Skocz do zawartości
Frezer

Just Cause

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzucę swoje 3 grosze.

 

Chyba nic tak bardzo nie irytuje jak MISSION FAILED zaraz po rozpoczęciu gry :mur: Jak niby wylądować na tym aucie :(

Dalej... nie wykonam misji, koniec gry definitywny, nie można sobie pójść i pooglądać wyspę :mur: Normlanie jak we wspaniałym driverze :mur:

Starali się zrobić piękną grafikę, ale nie do końca im to wyszło. Ani nie jest taka ładna jak w Far Cry, a chociaż ładniejsza niż w GTA, to jakoś mina mi się skrzywiła.

Wymagania? Na poniższym sprzęcie, detale na maks, 1024x768 przycina niemiłosiernie przy walce.

Na szczęscie nie należę do tych maniaków napędzających spiralę absurdu, którzy biegną po nową kartę z nadejściem nowej gry i z przyjemnością pokaże twórcom środkowy palec i zagram w to jak GF7800 będą bo 300 zł na allegro :banana:

Dalej.... samochód rozpędza się do kosmicznych prędkości, ok nie przeszkadza mi to. Ale dlaczego jeżeli nacisnę niechcący E to koleś wylatuje z samochodu?! Nie lepsza byłaby reakcja na przytrzymania klawisza?! Fakt, mogę zmienić klawisz na inny, ale JAK?! W żadne sposób sie nie da :mur: Albo jestem (pi pi pi) albo to urok dema. Oby.

 

Klimat może i jest fajny, ale póki co nie poznałem go, bo brakło mi nerwów na wykonie pierwszej misji. A że w przypadku mission failed dostajemy ekran opcji pisałem powyżej...

IMO, demo, czy też pełna wersja, powinna zachęcać do gry, a nie zniechęcać i irytować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość sialala

Wymagania? Na poniższym sprzęcie, detale na maks, 1024x768 przycina niemiłosiernie przy walce.

Wybacz, ale jesli spodziewales sie, ze gra, ktora ma miec premiere pod koniec 2006 roku, bedzie dzialac plynnie w najwyzszych detalach na kompie wyposazonym w karte graficzna, ktora byla hitem 2 lata temu, to musisz byc bardzo naiwny...

Przepraszam za tego posta, ale dobija mnie to narzekanie, ze cos zle chodzi. Zle chodzi, bo sprzet jest nieodpowiedni. Proste. Skoro ludzie z 6600 mowia, ze gra dziala bardzo plynnie, to ostatnia rzecza do jakiej mozna sie przyczepic jest optymalizacja. EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie miałem okazję zagrać tylko w wersję na Xbox 360 i muszę przyznać, że zainteresowała mnie ta gierka. Przeciwnicy może i głupi ale sterowanie nie najgorsze. Jakoś nie miałem większych problemów, wręcz nie miałem wogóle. Grafika przyjemna dla oka i raczej na 100% zaopatrzę się w tą grę. Ja wiem ,że wiele osób za dużo oczekuje od nowych gie ale nie przesadzajmy. GTA SA jakoś potrafiło zainteresować wielu ludzi a jak dla mnie we wszystkim jest gorsze od JC. Takie jest moje zdanie i proszę je uszanować i mnie nie atakować :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic tak bardzo nie irytuje jak MISSION FAILED zaraz po rozpoczęciu gry mur.gif Jak niby wylądować na tym aucie icon_sad2.gif

Dalej... nie wykonam misji, koniec gry definitywny, nie można sobie pójść i pooglądać wyspę mur.gif Normlanie jak we wspaniałym driverze mur.gif

Że niby jeśli nie wylądujemy na aucie to Mission Failed ?...jakoś ani razu na nim nie wylądowałem - brałem sobie motocykl i robiłem pościg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale jesli spodziewales sie, ze gra, ktora ma miec premiere pod koniec 2006 roku, bedzie dzialac plynnie w najwyzszych detalach na kompie wyposazonym w karte graficzna, ktora byla hitem 2 lata temu, to musisz byc bardzo naiwny...

