Skocz do zawartości
Kyle

Gry I Proporcje Ekranu 16:10 / 16:9

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Właśnie dostałem nowy komputer (Intel C2D E6750 2,66 / 1033; 4GB DDR2-800; EVGA 8800GTX) i mam problem z rozdzielczością 1920x1200 w grach.

Mój monitor to LG L245WP 24' o natywnej rozdzielczości 1920x1200.

 

Problem polega na tym, że nie mam takiej rozdzielczości do wyboru w większości gier - w nowym Splinter Cell'u (Double Agent) mam max 1600x1200 a gra napewno obsługuje panoramę bo jest też do wyboru 1280:800 (16:10). W HL2\CS:Source wcale nie mam do wyboru panoramicznych a no. w Lineage 2 jest 1920x1200.

 

Wie ktoś czego to może być wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to lipa - poszukaj moze nizszej - tj. 960x600????choc taka to juz wogole kosmos - coz chyba najsensowniej to uzywac maksymalnej jaka jest w grze ale ustawic monitor tak zeby nie przeskalowywal obrazu na caly ekran - wiem lipa ale bedzie ladnie i wyraznie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to pomoże: KLIK.

Tak, czytałem to wcześniej ale nie jest to dobra metoda bo zostają na bokach pasy. Widać nie da rady. EA leci w kulki, od archaicznych rozdzielczości do braku "force feedback" dla gamepadów na NHL...

 

dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, czytałem to wcześniej ale nie jest to dobra metoda bo zostają na bokach pasy. Widać nie da rady. EA leci w kulki, od archaicznych rozdzielczości do braku "force feedback" dla gamepadów na NHL...

 

dzięki

Na szczęście czasem przychodzą z pomocą programy typu uniws - działa z np. need for speed underground

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...