Skocz do zawartości
mechl!k

Ati Radeon 9550

Rekomendowane odpowiedzi

OMG jakie offtopicki :mad:

http://czat.onet.pl tam sobie gadajcie :?. A potem ludzie zadają non stop te same pytania, bo jak znaleźć tutaj info o upg biosu skoro jedna strona jest o pirackim 3dMarku, a inna o tym komu ile obr\min przeszkadza :mur:. Ja mam 14 wentylatorów w PC, w tym 8k obr\min na grafie i nie marudze że głośno ;/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska co jest ?? topic umarł czy co ?? Karty się wam przestały kręcić ??

Ja teraz kombinuję skąd ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> taśmę termoprzewodzącą (allegro - ostateczność) i potem zobaczę czy pamięci coś potrafią :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co zasmiecac topic kazdym megahercen :D jak ktos bedzie mial cos ciekawego do napisania albo jakis problem to napisze a nie bedziemy wszyscy podniecac sie ze ktos osiagnal xxx/xxx albo yyy/yyy i tak dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ludziska co jest ?? topic umarł czy co ?? Karty się wam przestały kręcić ??

Ja teraz kombinuję skąd ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> taśmę termoprzewodzącą (allegro - ostateczność) i potem zobaczę czy pamięci coś potrafią :D

Pozdro

1465497[/snapback]

A może poprostu klej REPAIR Extreme? ... A jak nie to taśma miedziana termoprzewodząca dwustronna z allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem z moim R9550 Gigabyta(128bit, 128mb), karta wywala mi różne artefakty przy grach o dużym wymaganiu, działających na DirectX9, przy starszych grach i w Windowsie problem się nie pojawia. Karta nie jest podkręcona.

Próbowałem różnych sterowników, i reinstalacji systemu i nie pomogło.

Proszę o odp.

 

/Athlon 2xp/MSI KT4V/512mb DDR/Caviar 80GB/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna posiadam Sapphire Radeon 9550, karta jest ok max rdzen w AT 420 tylko cos nie tak z pamieciami max w AT 230.Pamieci to elixir (moze dla tego sie tak slabo kreca).Czy po zalozeniu radiatorkow bedzie lepiej czy to raczej nic nie da.Czytalem tez ze zmiana tamingow daje lepsza wydajnosc tylko jak je ustawic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Problem z moim R9550 Gigabyta(128bit, 128mb), karta wywala mi różne artefakty przy grach o dużym wymaganiu, działających na DirectX9, przy starszych grach i w Windowsie problem się nie pojawia. Karta nie jest podkręcona.

Próbowałem różnych sterowników, i reinstalacji systemu i nie pomogło.

Proszę o odp.

 

/Athlon 2xp/MSI KT4V/512mb DDR/Caviar 80GB/

1466240[/snapback]

Mozliwa wada techniczna, jak z moim GeForcem FX5200

 

Witam, od niedawna posiadam Sapphire Radeon 9550, karta jest ok max rdzen w AT 420 tylko cos nie tak z pamieciami max w AT 230.Pamieci to elixir (moze dla tego sie tak slabo kreca).Czy po zalozeniu radiatorkow bedzie lepiej czy to raczej nic nie da.Czytalem tez ze zmiana tamingow daje lepsza wydajnosc tylko jak je ustawic?

1466268[/snapback]

Ja bym przeczytal przypiety o 9550 i bys wszystko wiedzial. Jest tam cholernie dobrze wszystko opisane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od niedawna posiadam Sapphire Radeon 9550, karta jest ok max rdzen w AT 420 tylko cos nie tak z pamieciami max w AT 230.Pamieci to elixir (moze dla tego sie tak slabo kreca).Czy po zalozeniu radiatorkow bedzie lepiej czy to raczej nic nie da.Czytalem tez ze zmiana tamingow daje lepsza wydajnosc tylko jak je ustawic?

1466268[/snapback]

Prosze jak na telerzu: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=91386

Na pamieci to jak bedziesz mial te 250mhz to sie ciesz elixiry na szafirach sa do kitu, timingi daj z gb, co do radiatorow to zaloz je bo lato sie rozkreca a lepiej chlodzic to co mozna.

 

BTW: D.N.A wiesz ze my sie znamy z NFS:HP2, przypomne ci tyle ze ja stawialem serwer "Polak dla Polakow" to moze se przypomnisz :D aha i nie sugeruj sie tym nickiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakupie radiatorki i zobaczymy,a timingow nie zmieniam skoro takie slabe te elixiry.A co do rdzenia to nie wiem czy go mozna puscic na 400 na stardandowym chlodzeniu czy lepiej zmienic chlodzenie,jak narazie mam 350 i bez problemow.

 

( Bl4ck Sh4dow grasz jeszcze w NFS HP2? Bo ja czasami,moze kiedys zagramy).

Pozdr.

