Skocz do zawartości
Frezer

Just Cause

Rekomendowane odpowiedzi

Gość JestemNoobem

hmm to jest wręcz sensacja ze wp ma recke a reszta świata na czele z ign'em czy gamespotem na oczy fulla jeszcze nei widziała, ciekawe

 

a ocena z wp potwierdza tylko założenia, że gra jakimś klasykiem/rewolucją nie jest ale dostarcza masę zabawy i jest solidnie wykonana i o to chodzi :)

Hmm ile to już było recek pisanych na bazie bety :lol2: ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Tylko dziwne, że tą betę dostało wp, a takie serwisy jak gamespot czy ign nie... :mur:

:lol: Sam jesteś dziwny? Jakiś tydzień temu czytałem o tej becie na Gry-online :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor: marine.corps (piątek, 11 sierpnia 2006, 16:25)

zastanawia mnie skąd Pan O.B.C.Y ma jako pierwszy ze wszystkich serwisów internetowych na świecie, pełna wersje Just Cause :P

odpowiedz:

 

Autor: snake_ig (piątek, 11 sierpnia 2006, 16:44)

Nie rozumiem tego zdziwienia. W przeszłości kilka razy pblikowaliśmy recenzje gier jako pierwsi na świecie. Nasz serwis ma po prostu znakomite kontakty z zachodnimi dystrybutorami, dzięki którym pełne wersje dostajemy na wiele tygodni przed ich oficjalnymi premierami, a często także przed innymi serwisami. Jeśli nie ma wyraźnego zakazu, by nie publikować recenzji przed premierą, to nic nie stoi na przeszkodzie, by to zrobić.

http://gry.wp.pl/filtr;1,0;x;gra,32,10554;...cause;core.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Tak jak mówiłem nie raz już tam czytałem recke pisaną po graniu w bete :wink:

 

Właściwie to ta recka jest... macie beta test dłuższy od "wyczerpującej" recenzji na gry.wp http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=3554

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kiedys ogladalem filmik co pokazywal poczatek gry to grafika wygladala super ;)\

 

In Just Cause, you take on the role of the flamboyant Rico Rodriguez - an undercover CIA operative specializing in regime change - as he tries to overthrow the corrupt government of San Esperito. Eidos will release an X360 demo on Xbox Live Marketplace on August 24, a PC demo is expected "a few days later." The demos will feature a customized mission set on a totally new island, not included in the retail game

 

Ze tez specjalnie zrobili nowa wyspe specjalnie dla demka ;D

Edytowane przez ranger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za takie porownanie ale poprostu nie moge sie powstrzymac, wiem ze niby to jest beta ale jak patrze na screeny to jedyne z czym mi sie to kojarzy to "wyrzygana salatka warzywna po imprezie", grafika jest okropna i do tego ten bloom OMG.

Napewno bywasz na fajnych imprezach :wink: , ale takie porównania to całkowity prymityw, dlatego na przyszłość nie maltretuj nas swoją nędzą stylistyczną :wink:.

 

...a propos samej gry - w pełni zgadzam się z entuzjastami, zapowiada się bardzo ciekawie; grafika grafiką, ale co najważniejsze nie będzie całkowicie liniową, a to już w ostatnim czasie mały fenomen :wink: . Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za takie porownanie ale poprostu nie moge sie powstrzymac, wiem ze niby to jest beta ale jak patrze na screeny to jedyne z czym mi sie to kojarzy to "wyrzygana salatka warzywna po imprezie", grafika jest okropna i do tego ten bloom OMG.

 

Sory, ze sie czepiam, ale jesli to twoim zdaniem jest okropna grafika to proponuje zmienic monitor... albo okulary.

