Skocz do zawartości
danrok

Problem Z Instalacją Sterów Nvidii

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem sobie windowsa Xp, chcac zainstalowac nowe sterowniki do karty graficznej pokazuje mi to:

 

Dołączona grafika

 

Dziwne, bo czytałem w Readme, że moja Riva TNT2 jest obsługiwana przez te sterowniki. Teraz mam zainstalowane jakieś stare (52.16_win2kxp_international_whql). Reszta sprzętu to:

 

 

DFI LanParty UT s754

AMD64 2800+ s 754

Riva TNT2 M64 32MB.

 

Jakieś pomysły?

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NVidia wraz z premierą swoich nowych sterowników z serii ForceWare Wydanie 75 - 77.18, poinformowała o braku wsparcia dla starszych kart graficznych takich jak TNT2, czy nawet GeForce 2 Ultra

 

Lista kart nie wspieranych przez ForceWare Wydanie 75 względem Wydania 70:

 

TNT2

TNT2 Pro

TNT2 Ultra

TNT2 Model 64 (M64)

TNT2 Model 64 (M64) Pro

Vanta

Vanta LT

GeForce 256

GeForce DDR

GeForce2 GTS

GeForce2 Pro

GeForce2 Ti

GeForce2 Ultra

GeForce2 MX Integrated graphics

Quadro

Quadro2 Pro

Quadro2 EX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71.84 działają faktycznie, ale próba właczenia jakiejkolwiek gry konczy się tak samo, np: GTA Vice City requires at least 12MB of available video memory. Co jest irytujące, bo wszędzie mam napisane, że 32 MB są :| Musze podziałać chyba na starszych z serii 5x.xx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

71.84 działają faktycznie, ale próba właczenia jakiejkolwiek gry konczy się tak samo, np: GTA Vice City requires at least 12MB of available video memory. Co jest irytujące, bo wszędzie mam napisane, że 32 MB są :| Musze podziałać chyba na starszych z serii 5x.xx

1593137[/snapback]

Spróbuj tych: http://www.ngohq.com/home.php?page=Files&g...iveme&dwn_id=43

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...