Skocz do zawartości
ath

World Of Warcraft: The Burning Crusade

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika


Minęło kilka lat od porażki Płonącego Legionu na górze Hyjal a rasy Azerothu zaczęły odbudowywać swoje siedziby. Wraz z odnowionymi siłami, bohaterowie Hordy i Przymierze rozpoczęli odkrywanie nowych ziem zamkniętymi za Mrocznym Portalem aby zbadać nieznane krainy spoza znanego świata. Czy ci bohaterowie odnajdą przyjaciół czy wrogów? Jakie niebezpieczeństwa i nagrody oczekują za mrocznym portalem? I co zrobię kiedy dowiedzą się że demony które zostały rzekomo zniszczone powróciły i planują odnowić swą Płonącą Krucjatę?
World of Warcraft: The Burning Cursade jest ekscytującym dodatkiem do wielokrotnie nagradzanego MMORPG'a Blizzarda. Poszerza on grę poza wszelkie granice, dodając nowe rasy, krainy, battlegroundy, profesje, przedmioty i wiele, wiele więcej!


Zapowiada sie bardzo soczysty dodatek do wow'a.
Min. setki nowy questow, nowa profesja: Jewelcrafting ( jubiler ? ;] ), przedmioty (dodane sockety, gracze diablo2 powinni wiedziec ocb ;] ), dwie nowe rasy (blood elves & drenai), nowe obszary ( Outland - bedzie to zupelnie nowy kontynent ! ;] ) zwiekszony limit lvl do 70.

screenshots

filmik z tegorocznego blizzcon'a

Fabuła zapowiedzianego rozszerzenia w pewnym stopniu będzie nawiązywała do Warcraft III. Od czasu pokonania Płonącego Legionu w bitwie pod Mount Hyjal minęło kilka lat. Rasy żyjące w Azeroth starały się odbudować to, co zniszczyła wojna. Po odzyskaniu sił, bohaterowie Hordy i Sojuszu rozpoczęły eksplorację nowych terenów. Przedarli się też przez Mroczny Portal, aby poznać światy wykraczające poza znane im ziemie. Czy po drugiej stronie portalu znajdą przyjaciół czy może nowych wrogów? Co ich czeka? I co zrobią kiedy odkryją, że ich dawni, pokonani przecież oponenci powrócą w swojej Płonącej Krucjacie? Na te (i inne pytania) odpowie właśnie World of Warcraft: The Burning Crusade.

Data premiery World of Warcraft: The Burning Crusade nie została jeszcze ustalona. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wieści w tej sprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie masz oficjalne info ze po stronie ally będą drenai ?

1732081[/snapback]

Off. blizz nie podal, ale taki kraza plotki. ;]

 

Portal battlenet.pl otworzyl nowy dzial dot. dodatku do wowa.

http://wow.battlenet.pl/?dzial=83

Narazie jest troche opisow blood evles i outland.

 

edit

 

Dołączona grafika

 

B)

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

World of Warcraft The Burning Crusade Character Creation Trailer

 

Imo Draenei male wyglada zabawnie, jak ociosany kloc, jeszcze perfidniej niz male krowa. :lol2:

Ciekawiej wygladaja juz blood elfy, no bo sa z hordy rzecz jasne. ;]

Z dodatkiem zostanie zaaplikowane pomieszanie klas, a dokladnie aliancki pal bedzie dostepny po stronie hordy a vice versa szaman po stronie ally.

 

Btw premiera exp zapowiedziana jest na IV kwartal tego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imo Draenei male wyglada zabawnie, jak ociosany kloc, jeszcze perfidniej niz male krowa. :lol2:

Ciekawiej wygladaja juz blood elfy, no bo sa z hordy rzecz jasne. ;]

Nie przesadzaj, Draenei wyglądają świetnie B-)

 

Ale przyrzekłem sobie, że już nie zrobię nowej postaci w szeregach ally (nelf starczy).

 

Dodatek zapowaida się ciekawie, ale z tego co słyszałem, Blizz ma wydawać teraz co roku nowe rozszerzenie. Ech...to ja przestaje grać w WoW'a, a dodatku raczej już nie kupię :-P Za dużo czasu sama gra mi pochłonęła :wink:

Edytowane przez qjin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, bo przymierzam sie do wowa i odrazu chciał bym zaczac od TBC i mam pytanie.

oprocz dodatku pewnei bede musiał kupic podstawe, a czy nei bedzie mozliwosci załozenia konta poprzez kupno dodatku i zassania podstawy z neta ? np ?

 

a i czy abonament sie nei zmieni i ile bedzie traiala w tym tbc xD

z gory dzieki, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, bo przymierzam sie do wowa i odrazu chciał bym zaczac od TBC i mam pytanie.

oprocz dodatku pewnei bede musiał kupic podstawe, a czy nei bedzie mozliwosci załozenia konta poprzez kupno dodatku i zassania podstawy z neta ? np ?

 

a i czy abonament sie nei zmieni i ile bedzie traiala w tym tbc xD

z gory dzieki, pozdro

Trzeba miec podstawe. Dodatek bedzie podobno kosztowal tyle co podstawa.

Abonament zostaje taki sam, triala na razie nie ma, bo gra nie zostala wydana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek będzie kosztowal ~125zł. Abonament się nie zmieni, żeby grać w dodatek trzeba mieć podstawkę. Do dodatku prawdopodobnie nie będzie dołączony żaden darmowy miesiąc, ale kto wie...

 

Jak dopiero zaczyna się grać w wow, to IMO nie warto kupować dodatku, chyba że chce się grać jedną z nowych raz lub byc jewelcrafterem. Reszta rzeczy z dodatku jest dla high lvli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka jak ktos nie wie. :]

Pierwsza 70ka pekla po 28h. :]

 

Dołączona grafika

 

A tutaj wywiad z kolesiem: http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=3441

 

:lol2:

 

 

edit

 

Intro z dodatku: http://www.spiketv.com/events/vga2006/simulcast.html

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś odpalał WoW BC na Acerku Ex 5620Z ?

Ja mam dość częste zwisy. GTA, NFS, SoSE nie mają tego problemu. Tylko WoW. Ktoś potrafi wskazać przyczynę?

 

EDYTA: Chodziło o drivery.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

 

mam taki mały problem mianowicie nie mogę przestawić ustawień graficznych i fakt ten mnie denerwuje podobnie jest z dźwiękiem jak już sobie ustawie żeby grało i wogóle potem wchodze na serwer i jest dobrze ale jak już będe chciał wyjść do systemu i później od nowa włączyć to z nowu dźwięku nie ma i detale są nie takie jak sobie wybrałem. Prosiłbym kogoś o wrzucenie pliku config.wtf z włączonym dźwiękiem i z pełnymi detalami.

 

z góry dzięki za pomoc

 

nie no panowie pomoc jest naprawde potrzeba :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z grą world of warcraft , dopiero dzisiaj zauwazylem ze gra cały czas chodzi tylko na 2 rdzeniach , kiedy mój procesor posiada ich 4.Po przełączeniu na 4 gra chodzi znacznie płynniej.Pomyślałem że warto by było stworzyć skrót który będzie odpalał od razu grę z koligacją 4 rdzeni i z priorytetem wysokim. Napisałem więc coś takiego start/affinity 10 /high wow.exe nie wiem czy dobrze czy źle w każdym razie na np paincie czy innych programach to działa prócz wowa, tzn priorytet może i ustawia wysoki ale rdzenie wciąż są tylko 2. Co zrobić aby gra chodziła na 4 rdzeniach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...