Skocz do zawartości
maly86

Polska Jest W Ms 2006 !

Rekomendowane odpowiedzi

No pieknie!! Slucham sobie radyjka internetowego z transmisji imprezy, a tutaj wiadomosc, ze Polska jest w MS! :).

 

Jak mysliscie, czy tym razem wyjdziemy z grupy chociaz? :| Zagramy cos ciekawego?

 

A tutaj potwierdzenie :wink:...

 

:arrow: http://sport.onet.pl/1176662,wiadomosci.html

Edytowane przez M@Ly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to po prostu załamuje postawa takich ludzi ...

 

nie wiem, czesc spoleczenstwa w Polsce to chyba nie widziala zadnego spotkania polaków, a informacje o wygranym meczu naszej reprezentacji dostali od znajomego, który również nie oglądał meczu. takim łańcuszkiem rozchodzi sie wiadomosc: wygrali ten mecz na farcie, ustrzelili naszego i wpadła bramka ...

 

to nie byli jacys ciezcy przeciwnicy dla naszej druzyny, bo wygrywali po 3:0 3:1 ... to są dobre wyniki przecież. dobrze wróży na przyszłość, bo z silniejszymi rywalami możemy podjąć walke. moze i z islandia zagrali kiepsko, ale moze forma jednak pojdzie w gore i zagramy w pelnym skladzie z anglia. zobaczymy jak to bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenia ;]

 

no juz nie przesadzajcie, przegrali tylko z Anglią, fakt, że nie wszystkie mecze było w dobrym stylu rozegrane, ale ważne że wygrane ;]

 

a na mś to zależy jaka grupa będzie...

dla mni przy obecnym stanie pl futbolu dostanie się do mś jest osiągnięciem ;d

 

no i ciekawie by było jakby zagrali mecz na poważnie z Anglią i remis z nimibyłby czymś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy wyscie ocipieli? :shock: Przeciez (o ile dobrze pamietam) oni wygrali 8 meczy na 9, wiec im sie te MS nalezaly jak jasna cholera. Nie interesuje sie w zupelnosci pilka, ale jak juz wypowiadam sie w jakims temacie, to staram sie nie robic z siebie durnia. Teraz jest jakas moda, zeby po naszej reprezentacji jak po lysej kobyle - graja jak graja, ale akurat na te MS sobie zapracowali. Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh i tak pewnie odpadną w grupie... Chwilowa radość. Polska piłka nie stoi jeszcze na takim poziomy żeby jakoś role odegrać na MŚ.

 

Ale ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego że Biało-Czerowni będą grać w Niemczech na mundialu. Szczególnie że jest to mundial tuż za miedzą :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie to po prostu załamuje postawa takich ludzi ...

 

nie wiem, czesc spoleczenstwa w Polsce to chyba nie widziala zadnego spotkania polaków, a informacje o wygranym meczu naszej reprezentacji dostali od znajomego, który również nie oglądał meczu. takim łańcuszkiem rozchodzi sie wiadomosc: wygrali ten mecz na farcie, ustrzelili naszego i wpadła bramka ...

 

to nie byli jacys ciezcy przeciwnicy dla naszej druzyny, bo wygrywali po 3:0 3:1 ... to są dobre wyniki przecież. dobrze wróży na przyszłość, bo z silniejszymi rywalami możemy podjąć walke. moze i z islandia zagrali kiepsko, ale moze forma jednak pojdzie w gore i zagramy w pelnym skladzie z anglia. zobaczymy jak to bedzie.

1690410[/snapback]

Liczyłem na to że dzisiaj jeszcze nic sie nie rozstrzygnie i pojedziemy do manchesteru walczyc chociaż o jeden punkt ale już nic z tego. Pewnie teraz chłopaki daja w palnik ostro jak i będzie przez kilka najbliższych dni i tam przegramy po kiepskim meczu.

Mlodass dobrze mówisz wiekszość nie wie czy jedziemy na mistrzostwa swiata w piłce nożnej czy może rzucie oszczepem.

Mam nadzieję że będzie jeszcze lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taaa, nie ma to jak wejść do mistrzostw dzięki zwycięstwu kogoś innego.

Dla mnie bomba.

Jak wygrają te mistrzostwa, to wypucuje im wszystkim buty szczoteczką do zębów po meczu.

1690304[/snapback]

tak :mur: :mur: gdyby nie wygrali 8 z 9 meczów el. MŚ to by nic nie było

a tak w srode o pietruchę z angolami :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak janas musi odejsc

burak jeden jakby nie presja mediow to franek grzał by ławe asmolarek czekał by jeszcze na powołanie a pupil rasialdo ( alias drewno man) by zaliczał "wystepy"

 

 

BTW pisałem juz ze janas sucks ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak janas  musi  odejsc 

burak jeden jakby nie presja mediow  to franek grzał by ławe  asmolarek czekał by jeszcze na powołanie  a  pupil rasialdo ( alias drewno man)  by  zaliczał "wystepy"

BTW pisałem juz ze janas sucks ?!

