Skocz do zawartości
sztefen

Ostrzezenie! "czaruś :)" To Oszust

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm i bardzo dobrze żeś postąpił :) Nie ma litości dla sku....

 

OT: Chciałbym zakupic coś od bronekkka,a dokładniej jedną z tych rzeczy i troszkę cięzko mi jest się przekonać, szczególnie po ilości postów których napisał :wink:

Edytowane przez daro200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest drugi koniec Polski, to na 99% nie będziesz musiał jechać. Sprawa jest ścigana z oskarżenia publicznego, więc teoretycznie nie masz na nią żadnego wpływu. Skoro doszedłeś do tego etapu, to nie rób z siebie krętacza i ciągnij to do końca, oprócz zworu kasy, będzie miał satysfakcję eliminacji jednego z "czarusiów" z internetowych transakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popatrzyliscie na siga czarusia???

dFI lanparty nf4 - sli - dr i tagan 380??? przesada ???

i te pamieci

no tak mozna popelnic blad....

przeciez to zlodziej i kretacz, jednym slowem oszust...

tym bardziej nie daje wiary w jego config...

 

@kubajew, bardzo dobrze zrobiles! gratuluje odwagi!

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubajew nie sądze żebyś musiał jechać ja miałem sytuacje pewną co koleś mieszkał na końcu polski i dostałem tam wezwanie poszedłem do siebie na policje i oni załatwili że nie musiałem jechać tylko tu jeszcze odpowiedziałem na kilka pytań które były istotne dla tamtejszych organów które się tym zajmowały. A ja apeluje do adminów tweka o zablokowanie czarusia konta nie potrzebny jest tu taki gość :angry:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze prosto - mieszkam kilka litrów paliwa od czarusia  B)

a tak na poważnie - ciekaw jestem jak sprawa się rozwiąże.

Niech wygra uczciwy.

Sam zostałem wyrolowany juz dwa razy i wiem jakie nerwy to kosztuje  :angry:

1695203[/snapback]

 

Weź mnie z sobą Mongo B) plizzzzzzzzzzzzzz :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"reed - postrach złoczyńców":D

 

PS. Jak tam najlepszy przyjaciel Boa?

1699527[/snapback]

Zaraz tam postarch ;)

Nieuczciwości i chamstwa poprostu nie lubię i staram się tępić :>

Przyjacielem boa już nie jestem, od jakiegoś czasu. "Przekwalifikowałem się" na pytony :)

Pytony Królewskie oczywiście. O takie :

 

Dołączona grafika Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na paliwo :P. Ja do wyjaśnienia całej sprawy nie mogę wypowiadać się na forum (znaczy w tym temacie). Zaraz po zakończeniu postępowania, zdam pełną relację. Pozdro dla uczciwych ludzi.

 

Aha i porada do wszytskich oszukanych...zgłaszajcie się na policję...naprawdę warto(sam jestem osobą nieśmiałą...i pójście na komisariat byo dla mnie nie lada wyzwaniem:) )Organy ścigania w tym kraju są bardzo miłe dla poszkodowanych oraz świadków!!

Do usłyszenia w tym temacie :P trzymajcie kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma obawy raczej nie będziesz musiał nigdzie jeździć on dostanie wezwanie na przesłuchanie - zostanie poinformowany o sprawie i jak jest rozsądny pójdzie na ugodę inaczej jeśli będa dowody źle na tym wyjdzie wiec nie przejmowałbym się tym zbytnio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda kasy na paliwo :P. Ja do wyjaśnienia całej sprawy nie mogę wypowiadać się na forum (znaczy w tym temacie). Zaraz po zakończeniu postępowania, zdam pełną relację. Pozdro dla uczciwych ludzi.

[...]

Do usłyszenia w tym temacie :P trzymajcie kciuki!

1699910[/snapback]

Dlaczego szkoda ? Zresztą, nie ma tak daleko, a "fizyczny kontakt" z ludziem potrafi zdziałać cuda. Naprawdę. B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Reed :)

 

Skąd ten oszust jest?

 

Skoro reed jesli dobrze pamiętam z Chorzowa...

 

Ja z Gliwic..

