Skocz do zawartości
fes

Czy Kupiłem Dobrego Kompa ?

Rekomendowane odpowiedzi

Procesor: CPU ATHLON 64 3200+ BOX (OEMA nie bylo) S754

Płyta Główna: ABIT NF8-V S754 NFORCE3-250 DDR400 SATA RAID GBLAN

Pamięć: 1g DDR 400MHZ KINGSTON

Karta Graficzna: SAP RADEON 9800 PRO 128DDR TV-OUT/DVi

Obudowa: ATX LC Q11 SILVER ATX400W

 

Chcialbym zebyscie mi powiedzieli co moge sie spodziewac po takim kompie czy madrze kupilem/cos w nim zmienic itp...

Edytowane przez fes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwo kupiłeś a chcesz zmieniać :lol: kupiłeś Ath64 na S754 po ch.... mądrze jak wszytko teraz bedzie na 939... do tego płyte na nf3 jak dawno weszło nf4, mogłeś już zainwestować w PCI-E był by to wybór bardziej przyszłościowy i rozwojowy...

 

na przyszłośc - nie pytaj po fakcie ... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor: CPU ATHLON 64 3200+ BOX (OEMA nie bylo) S754

Płyta Główna: ABIT NF8-V S754 NFORCE3-250 DDR400 SATA RAID GBLAN

Pamięć: 1g DDR 400MHZ KINGSTON

Karta Graficzna: SAP RADEON 9800 PRO 128DDR TV-OUT/DVi

Obudowa: ATX LC Q11 SILVER ATX400W

 

Chcialbym zebyscie mi powiedzieli co moge sie spodziewac po takim kompie czy madrze kupilem/cos w nim zmienic itp...

1620697[/snapback]

procek ok, płyta ok, pamięc ok, ale karte graficzna mogłeswybrać inna... lepiej kupic GeForca 6600 256 MB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat grafika to jest spoko, geforce 6600 jest wolnijeszy od 9800, 6600gt jest dla niego konkurencją, mobo jest do kitu, sąsiad ma pełnego NF8 i mi sie nie podoba, dwa gnizda ram, średni layout i brak połówkowych mnozników HTT no i oczywiście wielu dzielnikow pamięci, tylko te podstawowe (polecam epox 8kda3i, albo oczywiscie DFI, bo gigabyte chyba nie trzeba polecac) procesor wolałbym semprona 64bit 3100+, mimo że ma mniej keszu, nadrobi go zegarem... (na 9x250 idze chyba kazdy... ) zasilacz tez wydaje mi sie dupny, wolałbym modecoma mc350/350gtf, chieftec 360 albo cos podobnego.

 

ps gratuluje prezentu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. mnie błędem kolosalnym było zakup płyty i proca na Socket 754 !! a płyta główna też jakaś niezadobra NF3 ....ehh lol teraz jest NF4 !! A i proc icon_lol.gif można było kupic AMD 64 3000 a nie 3200 ?? dlaczego bo spokojnie 3000 podkręcisz na 3200 !! A sprzęt oceniam na -3/10 POzdro... heh a teraz może się nie chesz przyznać że kupiłeś taki komp i mówisz że dostałeś .... MEga LOOL !! icon_biggrin3.gif icon_biggrin3.gif icon_biggrin3.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

No kocham takie wypowiedzi ... Co z tego że socket 754 ? Nie będzie chodził ?? CO z tego że teraz jest NF4 ? NF3 nie będzie działać (jeszcze mi powiedz że będzie 50 % wolniejsze :D) Staszną kasę by zaoszczędził biorąc 3000 zamiast 3200 :D Nie chcesz to nie musisz mu wierzyć że dostał nie kupił, mega lolu :P

 

A wracają do tematu wątku - to na tym kompie pograsz na nim w cokolwiek - więc czym się przejmujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestawik... jakbym taki dostał, nieobraziłbym się...

Może nie jest rozwojowy, ale teraz jeszcze niczego sobie, a do internetu będzie na długie lata.

