Skocz do zawartości
nrl

Wolfenstein (2009)

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie nawet bardzo zachęca ;]. Szczególnie po wcześniejszych gameplay movie. Grafa bardzo dobra (w tym przypadku patrzy sie na progres w stosunku do ET/RCTW1 a nie ogółu), moce mi pasują i co najważniejsze - multi bedzie jak w RCTW/ET plus veil wiec zapowiada sie imo miodnie ;]. Ja czekam z niecierpliwością, jak scena MP bedzie podobna do tej z RCTW1 czy ET to wchodzę w to ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy wiecie o wolfensteinie :) pamietam jak w 2000/2001 gralem w RTCW :D mniam palce lizac gra miala niesamowitego kopniaka SP i ta rewolucja polaczenie IIws+ klimat horroru strzal w 10 jakby tego bylo malo to caly potencjal gry mozna bylo wykorzystac dopiero na MP,ktory jest wedlug mnie jednym z najlepszych w historii FPS wiekszego powera przyniosl rok 2003 i COD teraz szykuje sie powrot do lona matki do korzeni czyli wolfenstein 2 wtym roku czekam na dwa tytulu COD:MW2 i Wolfenstein 2 aktualnei jestem na etapie zbieranai funduszy pod nowego PC w sam raz w sierpniu/wrzesniu zainstaluje ta gre na moim blaszaku

 

co prawda pod wzgledem graficznym bez fajerwerkow w koncu to silnik dooma 3 ale to nie jest istotne mam nadzieje,ze z wszystkimi opcjami graficznymi na max i rozdzielczosci 1920*1020 gry bedzie wygladac przyzwoicie jak na 2009 r

 

http://www.spike.com/full-episode/wolfenstein/31058 20min wywiad+ gameplay

Edytowane przez bardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne nie wiele wiesz jeśli pamięcią sięgasz jedynie do RCTW [; jak byłem małym łepkiem to pierwszą grą na PC w którą pociskałem całymi dniami był Wolf3D. Wtedy grafika wolfa robiła takie wrażenie jak dziś Cysris w full detalach i w dodatku to był pierwszy konkretny FPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zapewne nie wiele wiesz jeśli pamięcią sięgasz jedynie do RCTW [; jak byłem małym łepkiem to pierwszą grą na PC w którą pociskałem całymi dniami był Wolf3D. Wtedy grafika wolfa robiła takie wrażenie jak dziś Cysris w full detalach i w dodatku to był pierwszy konkretny FPS.

 

true true coz w wolfa3d nie mialem okazji zagrac prawda :) cuz kiedy ty grales w 3d ja w tym czasie na kupe mowilem papu taki zemnie byl szczyl wtedy :)

Edytowane przez bardo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez doskonale pamietam Wofa 3d - to byla niezapomniana gra ktora przechodzilek kilka razy

najlepiej gralo sie wieczorem - wtedy adrenalina i strach czajacy sie za kazdym zakretem byly o wiele wieksze

jak dla 11 latka :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wolf3d byl niezwykly, ale dopiero d1/d2 zmiotlo wszystko pod katem klimatu. rtcw to jest super pomysl na gre, brakuje mi tylko troche tych masakr z w3d/d1/d2 ktore zanikaja z kazda to nowa czescia :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być to dobry FPS do MP to z grafiką nie ma co przesadzać a w sumie to lepiej by producenci bardziej skupiali się na grywalności niż upiększali grę ile się da bo przez to, te nowe gry są coraz nudniejsze.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być to dobry FPS do MP to z grafiką nie ma co przesadzać a w sumie to lepiej by producenci bardziej skupiali się na grywalności niż upiększali grę ile się da bo przez to, te nowe gry są coraz nudniejsze.

Dokładnie. Ja patrze na nowego wolfa przez pryzmat rtcw1 i et. Skok w jakości oprawy AV w porównaniu z poprzednikami jest bardzo duży. Dla mnie grafa naprawdę się dobrze prezentuje oby multi było zarówno dobre na puby ja i cw tak jak ET/RTCW.

No mam nadzieje ze tej broni w multi nie bedzie

Pewnie nie bedzie albo da sie to wyłączyć. Ja jeszcze liczę na pr0moda dla nowego wolfa i więcej mi nie bedzie trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

A mnie się podobają te trailery, gierka może mieć "klimat".

W każdym bądź razie czekam z niecierpliwością :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda to bardziej na wersje konsolową - drętwe sterowanie i odpowiednio słabe AI. Choć ogólnie z trailera za wiele odczytać nie można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę na ten trailer i rozgrywka przypomina mi crysis, tak samo będziemy używać jakichś supermocy do eksterminacji wrogów, co nie jest zbytnią wadą. Zresztą znając producenta tej gry może ona być co najmniej dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grafa jest beznadziejna. Toz to na odleglosc smierdzi enginem DIII. Juz nie mowie o sterowaniu, goscio chodzi jakby byl przyklejony do sciezki ktora ma podazac.

Alez Id po[gluteus maximus]dlo. Era ogl'a juz minela oni dalej chca oszukac czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...