Skocz do zawartości
ibizpl

Nowy Opteron 144 - S939 Czyżby Venice Do Lamusa?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lipa_ml

witam. ibiz wysłał mi proca w czwartek mieszkam niedaleko poznania a paczka jeszcze nie doszła . a tak chciałem się nim pobawić przez wekeend . mam nadzieje ze poczta nie zapodziała gdzieś paczki :( prorytet chyba powinien byc na drugi dzień bez sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. ibiz wysłał mi proca w czwartek mieszkam niedaleko poznania a paczka jeszcze nie doszła . a tak chciałem się nim pobawić przez wekeend . mam nadzieje ze poczta nie zapodziała gdzieś paczki :( prorytet chyba powinien byc na drugi dzień bez sensu

Mi się rzadko zdarza aby był następnego dnia. Pewnie dostaniesz go w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tutaj moj bastard , jednak najlepiej sie nie trafil , raz kiedys chcialem zobaczyc ile poleci maska i jak widac nie za fajnie :mur:

to bylo kilka tygodni temu , moze teraz mu sie polepszylo ale nie mam chlodzenia ani sil zeby testowac , za jakies 3tyg bedzie go mozna spotkac na allegro

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to cabge 0536 to bym powiedział że zaje.biś.cie!!! :D - dobrze reagują na napięcie, możesz ponosić jeszcze wyżej, oczywiście uwzgledniając tempy ;) tak do 55'C max w 100% load.

jeśli to inna rewizja to i tak niezle.

jak ze stabilnością?? to byl suicide_shot czy jakies pi mozna bylo policzyc, chociaz 1M??

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

a tutaj moj bastard , jednak najlepiej sie nie trafil , raz kiedys chcialem zobaczyc ile poleci maska i jak widac nie za fajnie :mur:

to bylo kilka tygodni temu , moze teraz mu sie polepszylo ale nie mam chlodzenia ani sil zeby testowac , za jakies 3tyg bedzie go mozna spotkac na allegro

 

Dołączona grafika

hm 3 ghz nie najlepiej? też bym chiał tak nienajlepiej trafić 3 ghz. jak znam życie to mój tak nie pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko są za krótko na rynku by to określać. Mój chodzi cały czas na 1,55V.

tez podejrzewam że będe sie bał dać więcej niz 1.55V (przynajmniej na początku)

 

luks__pl - 2.5ghz to max na 1.55v u Ciebie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za OT i chyba za najglupsze pytanie w calym tym topicu ale jak podkrecacie swoje proce ?

ja musze softwareowo z windy bo przez fakany ram , albo ram i plyte nie moge wystartowac wogole na wysokim fsb albo nawet na niskim z dzielnikiem innym niz 1:1 :/ :/ co straszenie utrudnia mi krecenie bo zakazdym razem musze wszystko na nowo ustawiac z poziomu windy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jak krecilem to ~310 w biosie a potem clockgen, bo sie nie chcialo windy restartowac :P

 

 

themOn => podaj wyniki z wiekszej probki a nie z 32k :P

http://i14.photobucket.com/albums/a345/Niemiecc/OC/1135.jpg

http://i14.photobucket.com/albums/a345/Niemiecc/OC/28203.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość lipa_ml

proca jak nie było tak nie ma, już się zaczynam irytować :/ tylko narazie nie wiem kto za to odpowiada. ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden wysoko, drugi nisko, trzeci długo, czwarty krótko :D

myslę że dla tego opterona 1,6V to pryszcz ;) jak dostane dfi w swoje łapki to będzie dostawał więcej :lol: ibiz mi chyba uzna gwarancję nie?? :ploom:

to mielismy dopiero jednego screena opteron@3ghz?? czekamy na więęęęęęceeeeeeeeeeeej...

 

guakamoooleeeeeeeeeeee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnowsze wiesci. ibiz i procki są juz w polsce. ta wiadomosc rozweseli chyba wszystkich oczekujących :D

mnie bardzo bo juz sie doczekać nie moge!!!!! ponad 1.5tyg bez cpu, kurzu masa :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim latam przeważnie @2700 na 1,65v i na pebtagramie 120cu+ i temp w stresie nie przekracza mi 45*C i w dodatku nie miałem żadnego problemu jeszcze, a na sempronku @2400 na ac freezerze pro latam na codzien na 1,7v i w stresie cyhyba tez nie za duzo( nie wiem dokladnie gdyz plyta zaniza na 100% temp :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...