Skocz do zawartości
agata11

Manadaryna..

Rekomendowane odpowiedzi

az mi sie jej zal zrobilo jak dostala "owacje" za drugie miejsce ale coz... spiewac dziewczyna nie potrafi... ani odrobine, nawet tyci tyci :P

1633055[/snapback]

Bo tak to teraz juz jest w Show biznesie, biora taka, zrobia jest wlosy o metr dluzsze, troszke plastiku pod skore, kilogram pudru, i 10 godzin dziennie na solarium, i oto mamy Gwiazde :wink:. A reszta co cala szopka z playbackiem + teledysk w Chorwacji na skalkach i ludzie sie jaraja wielka gwiazda :blink:.

 

P.S. Mamy juz nawet w Polsce pare Beckhamow, Doda + Majdan, to niby odpowiednik Beckhama + Veroniki :huh:.

 

EDIT:

Czytam sobie Gale, a tam wywiad z Mandaryna :wink:.

 

"Misja Mandaryna"

Nigdys tancerka Ich Troje, potem zona megagwiazdora i matka jego dzieci. Dzis krolowa muzyki dance. Krolowa metamorfozy. Krolowa kiczu. Nikt oprocz Michala Wisniewskiego nie wrozyl MANDARYNIE sukcesu. Ale ona katorznicza praca udowadnia, za zasluzyla na miano gwiazdy. I mimo tego, ze w internecie krazy nagranie z jej falszujacym wokalem, nie zmierza sie poddac. - Nikt mnie nie zniszczy - mowi.

Zrodlo Gala

 

:wink: :lol:

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie cały mój Dział IT leży i kwiczy ze śmiechu po przesłuchaniu sopockiego wyczynu Pani M. Jakim cudem ta kaleka dostała się tak wysoko? Przecież od tego uszy bolą. Jednego jej można zazdrościć - potwornie mocnych "pleców"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość on23warszawa

Ludzie, a gdzie Łzy byly przy wynikach ?

O Mandarynie sie wole nie wypowiadac ;)

1633406[/snapback]

 

Ja sie nie poplakalem.

no chyba ze ze smiechu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich ktorzy nerwowo klikają w linki różne zeby zobaczyć jak zaśpiewała blondyna na  zywo macie tu 1634889[/snapback]

Czy mandaryna spiewa techno czy pop :blink:? Bo ja sam juz nie wiem, a skad ona bierze kase na ciuchy i na teledyski to tez nie wiem, bo przeciez jej nikt nie slucha :wink:. Czyli jadna wielka paranoja :angry:.

 

EDIT:

:arrow: Ups :lol2:. Hehe widac, ze nie spiewala z playback'u, bo sie za duzo ruszala :rolleyes: :wink:. Ale ogolnie to Polska Muza schodzi na psy, ogolnie rzecz biorac, nie chodzi tylko o mandaryne, 70 % to tez bagno, i z roku na rok sie to zwieksza :blink:.

 

Pamietam lata szczeniece, kiedy to panowal Lady Punk, Perfekt to byly czasy :wink:. Dzisiaj bardzo sporadycznie wystepuja, a tak to teraz Myslowitz.

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad ona bierze kase na ciuchy i na teledyski to tez nie wiem, bo przeciez jej nikt nie slucha :wink:. Czyli jadna wielka paranoja :angry:.

Jedni mężowie kupują swoim kobietom pierścionki i drogie naszyjniki, a inni... kupują im karierę :lol: Edytowane przez SilentMan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do mandaryny to : Sopot.. Mandaryna właśnie zakończyła śpiewanie.. publika szaleje:-jeszcze

raz, jeszcze raz ,jeszcze raz!...no dobra to zaśpiewałaSkończyła a

publika...jeszcze raz ..No i tak trzeci , czwarty piąty ...dziewiąty raz...W

końcu już zrezygnowana do publiczności.- kochani ale ja już nie mam siły

śpiewać...A publiczność...k.u.r.w.. śpiewaj aż się nauczysz :) :) :)

Edytowane przez Soften

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Chaos, moim zdaniem śpiewa to zupełnie jakaś inna wokalistka.

:blink: :blink:

1635281[/snapback]

Myslicie, ze az tak zle :blink:? Moim zdaniem, ona normalnie spiewa, a nastepepnie zmieniaja dzwiek na kompie? Chyba ta moja mysl, jest bardziej realna :wink:. No chyba, ze to wtedy kolejna bzdura w Polsce :angry: :blink:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...