikać że to całe decrypting to zwykła ściema :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lukk looz nalazisz sie po miescie :>

 

@Kaeres

akcja toczy sie dalej po rozwaleniu Breena i teleportera w cytadeli w HL2

grafika na radeonie 9200se plynnie gram ze wszystkim na low i rozdzielczosc 1024x768 dziala nawet hdr pod dx 8.1 (taki czesciowy hdr:> )

 

screeny. zamieszcze w spoilerach i opisze co sie w nich znajduje zeby komus nie zepsuc przypadkiem

 

screeny robilem na max detalach i wlaczonym ainso x2(tak to sie pisze?:> )

 

hl2 ep 1 :>

Dołączona grafika

screeny bezposrednio po wybuchu teleportera na szczycie cytadeli w HL2

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

ucieczka ze szczytu cytadeli

Dołączona grafika

 

wortigrunt'y(?) zlapaly G-mana:P

Dołączona grafika

 

poczatek gry i maly test grafiki na max

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

patrze prosto w slonce

Dołączona grafika

 

patrze troche w bok w sumie w takim wypadku slonce tez powinno razic. nie wiem moze w dx9 lepiej wyglada.

Dołączona grafika

 

teraz kilka screenow z city 17

pierwsze wyjscie z podziemi i kilka krokow dalej

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

to jest juz przedostatnie miejsce screeny nie sa jakies spoilerowe pokazuja grafike, mysle ze mozna obejzec :>

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «

patrzymy przez okienko dachowe :P

Dołączona grafika

 

fajnie zrobione "pole silowe" w zwyklym hl2 byla jakas niebieska szyba.

albo pierwszy raz to widze na wysokich tetalach :>

Dołączona grafika

 

source w tej postaci w jakiej teraz bedzie miazdzyl jeszcze dlugo:>

przed episode2 musze kupic nowa grafe i dozucic ramu :>

 

spoilerowych screenow z zakonczenia gry nie dam :P przejdzcie sobie ja sami [;

 

edit:

lukk update byl dzis w nocy [;

zmienil ze standardowo gra sie na normal uruchamia nie na easy

 

edit2:

 

oczwiscie miejsc jest wiecej niz screenow, nie chcialem dawac ich zbyt wiele zebynie pokazac wszystkiego

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

looooool..buahahahahaah :lol: :lol:

 

właśnie włączyłem teraz Steama aby grać dalej i mi się wyświetliło "Decrypting game files" :lol: :lol: :lol: lol, a wczoraj to niby jak ja grałem?? bez decrypting??

 

z tego by mogło wynikać że to całe decrypting to zwykła ściema :lol:

Weź pod uwagę, że steam'a pisali programiści z 3 ligi chyba, więc wczoraj mogły Ci się "zdeszyfrować" pliki a okienko nie pojawiło się, że "deszyfrował" nawet. Więc nie ma czym sie podniecać. Pliki na 100% są zaszyfrowane jakimś kluczem. Jak CSS beta wyszło to były zaszyfrowane tak samo, ale grupa "emp..." znana wszystkim uporała się z tym, tak samo jak z nieznaną strukturą(czyli nagłówkiem (;) plików .gcf. Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde ale jestem zły !!!!!!!

LOL, czemu ma sluzyc ten post ? Nie masz juz co powiedziec na forum ?

 

 

BTW ja sobie chyba niedlugo sprawie HL2EO, ale nie przeszedlem jeszcze podstawki, wiec niewiadomo. Nie lubie raczej dodatkow - to odgrzewane kotlety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe :> w HL2 gralem z shaderami na low i mialem taka szybe niebieska:>

 

edit:

zakladamy topic o ep2 ?:>

 

a zauwazyliscie taki fix :> ze gdy sie zaczyna gre slonce wschodzi jest tuz nad horyzontem, a pozniej jest coraz wyzej? :D

 

gdy sie konczy gre jest juz calkiem widno i slonecznie

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, czemu ma sluzyc ten post ? Nie masz juz co powiedziec na forum ?

BTW ja sobie chyba niedlugo sprawie HL2EO, ale nie przeszedlem jeszcze podstawki, wiec niewiadomo. Nie lubie raczej dodatkow - to odgrzewane kotlety.

Narazie niewiele mogę powiedzieć na powyższy temat. jak sobie sprawisz to napisz czy dużo straciłem :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Kurde nie oplaca sie tego brac, gra moze i dobra ale na jeden wieczor? No ja dziekuje :| to juz dla fanow HL, jak ktos chce ot tak pograc to sie nie nagra [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie niewiele mogę powiedzieć na powyższy temat. jak sobie sprawisz to napisz czy dużo straciłem :).

No faktycznie na swojej obecnej karcie sobie nie pograsz ;].

 

Gral ktos w EO na 9800PRO? Mile widziane by byly opisy "wrazen" z gry na tej karcie.

I jeszcze jedno pytanko. Poruszamy sie jakimis pojazdami w EO czy cala gre przechodzimy na zasadzie "pięta, palec" ? :D

Edytowane przez Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No faktycznie na swojej obecnej karcie sobie nie pograsz ;].

 

Gral ktos w EO na 9800PRO? Mile widziane by byly opisy "wrazen" z gry na tej karcie.

I jeszcze jedno pytanko. Poruszamy sie jakimis pojazdami w EO czy cala gre przechodzimy na zasadzie "pięta, palec" ? :D

W HL2: EO nie poruszamy się niestety żadnym pojazdem co do grania na 9800PRO pewnie będzie nieźle skoro arnie grał na 9200se.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...