Skocz do zawartości
Frezer

Just Cause

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Havok? Tam ?! Jakis dźołk :P.

Nie przesadzajcie z tym hdrem, dajep o poczach jak slonce zachodzi a normalnie to az tak bardzo go nie widac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylem ~30min sesje z Just Cause (tyle , ze na X-ie a nie na pc) i nie wiem chlopaki nad czym Wy tutaj tak placzecie bo dla mnie gra daje rade . Moze nie jest to jakis tytul na miare "next gen' pod wzgledem grafiki ale jest dobrze , ba powiedzialbym , ze nawet bardzo dobrze :lol:

 

Co do modelu postaci to nie przygladalem sie bo caly czas cos sie dzialo (a w sumie chyba to jest najwazniejsze w grze ? ;) ) ale nie zawuazylem niczego niepokojacego... Model jazdy rowniez ok . Pozniej (jesli ktos bedzie zainteresowany) wrzuce pare screenow z x-a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec z gory przepraszam za jakosc, ale ciezko sie jednoczesnie pstryka fotki i gra a innej metody na robienie screenshotoow na X-ie nie znam ;)

 

Musicie wziac pod uwage , ze mam slaby aparat i siedzialem bardzo blisko lcd , normalnie jestem "umiejscowiony" sporo dalej na kanapie :lol: ;)

 

(daje celowo linki bo foty maja przewaznie >400kb)

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

;)

 

01 sobie podarujcie bo mialem wlaczony flash :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Heat dzieki za skriny ;]. Ciezko cos stwierdzic bo wiadomo, fotka zrobiona aparatem to nie to samo co perfidny screen, ale grafa wyglada podobnie i jezelijuz to jest ciutke lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Gra jest prosta jak cholera, mi to obojetnie, i tak moge wskoczyc w tlum 10 przeciwnikow i kazdego rozwalic z byle jakiej broni :F

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

Powiem tak. Tak wszyscy narzekacie na ta gre ( sam jeszcze jej nie odpalilem chociaz mam demko 3 dni na dysku), ale zaloze sie,ze kazdy z tego forum bedzie ja nabywal. Ide o zaklad o swoj komputer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Powiem tak. Tak wszyscy narzekacie na ta gre ( sam jeszcze jej nie odpalilem chociaz mam demko 3 dni na dysku), ale zaloze sie,ze kazdy z tego forum bedzie ja nabywal. Ide o zaklad o swoj komputer

O rly?

A co ty taki pewny siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość wioslo200mmx

Co panowie, moze tak nie bedzie? Wspomnicie moje slowa w dniu premiery ile opinii sie tu posypie. Nie musza one byc w cale pozytywne, ale sam fakt, ze duzo osob bedzie sie tu wypowiadalo na temat pelnej wersji, to mam na mysli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta gierka nie miała tej napakowanej bloomem czy hdr'em graficzki to pewnie ci co ją wychwalają by jej nawet nie ruszyli, baa gierka by skonczyła jak driver3 ;], podzielam zdanie kolegów wyżej, gra to chłam. Może w pełnej wersji coś sie zmieni ale znając życie to nic sie nie zmieni.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mi sie podoba sama rozgrywka, rozwalanie wszystkiego, akrobacje, bloom to mily i bardzo fajny dodatek, co wy tak ostatnio sie w prorokow bawicie, gra mi sie podoba i tyle po co sie doszukiwac jakis glupot?

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ta gierka nie miała tej napakowanej bloomem czy hdr'em graficzki to pewnie ci co ją wychwalają by jej nawet nie ruszyli, baa gierka by skonczyła jak driver3 ;], podzielam zdanie kolegów wyżej, gra to chłam. Może w pełnej wersji coś sie zmieni ale znając życie to nic sie nie zmieni.

Może by ruszyli, może nie. Ja na widok świecidełek majtek nie moczę, ale co kto lubi. Ważne, że teren będzie ogromny i będzie gdzie pojeździć / popływać / polatać / postrzelać... Co do zmian, to wątpię, żeby w pełnej wersji poprawili największe błędy - tragiczną fizykę i zerowe AI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zasiadłem na serio do Just Cause. Zmusiłem się i powiem Wam że pod sam koniec tych 20 iluś minut żal mi było że gra się wyłączyła. Włączyłem jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze jeszcze jeszcze wiele razy.

 

Kończe pisać tego posta, wracam do gry ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...