 

@a123

@lukasrz

Zamknijcie się nieudacznicy... zwalcie sobie do swoich kompów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze zestawik całkiem fajny, nie wiem czego chcecie. Ja złożyłem swojej kobiecie jakieś 8 miesięcy temu sempa 2500 na socket A na Asrocku, 512 ramu Kingstona i radka 9600 i w Battlefielda jade na średnich ustawieniach, więc uważam, że jak komp za darmoszkę to całkiem fajniutki i w giery posiepiesz spokojnie ;)

Pozdrawiam

ps. darowanemu koniowi w gębe sie nie zagląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zestawik... jakbym taki dostał, nieobraziłbym się...

Może nie jest rozwojowy, ale teraz jeszcze niczego sobie, a do internetu będzie na długie lata.

 

@a123

@lukasrz

Zamknijcie się nieudacznicy... zwalcie sobie do swoich kompów ;)

1621031[/snapback]

sam sie zamknij :) koles pytal co moglby zmienic to odpowiadam na pytanie no nie ? max pozytecznej krytyki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest rozwojowy, ale teraz jeszcze niczego sobie, a do internetu będzie na długie lata.

1621031[/snapback]

Dlaczego do internetu na długie lata. Ja bym się takim kompem nie obraził. Myśle że na takim kompie można by spokojnie pograć w gry które sie ukarzą(juz się ukazały chodzi mi też o gry przyszłe) tego roku i to na dosyć wysokich detalch(np. Battlefield 2, Doom 3, Half-Life 2, medal of Honor Wojna na Pacyfiku). Chociaż to co inni mówią to jest prawda-zestawik nie jest rozwojowy. Chodź nawet teraz szkoda marnować tekiego kompa do internetu :wink: . POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem, że teraz niczego sobie, czyli nadaje się do gier etc..

A za roz lub dwa, kiedy najnowsze gry będą ciężko chodzić, to do neta i tak będzie... a będzie ho ho jeszcze, aż go nie popsujesz :)

Tylko, skoro to jest prezent, to czemu autor pisze w temacie,że kupiony?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe ilu userow wymieni swoje proce na sokecie 939? Pisanie, ze podstawka 754 nie jest przyszlosciowa to juz przesada. Tak mozna napisac o kazdym sokecie bo w koncu zostanie zastapiony przez nowsze technologie. Ogolnie zestaw jest w porzadku.

Edytowane przez Rafael Santi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie postow typu jesli to byl prezent to mogliby... Po pierwsze to byl prezent a po drugie i tak mam szczesci ze dostalem takiego kompa a nie innego przeciez to sprzet za 2000zl !! I chociazby o tejze karcie ktora niektorzy tak mieszaja ja z blotem, bardzo duzo czytalem i sporo testow i wypowiedzi bylo na+ dobrze wypadala w testach jest to karta jedna z najwydajnieszych z 128 i jest porownywalna do 256. Zreszta pamiec w karcie jest sprawa drugorzedna... A co do BF2 powinien spokojnie pojsc :angry: Zreszta kazdego bf'a kocham i se kupie orginalke i bede se znow gral do woli. :wink:

Edytowane przez fes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp wydajny a co AGP zamiasta pci-e to może np sobie wsadzić 6800le@16/6 za 650zł A64 3200xp dobry wybór jeżeli nie kręcisz boxowy cooler dosyć głośny zmieniłbym go na AC freezera i zasiłkę zmienił choćby na fortrona fsp350 a komp do gierek się spokojnie nada chociaż do BF2 2gbramu by się przydało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, że kupujący tego kompa myślał, że moc procka tkwi w taktowaniu zegara... Błąd! Kolejny zboczeniec co mysli, żę kingstony są najlepsze. Witam w klubie! hehe. Ogólnie komp w porządku, ale z coraz to nowszymi grami na HIGH może sobie nie radzić... Podkręć go trochę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...