Przepraszam za tego posta, ale dobija mnie to narzekanie, ze cos zle chodzi. Zle chodzi, bo sprzet jest nieodpowiedni. Proste. Skoro ludzie z 6600 mowia, ze gra dziala bardzo plynnie, to ostatnia rzecza do jakiej mozna sie przyczepic jest optymalizacja. EOT.

Ja gralem wlasnie na 6600 wykreconym i sempku 2,4ghz i nie nazwal bym tego super plynna gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są wymagania ?

Google nie dziala ? :>

 

The minimum system requirements are as follows:

 

OPERATING SYSTEM:

Microsoft Windows 2000, XP

CPU:

Pentium 4 1.4Ghz or Athlon XP Equivalent

RAM:

512MB

GRAPHICS:

100% DirectX 9.0c compatible 64 MB 3D Accelerated Card with TnL (GeForce4 ti4200 / Radeon 9 series)

SOUND:

Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c -compatible)

DVD-ROM:

Quad-speed (4x) DVD-ROM drive

HARD DRIVE:

799MB free disk space

INPUT DEVICES:

100% Windows 2000/XP compatible mouse and keyboard

 

 

The recommended system requirements are as follows:

 

OPERATING SYSTEM:

Microsoft Windows 2000, XP

CPU:

Pentium 4 2.8Ghz or Athlon Equivalent

RAM:

1024MB

GRAPHICS:

100% DirectX 9.0c compatible 256 MB 3D Accelerated Card (Nvidia GeForce 7 series / Ati X-1800)

SOUND:

Microsoft Windows 2000/XP compatible sound card (100% DirectX 9.0c compatible)

DVD-ROM:

Quad-speed (4x) DVD-ROM drive

HARD DRIVE:

799MB free disk space

INPUT DEVICES:

100% Windows 2000/XP compatible mouse and keyb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś w toto i flatout 2 może - jakieś wnioski ? :D

 

na moim złomku flatout 2 poniże 40 fps nie widziałem ( a sie przyglądałem ) na 1200*900 detale max- ten twór (słysząc relacje) pewnie nie chciałby ruszyć :]

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

A dla mnie akurat GTA jest w każdym wypadku lepsze od JC. No może poza fabułą bo tej jeszcze nie poznałem w JC a w GTA nie była zbyt mocna. Nie wiem gdyby nie ten szum o tej grze to pewnie większość by nawet nie wiedziała co to jest JC ;). Bliżej tej grze chyba do jakiejś marnej strzelanki niż do gry z pełną swobodą takiej jak GTA.

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niemożliwe że Ci się tnie.Przecież masz Ultra wydajnego Radeona 9550 i aż 512MB pamięci.Ja na podobnym konfigu mam od 100-150 klatek/sek.

 

:mur:

Farcry ma podobna grafe a na lepszych detalach sie nie ciol :mur:

 

q4 -jw.

 

fear- jw.

wiec ..... :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Farcry ma podobna grafe a na lepszych detalach sie nie ciol :mur:

 

q4 -jw.

 

fear- jw.

wiec ..... :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

Jesteś chyba geniuszem no patrz Fear który jest w zamkniętych pomieszczeniach szybciej chodzi i QIV który co chwile doczytuje nowy etap mapy też :wink: ... zauważ, że tu masz duży zasięg teranu który imo jest dość łądnie wykonany napeno teksturki troche pamięci połykają :wink:

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba geniuszem no patrz Fear który jest w zamkniętych pomieszczeniach szybciej chodzi i QIV który co chwile doczytuje nowy etap mapy też :wink: ... zauważ, że tu masz duży zasięg teranu który imo jest dość łądnie wykonany napeno teksturki troche pamięci połykają :wink:

No ale farcry, jest bardzo otwarty :D :lol: ?

