Skocz do zawartości
zavader

99 Rzeczy Które Faceci Na 100% Wiedzą O Kobietach!

Rekomendowane odpowiedzi

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

17.

18.

19.

20.

21.

22.

23.

24.

25.

26.

27.

28.

29.

30.

31.

32.

33.

34.

35.

36.

37.

38.

39.

40.

41.

42.

43.

44.

45.

46.

47.

48.

49.

50. Mają piersi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28. potrzebują nas bardzij niż by chciały :-) ("czy ja nowu muszę myśleć za ciebie..?")

 

29. zazwyczaj rozkręcają się wolniej ale kochają bardziej stabilnie

 

30. myslą ekstremalnie abstrakcyjnie,, przykładając do tego myślenie analityczne wychodzi zawsze do góry nogami ;-) wniosek: nie próbuj zrozumieć gdy kobieta mówi o kolorach..

 

31. lubią dostawać rzeczy wyjątkowe i niespotykane,, czerwona róża na okrągło ma po pewnym czasie wartość emocjonalną zbliżoną do ziemniaka :-)

 

32. chyba wszystkie uwżają że prezentem uniwesalnym jest torebka (bliżej sercu - bielizna :-)) ;-]

 

33. "każda prawdziwa kobieta jest po trosze lezbijką"

 

34. wyjątkowo dobrze nadają się do kilku rzeczy których nie da się zrobić z kumplem :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.

 

50. Mają piersi

1595898[/snapback]

A faceci nie ?

Ja w kazdym razie mam i kazdego faceta jakiego znam rowniez ma. :blink:

 

36. Kochaja bardzo, nienawidza jeszcze bardziej.

Edytowane przez Kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

44.

„Kochanie jakie mam buty wybrać: niebieskie czy złote”. Dobrą odpowiedzią jest niewiem lub lepiej odpowiedzieć pytaniem „ a które ty wybrałaś kochanie”  ......„ooo świetny wybór, aaa pasuje do paska, do biżuteriiii, aaa obruć się ... świetnie  pasują wyglądasz olśniewająco”. I możesz być pewien ,że w nocy będziesz w raju.  Tak naprawdę gdybyś odpowiedział stwierdzająco na jeden z butów. Usłyszałbyś „aaa co ci się nie podoba w tych niebieskich, ja wiedziałam .....” I masz 30 minut z głowy.

One zadawając to pytanie, dawno już podjęły decyzję {tak jest ze wszystkim}.

reszte można ściągnąć.

 

http://rapidshare.de/files/4070025/Psychika_kobiet.doc.html

(przechodzimy w dół strony wciskamy free, potem na dół i ściagamy)

 

 

dawno temu byłem na wykładach Peaca (wypuścił taką znaną książke Mowa ciała), może to komuś pomóc 4 strony o psychice kobiet.

 

 

good luck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

51. Kobieta tuszuje problem, a facet stara sie go rozwiazac od podstaw przyczyn. (Gotujaca sie woda w czajniku: - Kobieta zdejmie gwizdek, - Facet wylaczy doplyw gazu. Placzace dziecko: - Kobieta stara sie je uspokoic, przytula, glaszcze, caluje, - Facet stara sie roziwazac ten problem od przyczyn, jesli placze, bo jest spiace, lub ma kolke, lub jest glodne)

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...