 

To on musi być gdzieś blisko  :blurp:

1700990[/snapback]

Bliiisko :)

O rzut beretem, czy innym bejzbolem normalnie B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane...

 

To zdjęcie czarusia któremu widać nie spodobało się w radiowozie :lol: :lol:

 

Dołączona grafika

 

JOKE :D

 

Ale nawiasem mówiąc takiemu to bym po glowie poskakał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kubajew , spokojnie jak zglosisz to nie licz , że na rozprawe beda Cie wzywac jutro , niedawno mialem podobna sytuacje na Allegro , sprawa na Policji lezala z pol roku zanim zebrali zeznania , posprawdzali IP itp , sprawa dopiero teraz poszla do prokuratury , ale poki co jeszcze zadnej rozprawy nie bylo to trwa wiec zglos sprawe i sie nie przejmuj , zeznania zlozysz u Siebie na Policji , jak bedzie rozprawa to najwyzej raz pojedziesz , albo nawet nie , a koles juz wiecej nikogo nie oszuka , bo zobaczy jak to przyjemnie jak sie zeznaje na Policji , albo swieci oczami przed prokuratorem.

 

Pozatym pamietaj , ze jesli wygrasz sprawe to koszty postepowania zaplaci winny , wiec koszty dojazdu z tego co sie orientuje 2 klasa PKP z miejsca zamieszkania i zpowrotem zaplaci on , jesli jest powyzej ilus tam kilometrow to nawet chyba bedzie przyslugiwal ci nocleg , a w Oswiecimiu warto zwiedzic oboz wiec bedziesz mial darmowa wycieczke.

O zajecia sie nie martw pokazesz wezwania od prokuratury , Policji i wykladowcy musza Ci to usprawiedliwic nie ma mocnych.

Edytowane przez sztandar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za rady :) ale ja już wszystko zgłosiłem...Oficer śledczy zajmujący się sprawą oficjalnie otrzyma ją na biórku w poniedziałek (tak mówił przy mnie w piątek przeglądając moje zeznania :D ) sprawa raczej będzie szybko załatwiona. Rozprawa..o ile się odbędzie to w moim mieście!

 

Także nie bać się zgłaszać oszustów. Na komendzie pracują ludzie naprawdę serdeczni i przyjażnie nastawieni. A wybierajcie się tam z główną myślą "niech napieprzą mu w papierach" :P pomaga jak nic. 3ymajcie sie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozamiatane...

 

To zdjęcie czarusia któremu widać nie spodobało się w radiowozie  :lol:  :lol:

 

1701396[/snapback]

Nie przesadzaj z żarcikami. Nikt jeszce nie udowodnił mu winy. Pozatym to jest poważny zarzut, a Ty sobie robisz jaja. Daruj sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj od początku posta pomyśl i ciekawe czy nie dojdziesz do wniosku że gościu oszust :mur: on nie powinien siedzieć w tym radiowozie dowiązać z tył i 30 km/h ruszamy i jedziemy lub ucinka palca za każde oszustwo takiej osobie która okrada :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z żarcikami. Nikt jeszce nie udowodnił mu winy. Pozatym to jest poważny zarzut, a Ty sobie robisz jaja. Daruj sobie.

1703040[/snapback]

Czarek miał szansę się bronić i nawet próbował - patrz wyżej, a gdy pojawiły się fakty nagle nabrał wody w usta. To, że prawnie nie udowodniono mu winy, nie oznacza, że nie można wypowiadać o jego procederze własnych opinii, nawet o charakterze żartobliwym - nie będziemy przecież czekać kilku miesięcy do uprawomocnienia się wyroku. Taka forma może trochę poprawi samopoczucie kubajewowi, któremu na pewno nie jest do śmiechu z powodu pozostawania "w plecy" na nie małą sumę pieniędzy, zwłaszcza, że "na poważnie" już przedyskutowaliśmy wszystkie istotne kwestie.

W przeciwieństwie do danroka, ja taką formę akceptuję, tym bardziej, że jesteśmy na oślej...

 

edit: ciekawe kim jest ten gruby obok czarusia - funkcjonariusz, czy tato?

Edytowane przez leo10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...