Skocz do zawartości
Crosis

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm jak ktoś ściągną ten patch to może zuploaduje gdzieś? zanim będzie się dało ściagnąć z www cenegi to trochę minie ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz sciagam tego patcha tylko cos wolno idzie. W kazdym badz razie jak sie zassa to zuploaduje Wam ;)

 

EDIT: Spolszczenie na pierwszy rzut oka wyglada na solidne tylko po zainstalowaniu patch'a wszystkie ustawienia w grze mi sie zresetowaly i grafike ustawilo mi automatycznie. Patch po spakowaniu kompresja najlepsza ma 203mb wiec na zaden serwerek nie jestem stanie go wrzucic bo na rapidshare max 100mb, a megaupload 200mb.

Edytowane przez Pawel7332

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zainstalowałęm godzinę temu i działa :). Nad samym patchem nie m a co dużo się rozwodzić- ot przetumaczono teksty jak tego już nei powiem bo miałem przyjemność póki co niewielki skrawek z tego tłumaczenia czytać niemniej póki co nie natrafiłem na żadne babole natury językowej.

 

Inna sprawa tyczy się strony technicznej. Nie wiem czemu ale teraz oblivion zdecydowanie dłużej włącza się. Przy odpalaniu save'ów pojawia się komunikat, iż materiały zawarte w save czegoś tam nie posiadają mimo wszysko save działa. Być może jest to spowodowane modami ? W każdym razie jedyną rzeczą, która mi się nie spodobałą to fakt, iż obecne zadanie jakie wykonuje (musze takiemu kolesiowi przynieść 10 ninrotów czy jak sie nazywa ta roślinka co rośnie nad rzekami) tekst ma owszem przetłumaczony ALE postać nic nie mówi (tekst leci a postać się na mnie glapi) do tego tłumaczenei tak szybko leci, ze nie jestem w stanie przeczytać połowy wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz cos nie tak z gra albo cos bo u mnie wszystko dziala tak samo tylko ustawienia zresetowalo i ustawilo domyslnie, a grafe automatycznie pod kompa. Ja narazie zadnych bledow nie dostrzegam wiec jak na Cenege jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość robot

no smiga wszystko , ale myslalem ze moze jakies filmiki itp beda z lektorem a tu nic -bo ponad 200mb na same napisy to troche sporo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem na forum The Elder Scrolls, pliki umieszczone na RapidShare - lubie ten serwis, bo moge sciagac z prawie pelna predkoscia lacza ,dzieki czemu po niecalych 5 minutach jest na dysku. Polecam tym co maja konta na RapidShare, lub dysponuja zmiennym IP ( np. NEO ) w innym wypadku po sciagnieciu jednej z czesci, musimy czekac ponad 70 minut na sciagniecie nastepnej . Sam patch zostal podzielony za pomoca Winrar'a na trzy czesci, oto one : 1 , 2 , 3 . Te same pliki zostaly umieszczone rowniez na TurboUpload ,ale transfer z tego serwisu strasznie sie waha ,a w chwili obecnej jest na poziomie 5 KB, nie wiem rowniez jak wyglada sprawa ze sciagnieciem pozostalych czesci, dlatego nie podaje linkow - zainteresownych odsylam na w/w forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakis konkretny link do innego serwera ze spolszczeniem ? Na torrencie nie zauważyłem.....

na torrencie jest spolszczenie adresu strony nie będę podawał bo nie wiem czy mogę na tym forum

Edytowane przez futureman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po instalacji spolszczenia nie mam części angielskich dialogów, napisy polskie

wyświetlają się normalnie. Np. na samym początku gry - brak kwestii mówionych przez współwięźnia, króla i jego świty. Spotkaliście się z podobnym problemem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wyszły juz może mody na lepsze texturki i wode pod pacza 1.1? bo niestety te starsze nie działają i jak patrze na te kleksy malujące się na horyzoncie to poprostu mnie wygina ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, mi tez gierka szybciutenkiej chodzi i juz tak nie haczy zbytnio :D

nom patchyk 1.1 dość mocno poprawił komfort grania, ale spolszczenia nie będę instalował, jakoś tak po angielskiemu jest bardziej klimatycznie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ten patch jednak poprawil cos w kwestii wydajnosci ?

Odp: TAK.

