Skocz do zawartości
Camis

Chello: Pakiet Z Prędkością 12 Mbps/1 Mbps,nolimit

Rekomendowane odpowiedzi

oficjalne parametry 12mbps Chello to 12mbps download i 1mbps upload więc jak na razie to najlepsza oferta dostępna na rynku, i [ciach!]a ja płacę tyle samo co to Chello a mam neo 640 :| aha no i jeszcze Chello 12 nie ma limitów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia a ja co mam powiedzieć, mieszkam w Warszawie, to raz. Dwa, że osiedle dalej goście mają chello a trzy, żę płace za osiedlówke 512/128 94 zł, więc czas się przerzucić na coś szybszego.

 

Chello Ultra wg zapewnień będzie posiadało prędkość 12 Mbits / 1 Mbits co oznacza, że łącze będzie wyrabiało 1536 / 128 kb/s.

Wartość ogromna lecz zobaczymy jak to dokładnie będzie chodziło, bo już przekonałem się, że broszurki wciskają kit :)

 

Ustanowiono brak limitów w tym pakiecie, takie było zapewnienie konsultanta Chello.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warszawa -> Bemowo -> Jelonki

Faktycznie mam sieć Górczewską, czyli ani Aster City ani UPC.

 

Pozostaje mi tylko sieć osiedlowa i cena 94 zł za 512 / 128.

 

Takie życie :/

1646964[/snapback]

Nie płacz, inni mają gorzej (mam 256 / 128 - 80zł brutto i jest to najszybsza opcja, jaka moge miec, nie mam żadnego innego wyboru providera)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie płacz, inni mają gorzej (mam 256 / 128 - 80zł brutto i jest to najszybsza opcja, jaka moge miec, nie mam żadnego innego wyboru providera)
a neościerwo :>???

1647013[/snapback]

Nie mam domowego telefonu, niedawno sie wprowadzilismy do nowego domu i nie oplaca sie zakladac telefonu, zeby placic kolejne 50zł abonamentu, skoro i tak kazdy z rodziny ma kom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Mieszkam na ochocie i mam astera 1,5-3mb i place za abona z tel 200zł

(za sam net 146zł)

A jak widze oferte chello 105zł za 2mb to mnie krew zalewa ,a co dopiero 12 mb :I

 

ps .Chelo umnie tez niedostepne w okolicy :-(

Edytowane przez Gumis7777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w czwartek goscie z chello zakladaja mi 1Mbit , place za to miesiecznie 109zl bo wziolem sobie jeszcze kablowke bo bylem na azarcie , chello na moim osiedlu rozwinelo sie raz dwa , 8 blokow kazdy po 11 pieter po 2 tygodniach juz smigaly na nowych kablach i centralkach , zalozenie sobie lacza to kwestia 3 dni od podpisania umowy , chello od pazdziernika wprowadza do swojej oferty takze telefonie cyfrowa wiec tpsa ma kawalek orzecha do zgryzienia , pozyjemy zobaczymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mieszkam na slasku dokladnie w sosnowcu i chello mamy w sosnowcu juz na kilku bardzo duzych osiedlach gdzie jest po pare tysiecy mieszkancow , chello ciagle sie rozwija bo upc dostaje kase i sprzet z amsterdamu , moge jutro monterow wypytac dokladnie o miejscowosci w ktorych chello jest lub bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ze masz chello nie znaczy ze ultra pakiet bedzie dostepny u ciebie , oni musza przeprowadzic jakies testy itp , wiec nawet nie jest wszedzie dostepne gdzie jest juz kablowka z upc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem tylko gdzie chello jest dostepne na terenie woj slaskiego czyli miasta bedzin , bytom , chorzow , czeladz , dabrowa gornicza , gliwice , katowice , laziska gorne , mikolow , piekary slaskie , ruda slaska , siemianowice slaskie , sosnowiec , tychy , zabrze , niestety pelnej gamy wojewodztw i miejscowosci poza slaskiem monterzy nie znali , mysle ze mozna wyslac meila i zapytac z dostepnoscia w danym rejonie , nie powinno byc problemu , ogulnie necik fajnie smiga

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

jest ktos z rybnika kto ma chello?

bo Verb wymienił wszystkie mista do około a pominoł rybnik, albo i nie

a co ja mam powiedziec o moim necie,

radiówka ile kb?

leci jak sobie leci, raz leci mi po 100-200, raz 500kb, a czasem po 10 :D , a pingi to srednio od 400-3000 :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwon pod 9495 , a instalacja razem z aktywacja kosztuje 299 zl jesli nie masz kablowki upc chyba ze jest jakas promocja i jest za 1 zl ale watpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lada moment jak tylko wejdzie inny operator niemiecki Neo też zniesie limity na każdym neo oraz zwiękzy prekośc i to juz naprawde niedlugo

1652041[/snapback]

Neo nie zniesie limitow bo znowu zaczelyby postawac male sieci LAN, a co za tym idzie potencjalna sprzedarz uslugi spadlaby. Predkosci tez juz nie moga zwiekszyc, a przynajmniej nie korzystajac z aktualnej technologii bo jest to poprostu technicznie niewykonalne. Zanim wprowadza cos nowego beda musieli to przetestowac, a ta procedura wcale krotka nie jest. Poza tym, o jakim niemieckim operatorze mowisz?

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg reklamowki ktora mam przed oczami mamy do 12 Mbps / 1024kbps czyli tak naprawde mozemy miec i 128kbps i bedzie to zgodne z umowa(?) a raz w miesiacu pelna oferowaną przepustowosc (może i się myle) nie widzialem jeszcze umowy na oczy. Druga sprawa to routing ktory u chello lezy.. chyba, ze ostatnio cos sie zmienilo w co watpie.

Jesli ktos posiada owa usluge i chce sie pochawlic transferami to niech podaje adresy... niech poda pingi do roznych polskich i zagranicznych portali i trasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...