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry za OT

Jak duża jest różnica między GEFORCE 3 TITANIUM a 4 TITANIUM.

Bo ja mam kompa takiego:

Procek:Athlon XP 1800

Ram:512MB

Grafa:Geforce 3 TITANIUM.

zbanujcie go proszę :mur: przed chwilą na PW chciał mi wmówić, że demo ściągałem z prędkością 500 kilobitów a nie bajtów, neostrada jak nic

a co do reszty i ich wydajnych R9550/9600 to leże i kwiczę :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kucyk , ale ja nic nie mowie ze r9550 jest wydajny :D

 

mi chodzi tylko o to ze kod tej gry jest lekko zdupiony , porownywalny FC chodzi duzo lepiiej

:lol:

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

No ale farcry, jest bardzo otwarty :D :lol: ?

Ale Far CRy to Far Cry :razz: on był robiony pod te ATI i optymalizowany. Heh dam sobie ręke uciąć, że ta gra pójdzie na max detalach bez AA płynnie na Karcie za 300zł aka 7300GT :wink: ale fakt mogłoby to szybciej chodzić!

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ale w porownywalnym FC nie mamy takiej swobody i ogromnej wyspy do zwiedzania... do tego FC to mistrz optymalizacji i wygrywao n z kazda gra pod tym wzgledem.

Grafika jest ok, bloom nie jest ani troche przesadzony, w sam raz, wyspa przentuje sie ladnie - modele postaci, coz, nie jest zle, mi one nie przeszkadzaja. W KONCU MILA ROZWAŁKA!!! Wybuchy wypadaja swietnie, model jazdy nie jest taki zly, myslalem ze o wiele gorszy po wazysz zapowiedzian, a jest podobno do tego z San Andreas...

Wszystko max, 1024x768 i potrafi zwolnic pozadnie. Ale nie ma sie co dziwic, duza wyspa, niech troche porpacuja jeszcze. Np. jade sobie prosto, fps spada do 20, nagle wzrasta do 40, znow spada etc, ale lipa.

 

Ogolnie poza wymaganiami tej grze nie moge nic zarzucic ze swojej strony.

Wymagacie nie wiadomo jakiej grafy ale sie nie zastanowicie ze lepsza grafa = wieksze wymagania -_-.

Aha no i te akrobacje, fajnie ze mozna sobie wyskoczyc ze spadochronem z katapulty samochodowej, do tego przeskakiwanie z samochodu na samochod, rozne akrobacje... mniam ;].

Wiecie mozek eidy gra wyjdzie? W demku jest napisane ze 'fall' ale moze cos blizej?

Porownywanie flatouta2 do tej gry, niezle jaja :lol:.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jeździj, komedia to musi być granie w tą grę na 9550, nie dziwie się, że Ci się dziwnie "skręca" przy 15 klatkach

dobrze Pioorek napisał - spodziewacie się nie wiadomo czego po grze która daje wam do dyspozycji "tylko" 32 kilometry kwadratowe obszaru działania - macie coś nie tak z głową? GTA SA jest kilka razy mniejsze i jakoś nikt się nie dopie*** do kanciastych postaci, aut i tekstur z PS2

a porównanie do FLATOUTa :lol: szkoda, że nie do FALLOUTa :lol:

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Farcry ma podobna grafe a na lepszych detalach sie nie ciol :mur:

 

q4 -jw.

 

fear- jw.

wiec ..... :mur: :mur: :mur: :mur: :mur:

"Ciol", a może "ciołek"?

 

n/c, zacznij sapera odpalać, twój sprzęt go w miarę obsłuży.

 

Podobnie jak sialala i kucyk postuluję, by takie posty były wynagradzane procentami. No ones gives a shit, że na r9550 ci skacze, lub że quake4 twoim zdaniem działa ci płynnie- nie o twoim sprzęcie to temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...