 

http://www.gry-online.pl/.%5Cgaleria%5Cgal...5C942629671.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

No ladna jest, ale nie jakas rewelacyjna, hdr/bloom przesadzony i to ostro, piasek pomaranczowy jakby mial zaraz sie zapalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

godzinę temu wstałem po nocce i siedzę na necie, co ja zrobię, że popołudnie to dobra pora na demka :)

leci 500kb/s powinno być za nie całe 20 minut jak się nic nie zwali :D

 

co do wymagań, pierwsze opinie:

"Runs smooth here with max settings (1024x768) on my A64 3000+, 6600GT 128MB! Pleasant surprise"

 

najs B)

 

dobra, już instaluje i zaraz mówię co i jak i wstawiam screeny :)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz zainstalowałem :D nawet pograłem trochę. Co mogę napisać o samej grze (po 5 min grania) hmmm dno. Wypisze w punktach to co dostrzegłem grając te 5minut :

 

-grafika słaba (male wymagania)

-model jazdy samochodem tragiczny

-inteligancja przeciwników b. słaba

-bronie wielka pomyłka

 

ogólnie gra nic nie reprezentująca sobą zwykły średniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jestem po 30minutowym seansie i gierka jest mocna, nie wiem co nierealny chciał zobaczyć w 5 minut LOL

nie ma co jej porównywać do GTA, mimo tego, że przestrzeń gry jest ogromna to tutaj wszystko postawione jest na jak największą i najefektowniejszą rozpierduchę, zaraz wklejam screeny, na moim sprzęcie chodzi znośnie, ale podczas ostrej zadymy fps spada do ~ 20klatek, no ale mocarnej maszyny nie mam

sterowanie niektórymi pojazdami doprowadza do szału np jeepem na początku misji - stąd opinia nierealnego, ale z resztą pojazdów jest ok, graficzka śliczna, jeżeli chodzi o dźwięk to po za śmiesznymi odgłosami pojazdów nie można mu nic zarzucić - wybuchy są soczyste, że aż chcę się granatami rzucać B)

a oto obiecane screeny:

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

od razu muszę dodać, że w rzeczywistości wygląda to o niebo lepiej, a HDR jest zajebiozka :rolleyes:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

moze rzeczywiście za mało grałem, ale gra jakoś do mnie nie trafia. jak jzu wyżej napisałem fizyka samochodów jest tragiczna nie mogę tego przeboleć. zresztą nie wiem co jest gorsze zachowanie się samochodu czy inteligencja przeciwnika.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie udało mi się znaleźć helikoptera, ale postanowiłem zaliczyć najwyższy szczyt, okazało się, że na górze jest kolejka linowa, ale niestety brak krzesełek :cry:

ale za to zaliczyłem zachód słońca i tak pięknej gry jeszcze nie widziałem, nie zniechęcajcie się początkiem dema, prowadzenie pojazdów idzie opanować, gra ma niesamowity potencjał, wyspa jest ogromna, a jak odpali sie mapę i widzi pozostały teren dostępny w pełnej wersji to szczena opada :blink:

no i jeszcze na koniec kilka screenów:

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

 

już wiem gdzie jest helikopter, zaraz będę działał :D

 

raven_88 - hdr nie jest przegięty, jest po prostu wypaśny w kosmos, to co ma walić po oczach to wali, taki styl grafy i na żywo to wszystko wygląda rewelacyjnie

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi starymi konsolami jak byk. Widać, że korzenie to PS2. Boszzz, z tymi konwersjami :(

5 minut grałem, także wiele nie widziałem, ale to mi na dziś starczy ;) Textury, kanciastość, nawet przy zapisie opcji komp sprawdza "urządzenie do nagrania sejwa" - czyli memorkę lol ;)

Obejrzyjcie sami, bo znów będzie, że mnie się nic nie podoba.

Idę spać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nadal podtrzymuje swoje zdanie na temat grafiki w tej grze -kupa, nic wiecej. hdr jest tak przesadzony ze prawie wszystko sie swieci jak psu jajca. (stwierdzam na podst. screenow przez Was zamieszczonych) kolory sa okropne, wyglada jakby kontrast byl wywalony na maxa (bardziej niz farcry'u, tyle ze w fc wygladalo to super) a jak piszecie ze model jazdy jest zwalony to chyba nawet nie sciagam dema

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...