Skocz do zawartości
Devilinside1

Moja Obudowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Wrzucam tutaj fotki mojej obudowy, możecie komentować, jak wam się podoba(jeśli wogóle tak będzie) w sumie brakuje jeszcze paru drobiazgów w stylu podświetlanych nóżek ale niestety brak kasy

 

No to zaczynam:

 

Pierwsze foto bok obudowy bez bocznej osłony:

 

1)Foto1

 

Drugie foto również bok obudowy tylko z boczną osłoną już założoną

 

2)Foto 2

 

 

Trzecie foto drugi bok

 

3)Foto 3

 

 

Czwarte foto góra budy

 

4)Foto 4

 

Piąte foto przód budy

 

5)Foto 5

 

No to narazie wszystko, odnośnie kabli to już żywcem niewiem zrobić z nimi bo tyle ich jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wentyl po prawej wieje na scianke mocujaca do hdd :>

 

pokaz fotki budy w swietle dziennym bo cos mi sie wydaje ze ukrywasz "prawdziwe oblicze" obudowy ;]

1673362[/snapback]

OK pokaże prawidze oblicze obudowe jakie??

 

Pokaż fotki w dzień bo na tych nic nie widać :|

 

Poza tym zdecyduj sie na jeden kolor. Czerwona katodka, zielony wentyl, niebieski wentyl - IMHO niezbyt dobrze to wygląda :|

1673372[/snapback]

Nie podoba mi się podświetlenie w jednym kolorze ale pomyśle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorowe kredki mam, kolory teczy :wink:.

Hehe taki wstep, bo masz chyba kazdy koloro w obudowie, przymykajac na ten nielad w niekomponujacyhc sie kolorach, musze przyznac, ze podoba mi sie przod i gora budy :).

Dobra wystawiam:

5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno. na 5 w skali do 5 lub 6 zasluguja takie mody jak Robaka czy Thorna

1673555[/snapback]

Powiedzmy, ze 5 odwrocimy do gory nogami B), i otrzymamy:

2

 

Dont stresujce sie :wink:. Moze byc i w skali na 10, wazne ze fajnie wyszlo, a to mialo byc takie przyjemniejsze dla autora moda :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja bym tego modem nie nazwał, jest poprostu kolorowo, głośno i nieporządnie w środku.

Plusem budy jest chyba to że jest czarna :)

Minusem wszystkiego ... za dużo naćkanych wentylków i innych kolorowych bzdurek.

Choinka ... ale to chyba kwestia gustu, mi sie takie świecidełka wszystkie w innym kolorze nie za bardzo podobają.

 

Pozdro

 

Edit:

 

Ostatnio dużo jakoś zauwarzyłem na forum osób tworzących tematy coś ala "Mój pseudo-mod .. itp". Proponowałbym utworzenie jakiegos innego działu "Pochwal sie swoją budą" albo coś w tym stylu, żeby dział modyfikacji był rzeczywiście przeznaczony tym prawdziwym Modyfikacjom przez duże M.

Nie mówie akurat o Tym temacie, bo user tej obudowy troche własnoręcznej pracy w to włożył.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze budy nie skończyłem, ale nie pisze że mój to jakiś mod. W sumie włozyłem w coś tą bude roboty a nie tak jak inni piszą że coś zrobili i BIG MOD a dali tylko wentyle. W sumie nie za dużo ale zawsze coś wycięta dziura na górze, z boku oraz jedna w plexi i przód pokryty plexią. Komp jest cichutki wszystko na minimum obrótów.

 

@Miazga@ gdzie zobaczyłeś że napisałem że to mod poprostu załadowałem fotki mojego blaszaka

Edytowane przez Devilinside1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi się ta obudowa wogóle nie podoba. Świeci się tylko to to i jakieś takie pez polotu i pomysłu ( na początek przynajmniej poukrywaj kable).

Zgadzam się z Barthezzo naklejki wyglądają strasznie.

Edytowane przez Morf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najbardziej podoba front z plexy :) taki ładny fajny bajer... mozna by tam jeszcze jakas grawerke walnac i podswietlic jednym LEDem. Tak jak wyzej.. uporzadkuj kabelki :) Mnie taka ilosc wentyli troche przytlacza.. dlatego nie pasuje mi do tego okreslenie cichutki komp, to jest w sumie kwestia indywidualna jak tam u kogos z halasem, bo np u mnie wszyscy moi znajomi mowia ze mam bardzo cichą maszynke a ja sam dalej jestem niezadowolony.

 

P.S mam taki sam grill z czaszka :P

 

Mi sie calkiem podoba - taki nazwalbym mini mod w wersji light :)

Czekamy na wiecej modyfikacji tej obudowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najbardziej podoba front z plexy :) taki ładny fajny bajer... mozna by tam jeszcze jakas grawerke walnac i podswietlic jednym LEDem. Tak jak wyzej.. uporzadkuj kabelki :) Mnie taka ilosc wentyli troche przytlacza.. dlatego nie pasuje mi do tego okreslenie cichutki komp, to jest w sumie kwestia indywidualna jak tam u kogos z halasem, bo np u mnie wszyscy moi znajomi mowia ze mam bardzo cichą maszynke a ja sam dalej jestem niezadowolony.

 

P.S mam taki sam grill z czaszka :P

 

Mi sie calkiem podoba - taki nazwalbym mini mod w wersji light :)

Czekamy na wiecej modyfikacji tej obudowy

1673729[/snapback]

Ok naklejki sciągnięte, ciesze się że ci się podoba jak uzbieram coś kasy to jeszcze się coś z nią zrobi. A co myślicie jak by ta wnętrze pomalować tylko na jaki kolor??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak łaaadnieeee i kolorowooo .. od razu przypominają mi się święta Bożego Narodzenia :lol:

 

W dzień jakoś nadmiar tego chromu mie tak po oczach bije z przedniego panelu.. a w środku widzę standardowy montaż bez wykończenia.. ściany szare... śjakieś kable wiszące. Nie wiem czmu tak sporo moderów dba tylko o to co widać na zewnątrz. Jeśli robią już okna to przydało by się zadbać o wnętrze tak samo a może i bardziej. Wystarczy spojrzeć na tuningowców od car-audio... Widzieliscie niejednokrotnie pewnie co mają w bagażniku... neiraz jest tam przytulniej niż wewnątrz przedziału pasażerskiego :D.. ładna tapicerka, błyszczący wzmacniacz, kondensator, troche plexi i światła.... zadbajmy jakoś żeby wnętrze kompa tez miało swój urok jeśli już chcemy się nim chwalić na forum publicznym... bo to psuje oglne wrażenie i wskazuje na taki szybki montaż na "odwal się"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...