Skocz do zawartości
Frezer

Just Cause

Rekomendowane odpowiedzi

Nieźle, tylko kiedy premiera? :blink:

 

Temat z Sierpnia 2005r a o grze ni widu ni słychu

 

ehh do mordy :D "data premiery: sierpień 2006"

 

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm na jakim to silniku ? Przypomina dosc FarCry'a jak tak to o wymagania martwic sie zbytnio nie musze. I tak do sierpnia cos bede wymienial w budzie.. a nie wiadomo narazie czy faktycznie gra sie pojawi w latem tego roku..

 

Jesli jest prawda z tymi obszernymi lokacjami (cala wyspa do zwiedzenia o ogromnej powierzchni) + dobra grywalnosc ,ciekawe misje glowne i te poboczne to moze moze przebije GTA ;) Ciekaw jestem jak to wszystko bedzie wygladalo..

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Mam nadzieje że na radeonie 9600Pro będzie chodzić.

Nie ma takiej gry,ktora Ci nie pojdzie,poprostu obnizysz jakosc detali :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie obejrzalem filmik z prezentacji Just Cause :)

http://xboxyde.com/news_3000_en.html

Gosciu na koncu mowi, ze obszar rozgrywki bedzie wynosil 250km2 :blink:.

Zapowiada sie naprawde niezle. ;)

właśnie go zasysam, zobaczymy co to za cudo :>

jak tylko zaczną te cuda wychodzić to lecę do sklepu po xboxa B)

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zapowiedziach pisza, ze obszar to 1000km2.

Hmm moze cos zle zrozumialem :). Czytalem wlasnie zapowiedzi i tam pisza o 2000km2. Moze gosciowi z filmiku chodzilo o 250 000m jako najwiekszej odleglosci pomiedzy dwoma najbardziej oddalonymi punktami w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

A ja slyszalem,ze obszar ma 8K km2 a nie 30,ale skoro tak mowicie to pewnie to trefne info.Grajac w Obliviona nie zauwaza sie jakiego kolwiek ograniczenia w zadnym miejscu z kazdej strony

Edytowane przez hydro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądnąłem tą prezentację i na mnie zrobiła naprawdę dużę wrażenie :) Ogromna przestrzeń, ładna grafika (tylko przesadzony bloom / HDR), ciekawe pomysły (przyczepianie się liną do samochodu i lecenie za nim spadochronem :) ). Nie widać było tylko nigdzie większego miasta, tylko takie bezdroża raczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość HDR_o

Nieźle, tylko kiedy premiera? :blink:

 

Temat z Sierpnia 2005r a o grze ni widu ni słychu

 

ehh do mordy :D "data premiery: sierpień 2006"

 

:blink:

to pewne info??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc obejrzałem ten filmik.

 

Hmm połączenie klimatu FarCry oraz rozgrywki GTA możliwe że, fajnie by się przyjęło. Problem w tym że, chłopaki trochę przesadzili i wkomponowali w to wszystko możliwości Spidermana :blink: . Co to ma być ? Czepianie się samochodów za pomocą liny, skakanie po dachach aut podczas jazdy a takze łapanie się skrzydeł samolotu podczas lotu, oraz genialny efekt spadochronu wielokrotnego użytku ! Nie nie i jeszcze raz nie !

 

Zraziłem się do tej giery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No super to wyląda :) Szkoda tylko, że nie widać jakichś większych aglomeracji, tylko raczej takie małe wioski, z kilkoma większymi budynkami od czasu do czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc obejrzałem ten filmik.

 

Hmm połączenie klimatu FarCry oraz rozgrywki GTA możliwe że, fajnie by się przyjęło. Problem w tym że, chłopaki trochę przesadzili i wkomponowali w to wszystko możliwości Spidermana :blink: . Co to ma być ? Czepianie się samochodów za pomocą liny, skakanie po dachach aut podczas jazdy a takze łapanie się skrzydeł samolotu podczas lotu, oraz genialny efekt spadochronu wielokrotnego użytku ! Nie nie i jeszcze raz nie !

 

Zraziłem się do tej giery.

 

A mnie sie podoba ;] Wyobraz sobie poscig samochodowy. Jedziesz autem ktore juz dyszy, wyskakujesz, chwytasz sie kolejnego. Wypadasz z drogi, otwierasz spadochron. Lecisz lecisz, zauwazasz fajna fure. Zaczepiasz sie o nia :]

BAJKA ;]

 

 

Tylko jedno mi sie nie podoba. Ta czerwona ziemia i troche zasrali bloomem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, ta gra już wyszła czy jeszcze nie ? Bo tam pisze, że premiera jest w 2006 roku. A dziwne, żeby to wyszło i nikt o tym nie mówił :mur: A giera imo się bardzo fajnie prezetuje po przeczytaniu recenzji i chętnie bym zagrał [;

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to jest wręcz sensacja ze wp ma recke a reszta świata na czele z ign'em czy gamespotem na oczy fulla jeszcze nei widziała, ciekawe

 

a ocena z wp potwierdza tylko założenia, że gra jakimś klasykiem/rewolucją nie jest ale dostarcza masę zabawy i jest solidnie wykonana i o to chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...