 

Cichosza! Możemy pogadać o samej grze, a nie OT robić ?? Moje odczucia co do polskiej wersji Obliviona są wspaniałe. Zakochałem się w niej w końcu i nie moge sie oderwać. Jednak pomimo że z angielskiego nie jestem zły, to wersja polska z napisami jakoś mnie bardziej wciągnęła :D Aaaaa noi należe do braci nocy czy jakoś tak. W kazdym razie, jestem płatnym zabójcą, wspaniała robota :twisted2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wychodzi wam do windy jak wyjdziecie z podziemi zaraz na samym początku. U mnie tak jest dopiero teraz kiedy zainstalowalem te spolszczenie, wczensije było wszystko OK.

Może przeinstaluj Obliviona i na nowo wrzuć patcha + spolszczenie, powinno pomóc, a jak nie to może coś z twoją "wersją" jest nie teges :wink:

 

W sumie muszę przyznać że polonizacja tchneła nowego ducha Obliviona, zupełnie inaczej się teraz pogrywa, choc z angielskim w TES4 problemów nie miałem to jednak wersja PL jest zupełnie innym doznaniem :) Można sobie spokojnie wziąc browara i fajke by poczytac ksiąki w bibliotece :)

 

Co do wydajności to jest naparwde lepiej. Przy cfg takim jak w sigu teraz śmiga elegancko:

1024x768

2xAA 4xAN Bloom

Wszystkie suwaki główne na 85%

Cienie i pozostałe efekty 50%

Woda wszytsko na max

Dodatkowe opcje włączone oprócz selfshadows

Ini poprawione

 

I ze zdziwieniem muszę stwierdzic ze na powierzchi fps gania sie między 30-35 fps O_o podczas walki generalnie nie spada poniżej 25, wczesniej było jednak sporo gorzej bo do 15 potrafiły poleciec ...

 

Tylko dlaczego nie ma jeszcze moda na lepsze texturki które działałyby z nowym patchem? :?

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wydajności to jest naparwde lepiej. Przy cfg takim jak w sigu teraz śmiga elegancko:

1024x768

2xAA 4xAN Bloom

Wszystkie suwaki główne na 85%

Cienie i pozostałe efekty 50%

Woda wszytsko na max

Dodatkowe opcje włączone oprócz selfshadows

Ini poprawione

 

I ze zdziwieniem muszę stwierdzic ze na powierzchi fps gania sie między 30-35 fps O_o podczas walki generalnie nie spada poniżej 25, wczesniej było jednak sporo gorzej bo do 15 potrafiły poleciec ...

W sumie nie ma co sie dziwic, GF7600 to jednak good shit.

 

A tak anyway - modyfikowales cos INI ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mogę tylko powiedzieć ,że różnicy w wydajności między patchem beta, a tym finalnym z polonizacją nie ma żadnej.

-Caleb- - dlaczego bloom? ta gra bez HDRa traci mnóstwo na wyglądzie

Co kto lubi, też uważam ze HDR duzego klimatu nadaje ale są tacy którzy wolą blooma, poza tym wiadomo ze to troche sprzęt obciąża. Wyszły jakieś mody które nadaja sens walce na odległość, tj. łuki. Zamierzam sie wybrać to Tamriel i zostać takim cichym assasinem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co kto lubi, też uważam ze HDR duzego klimatu nadaje ale są tacy którzy wolą blooma, poza tym wiadomo ze to troche sprzęt obciąża. Wyszły jakieś mody które nadaja sens walce na odległość, tj. łuki. Zamierzam sie wybrać to Tamriel i zostać takim cichym assasinem.

Juz dawno temu wyszly, poszukaj w tym temacie nazw. ;]

 

// luk3 dzieki za info, poprawione ;]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeinstalowałem ystem i na nowo zinstalowałem obliviona z PL i chodziło całkiem długo spoko, wyszełem z kanałwów pochodizłm jakis czas na zewnątrz ale znowu zabiłem wilka i po jego zabiciu dysk tak zaczął napierac i raptem gra wyskoczyła do windy. Czy moze to byc winą za małej ilości pamieci RAM ? mam 512DDR

Procesor w trakcie grania osiąga temperature 58,2 stopni C, na grafice tez mam zawalony wiatrak choc pierwotnie go tam nie było. Fakt ze mam ją zmodowaną . Co myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Mi z poczatku hdr sie podobal, ale miejscami mam wrazenie jakby tworcy 'zamiescili' go na slepo nie patrzac czy w danym miejscu byc powinien czy nie... ok, miecz sie ladnie blyszczy, domki wm iescie ladnie wygladaja, bajkowo - ale gdy ide sobie lasem i widze jakies ruiny ktore sei swiecas jak po wybuchu bomby atomowej to mnie skreca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...