1690596[/snapback]

No stary coś się za bardzo czepiasz "Janosika". Daj sobie siana.

 

Ogólnie pozytywnie, dobrze, że się dostaliśmy. Należało nam się. W sumie cieszę się z tego. Wypada tylko trzymać kciuki na MŚ. Pożyjemy, zobaczymy jak to będzie. Nie chcę piep** w stylu "Jesteśmy ciency i z grupy nie wyjdziemy", bo po co ? Nie rozumiem dlaczego ludzie tak jadą po reprezentacji. Jak są tacy mocni, to niech założą wkręty i sruuu na boisko. W środę gramy z Anglią, wypadałoby pokazać się z dobrej strony. Należy wspierać naszych, nawet w trudnych chwilach, bo jesteśmy Polakami. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak nie wyjda z grupy wiec czego sie podniecacie?? polacy nie nadaja sie do nogi tak jak biali do kosza ;]

1690573[/snapback]

Co Ty gadasz, a Boniek? Lubański? Lato? Deyna? i inni? Fakt, że oni grali ładnych pare lat temu, ale u nas jest problem z odkrywaniem młodych talentów :/. Nie ma kasy na sksy itd. Młodzi nie mają gdzie się szkolić, nie ma takich warunków jak na zachodzie. Myśle, że w tym tkwi cały problem, że jest jak jest :/.

 

Oczywiście ciesze się, że awansowali :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja uwazam ze mamy jedna z najlepiej poukladanych reprezentacji w europie , no bo popatrzcie na wyniki , Francuzi remisuja co mecz a wyrywaja tylko z Cyprem i Wyspami owczymi , Portugalia meczy niemilosiernie z Lichensteinem , Rosja pewnie nawet nie wejdzie a grupy nie miala zbyt silnej itd itd mozna wymieniac a my punktowalismy frajerow i zasluzylismy w pelni na ten awans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak nie wyjda z grupy wiec czego sie podniecacie?? polacy nie nadaja sie do nogi tak jak biali do kosza ;]

1690573[/snapback]

Faktycznie nie ma się czym podniecać. Taki Azerbejdżan ma lepiej przecież, bo nie jedzie na WC'2006 i nie ryzykuje odpadnięciem w grupie... LOL

Edytowane przez kazik2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasluzyli na wejscie. Ale co bedzie dalej??

Tam juz nie bedzie kiepasow do ogrywania. Dopiero zacznie sie walka. A niestety nasze popaprance sa slabe psychicznie. Beda prowadzili 1-0 z mocniejszym przeciwnikiem to jak zwykle sobie odpuszcza a ci w nagrode wladuja im ze 2 gole.

Tak to wyglada od kilku lat i to mnie boli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna kwestia

Co z tego że wygrali 8/9 meczów???. skoro ich przeciwnicy to już nawet nie druga a trzecia (poza 2-ligową Austrią :) ) liga

Popatrzym na to z innej strony

Te eliminacje dla mnie są/będą porażką w jakimś sensie gdyż najprawdopodobniej dwa najważniejsze mecze ( z Anglią) przegramy

Faktem jest iz możemy się cieszyć że będziemy na MŚ, ale patrząc na nasz zespól można tylko płakać, gdyż tak naprawde jesteśmy jedną z najsłabszych drużyn w Europie

Można się cieszyć z zwycięstwa z np Irlanidą Pn czemu nie, ale jeżeli mamy tylko takie ambicje i z tylko takim austaiderami mamy wygrywać to lepiej dać se chyba spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze że, ambicje niektórych sięgają finału :blink:

 

 

 

"jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.."

 

 

dlatego uważam abyście darowali sobie komentarze typu "a po co jadą skoro i tak dostaną w d..." .

 

moim zdaniem dostanie sie do mistrzostw to i tak jest w jakimś stopniu sukces !

 

popatrzcie na ludzi którzy kibicują krajom na podobnym poziomie ! są szczęśliwi z każdego, nawet mało znaczącego sukcesu swojej drużyny.

 

a tu jak sie czyta wypowiedzi niektórych zawodników to szkoda gadać....

 

 

i nie ma co wiecznie przypominać jacy to wspaniali byliśmy 20 lat temu bo to jak chwalenie sie że w podstawówce miało sie 5 z WF-u :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kumple też się wczoraj cieszyli jak dzieci, które dostały w prezencie gume "kulke". mi jak zwykle to wisi. kiedyś jeszcze kibicowałem reprezentacji Polski, ale teraz ... nie ma sensu... nadzieja matką głupich jak się to mówi, a jeśli chodzi o polski sport sprawdza się to prawie w 100 % ( nie licząc siatkówki czasami żużlu .. ). tu wszystko chodzi o kasę a co za tym idzie wypłaty, reklamę itd. itp. poziom polskiego sportu można oceniać na niski.. szkoda.. ja tam jestem za Brazylią w tych mistrzostwach.. peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...