Edytowane przez D.N.A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zakupie radiatorki i zobaczymy,a timingow nie zmieniam skoro takie slabe te elixiry.A co do rdzenia to nie wiem czy go mozna puscic na 400 na stardandowym chlodzeniu czy lepiej zmienic chlodzenie,jak narazie mam 350 i bez problemow.

 

Pozdr.

1466504[/snapback]

Zobacz czy rdzeń (z 2 strony) jest ciepły i czy radiator jest ciepły czy nie. U mnie na szfirze idzie spoko na 495 - przy tym z 2 strony rdzeń ciepły (ale nie mocno) a radiator letni :D A widzisz, ja mam Hynixy 5ns i max 230 bez artów :cry: A kiedyś miałem na testach Szfirka 9550 (od kumpla) na memkach elixira i z tego co pamietam to 3d marki przechodził przy 240 dla mem - artów oczywiście niebyło :wink: Ale ja i tak ze swojego egzemplarza jestem zadowolony :D

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam karte gigabyte 9550 128,128 i mam takie pytanie jak zdjąć radiator bo ja jakoś nie umiem :/

1468695[/snapback]

Ściskasz te zaciski co go trzymają ze spodu, wypychasz...gotoootwe ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

mam karte gigabyte 9550 128,128 i mam takie pytanie jak zdjąć radiator bo ja jakoś nie umiem :/

1468695[/snapback]

:mur: z tyłu karty masz dwa zaciski radiatora i po prostu wypnij je z dziur

Edytowane przez Vectra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam karte gigabyte 9550 128,128 i mam takie pytanie jak zdjąć radiator bo ja jakoś nie umiem :/

1468695[/snapback]

 

A zanim zrobisz to co napisali koledzy, to rozgrzej grafę jakims 3DMarkiem, bo inaczej może być ciężko przez tą taśmę termoprzewodzącą, którą tam dali :mur:

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś radka 9550 z VIVO ?

jak tak to jakiego producenta, jakie pamieci to ma i jakie osiągi ?

 

a drugie pytanko:

jakiego producenta karty 9550 maja najlepsze wyjscie TV?

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc wszystkim w moim temacie nikt mi nie odpowiedział to moze tutaj dostane szybsza odpowiedź. Mam takie pytanko. Czy na moją karte R9550 128/128 Gigabyte'a da rade zalozyc chlodzenie arctic cooling (chodzi mi o takie: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51725703 ) Pasować napewno będzie ale chodzi mi o zasilanie wiatraczka bo na karcie nie ma takiego.

PS. Karta jak narzie dobrze sie kręci na standardzie 400/500 (tylko że baaardzo ciepło jej jest :P) póki co zmniejszyłem taktowania zeby jej nie katować i chce dokupic jeszcze radiatorki na pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

czesc wszystkim w moim temacie nikt mi nie odpowiedział to moze tutaj dostane szybsza odpowiedź. Mam takie pytanko. Czy na moją karte R9550 128/128 Gigabyte'a da rade zalozyc chlodzenie arctic cooling (chodzi mi o takie: 1469077[/snapback]

oczywiscie ze da rade :) sam mam takie chłodzenie na swoim HiS'ie od 5 dni (R9550)

bardzo cichutkie i do tego wydajne

Edytowane przez Vectra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodajcie cos na pamieci, tylko cos porzadnego, i cos czym bede mogl to przykleic.

 

Pozdro, jak na razie bez zadnego chlodzenie i to w takie upaly. 430\560 przy max ustawieniech a Call of Duty gra sie bajka :-P :D :) :lol: :razz: :rolleyes: :wink: :unsure: B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Vectra

spoko

czyli bede mógł je podłączyc do tego gniazdka na foto?

1469133[/snapback]

TAK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:  z tyłu karty masz dwa zaciski radiatora i po prostu wypnij je z dziur

1468743[/snapback]

tyle to ja wiem ale właśnie mam problem z tym ;p boje sie ze zniszcze karte kleszczami i śróbokrętem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Vectra za szybką odpowiedź. A na pamięci będą pasować takie radiatory 1469323[/snapback]

Ta, ale nic nie da :)

 

Kup te > http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=9225

 

Pamięci chodziły na 250 (na 263 juz arty), a z radiatorkami na 325 bez artów :)

 

Alee to zależy od dovoltagowania pamieci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomożecie mam problem z redon9550

niewyskakuje mi ci z kropką

ustawiałam już wszędzie ale działa to tylko do następnego włączenia kompa

--sorki ale jestem nowa i niewiem czy dobdze kieruje pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo ze jakiegos dmuchacza na te radiatorki bym zamontował. Narazie i tak kupie tylko Arctic cooling bo na radiatory za 45zł do karty za 200zł nie bardzo opłaca mi sie pchać kase... Na pewno cos wymyśle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomożecie mam problem z redon9550

niewyskakuje mi ci z kropką

ustawiałam już wszędzie ale działa to tylko do następnego włączenia kompa

--sorki ale jestem nowa i niewiem czy dobdze kieruje pytanie

1469451[/snapback]

ale o co chodzi, bo nic nie zrozumialem :legal:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...